Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
χμμ μάλιστα.. Το οτι έχεις ενάμιση χρόνο τώρα iPhone δεν σημαίνει ότι τα προηγούμενα χρόνια ζούσες σε βουνό χωρίς ανδροιντ..αλλά οκ, ότι πεις ..

απο 3gs εχω μονο iphone

πριν ειχα κατι νοκια

κλαψε λιγο ακομα χακερ δωρο με ενα πακετο φουντουνια

3gs -> τωρα γυρω στα 10 χρονια. Θα σε προσλαβω για γελοτοποιο μιας και σα χακερ δε το χεις
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
χμμ μάλιστα.. Το οτι έχεις ενάμιση χρόνο τώρα iPhone δεν σημαίνει ότι τα προηγούμενα χρόνια ζούσες σε βουνό χωρίς ανδροιντ..αλλά οκ, ότι πεις ..
Το ότι δεν είχε κουδούνι πως σου κατέβηκε ρε τρελέ?  :grin:
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
εχασες

iPhone

τσιμπα ενα αρχιδι τωρα που ειδες και σχολια στο play store Mr Robot. Και να μη πας να το μαζεψεις, itunes = app store = apple , play store = android.
χμμ μάλιστα.. Το οτι έχεις ενάμιση χρόνο τώρα iPhone δεν σημαίνει ότι τα προηγούμενα χρόνια ζούσες σε βουνό χωρίς ανδροιντ..αλλά οκ, ότι πεις ..
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ένας Συριζαιος που τα έβαλε με την διεύθυνση και ....  :priest:
Ενα σωρο μαλακίες ελεγε ο βανάκιας, και δεν τον πειραζε κανενας. Μολις ομως εκανε σχολια για τον Ολυμπιακο τον εφαγε το μαυρο σκοταδι
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Ένας Συριζαιος που τα έβαλε με την διεύθυνση και ....  :priest:
[/quote

Οχ,,, κατάλαβα... Όχι φίλε, εγώ δεν έχω τέτοιες προθέσεις. Δε βαριέσαι, χαβαλέ κάναμε,, γελάσαμε,, τα είπαμε,, και πάλι ωραίοι θα μαστε,, τώρα, αν, παρεξηγήθεικε κανένας, ας μου τους πει κ εγώ θα του ζητήσω συγνώμη,,,, μόνο τον Αλέξη μας μη με βάλετε να απαρνηθω,, δε μπορώ... Χχαχαχαχαχαχαχχαχ
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.670
Like
5.996
Πόντοι
1.406
Ένας Συριζαιος που τα έβαλε με την διεύθυνση και ....  :priest:
[/quote

Οχ,,, κατάλαβα... Όχι φίλε, εγώ δεν έχω τέτοιες προθέσεις. Δε βαριέσαι, χαβαλέ κάναμε,, γελάσαμε,, τα είπαμε,, και πάλι ωραίοι θα μαστε,, τώρα, αν, παρεξηγήθεικε κανένας, ας μου τους πει κ εγώ θα του ζητήσω συγνώμη,,,, μόνο τον Αλέξη μας μη με βάλετε να απαρνηθω,, δε μπορώ... Χχαχαχαχαχαχαχχαχ


Νερο και αλατι τυπε δεν τρεχει τιποταπ(αν και με αφησες χωρις καφε τεσπα).Τον Αλεξη και τον Συριζα να μην τον απαρνηθεις ποτε σου ταιριαζει γαντι αλλωστε  :)
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
γιατί έχεις την εντύπωση ότι η ιστορία με τις πολεμικές αποζημιώσεις έχει τελειώσει;; κάνεις μεγα λάθος, και βέβαια τις διεκδικεί ακόμη κ να σου πω κ κάτι; είναι βέβαιο ότι στο τέλος θα τις πάρουμε,, τώρα εσείς αν δεν τις θέλετε όταν έρθετε στην κυβέρνηση, μην τις πάρετε

Διαβάζω τις παπαριές που γράφεις και αυτή είναι η μεγαλύτερη. 

Πες μας λοιπόν μετά από 39 μήνες διακυβέρνησης πως ακριβώς τις διεκδικεί; Τι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ενέργεια έχει κάνει για να τις διεκδικήσει που είναι και ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ;

Φυσικά το ίδιο ισχύει και με την λεγόμενη ΚΑΘΑΡΣΗ.  Πόσους μέχρι σήμερα έχουν πάει στα δικαστήρια για οποιοδήποτε λόγο διαφθοράς;

Μην μου πεις το αστείο με τις επιτροπές που συνεδριάζουν για να δουν ΑΝ είναι αρμόδιες.

Α ρε σανό που σας ταίζουν και νομίζετε ότι τον τρώνε και οι άλλοι.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Άνδρας έδωσε τέλος στη ζωή του - Ο ιατροδικαστής έλυσε το μυστήριο


Απαντήσεις στα αίτια θανάτου του 59χρονου άνδρα, το πτώμα του οποίου εντοπίστηκε χθες σε εγκαταλελειμμένο χώρο επί της Σοφοκλή Βενιζέλου στο Ηράκλειο Κρήτης, έδωσε ο ιατροδικαστής που εξέτασε τη σορό.
Αστυνομική πηγή ανέφερε στο ekriti.gr ότι το πόρισμα του ιατροδικαστή κάνει λόγο για αυτοκτονία. Συγκεκριμένα, ο 59χρονος ο οποίος ήταν άστεγος, απαγχονίστηκε, δίνοντας έτσι τέλος στη ζωή του. Το πτώμα του βρέθηκε σε προχωρημένη σήψη, γεγονός που μαρτυρά ότι ήταν νεκρός για μέρες...


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom