Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Ασε θα μιλησω εκει που πρεπει για την οριστικη διαγραφη του λογαριασμου σου..
Και απορω πως δεν εχει γινει ακομα..
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ασε θα μιλησω εκει που πρεπει για την οριστικη διαγραφη του λογαριασμου σου..
Και απορω πως δεν εχει γινει ακομα..
Και ξερεις χεστηκα αν θα με διαγραψουν απο το μπουρδελα ,εμενα μου αρεζε που σας επαιξα κ η καταληξη ειναι οτι τρεχετε στα μουνακια μας και ειστε μονο γιαυτο!! Τωρα το τι λες εσυ! Σε γραφω
Σας κυριευουν οι γυναικες κ το χαιρομαστε
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Και ξερεις χεστηκα αν θα με διαγραψουν απο το μπουρδελα ,εμενα μου αρεζε που σας επαιξα κ η καταληξη ειναι οτι τρεχετε στα μουνακια μας και ειστε μονο γιαυτο!! Τωρα το τι λες εσυ! Σε γραφω
Σας κυριευουν οι γυναικες κ το χαιρομαστε
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Και ξερεις χεστηκα αν θα με διαγραψουν απο το μπουρδελα ,εμενα μου αρεζε που σας επαιξα κ η καταληξη ειναι οτι τρεχετε στα μουνακια μας και ειστε μονο γιαυτο!! Τωρα το τι λες εσυ! Σε γραφω
Σας κυριευουν οι γυναικες κ το χαιρομαστε
ΚΑΛΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΕΣ,ΧΑΛΑΡΩΣΕ
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
μην γαματε το θερντ με τον κωστακη εχουμε δουλεια σημερα ποιο σημαντικη . :hi:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Καλε η Γιαννα γιατι βριζει ετσι τους γκει και τις γυναικες; τοσα θεματα εχεις πια;
Σε χαλανε γυναικες που γαμιουνται και γκει που πιπωνουν; οταν εσυ γλειφεις τα μουνακια μας πρεπει να σε κρινουμε κ να βρισουμε; ποσο κλασσικος! Γιαννα μου

γιατι δεν απαντας απο το rednympho μωρη βουρα; 200 κιλα γυναικα, εκφερεις και αποψη.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
ωρα αφιξης 12.00
κανονισμενο με ξανθια να ειναι εκει .
μπαινω στο σινεμα και βλεπω κεντρικη αιθουσα ζευγαρι αριστερα τριτο καναπε να παιζει. :dancing:
απο πανω ο ψηλος και καποια ακομα ατομα 4-5.
πηγα απο μπροστα να εχω καλη θεα.
αυτος αραχτος να του την  :wanker: η κοπελα(μελαχρινη ωραιο σωμα γυρω στα 40 αδυνατη με ωραιο στηθος 2αρι +)και να του παιρνει πιπα.
δεν περασε ενα λεπτο ο ψηλος χωθηκε και καθησε απο την αλλη με την κοπελα ετσι οπως ειχε τουρλωμενο  κωλο να χαιδευει για κανενα 3λεπτο μεχρι που καυλωσαν και το παιχνιδι μεταφερθηκε στην αριστερη καμπινα με το κουρτινακι κλειστο για prive. :headbang:
δεν περασε λιγο και η ξανθια καυλα στην ωρα που ειχαμε κανονισει . :dancing:
τσιγαρακι στο καπνηστηριο οπως παντα και ηρθε στον δευτερο καναπε οπου και την περιμενα.
απο πανω μας 5-6 ατομα διακριτικα χωρις να περασουν στον χωρο εκτος απο εναν .
περασμα προφυλακτικου  :pipa1: 5 λεπτη βαθια μεχρι πνηξιμο  :pipa3:οπου και ακουγοταν ωραια και καυλωνε κοσμο .
μεχρι που ρωτησαν θα μας παρεις ολους ετσι μωρο μου ?
μετα στησιμο στα 4 :zfuck: και γερο σφηροκοπημα μιας και ημουν πολυ καυλωμενος
για 10 λεπτα οπου και εχυσε 2 φορες με το κορμι της να τρεμει και να το φωναζει δυνατα .
η γκομενα το εχει πολυ παντος για εμενα .
εγω δεν εχυσα κρατησα για την αλλη το σπερμα μου .
παραχωρηση σε συναγωνηστη και κατευθυνση προς στην καμπινα για ελενχο.
οτι ειχε βγει ο ψηλος οπου και μου λεει (καλη του ωρα και τον ευχαριστω )σε περιμενουν μου ειπαν  :kneel:.
εφτασα εξω απο καμπινα και ρωτησα 4 ατομα που περιμεναν αν ειναι η σειρα τους και ειπαν ολοι ''οχι οχι περνα'' :gay:
περασα και εγω τι να κανω.
συστηθηκα και μου λεει ο δικος της που ειναι η ξανθια ? :huh:
τον ρωτησα αν θελει 5αδα γιατι συνοδευεται απο αλλον και μου ειπε ελατε εδω ομως.
πηγα στην ξανθια οπου επαιζε με 3-4 ατομα εκεινη την στιγμη δυνατα και δεν ηθελα να διακοψω.
λεω στον δικο της ''μας περιμενει η μελαχρινη '' και μου λεει ''ειναι πατσαβουρα. :idiot: :idiot:
δεν σχολιασα και μετα απο κανενα 5 λεπτο εκανα νοημα στην ξανθια οπου και με ακολουθησαν στην καμπινα. :dancing:
με το που μπηκαμε η μελαχρινη ειχε μια εικονα φοβισμενης στο προσωπο της  :- το οποιο αν καταλαβαινες καλυτερα ηταν μονο ντροπη.
ενω η ξανθια μπηκε μετα απο εμενα και δεχθηκε το καλεσμα ο συνοδος της της ελεγε να βγουνε εξω και οτι δεν θελει τελικα η μελαχρινη.
ενω κατι τετοια στην πορεια εδειξε οτι δεν ισχυε.
τελικα αποχωρηση ξανθιας και συνοδου της και ερωτηση απο εμενα για αν παραμεινω.
θετικη απαντηση κλειδωμα πορτας και ωρα παιχνιδιου.
καυλωμενος εγω τον εβγαλα εξω και λεει ο δικος της στην κοπελα.''κοιτα μωρο μου τι σου εχω σημερα '' :rockon:
γελακι δυστακτικο απο μερους της  :grin:  και ξεκινημα πιπας 2πλης και στους δυο μας .
μετα απο κανενα 5 λεπτο ξαπλωσε ανασκελα πιπα απο πανω ο δικος της και μου λεει ''κοιτα ποσο υγρο εχει γινει το μουνακι της''
εβαλα και εγω το χερι μου στα ανοιχτα ποδια της εκανα ακρη το γκρι στριγκακι της κατω απο το φορεματακι και εβαλα δυστακτικα το πρωτο δακτυλακι .
τοτε επιασε το χερι μου και το πιεσε μεσα σαν να μου ελεγε ''βαλε και αλλο''.
εβαλα 2 δακτυλα και με το αλλο της επαιζα το μουνακι μεχρι που της ειπε ο δικος της ''ελα μωρο μου χυσε μας τωρα που εχεις 2 ψωλες και σε παιζουν .
δεν αργησε να ερθει το τελος απο μεριας της εχοντας στον στομα την πουτσα του δικου της και τα χερια μου στο μουνακι της να την γαμανε.
τα υγρα της εγιναν αισθητα στο χερι μου αλλα και στο ματι μου λογο καλου φωτισμου .(ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?)
συνεχεια με διείσδυση απο εμενα και πιπα στον αλλον.
γυρισμα στασης μετα απο λιγο στα 4 παλι με πιπα και κωλο να το ευχαριστεται χωρις βεβαια να το δειχνει πολυ λογο ντροπης.
της λεει ο δικος της μετα απο λιγο ''καθησε μωρο μου να σε χυσουμε στο στομα '' :2on1: .
καθησε η μελαχρινη και αρχισε το πεξιμο οπου σχεδον χυσαμε μαζι και οι 2 με την κοπελα να τα παιρνει σε στομα προσωπο και μαλλια  :2on1: .
με ευχαριστησαν και τους ρωτησα αν ειναι πρωτη φορα κια μου ειπε ναι αλλα θα ξαναερθουμε .οταν ρωτησα ποτε δεν πηρα απαντηση.
σκουπισμα στην κοπελα και στον χωρο με χαρτι και μωρομαντηλο ΠΑΝΤΑ και  αποχωρηση .
εξω οταν βγηκα η ξανθια ειχε φυγει . >:( >:(
δεν ρωτησα βεβαια που ειναι γιατι ηταν και εμενα η ωρα μου να αποχωρησω .

ΥΓ.ευχαριστω και παλι τον ψηλο και επιφυλάσσομαι.

ωρα αναχωρησης 12.50

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
τυχερος μεσα στο μπερδεμα ετσι??οπως και να χει περασες καλα!!δν ξερω αν θα ηταν το ιδιο με τους αλλους μεσα..παντως δεν ειχες πεσιμο οπως αλλες φορες απο δροσερους!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
τυχερος μεσα στο μπερδεμα ετσι??οπως και να χει περασες καλα!!δν ξερω αν θα ηταν το ιδιο με τους αλλους μεσα..παντως δεν ειχες πεσιμο οπως αλλες φορες απο δροσερους!!
να φανταστεις οταν εγραφα το σκηνικο και ειπα οτι την ''εχυσα και στα μαλλια ''
κατευθειαν μου ηρθε η εικονα του μαλλια  :2funny: :2funny: :2funny:
που για καλη μου τυχη ελειπε εχθες.

παντος συγκριση με προηγουμενη παρασκευη 50 ατομα τοτε 15 εχθες .
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
ε ναι γιατι σκασανε ολοι για τη γκομενα-φαντασμα!!!σημερα λογικο πιο λιγοι..ειχες πει οτι θα πηγαινες ε?αργησα να το δω..μαλακια..παντως και οι τυποι που σε αφησαν και μπηκες στη καμπινα κομπλε!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
ωρα αφιξης 12.00
κανονισμενο με ξανθια να ειναι εκει .
μπαινω στο σινεμα και βλεπω κεντρικη αιθουσα ζευγαρι αριστερα τριτο καναπε να παιζει. :dancing:
απο πανω ο ψηλος και καποια ακομα ατομα 4-5.
πηγα απο μπροστα να εχω καλη θεα.
αυτος αραχτος να του την  :wanker: η κοπελα(μελαχρινη ωραιο σωμα γυρω στα 40 αδυνατη με ωραιο στηθος 2αρι +)και να του παιρνει πιπα.
δεν περασε ενα λεπτο ο ψηλος χωθηκε και καθησε απο την αλλη με την κοπελα ετσι οπως ειχε τουρλωμενο  κωλο να χαιδευει για κανενα 3λεπτο μεχρι που καυλωσαν και το παιχνιδι μεταφερθηκε στην αριστερη καμπινα με το κουρτινακι κλειστο για prive. :headbang:
δεν περασε λιγο και η ξανθια καυλα στην ωρα που ειχαμε κανονισει . :dancing:
τσιγαρακι στο καπνηστηριο οπως παντα και ηρθε στον δευτερο καναπε οπου και την περιμενα.
απο πανω μας 5-6 ατομα διακριτικα χωρις να περασουν στον χωρο εκτος απο εναν .
περασμα προφυλακτικου  :pipa1: 5 λεπτη βαθια μεχρι πνηξιμο  :pipa3:οπου και ακουγοταν ωραια και καυλωνε κοσμο .
μεχρι που ρωτησαν θα μας παρεις ολους ετσι μωρο μου ?
μετα στησιμο στα 4 :zfuck: και γερο σφηροκοπημα μιας και ημουν πολυ καυλωμενος
για 10 λεπτα οπου και εχυσε 2 φορες με το κορμι της να τρεμει και να το φωναζει δυνατα .
η γκομενα το εχει πολυ παντος για εμενα .
εγω δεν εχυσα κρατησα για την αλλη το σπερμα μου .
παραχωρηση σε συναγωνηστη και κατευθυνση προς στην καμπινα για ελενχο.
οτι ειχε βγει ο ψηλος οπου και μου λεει (καλη του ωρα και τον ευχαριστω )σε περιμενουν μου ειπαν  :kneel:.
εφτασα εξω απο καμπινα και ρωτησα 4 ατομα που περιμεναν αν ειναι η σειρα τους και ειπαν ολοι ''οχι οχι περνα'' :gay:
περασα και εγω τι να κανω.
συστηθηκα και μου λεει ο δικος της που ειναι η ξανθια ? :huh:
τον ρωτησα αν θελει 5αδα γιατι συνοδευεται απο αλλον και μου ειπε ελατε εδω ομως.
πηγα στην ξανθια οπου επαιζε με 3-4 ατομα εκεινη την στιγμη δυνατα και δεν ηθελα να διακοψω.
λεω στον δικο της ''μας περιμενει η μελαχρινη '' και μου λεει ''ειναι πατσαβουρα. :idiot: :idiot:
δεν σχολιασα και μετα απο κανενα 5 λεπτο εκανα νοημα στην ξανθια οπου και με ακολουθησαν στην καμπινα. :dancing:
με το που μπηκαμε η μελαχρινη ειχε μια εικονα φοβισμενης στο προσωπο της  :- το οποιο αν καταλαβαινες καλυτερα ηταν μονο ντροπη.
ενω η ξανθια μπηκε μετα απο εμενα και δεχθηκε το καλεσμα ο συνοδος της της ελεγε να βγουνε εξω και οτι δεν θελει τελικα η μελαχρινη.
ενω κατι τετοια στην πορεια εδειξε οτι δεν ισχυε.
τελικα αποχωρηση ξανθιας και συνοδου της και ερωτηση απο εμενα για αν παραμεινω.
θετικη απαντηση κλειδωμα πορτας και ωρα παιχνιδιου.
καυλωμενος εγω τον εβγαλα εξω και λεει ο δικος της στην κοπελα.''κοιτα μωρο μου τι σου εχω σημερα '' :rockon:
γελακι δυστακτικο απο μερους της  :grin:  και ξεκινημα πιπας 2πλης και στους δυο μας .
μετα απο κανενα 5 λεπτο ξαπλωσε ανασκελα πιπα απο πανω ο δικος της και μου λεει ''κοιτα ποσο υγρο εχει γινει το μουνακι της''
εβαλα και εγω το χερι μου στα ανοιχτα ποδια της εκανα ακρη το γκρι στριγκακι της κατω απο το φορεματακι και εβαλα δυστακτικα το πρωτο δακτυλακι .
τοτε επιασε το χερι μου και το πιεσε μεσα σαν να μου ελεγε ''βαλε και αλλο''.
εβαλα 2 δακτυλα και με το αλλο της επαιζα το μουνακι μεχρι που της ειπε ο δικος της ''ελα μωρο μου χυσε μας τωρα που εχεις 2 ψωλες και σε παιζουν .
δεν αργησε να ερθει το τελος απο μεριας της εχοντας στον στομα την πουτσα του δικου της και τα χερια μου στο μουνακι της να την γαμανε.
τα υγρα της εγιναν αισθητα στο χερι μου αλλα και στο ματι μου λογο καλου φωτισμου .(ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?)
συνεχεια με διείσδυση απο εμενα και πιπα στον αλλον.
γυρισμα στασης μετα απο λιγο στα 4 παλι με πιπα και κωλο να το ευχαριστεται χωρις βεβαια να το δειχνει πολυ λογο ντροπης.
της λεει ο δικος της μετα απο λιγο ''καθησε μωρο μου να σε χυσουμε στο στομα '' :2on1: .
καθησε η μελαχρινη και αρχισε το πεξιμο οπου σχεδον χυσαμε μαζι και οι 2 με την κοπελα να τα παιρνει σε στομα προσωπο και μαλλια  :2on1: .
με ευχαριστησαν και τους ρωτησα αν ειναι πρωτη φορα κια μου ειπε ναι αλλα θα ξαναερθουμε .οταν ρωτησα ποτε δεν πηρα απαντηση.
σκουπισμα στην κοπελα και στον χωρο με χαρτι και μωρομαντηλο ΠΑΝΤΑ και  αποχωρηση .
εξω οταν βγηκα η ξανθια ειχε φυγει . >:( >:(
δεν ρωτησα βεβαια που ειναι γιατι ηταν και εμενα η ωρα μου να αποχωρησω .

ΥΓ.ευχαριστω και παλι τον ψηλο και επιφυλάσσομαι.

ωρα αναχωρησης 12.50

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
και ετσι μπηκε καλα ο μηνας !! :hi:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ωρα αφιξης 12.00
κανονισμενο με ξανθια να ειναι εκει .
μπαινω στο σινεμα και βλεπω κεντρικη αιθουσα ζευγαρι αριστερα τριτο καναπε να παιζει. :dancing:
απο πανω ο ψηλος και καποια ακομα ατομα 4-5.
πηγα απο μπροστα να εχω καλη θεα.
αυτος αραχτος να του την  :wanker: η κοπελα(μελαχρινη ωραιο σωμα γυρω στα 40 αδυνατη με ωραιο στηθος 2αρι +)και να του παιρνει πιπα.
δεν περασε ενα λεπτο ο ψηλος χωθηκε και καθησε απο την αλλη με την κοπελα ετσι οπως ειχε τουρλωμενο  κωλο να χαιδευει για κανενα 3λεπτο μεχρι που καυλωσαν και το παιχνιδι μεταφερθηκε στην αριστερη καμπινα με το κουρτινακι κλειστο για prive. :headbang:
δεν περασε λιγο και η ξανθια καυλα στην ωρα που ειχαμε κανονισει . :dancing:
τσιγαρακι στο καπνηστηριο οπως παντα και ηρθε στον δευτερο καναπε οπου και την περιμενα.
απο πανω μας 5-6 ατομα διακριτικα χωρις να περασουν στον χωρο εκτος απο εναν .
περασμα προφυλακτικου  :pipa1: 5 λεπτη βαθια μεχρι πνηξιμο  :pipa3:οπου και ακουγοταν ωραια και καυλωνε κοσμο .
μεχρι που ρωτησαν θα μας παρεις ολους ετσι μωρο μου ?
μετα στησιμο στα 4 :zfuck: και γερο σφηροκοπημα μιας και ημουν πολυ καυλωμενος
για 10 λεπτα οπου και εχυσε 2 φορες με το κορμι της να τρεμει και να το φωναζει δυνατα .
η γκομενα το εχει πολυ παντος για εμενα .
εγω δεν εχυσα κρατησα για την αλλη το σπερμα μου .
παραχωρηση σε συναγωνηστη και κατευθυνση προς στην καμπινα για ελενχο.
οτι ειχε βγει ο ψηλος οπου και μου λεει (καλη του ωρα και τον ευχαριστω )σε περιμενουν μου ειπαν  :kneel:.
εφτασα εξω απο καμπινα και ρωτησα 4 ατομα που περιμεναν αν ειναι η σειρα τους και ειπαν ολοι ''οχι οχι περνα'' :gay:
περασα και εγω τι να κανω.
συστηθηκα και μου λεει ο δικος της που ειναι η ξανθια ? :huh:
τον ρωτησα αν θελει 5αδα γιατι συνοδευεται απο αλλον και μου ειπε ελατε εδω ομως.
πηγα στην ξανθια οπου επαιζε με 3-4 ατομα εκεινη την στιγμη δυνατα και δεν ηθελα να διακοψω.
λεω στον δικο της ''μας περιμενει η μελαχρινη '' και μου λεει ''ειναι πατσαβουρα. :idiot: :idiot:
δεν σχολιασα και μετα απο κανενα 5 λεπτο εκανα νοημα στην ξανθια οπου και με ακολουθησαν στην καμπινα. :dancing:
με το που μπηκαμε η μελαχρινη ειχε μια εικονα φοβισμενης στο προσωπο της  :- το οποιο αν καταλαβαινες καλυτερα ηταν μονο ντροπη.
ενω η ξανθια μπηκε μετα απο εμενα και δεχθηκε το καλεσμα ο συνοδος της της ελεγε να βγουνε εξω και οτι δεν θελει τελικα η μελαχρινη.
ενω κατι τετοια στην πορεια εδειξε οτι δεν ισχυε.
τελικα αποχωρηση ξανθιας και συνοδου της και ερωτηση απο εμενα για αν παραμεινω.
θετικη απαντηση κλειδωμα πορτας και ωρα παιχνιδιου.
καυλωμενος εγω τον εβγαλα εξω και λεει ο δικος της στην κοπελα.''κοιτα μωρο μου τι σου εχω σημερα '' :rockon:
γελακι δυστακτικο απο μερους της  :grin:  και ξεκινημα πιπας 2πλης και στους δυο μας .
μετα απο κανενα 5 λεπτο ξαπλωσε ανασκελα πιπα απο πανω ο δικος της και μου λεει ''κοιτα ποσο υγρο εχει γινει το μουνακι της''
εβαλα και εγω το χερι μου στα ανοιχτα ποδια της εκανα ακρη το γκρι στριγκακι της κατω απο το φορεματακι και εβαλα δυστακτικα το πρωτο δακτυλακι .
τοτε επιασε το χερι μου και το πιεσε μεσα σαν να μου ελεγε ''βαλε και αλλο''.
εβαλα 2 δακτυλα και με το αλλο της επαιζα το μουνακι μεχρι που της ειπε ο δικος της ''ελα μωρο μου χυσε μας τωρα που εχεις 2 ψωλες και σε παιζουν .
δεν αργησε να ερθει το τελος απο μεριας της εχοντας στον στομα την πουτσα του δικου της και τα χερια μου στο μουνακι της να την γαμανε.
τα υγρα της εγιναν αισθητα στο χερι μου αλλα και στο ματι μου λογο καλου φωτισμου .(ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?)
συνεχεια με διείσδυση απο εμενα και πιπα στον αλλον.
γυρισμα στασης μετα απο λιγο στα 4 παλι με πιπα και κωλο να το ευχαριστεται χωρις βεβαια να το δειχνει πολυ λογο ντροπης.
της λεει ο δικος της μετα απο λιγο ''καθησε μωρο μου να σε χυσουμε στο στομα '' :2on1: .
καθησε η μελαχρινη και αρχισε το πεξιμο οπου σχεδον χυσαμε μαζι και οι 2 με την κοπελα να τα παιρνει σε στομα προσωπο και μαλλια  :2on1: .
με ευχαριστησαν και τους ρωτησα αν ειναι πρωτη φορα κια μου ειπε ναι αλλα θα ξαναερθουμε .οταν ρωτησα ποτε δεν πηρα απαντηση.
σκουπισμα στην κοπελα και στον χωρο με χαρτι και μωρομαντηλο ΠΑΝΤΑ και  αποχωρηση .
εξω οταν βγηκα η ξανθια ειχε φυγει . >:( >:(
δεν ρωτησα βεβαια που ειναι γιατι ηταν και εμενα η ωρα μου να αποχωρησω .

ΥΓ.ευχαριστω και παλι τον ψηλο και επιφυλάσσομαι.

ωρα αναχωρησης 12.50

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

:hi: :hi:
:kneel: :kneel: :kneel:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
α ρε τομα μονο οποτε πας εχει σκινικα χαχα ακομα σε περνουν σοβαρα εδω μεσα χαχα
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7182490#msg7182490 date=1475400590]
α ρε τομα μονο οποτε πας εχει σκινικα χαχα ακομα σε περνουν σοβαρα εδω μεσα χαχα
[/quote]εσαινα αγκομα σαι περημενο να ερτεις σε γκανενα σκινικο. :2funny: :2funny: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
στειλε μινιμα εδω να βρεθυμε να παμε παρεα να γαμισω κι εγω γιατι εισαι τιχερος τομα μου
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7182514#msg7182514 date=1475401924]
στειλε μινιμα εδω να βρεθυμε να παμε παρεα να γαμισω κι εγω γιατι εισαι τιχερος τομα μου
[/quote]μπα τωρα παρακαλας??
.στιν σμπουντσα μου σε γραφω τωρα . :kissass2:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
οσοι γραφουνε καλα σχολια και δεν πουλανε μουρη σε εμενα ξερουν οτι εχουν ενημερωση με πμ για τα σιγουρακια. :hi:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
αντε τραβα ρεπορτερ στο μαγαζακι σου με τις μαλακιιες σου που γράφις
τπτ δεν γινεται και ολα ινε στημενα
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7182525#msg7182525 date=1475402407]
αντε τραβα ρεπορτερ στο μαγαζακι σου με τις μαλακιιες σου που γράφις
τπτ δεν γινεται και ολα ινε στημενα
[/quote]αν και δεν θελω να βριζω.
το μονο στημμενο ειναι το ΓΚ@ΥΛΙ ΜΟΥ για εσενα . :2funny: :2funny: :birdman: :birdman:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7182525#msg7182525 date=1475402407]
αντε τραβα ρεπορτερ στο μαγαζακι σου με τις μαλακιιες σου που γράφις
τπτ δεν γινεται και ολα ινε στημενα
[/quote]

ρε φίλος, sorry κιόλας αλλά ή σταμάτα να γράφεις ή μάθε ελληνικά γιατί πόνεσαν τα μάτια μας! :new_shocked: :new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom