Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
και εαν το ΣΔΟΕ σου κανει ελενγχο στα βιβλια και ελενξει και το ποθεν εσχες δεν θα χεις κανενα προβλημα σωστα
Πού ξερεις εσυ αν εχω ελεγχθει ή όχι από το ΣΔΟΕ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
το τι ειμαι δεν εχει σημασια για εσενα.....σημασια εχει το τι θα κανω εγω για εσενα...αυτο μας ενδιαφερει .........ενα ΑΦΜ θα δωσεις εαν εισαι καθαρος........φοβασαι ??? απο εκει και περα το τι θα κανω εγω ειναι δικο μου θεμα.....εσυ τι εχεις να φοβηθεις  ????
Και ποιος εισαι εσυ να σου δωσω ΑΦΜ? Πας καλα ρε?
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
το μαύρο χρήμα που το είδες δεν μπορώ να καταλάβω στην όλη υπόθεση ????

το ειδα εγω οταν εσυ και ο αλεξ71 σας πηγε το σκατο στην καλτσα και δεν δωσατε ΑΦΜ σε εμενα που το παιξατε γαμιαδες και σας γαμησα....και το white μαλακα....που δεν μας λεει τι δουλεια κανει ο φοροφυγας ......τρια σκατα στην καλτσα σας εδωσα.....και εσυ ρωτας για το μαυρο χρημα ??? κανε περα και εσυ ρε Ηλιθιε.........
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

οπα το είχα έτοιμο και δεν το πόσταρα...

λοιπόν αν είναι operations (δηλαδή καθημερινής λειτουργίας) εδώ που είμαι δεν πιάνει παραπάνω από 35.000-45.000  τον χρόνο (μιλάμε εργοστάσιο πάντα όχι υπερηψηλής τεχνολογίας).. αν η θέση αφορά νέα έργα, επεκτάσεις, αλλαγές κλπ κλπ κλπ φτάνει 85.000 .. αντιστοιχα ελλάδα 25.000-35.000 και 45.000-65.000
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
το ειδα εγω οταν εσυ και ο αλεξ71 σας πηγε το σκατο στην καλτσα και δεν δωσατε ΑΦΜ σε εμενα που το παιξατε γαμιαδες και σας γαμησα....και το white μαλακα....που δεν μας λεει τι δουλεια κανει ο φοροφυγας ......τρια σκατα στην καλτσα σας εδωσα.....και εσυ ρωτας για το μαυρο χρημα ??? κανε περα και εσυ ρε Ηλιθιε.........

δωσε μας πρώτα το δικό σου ΑΦΜ και τα λέμε...
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Και ποιος εισαι εσυ να σου δωσω ΑΦΜ? Πας καλα ρε?

γιατι κρυφο εχεις το αφμ σου ρε ρεντικολο ??? θα μπορουσα να ημουν πελατης σου...οταν κοβεις αποδειξεις(χαχαχαχα) δεν αναφερεις το ΑΦΜ σου ?? το κρυβεις ή βαζεις πλαστο ???
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
γιατι κρυφο εχεις το αφμ σου ρε ρεντικολο ??? θα μπορουσα να ημουν πελατης σου...οταν κοβεις αποδειξεις(χαχαχαχα) δεν αναφερεις το ΑΦΜ σου ?? το κρυβεις ή βαζεις πλαστο ???

πελάτης του μπορείς να γίνεις μόνο αν θέλει και ο ίδιος...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.697
Πόντοι
25.467
Μα τι εννοεις "θεση"?
Γιατι πρεπει να είναι θεση δημοσια ή διευθυντικη?
Εγω ας πουμε δεν μπορει να βγαζω τοσα?
Τι παει να πει "κενες θεσεις"?

Καλως. Όπως επιθυμείτε.

Συνεχίστε να υπεκφεύγετε.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
γιατι κρυφο εχεις το αφμ σου ρε ρεντικολο ??? θα μπορουσα να ημουν πελατης σου...οταν κοβεις αποδειξεις(χαχαχαχα) δεν αναφερεις το ΑΦΜ σου ?? το κρυβεις ή βαζεις πλαστο ???
εσύ δηλαδή γιατί το έχεις κρυφό??
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
δωσε μας πρώτα το δικό σου ΑΦΜ και τα λέμε...

ρε αντε περα και εσυ ρεντικολο.........περασαν δυο ωρες που στο ζηταω εγω και αποφευγεις και ζητας εσυ το δικο μου...οταν το δωσεις ηλιθιε εσυ θα σου δωσω εγω το δικο μου να δεις ποιος ειμαι και τι ειμαι πραγματικα .........εαν εχεις κοτσια γυναικακι!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.697
Πόντοι
25.467
οπα το είχα έτοιμο και δεν το πόσταρα...

λοιπόν αν είναι operations (δηλαδή καθημερινής λειτουργίας) εδώ που είμαι δεν πιάνει παραπάνω από 35.000-45.000  τον χρόνο (μιλάμε εργοστάσιο πάντα όχι υπερηψηλής τεχνολογίας).. αν η θέση αφορά νέα έργα, επεκτάσεις, αλλαγές κλπ κλπ κλπ φτάνει 85.000 .. αντιστοιχα ελλάδα 25.000-35.000 και 45.000-65.000

Κι όμως!!!

18.000 μικτά. :)

Υ.Γ.
Όποιος επιθυμεί να το επαληθεύσει μου ζητά τα στοιχεία της εταιρίας και του τα στέλνω με π.μ.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ελληνικο ΑΦΜ μαλακα.....εχεις ?? τι μου εβαλες αποκομα μισθοδοσιας  ???να το κανω τι ??? χαρτι για την τουαλετα μου ???

φορολογική κατοικία εξωτερικό ξέρεις τι σημαίνει ??? μαλάκα....
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
φορολογική κατοικία εξωτερικό ξέρεις τι σημαίνει ??? μαλάκα....

Ελληνικό ΑΦΜ ξέρεις τι σημαίνει μαλακα; ακίνητα στην Ελλάδα δεν δηλώνεις βρε ηλιθιε;αφμ ελληνικό δεν εχεις ;μας δουλευεις;ρεντικολο.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Τις μαλακιες σου τα κοροιδιλικια τραμουντανα όπως ειδες δεν πιάνουν σε εμένα.....σε κανα ανήλικο ίσως..........Ετεδηε πληρωνες με ελληνικό ΑΦΜ......τώρα το παίζεις οτι δεν εχεις;άντε πέρα ξανά ρεντικολο........υποχρεουσε ελληνικού ΑΦΜ......βλακα .
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τις μαλακιες σου τα κοροιδιλικια τραμουντανα όπως ειδες δεν πιάνουν σε εμένα.....σε κανα ανήλικο ίσως..........Ετεδηε πληρωνες με ελληνικό ΑΦΜ......τώρα το παίζεις οτι δεν εχεις;άντε πέρα ξανά ρεντικολο........υποχρεουσε ελληνικού ΑΦΜ......βλακα .

βάζεις όνομα και ΑΦΜ, βάζω όνομα και ΑΦΜ... αυτός που ζητάει πρέπει να δίνει πρώτα.. .αλλιώς παίρνει αρχίδια...
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
βάζεις όνομα και ΑΦΜ, βάζω όνομα και ΑΦΜ... αυτός που ζητάει πρέπει να δίνει πρώτα.. .αλλιώς παίρνει αρχίδια...

τι εγινε ??? τουμπα το σακακι ??? ξαφνικα βρεθηκε να εχειος ελληνικο ΑΦΜ ??? με τετοια αναξιοπιστια πως πιστευεις οτι πρπει να σε εμπιστευτω να σου δωσω το δικο μου ΑΦΜ ....οταν εσυ ο ιδιος προσπαθεις να κοροιδεψεις οπως μπορεις ??? εσυ πιανεσαι ως αξιοπιστος τωρα ???εσυ με ελεγες θαλαμοφυλακα καραβανα εποπ ....αρα καταλαβαινεις οτι εγω ειμαι ανοιχτο χαρτι φορολογικα.....εμεις το δικο σου θελουμε να δουμε που το παιζεις μαγκας, εμενα την φορολογικη μου δηλωση φετος την ειχαν προσυμπληρωμενη απο το κρατος μαλακα φοροφυγα..... την πατησες τωρα και ζητας το δικο μου ΑΦΜ ρεντικολο αναξιοπιστο...........τωρα παρε τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΔΙΑ αναξιοπιστε !!!! τραβα αλλου για μαθημα...το δικο σου στο εδωσα μολις τωρα !!!!Και εξαλλου εσυ το επαιξες Υφακι χιλιων καρδιναλιων και τα γνωστης των παντων και ξερολας.......οταν ειδες τα σκουρα μαζευτηκες και ζητας και εσυ ΑΦΜ ??? εσυ προκαλεσες ...εγω αναταποδωσα ....και εσυ κανεις τον μαλακα οτι θα μπορουσες να με κοροιδεψεις βλακα!!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τι εγινε ??? τουμπα το σακακι ??? ξαφνικα βρεθηκε να εχειος ελληνικο ΑΦΜ ??? με τετοια αναξιοπιστια πως πιστευεις οτι πρπει να σε εμπιστευτω να σου δωσω το δικο μου ΑΦΜ ....οταν εσυ ο ιδιος προσπαθεις να κοροιδεψεις οπως μπορεις ??? εσυ πιανεσαι ως αξιοπιστος τωρα ???εσυ με ελεγες θαλαμοφυλακα καραβανα εποπ ....αρα καταλαβαινεις οτι εγω ειμαι ανοιχτο χαρτι φορολογικα.....εμεις το δικο σου θελουμε να δουμε που το παιζεις μαγκας, εμενα την φορολογικη μου δηλωση φετος την ειχαν προσυμπληρωμενη απο το κρατος μαλακα φοροφυγα..... την πατησες τωρα και ζητας το δικο μου ΑΦΜ ρεντικολο αναξιοπιστο...........τωρα παρε τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΔΙΑ αναξιοπιστε !!!! τραβα αλλου για μαθημα...το δικο σου στο εδωσα μολις τωρα !!!!
και ελληνικό έχω και αγγλικό έχω και βουλγάρικο έχω... εσύ τι έχεις πέρα από μια ψωροσύνταξη την οποία την έβγαλες με 15 χρόνια του κώλου υπηρεσία αραχτός και ευτυχώς στην κόβουνε τώρα...
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
και ελληνικό έχω και αγγλικό έχω και βουλγάρικο έχω... εσύ τι έχεις πέρα από μια ψωροσύνταξη την οποία την έβγαλες με 15 χρόνια του κώλου υπηρεσία αραχτός και ευτυχώς στην κόβουνε τώρα...

παρε τα αρχιδια μου φοροφυγα ξανα.......με 20 διπλα ετη πληρωτεα εφυγα....λαμβανω μια χαρα συνταξη για τα δεδομενα σημερα.....εγω βλεπεις δεν πληρωνω πουτανες να γαμησω.....της γαμαω και τις βρισκω τις γυναικες με την αξια μου ηλιθιε.....αρα μου περισσευουν απο τα γαμησιατικα που θα εδινα εαν ημουν σαν εσενα !!!!ευτυχως ειμαι εμφανισιμος ακομη .......εσενα δε σε κοβω σε αυτη την κατηγορια !!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
παρε τα αρχιδια μου φοροφυγα ξανα.......με 20 διπλα ετη πληρωτεα εφυγα....λαμβανω μια χαρα συνταξη για τα δεδομενα σημερα.....εγω βλεπεις δεν πληρωνω πουτανες να γαμησω.....της γαμαω και τις βρισκω τις γυναικες με την αξια μου ηλιθιε.....αρα μου περισσευουν απο τα γαμησιατικα που θα εδινα εαν ημουν σαν εσενα !!!!ευτυχως ειμαι εμφανισιμος ακομη .......εσενα δε σε κοβω σε αυτη την κατηγορια !!!

διπλά γιατί παίκτη μου ?? σε άλλον πλανήτη υπηρετούσες που ο χρόνος έχει 720 μέρες ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom