Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Καλο αυτο,βεβαια με ανησυχει οτι πηγαινει μονο Μεταξι οποτε απο ρευστο ισως να μη στεκεται και πολυ καλα,αλλα δε βαριεσαι οτι κατσει
Εχει και αρραβωνιαστικιά ομως λεει, αρα καποια προικούλα θα πρεπει να τσιμπησε.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.670
Like
5.996
Πόντοι
1.406
δεν θα σ χτυπήσω κανένα κουδούνι εσένα,, δεν έχεις,, λεφτά για λέβητα γερμανικό κ ηλιακό έχεις όμως ε; το κουδούνι ακόμα να το φτιάξεις; 10000 χάλασες,, 20 ευρώ έχει ένα κουδούνι
Θα τον πηρε με το εξοικονομω κατ'οικον σιγουρα
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
καθολου τυπε, ισως γιατι δεν εχω φαλακρα? αλλα περιμενω το χακερι να μου χτυπησει το κουδουνι
δεν θα σ χτυπήσω κανένα κουδούνι εσένα,, δεν έχεις,, λεφτά για λέβητα γερμανικό κ ηλιακό έχεις όμως ε; το κουδούνι ακόμα να το φτιάξεις; 10000 χάλασες,, 20 ευρώ έχει ένα κουδούνι
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
δεν θα σ χτυπήσω κανένα κουδούνι εσένα,, δεν έχεις,, λεφτά για λέβητα γερμανικό κ ηλιακό έχεις όμως ε; το κουδούνι ακόμα να το φτιάξεις; 10000 χάλασες,, 20 ευρώ έχει ένα κουδούνι
Πάει ο τύπος ο Ζανε  :S
Ο Ντιμερ του έκανε καταδρομική έφοδο.  :priest:
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
δεν θα σ χτυπήσω κανένα κουδούνι εσένα,, δεν έχεις,, λεφτά για λέβητα γερμανικό κ ηλιακό έχεις όμως ε; το κουδούνι ακόμα να το φτιάξεις; 10000 χάλασες,, 20 ευρώ έχει ένα κουδούνι

μια χαρα κουδουνι εχω τυπε, με καμερουλα, με ολα
χτυπα μια
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.670
Like
5.996
Πόντοι
1.406
λες ε;;;; άρα;; κάτι καλό έγινε κ με το ζαβο το δικό μας τον Αλέξη ε;;
Ναι καθυστερημενε αυτο του το δινω
Εκτος βεβαια αν εισαι μηχανικος και που για να καταφερεις να μπεις στο υπερσυγχρονο συστημα να ετοιμασεις και να παραδωσεις τις αιτησεις εφτασες στα ορια του νευρικου κλονισμου
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
εγω μη εκτιθεμαι ρε παπαρα που καθεσαι ψαχνεις ποστ χιστορι να βρεις κατι να το παιξεις χακερι?
12 χρονο
εγω μη εκτιθεμαι ρε παπαρα που καθεσαι ψαχνεις ποστ χιστορι να βρεις κατι να το παιξεις χακερι?
12 χρονο
εγω μη εκτιθεμαι ρε παπαρα που καθεσαι ψαχνεις ποστ χιστορι να βρεις κατι να το παιξεις χακερι?
12 χρονο
κάτι τέτοιο μόνο εσύ θα το σκεφτόσουν ειλικρινά όμως,,, παρεμπιπτόντως, μαλακια πρόγραμμα έχεις στο κινητό για τις κάμερες
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
κάτι τέτοιο μόνο εσύ θα το σκεφτόσουν ειλικρινά όμως,,, παρεμπιπτόντως, μαλακια πρόγραμμα έχεις στο κινητό για τις κάμερες

παρεπιπτοντως τι κινητο εχω? θα το ξερεις αφου ξερεις και τι προγραμμα εχω για καμερες (που δε εχω, αλλα αλλο αυτο)

και μιας και τα ξερεις ολα αυτα δε ποσταρεις και τη διευθυνση μου? τη περιοχη μου? εχεις την αδεια μου

edit: Και να μη ψαρωνουν οι υπολοιποι τις 'φοβερες πληροφοριες' που εχει για μενα τις χακαρε απο το πενταγωνο. Η τις εκανε κοπυ/πειστ απο εδω

δε ξερω τυπε. Εγω σεπτεμβρη αλλαξα λεβητες, καυστηρες, ηλιακα τα παντα ολα. Απο Ελλαδα μου ρχοταν 12 χιλιαρικα γεματα, τα πηρα απο Γερμανια με 9,400 delivered στην πορτα μου, και με upgrade στα ηλιακα που αν το παιρνα απο Ελλαδα ηθελα +1000. Τη διαφορα 1000 φορες να τη φαω στις πουτανες παρα να ταισω Καρανικες, αυτα last year.

Και μεταξυ μας αν ο www.skroutz.gr/s/3086975/Buderus-Logano-plus-GB125-35.html]Ελληνας μεταπωλητης[/url] θελει 50% κερδος πανω και απο την τιμη που ο Γερμανος πουλαει με κερδος, ας ερθει κι ο Ελληνας μεταπωλητης να μου παρει μια βαθεια πιπα
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
κάτι τέτοιο μόνο εσύ θα το σκεφτόσουν ειλικρινά όμως,,, παρεμπιπτόντως, μαλακια πρόγραμμα έχεις στο κινητό για τις κάμερες
Του έχεις χακαρει τα πάντα τύπε. Είναι χαμένος, δεν έχει ελπίδα να σου ξεφύγει. :priest:
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
παρεπιπτοντως τι κινητο εχω? θα το ξερεις αφου ξερεις και τι προγραμμα εχω για καμερες (που δε εχω, αλλα αλλο αυτο)

και μιας και τα ξερεις ολα αυτα δε ποσταρεις και τη διευθυνση μου? τη περιοχη μου? εχεις την αδεια μου
δεν ξέρω αν το έχεις ακόμα στο κινητό το πρόγραμμα,, εγώ σχόλια είδα στο play store... Επίσης δεν έχω κανένα δικαίωμα να ποσταρω το οτιδήποτε δημόσια για σένα,, επίσης το γαμησαμε το θρεντ του ανθρώπου... Τα φιλιά μου....
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
δεν ξέρω αν το έχεις ακόμα στο κινητό το πρόγραμμα,, εγώ σχόλια είδα στο play store... Επίσης δεν έχω κανένα δικαίωμα να ποσταρω το οτιδήποτε δημόσια για σένα,, επίσης το γαμησαμε το θρεντ του ανθρώπου... Τα φιλιά μου....

εχασες

iPhone

τσιμπα ενα αρχιδι τωρα που ειδες και σχολια στο play store Mr Robot. Και να μη πας να το μαζεψεις, itunes = app store = apple , play store = android.
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
δεν ξέρω αν το έχεις ακόμα στο κινητό το πρόγραμμα,, εγώ σχόλια είδα στο play store... Επίσης δεν έχω κανένα δικαίωμα να ποσταρω το οτιδήποτε δημόσια για σένα,, επίσης το γαμησαμε το θρεντ του ανθρώπου... Τα φιλιά μου....
Ηρακλής Πουαρό από τα Lidl  :S  :S
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.670
Like
5.996
Πόντοι
1.406
edit: Και να μη ψαρωνουν οι υπολοιποι τις 'φοβερες πληροφοριες' που εχει για μενα τις χακαρε απο το πενταγωνο. Η τις εκανε κοπυ/πειστ απο εδω
Eλα ρε τυπε και εμεις που νομιζαμε οτι σε εχει λοκαρει με τον δορυφορο  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom