Νέα

TS Video που μας αρέσουν

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Hornyml

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
243
Like
564
Πόντοι
81
Θεωρώ τον εαυτό μου straight..όταν πήγα πρώτη φορά είχα αμφιβολίες για εμένα φοβήθηκα να μην είμαι γκέι που το ξέρω ότι δεν είμαι... πλέον δεν φοβάμαι δεν χρειάζεται να ντρεπόμαστε για της επιλογές μας ο καθένας κάνει ότι γουστάρει στο κρεβάτι του
πολοι θα σκοτωναν για να απολαμβανουν τη καβλα οπως εμεις φιλε μου......
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
κσι ποιο εντυπωσιακες εμφανιακα απο κανονικες γυναικες μερικες

κσι ποιο εντυπωσιακες εμφανιακα απο κανονικες γυναικες μερικες
ι
πολοι θα σκοτωναν για να απολαμβανουν τη καβλα οπως εμεις φιλε μου......
Συμφωνω η καυλα με τρανς σε παει σε αλλα επιπεδα..ποιο δυνατα και διαφορετικου kinky και εναλλαγες ρολων
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
κσι ποιο εντυπωσιακες εμφανιακα απο κανονικες γυναικες μερικες
το οτι κακογερνανε οσο μεγαλωνουν ισχυει εν μερη..οχι απολυτα και θα το εξηγησω.
Αν παρεις μια τρανς αυτη την εποχη 2023 και ειναι 50-60 ωντος φαινετε ποιο γερασμενη.
Εκεινη θα ομως γεννηθηκε στη δεκαετια του 70 με το επιπεδο επιστημης ιατρικης φυσιολογιας, διατροφης, συμπληρωματων
να εξελισσονται αργα μεχρι περιπου το 2000.Απο το 2000 και μετα υπαρχει αυξηση στην διατροφολογια, κλαδο συμπληρωματων
αντιγυρανση με αυτην εξελιξη μια τρανς που ειναι τωρα 25 με την κλιμακωτη αυξηση της αντιγυρανσης οταν φτασει 50 δηλ σε 25
χρονια θα μοιαζει 35 plus μπορει και ποιο κατω διοτι σε 25 χρονια απο τωρα θα εχουν βρει την πρωτεινη που διασπα το κολλαγονο
Και ελαστινη στο δερμα και γερναμε.
Πολλα Πανεπιστημια σε ολο τον κοσμο εργαζονται να βρουν αυτη την πρωτεινη.
Επισης μια 25αρα τρανς μπορει να προσεχει τη διατροφη της ποιο στρατηγικα...τρωγωντας ποιοτικη πρωτεινη και οχι υδατανθρακες
που μπορει να ετρωγε η 50αρα..η να προσεχει τον ηλιο κλπ...και φυσικα γυμναζετε στρατηγικα να μην αυξηση πολυ την τεστο και την κορτιζολη.
Τωρα εχουν βγει και τα πεπτιδια που βοηθουν το δερμα σαν ενεσιμα στη 10ετια του 2000 δεν υπηρχαν.
Συνεπως μια 25αρα τρανς εαν προσεξει και ακολουθει την αντιγυρανση θεωρητικα ετσι οπως παει στατιστικα θα ειναι σε καλο επιπεδο.
Καλο επιπεδο και για μας που θελουμε ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ πολυ τις αγαπημενες μας τρανς
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelef

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
το οτι κακογερνανε οσο μεγαλωνουν ισχυει εν μερη..οχι απολυτα και θα το εξηγησω.
Αν παρεις μια τρανς αυτη την εποχη 2023 και ειναι 50-60 ωντος φαινετε ποιο γερασμενη.
Εκεινη θα ομως γεννηθηκε στη δεκαετια του 70 με το επιπεδο επιστημης ιατρικης φυσιολογιας, διατροφης, συμπληρωματων
να εξελισσονται αργα μεχρι περιπου το 2000.Απο το 2000 και μετα υπαρχει αυξηση στην διατροφολογια, κλαδο συμπληρωματων
αντιγυρανση με αυτην εξελιξη μια τρανς που ειναι τωρα 25 με την κλιμακωτη αυξηση της αντιγυρανσης οταν φτασει 50 δηλ σε 25
χρονια θα μοιαζει 35 plus μπορει και ποιο κατω διοτι σε 25 χρονια απο τωρα θα εχουν βρει την πρωτεινη που διασπα το κολλαγονο
Και ελαστινη στο δερμα και γερναμε.
Πολλα Πανεπιστημια σε ολο τον κοσμο εργαζονται να βρουν αυτη την πρωτεινη.
Επισης μια 25αρα τρανς μπορει να προσεχει τη διατροφη της ποιο στρατηγικα...τρωγωντας ποιοτικη πρωτεινη και οχι υδατανθρακες
που μπορει να ετρωγε η 50αρα..η να προσεχει τον ηλιο κλπ...και φυσικα γυμναζετε στρατηγικα να μην αυξηση πολυ την τεστο και την κορτιζολη.
Τωρα εχουν βγει και τα πεπτιδια που βοηθουν το δερμα σαν ενεσιμα στη 10ετια του 2000 δεν υπηρχαν.
Συνεπως μια 25αρα τρανς εαν προσεξει και ακολουθει την αντιγυρανση θεωρητικα ετσι οπως παει στατιστικα θα ειναι σε καλο επιπεδο.
Καλο επιπεδο και για μας που θελουμε ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ πολυ τις αγαπημενες μας τρανς

Μου λες τι *ενδέχεται να* γίνει στο μέλλον, σου λέω τι ισχύει τώρα που μιλάμε. Ίσως τότε που γίνουν αυτά που περιγράφεις, οι 50άρες μοιάζουν με 15άρες, οπότε πάλι θα υστερούν οι τρανς. Έχοντας ως δεδομένο τι ισχύει σήμερα στις 23/6/2024 λοιπόν, οι τρανς δυστυχώς δεν μπορούν να ανταγωνιστούν τις βιολογικές γυναίκες σε βάθος χρόνου.
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
trans lover
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ποταμια σπερματος
 

Συνημμένα

  • mARy7Zc6KRohwXuB.mp4
    105 MB · Εμφανίσεις: 0
  • qNGZrAWcJCmIbCvA.mp4
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 0
  • 17-o9xm3nGCkmz8Q.mp4
    5,3 MB · Εμφανίσεις: 0
  • 17-o9xm3nGCkmz8Q.mp4
    5,3 MB · Εμφανίσεις: 0

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
trans lover
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Συνημμένα

  • tTEx_z3jr-1XEoJw.mp4
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 0
  • 4egLEI1_oApbLPdR.mp4
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 0

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206

Επικό από την αρχή μέχρι το τέλος, αλλά κυρίως απ' το 19ο λεπτό περίπου και μετά, καταλαβαίνει κανείς ότι με τις τρανς δεν παίζουμε...
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.437
Πόντοι
216

Επικό από την αρχή μέχρι το τέλος, αλλά κυρίως απ' το 19ο λεπτό περίπου και μετά, καταλαβαίνει κανείς ότι με τις τρανς δεν παίζουμε...
Τι κάρφωμα του κάνανε του φουκαρά@ τον άνοιξαν όμως στο τέλος για τα καλά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Hornyml

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
243
Like
564
Πόντοι
81

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.437
Πόντοι
216
τι μουναρος ηταν αυτος ρε Diaz... τι γαμησι αισθησιακο ηταν αυτο???? αρχονταςςςςςςς
Εκεί που είναι ο τύπος ανάσκελα κ του χώνει πούτσο, αρχίδια και πόδι στο στόμα.......
 

Hornyml

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
243
Like
564
Πόντοι
81
Εκεί που είναι ο τύπος ανάσκελα κ του χώνει πούτσο, αρχίδια και πόδι στο στόμα.......
τετοια μουναρα που ειναι ... το γλυψιμο ειναι το λιγοτερο που μπορει να της προσφερει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom