Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Κατανοώ ότι μπορείς να τα λες επειδή δεν ξέρεις....έχω πιει ποτάμια και ειμαι οκ και επίσης θα έρθω για να σας καμαρώσω....δεν έχω ανάγκη κάτι άλλο....τα παρτυ που οργανώνουμε εμείς είναι θρυλικά στον κύκλο μας....
Χαιρομαι
Θα σε περιμενουμε!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Kwstasikis kwstas μου αν ασχολεισαι με το τι λεει ο καθε ενας εδω μεσα που δεν εχει γραψει ουτε μια κριτικη για κοπελα στο εν λογο οικο σε βλεπω να πηγαινεις το κοριτσι σε κανενα hotel και να τους γραφεις ολους.
λοιπον ακου την γνωμη μου.

κανε αυτο που νιωθεις οτι σε καυλωνει και γραφτους ολους.

ετσι και εγω οταν ερχομουν παλια με την δικια μου περναγα τοσο καλα που δεν με απασχολουσαν τι ελεγαν οι αλλοι.
μεχρι οτι την πληρωνα ειχαν πει αλλα τι να κατσεις να εξηγησεις.
επρεπε να σου εδειγνα τα ευχαριστηρια μυνηματα που ειχα σε πμ .

εγω ειμαι ο θωμας αυτοι ειναι απιστοι.


Kανονίστε κανένα καλό ρε να έρθουμε να καμαρώσουμε και εμείς  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Φιλαρακο τομας δε με νοιαζει πως εισαι
Μακαρι ρε μαγκα ναρθεις κ νασαι γαμηκουλας να σκισεις κ εσυ
Αν κρινω απο τα μνμ που εχω παρει γυρω στα 10 ατομα θα μαζευτουμε
Θα τη ξεκολιασουμε! Οταν της ειπα οτι θα την σκιζω μεσα σενα δωματιο που θα την κοιτανε απο τη τζαμαρια αντρες αυτο που ειπε χαμογελωντας ηταν: και τι; Δε θα βαλεις κανεναν μεσα;;
Γουσταρει η καριολα!
Ελπιζω οντως ναχει κοσμο παρασκευη βραδυ


Τύπε από το λέει μέχρι το κάνει έχει διαφορά!! στη πράξη να δούμε αν θα κάτσει να γαμηθεί η στη δευτερη ψωλι θα πει φτάνει πονάω
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Κατανοώ ότι μπορείς να τα λες επειδή δεν ξέρεις....έχω πιει ποτάμια και ειμαι οκ και επίσης θα έρθω για να σας καμαρώσω....δεν έχω ανάγκη κάτι άλλο....τα παρτυ που οργανώνουμε εμείς είναι θρυλικά στον κύκλο μας....



Με Κένταυρους και νεράιδες ας πούμε?? χαχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε από το λέει μέχρι το κάνει έχει διαφορά!! στη πράξη να δούμε αν θα κάτσει να γαμηθεί η στη δευτερη ψωλι θα πει φτάνει πονάω
Μαγκα μου, αν ξεκινησει στο μπουτσο μου τη γραφω μετα,μπουκωμενη στομα κ απο πισω μουνι κ κωλο βουλωμενη για αρκετη ωρα! Θα δεις!!!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μαγκα μου, αν ξεκινησει στο μπουτσο μου τη γραφω μετα,μπουκωμενη στομα κ απο πισω μουνι κ κωλο βουλωμενη για αρκετη ωρα! Θα δεις!!!


Μωρέ εμείς θα δούμε αυτή θα βγεί από έκει μέσα και θα έχει χάσει το φως της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7164108#msg7164108 date=1474308504]
η βουλαααααα χαχα τι αλλο θα σκεφτεις τομα μου χαχα
[/quote]σας παρακαλω μπορειτε αυτο τον τυπο να κανουμε κατι ?(Γιάννης Κρητικός)
μιας και απο οτι ειδα στο ιστορικο των μυνηματων του δεν εχει με τι να ασχολειθει και γραφει παντου .

ουστ


ετσι ειχα πει καποτε σε καποιον και τον εκαναν mutted λες να πιασει . :2funny: :2funny:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
να σας καληνυχτυσω και να ξερετε οτι δεν με σκοτωσε ο Γιαννης Κρητικος. ζω!! :2funny:
απλα θα λειψω 3 μερες και δεν θα μπορω να γραψω λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων.
ελπιζω να μην σας λειψω.
θα επιστρεψω ανανεωμενος και με μια καλη κριτικη.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
να σας καληνυχτυσω και να ξερετε οτι δεν με σκοτωσε ο Γιαννης Κρητικος. ζω!! :2funny:
απλα θα λειψω 3 μερες και δεν θα μπορω να γραψω λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων.
ελπιζω να μην σας λειψω.
θα επιστρεψω ανανεωμενος και με μια καλη κριτικη.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Γιατι καποιοι μου στειλατε ρε μαγκες οτι ειναι φιλος του ιδιοκτητη;
Πειτε εδω οτι θελετε
Μια φαση παμε να κανουμε κ μας πρηξατε ταρχιδια με ασχετα θεματα
Και ναναι φιλος του; Χρημα του παμε εκει με τη φαση
Κοψτε τις μαλακιες στα μηνυματα
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Κατανοώ ότι μπορείς να τα λες επειδή δεν ξέρεις....έχω πιει ποτάμια και ειμαι οκ και επίσης θα έρθω για να σας καμαρώσω....δεν έχω ανάγκη κάτι άλλο....τα παρτυ που οργανώνουμε εμείς είναι θρυλικά στον κύκλο μας....

Ax,autos o kiklos  :headbang:
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
παρασκευη βραδυ  τι ωρα ; ;;
11 στο περιπου θα την εχω ηδη καρφωμενη σενα δωματιο με τζαμαρια που ειναι στην αιθουσα αν ειδα καλα
Αλλα παρασκευη θα το γραψουμε!
Να ξερετε δε θα ξερει η μικρη οτι το κανονιζω αποδω
Θα παρακαλεσω να μη συζητηθει στη φαση μαγκες
Μονο να της δωσουμε το μουνι στο χερι !!!
Δινει κ κωλο η μικρη
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
11 στο περιπου θα την εχω ηδη καρφωμενη σενα δωματιο με τζαμαρια που ειναι στην αιθουσα αν ειδα καλα
Αλλα παρασκευη θα το γραψουμε!
Να ξερετε δε θα ξερει η μικρη οτι το κανονιζω αποδω
Θα παρακαλεσω να μη συζητηθει στη φαση μαγκες
Μονο να της δωσουμε το μουνι στο χερι !!!
Δινει κ κωλο η μικρη
:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom