Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
χθεσινή επίσκεψη στο ΑΤ κατά τις 7,καμια δεκαριά άτομα δροσεροί και γέροι.Σε κάποια φάση έσκασε και ένα crossaki.Αποχώρηση κατα τις 8 και τέταρτο
πως ηταν το κροσακι?
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Τωρα οντως καποιος πιστευει οτι ο κσ-κα ειναι γυναικα?
τύπε ο καθένας μπορεί να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα και να πιστέψει ο,τι θελει... Απλα θεωρώ ο,τι οτι αυτο το site αναφέρεται σε οτι εχει σχέση  με το αγοραίο σεξ, με τις τσοντες, με τις γνωριμίες κτλ κτλ. Άρα μπορεί ο καθένας και η καθε μια , μπορεί να μπει,εδω μεσα . Μην το ψάχνεις, μην γινόμαστε καχύποπτοι με το παραμικρό. Απο την στιγμή που δεν προσβάλει και δεν ενοχλεί κανένα και δηλώνει οτι ειναi γυναίκα τι μας πειραζει? να περνάμε καλα και η ζωή συνεχίζεται !! Δεν ξένα σχολιάζω αλλο το θέμα της Καίτης . ΤΕΛΟς!
 

KS-KA

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τύπε ο καθένας μπορεί να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα και να πιστέψει ο,τι θελει... Απλα θεωρώ ο,τι οτι αυτο το site αναφέρεται σε οτι εχει σχέση  με το αγοραίο σεξ, με τις τσοντες, με τις γνωριμίες κτλ κτλ. Άρα μπορεί ο καθένας και η καθε μια , μπορεί να μπει,εδω μεσα . Μην το ψάχνεις, μην γινόμαστε καχύποπτοι με το παραμικρό. Απο την στιγμή που δεν προσβάλει και δεν ενοχλεί κανένα και δηλώνει οτι ειναi γυναίκα τι μας πειραζει? να περνάμε καλα και η ζωή συνεχίζεται !! Δεν ξένα σχολιάζω αλλο το θέμα της Καίτης . ΤΕΛΟς!
 

KS-KA

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. ΕΊΜΑΙ ΌΝΤΩΣ ΓΥΝΑΊΚΑ. Όσο για τους έξυπνους που σχολιάζουν λέγοντας βλακειες, προφανώς το κάνουν επειδή,ονειρευονται καρβέλια, αλλά δεν μπορούν ποτέ να τα γευτούν. Prostyxos 2000, τελικά εισαι από τους σκεπτόμενουΣ. Ίσως να σου δοθεί η ευκαιρία να διαπιστώσεις ιδίοις ο μαζί , ότι είμαι ΓΥΝΑΊΚΑ.


 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. ΕΊΜΑΙ ΌΝΤΩΣ ΓΥΝΑΊΚΑ. Όσο για τους έξυπνους που σχολιάζουν λέγοντας βλακειες, προφανώς το κάνουν επειδή,ονειρευονται καρβέλια, αλλά δεν μπορούν ποτέ να τα γευτούν. Prostyxos 2000, τελικά εισαι από τους σκεπτόμενουΣ. Ίσως να σου δοθεί η ευκαιρία να διαπιστώσεις ιδίοις ο μαζί , ότι είμαι ΓΥΝΑΊΚΑ.
Παιδιά μία αληθινή γυναίκα μπήκε στο φόρουμ και πάτε να την διώξτε!!! Η Καιτη είναι εγγυημένα Γυναίκα με κεφαλαίο Γ. Αντε ηρεμήστε τώρα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Παιδιά μία αληθινή γυναίκα μπήκε στο φόρουμ και πάτε να την διώξτε!!! Η Καιτη είναι εγγυημένα Γυναίκα με κεφαλαίο Γ. Αντε ηρεμήστε τώρα.
Kαι που το ξερεις εσυ ρε φίλε;Εσύ την βάφτισες;  :2funny:
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Καλησπέρα. ΕΊΜΑΙ ΌΝΤΩΣ ΓΥΝΑΊΚΑ. Όσο για τους έξυπνους που σχολιάζουν λέγοντας βλακειες, προφανώς το κάνουν επειδή,ονειρευονται καρβέλια, αλλά δεν μπορούν ποτέ να τα γευτούν. Prostyxos 2000, τελικά εισαι από τους σκεπτόμενουΣ. Ίσως να σου δοθεί η ευκαιρία να διαπιστώσεις ιδίοις ο μαζί , ότι είμαι ΓΥΝΑΊΚΑ. Γεια σου Καίτη . Δεν χρειάζεται να αποδείξεις τιποτα σε μενα. Και να σου πω και σε κανένα. Ζήσε την καυλα σου και την ζωή σου. Παντα θα υπάρχουν κακώς κείμενα.. Να σαι καλα παντως!!
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Γεια σου Καίτη .. Δεν χρειάζεται να αποδείξεις τιποτα σε μενα . Και να σου πω σε κανένα. Ζήσε την καυλα σου και την ζωή σου. Παντα θα υπάρχουν κακώς κείμενα... Να σαι καλα παντως!!
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
123
Πόντοι
1
Ανουσιο να ασχολουμαστε με ποιος ποια ειναι πισω απο το πληκτρολογιο, υπαρχει καποια ουσια τι δηλωνουμε? μακαρι το site να ειχε πιο πολλες γυναικιες παρουσιες, δεν ειναι καθολου ασχημο να μπορεις να πεις χοντραδες με μια γυναικα κ οχι μονο...
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Καλησπέρα. ΕΊΜΑΙ ΌΝΤΩΣ ΓΥΝΑΊΚΑ. Όσο για τους έξυπνους που σχολιάζουν λέγοντας βλακειες, προφανώς το κάνουν επειδή,ονειρευονται καρβέλια, αλλά δεν μπορούν ποτέ να τα γευτούν. Prostyxos 2000, τελικά εισαι από τους σκεπτόμενουΣ. Ίσως να σου δοθεί η ευκαιρία να διαπιστώσεις ιδίοις ο μαζί , ότι είμαι ΓΥΝΑΊΚΑ.
το οτι τσιμπας στη παραθεση μου σημαινει πολλα.τι γυναικα εισαι?2 ιν 1?τεσπα πεινασμενος δεν ειμαι και ουτε θα θελα να σε δω ποτε απο κοντα.αυτο το νημα εχει πολλα προβατα θα σε πιστεψουν αλλοι.απλα το διαβαζω για να γελαω
 

KS-KA

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημερα σε ολους. ΜΙα απαντηση για ολους. Σας φαινεται απιθανο ολο αυτο γιατι δεν εχετε μαθει να μιλατε με γυναικες που δεν εχουν πραγματικα ταμπου. Δεν θα αποχωρησω απο το site γιατι πολυ απλα ειμαι σιγουρη οτι οι περισσοτεροι ξερουν τι θελουν εδω μεσα, οπως κι εγω!!!! Δεν πιεζω κανεναν για να γινει οτιδηποτε. Συνεπως ολοι αυτοι που με αμφισβητουν, προφανως το κανουν για το λογο που εχω αναφερθει σε προηγουμενα μηνυματα. Οντως ειναι καποιοι που με γνωριζουν προσωπικα!!! Λοιπον, δεν ξανασχολουμαι, με τις ανοησιες που γραφουν ορισμενοι. Γραψτε οτι θελετε, αφου ειναι ο μονος τροπος για να εκτονωθειτε!!!!  ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Kαλημερα σε ολους. ΜΙα απαντηση για ολους. Σας φαινεται απιθανο ολο αυτο γιατι δεν εχετε μαθει να μιλατε με γυναικες που δεν εχουν πραγματικα ταμπου. Δεν θα αποχωρησω απο το site γιατι πολυ απλα ειμαι σιγουρη οτι οι περισσοτεροι ξερουν τι θελουν εδω μεσα, οπως κι εγω!!!! Δεν πιεζω κανεναν για να γινει οτιδηποτε. Συνεπως ολοι αυτοι που με αμφισβητουν, προφανως το κανουν για το λογο που εχω αναφερθει σε προηγουμενα μηνυματα. Οντως ειναι καποιοι που με γνωριζουν προσωπικα!!! Λοιπον, δεν ξανασχολουμαι, με τις ανοησιες που γραφουν ορισμενοι. Γραψτε οτι θελετε, αφου ειναι ο μονος τροπος για να εκτονωθειτε!!!!  ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς
καλημερα Καίτη . Μην χολοσκάς βρε!! Έτσι ...!! Και παλι καλημερα!
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημερα σε ολους. ΜΙα απαντηση για ολους. Σας φαινεται απιθανο ολο αυτο γιατι δεν εχετε μαθει να μιλατε με γυναικες που δεν εχουν πραγματικα ταμπου. Δεν θα αποχωρησω απο το site γιατι πολυ απλα ειμαι σιγουρη οτι οι περισσοτεροι ξερουν τι θελουν εδω μεσα, οπως κι εγω!!!! Δεν πιεζω κανεναν για να γινει οτιδηποτε. Συνεπως ολοι αυτοι που με αμφισβητουν, προφανως το κανουν για το λογο που εχω αναφερθει σε προηγουμενα μηνυματα. Οντως ειναι καποιοι που με γνωριζουν προσωπικα!!! Λοιπον, δεν ξανασχολουμαι, με τις ανοησιες που γραφουν ορισμενοι. Γραψτε οτι θελετε, αφου ειναι ο μονος τροπος για να εκτονωθειτε!!!!  ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς

καιτη δε μ΄απαντησες ....
σκιρταρεις ;;;;η δικια μου ψαχνει μια αλλη να τα κανουν ολα λιμπα παρεα. ..
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
ΚΑΙΤΟΥΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ :wanker: :wanker: :wanker: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:ΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟ
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχουν οι τελευταίες αναρτήσεις με το τσοντοσινεμά.

:think:
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Μωρέ και ψέματα να λέει κι αντί να είναι γυναίκα είναι άντρας ή εξωγήινος που κάνει κοινωνιολογική έρευνα για τις σεξουαλικές συνήθειες σε άλλους πλανητές, εσάς τι σας πειράζει; Σκοτώσε κανέναν;
Έχετε γεμίσει τόσες σελίδες με ανούσιες αναρτήσεις εκτός του θέματος του συγκεκριμένου νήματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom