Νέα

TS Video που μας αρέσουν

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Δεν είναι *τόσο* πρωτόφαντο.

Π.χ.:


Ευτυχώς μάλλον που τέτοια τέρατα φτάνουν δύσκολα στο 100% του μεγέθους τους. Θα είχαμε ανθρωποκτονίες διαφορετικά.
Τυχερός είναι αν ξαναπερπατήσει
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
807
Like
1.466
Πόντοι
206
Την αλήθεια λες παλληκάρι από πάντα μου αρέσει το μουνι... αλλά πριν 1 χρόνο πήγα πρώτη φορά με τρανς και μόλις την είδα από κοντά βυζάρες κωλάρα ωραία ψωλή καύλα φάτσα έτσι και αλλιώς εγώ ενεργητικός είμαι αλλά μετά την συνάντηση μας δεν μπορούσα να την βγάλω από το μυαλό και ήμουν συνέχεια καυλωμένος...τι είναι αυτό που μας κάνουν σε σχέση με της βιολογικές γυναίκες δεν ξέρω

Οι τρανς είναι απίθανες
εμπειρίες !!

Προκαλούν εθισμό !!!
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Οι τρανς είναι απίθανες
εμπειρίες !!

Προκαλούν εθισμό !!!
Είναι κάποιες πιο θηλυκές και από γυναίκες μόνο που την γαμας και την βλέπεις να χύνει είναι τρελά... σε γαμανε το μυαλό και καυλώνει μόνο που της σκέφτεσαι
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
807
Like
1.466
Πόντοι
206
Είναι κάποιες πιο θηλυκές και από γυναίκες μόνο που την γαμας και την βλέπεις να χύνει είναι τρελά... σε γαμανε το μυαλό και καυλώνει μόνο που της σκέφτεσαι

Είναι τρομερή φάση για μια εποχή ήθελα να πηγαίνω μόνο με τρανς περνούσα καλύτερα ξέρουν τι θες πως τα θες !!!
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Είναι τρομερή φάση για μια εποχή ήθελα να πηγαίνω μόνο με τρανς περνούσα καλύτερα ξέρουν τι θες πως τα θες !!!
Ακριβώς και μπορείς να συνεννοηθείς μαζί τους σε σχέση με της κανονικές γκόμενες που της νιαζει μόνο το μουνι τους...
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
807
Like
1.466
Πόντοι
206
Ακριβώς και μπορείς να συνεννοηθείς μαζί τους σε σχέση με της κανονικές γκόμενες που της νιαζει μόνο το μουνι τους...

Όταν πρώτο πήγα στην αρχή τρόμαξα επειδή ένιωσα πολύ μεγάλη ηδονή και δεν το περίμενα
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Όταν πρώτο πήγα στην αρχή τρόμαξα επειδή ένιωσα πολύ μεγάλη ηδονή και δεν το περίμενα
Θεωρώ τον εαυτό μου straight..όταν πήγα πρώτη φορά είχα αμφιβολίες για εμένα φοβήθηκα να μην είμαι γκέι που το ξέρω ότι δεν είμαι... πλέον δεν φοβάμαι δεν χρειάζεται να ντρεπόμαστε για της επιλογές μας ο καθένας κάνει ότι γουστάρει στο κρεβάτι του
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206

Συνημμένα

  • Q-G5tEwSwXnsKYop.mp4
    8,6 MB · Εμφανίσεις: 0

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
Την αλήθεια λες παλληκάρι από πάντα μου αρέσει το μουνι... αλλά πριν 1 χρόνο πήγα πρώτη φορά με τρανς και μόλις την είδα από κοντά βυζάρες κωλάρα ωραία ψωλή καύλα φάτσα έτσι και αλλιώς εγώ ενεργητικός είμαι αλλά μετά την συνάντηση μας δεν μπορούσα να την βγάλω από το μυαλό και ήμουν συνέχεια καυλωμένος...τι είναι αυτό που μας κάνουν σε σχέση με της βιολογικές γυναίκες δεν ξέρω

Πολύ καλή η 1η χύνει πολυυυ

Βγάζει πολύ σπέρμα οκάδες !!!
Απο κολομβια δεν θυμαμαι το ονομα της...παντα ετσι χυνει ποταμια
Που βρισκουν μερικες τρανς τοσο σπερμα..απορω..!!..κατι πρεπει να παιζει με τις ορμονες
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
Θεωρώ τον εαυτό μου straight..όταν πήγα πρώτη φορά είχα αμφιβολίες για εμένα φοβήθηκα να μην είμαι γκέι που το ξέρω ότι δεν είμαι... πλέον δεν φοβάμαι δεν χρειάζεται να ντρεπόμαστε για της επιλογές μας ο καθένας κάνει ότι γουστάρει στο κρεβάτι του
συμφωνω φιλε απολυτος το σεξ ειναι δωρο και πρεπει να το απολαμβανουμε οπως το θελει ο καθενας.
Αρκει να μην ενοχλουμε τον αλλον..οταν το απολαμβανεις οσο kinky και να ειναι τοσο καλυτερα νοιωθεις.
Αλλα ειναι τα προβληματα που μαστιζουν την κοινωνια οπως η ενδοοικογενοιακη βια, τα ατυχηματα στους δρομους κλπ.
Δεν χρειαζετε ντροπη γιατι νοιωθουμε ωραια εμεις και η αλλη πλευρα και θα μας κατακρινουν οι κομπλεξικοι και αγαμητοι-ες.
Ενω θα ηθελαν να ηταν στη θεση μας
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
Την αλήθεια λες παλληκάρι από πάντα μου αρέσει το μουνι... αλλά πριν 1 χρόνο πήγα πρώτη φορά με τρανς και μόλις την είδα από κοντά βυζάρες κωλάρα ωραία ψωλή καύλα φάτσα έτσι και αλλιώς εγώ ενεργητικός είμαι αλλά μετά την συνάντηση μας δεν μπορούσα να την βγάλω από το μυαλό και ήμουν συνέχεια καυλωμένος...τι είναι αυτό που μας κάνουν σε σχέση με της βιολογικές γυναίκες δεν ξέρω
Ενα χαρακτηριστικο ειναι οι βιολογικες ευκολα σε ξενερωνουν αν δεν τις κατσεις στα θελω τους αν παμε σε προσωπικοτητα.
Οι τρανς εχουν και την ψυχολογια του ανδρα καπως και καταλαβαινουν ορισμενα πραγματα..νοιωθεις ποιο οικεια.
Στο σεξουαλικο εκει περνας περιφημα γιατι βλεπουν μπροστα σου και μια ομορφη πουτσα που θελεις να πεσεις να την φας..κλπ
 

Diaz_Ca

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
1.978
Πόντοι
206
Ενα χαρακτηριστικο ειναι οι βιολογικες ευκολα σε ξενερωνουν αν δεν τις κατσεις στα θελω τους αν παμε σε προσωπικοτητα.
Οι τρανς εχουν και την ψυχολογια του ανδρα καπως και καταλαβαινουν ορισμενα πραγματα..νοιωθεις ποιο οικεια.
Στο σεξουαλικο εκει περνας περιφημα γιατι βλεπουν μπροστα σου και μια ομορφη πουτσα που θελεις να πεσεις να την φας..κλπ
κσι ποιο εντυπωσιακες εμφανιακα απο κανονικες γυναικες μερικες
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
κσι ποιο εντυπωσιακες εμφανιακα απο κανονικες γυναικες μερικες

Ναι, αλλά όλες κακογερνάνε. Ο ανταγωνισμός κρατά όσο είναι ακόμη νέες. Μην κοροϊδευόμαστε, δε γίνεται να ανταγωνιστούν εμφανισιακά τις βιολογικές γυναίκες μέχρι το τέλος. Βλέπεις πολλές γυναίκες μέχρι τα πενηνταφεύγα τους -και, σε αρκετές περιπτώσεις, ακόμη παραπέρα- να παραμένουν ωραιότατες. Αυτό οι τρανς δεν μπορούν να το καταφέρουν, δυστυχώς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απο κολομβια δεν θυμαμαι το ονομα της...παντα ετσι χυνει ποταμια
Που βρισκουν μερικες τρανς τοσο σπερμα..απορω..!!..κατι πρεπει να παιζει με τις ορμονες

Sara Rivera

Τη βρίσκει και ως Sara Wonder κανείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom