Νέα

Τρελό σκηνικό με την ξαδέρφη μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeklovems
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Με την ξαδέρφη μου έχω αρκετές καλές σχέσεις μου είπε μια φαντασίωση της πού ήθελε να κάνει λεσβιακό με γυναίκα αλλά ντρεπόταν να το ζητήσει από φίλη τής της είπα ότι ξέρω πως μπορεί να γίνει της έδειξα κοπέλες βίζιτες που κάνουν λεσβιακό και διάλεξε έκλεισα και μία για μένα πήγαμε σε ξενοδοχείο και έγινε όλοι η φάση ήταν καύλα έβλεπα να γουστάρει φουλ με άλλη γυναίκα σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο με γνωστή σας
Φίλη της ξαδέρφης μου θα ειναι :confused: ...σε μενα οταν ειμασταν 15-16 μου εδειχνε τα βυζιά της (κατα λαθος) μου ειχε πετάξει και μια μαλακια του στυλ "ε οκ ξαδερφη σου ειμαι,ενα πεταχτο φιλι στο στόμα μπορω να σου δώσω"...
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
105
Κριτικές
6
Like
577
Πόντοι
301
Ωραία που ν’η Κυριακηηηηηηηή, μα να ταν πιο μεγάαααααλη…
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Με την ξαδέρφη μου έχω αρκετές καλές σχέσεις μου είπε μια φαντασίωση της πού ήθελε να κάνει λεσβιακό με γυναίκα αλλά ντρεπόταν να το ζητήσει από φίλη τής της είπα ότι ξέρω πως μπορεί να γίνει της έδειξα κοπέλες βίζιτες που κάνουν λεσβιακό και διάλεξε έκλεισα και μία για μένα πήγαμε σε ξενοδοχείο και έγινε όλοι η φάση ήταν καύλα έβλεπα να γουστάρει φουλ με άλλη γυναίκα σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο με γνωστή σας
giphy.gif
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Εγω αμα ειχα λεσβια ξαδερφη, θα την ειχα διωξει απο το σοι :)
Εγώ έχω μια στην Γερμανία
Πατέρας γιατρός Γερμανός μάνα Ελληνίδα δασκάλα. Πολύ σοβαρή έχει σχέση με μια άλλη χαμηλών τόνων και οι δυο
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
Ξαδέλφη τζιβιτζιλου....
Δεν τραβάει...
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Φίλη της ξαδέρφης μου θα ειναι :confused: ...σε μενα οταν ειμασταν 15-16 μου εδειχνε τα βυζιά της (κατα λαθος) μου ειχε πετάξει και μια μαλακια του στυλ "ε οκ ξαδερφη σου ειμαι,ενα πεταχτο φιλι στο στόμα μπορω να σου δώσω"...
Kai εκπαιδευτικό τσιμπουκάκι μπορούσε να σου κάνει.
Για να μάθει
Από γνωστούς
Και να είναι έτοιμη για αγνώστους
Και να μην ξαναχάσει γκόμενο ποτέ

Δυστυχώς οι δικές μου ξαδέρφες είναι Αμερική.
Μακριά την έχω
Αλλά Ατλαντικό δεν περνάει.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Kai εκπαιδευτικό τσιμπουκάκι μπορούσε να σου κάνει.
Για να μάθει
Από γνωστούς
Και να είναι έτοιμη για αγνώστους
Και να μην ξαναχάσει γκόμενο ποτέ

Δυστυχώς οι δικές μου ξαδέρφες είναι Αμερική.
Μακριά την έχω
Αλλά Ατλαντικό δεν περνάει.
Ωραίο να έχεις σοι στο αμερικα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Εγώ έχω μια στην Γερμανία
Πατέρας γιατρός Γερμανός μάνα Ελληνίδα δασκάλα. Πολύ σοβαρή έχει σχέση με μια άλλη χαμηλών τόνων και οι δυο
Εγω τυπε ανετα θα την εστελνα γερμανια..και ακομα πιο περα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.768
Like
14.413
Πόντοι
3.506
Την επομενη Κυριακη αυτο. Μην ειμαστε πλεονεκτες… :confused:
Οχι τύπε, την επόμενη Κυριακή είναι κοντά και η τσικνοπέμπτη επομένως το επόμενο θέμα πρέπει να σχετίζεται και με το φαγητό :confused: :confused: :confused:
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
714
Κριτικές
31
Like
1.830
Πόντοι
1.590

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Με την ξαδέρφη μου έχω αρκετές καλές σχέσεις μου είπε μια φαντασίωση της πού ήθελε να κάνει λεσβιακό με γυναίκα αλλά ντρεπόταν να το ζητήσει από φίλη τής της είπα ότι ξέρω πως μπορεί να γίνει της έδειξα κοπέλες βίζιτες που κάνουν λεσβιακό και διάλεξε έκλεισα και μία για μένα πήγαμε σε ξενοδοχείο και έγινε όλοι η φάση ήταν καύλα έβλεπα να γουστάρει φουλ με άλλη γυναίκα σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο με γνωστή σας
Μα φυσικά, όλα τα μέλη του σαι, ζούμε τέτοιες εμπειρίες καθημερινά :confused::confused::embarrased::confused::bigdick::erection::wanker:
 

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
Με την ξαδέρφη μου έχω αρκετές καλές σχέσεις μου είπε μια φαντασίωση της πού ήθελε να κάνει λεσβιακό με γυναίκα αλλά ντρεπόταν να το ζητήσει από φίλη τής της είπα ότι ξέρω πως μπορεί να γίνει της έδειξα κοπέλες βίζιτες που κάνουν λεσβιακό και διάλεξε έκλεισα και μία για μένα πήγαμε σε ξενοδοχείο και έγινε όλοι η φάση ήταν καύλα έβλεπα να γουστάρει φουλ με άλλη γυναίκα σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο με γνωστή σας

Υπέροχο θέμα ευχαριστώ. Κρατιόμουν τόσες μέρες να μην μπω, το ήξερα ότι θα ήταν έτσι, και πάλι μπράβο.
Αυτό που μου αρέσει περισσότερο σε αυτά τα θέματα είναι η απουσία κομμάτων, τελειών, κλπ. Φαντάζομαι
φωνή 10χρονου να τα αφηγείται, στο διάλλειμα του σχολείου.

Για να απαντήσω ναι, μου έχει τύχει, για αυτό έχω κόψει επαφές με τις ξαδέρφες μου, τις έχω γαμήσει όλες παρτούζες
με βίζιτες, και δεν μπορώ να τις κοιτάξω στα μάτια. Αλλά βασικά το πρόβλημα είναι ότι ξεπαραδιάστηκα και αυτές θέλουν
κι άλλο.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Άμα μετά την καβλάντα, δεν πήγατε κ για κρέπες δεν μετράει το σκηνικό .. Έχεις μια ακόμη Κυριακή να το επανορθώσεις
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.657
Πόντοι
7.195

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom