Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Η γενικευμένη επίθεση εναντίον μας συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς!!!Όσοι είστε στο παιχνίδι ενισχύστε τη συμμαχία μας,ακόμα και αν ανήκετε σε άλλη,ενάντια στους ξενέρωτους και τις γεροντοκόρες.....
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
τη καινουργιο ?  ποιο παλιο απο την γιαγια του τσιπρα ειναι

...εγω ειμαι εδω  τωρα
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ρε Ιοτά ναύαρχε,ο ovsd40 o δικός μας είναι... :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Που να το ξέρω ρε Βλαχάρα!!!!!Τα νύχια μου να μυρίσω???Άχρηστε τσιφούτη...έχεις κάνει συμφωνίες κάτω από το τραπέζι με τους μεγάλους και δεν σε πειράζουν,ενώ εμένα,τον boobo,sine,ovsd40,ide κλπ μας έχουν ξεσκίσει στο farming και την καταστροφή....Έχουμε ρίξει 500 ευρώ στο gold κι εσύ μου κάνεις ταξιδάκια στις πισίνες και μου έχεις και άποψη!!!!!Χουουουουουουουουου ρεεεεεεεεεεε!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Που να το ξέρω ρε Βλαχάρα!!!!!Τα νύχια μου να μυρίσω???Άχρηστε τσιφούτη...έχεις κάνει συμφωνίες κάτω από το τραπέζι με τους μεγάλους και δεν σε πειράζουν,ενώ εμένα,τον boobo,sine,ovsd40,ide κλπ μας έχουν ξεσκίσει στο farming και την καταστροφή....Έχουμε ρίξει 500 ευρώ στο gold κι εσύ μου κάνεις ταξιδάκια στις πισίνες και μου έχεις και άποψη!!!!!Χουουουουουουουουου ρεεεεεεεεεεε!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ηρεμείτε λίγο λέω εγώ....???
Αρκετά με τους χαρακτηρισμούς εκατέρωθεν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Που να το ξέρω ρε Βλαχάρα!!!!!Τα νύχια μου να μυρίσω???Άχρηστε τσιφούτη...έχεις κάνει συμφωνίες κάτω από το τραπέζι με τους μεγάλους και δεν σε πειράζουν,ενώ εμένα,τον boobo,sine,ovsd40,ide κλπ μας έχουν ξεσκίσει στο farming και την καταστροφή....Έχουμε ρίξει 500 ευρώ στο gold κι εσύ μου κάνεις ταξιδάκια στις πισίνες και μου έχεις και άποψη!!!!!Χουουουουουουουουου ρεεεεεεεεεεε!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν δεν ξέρεις και τους συμμάχους σου από'δω μέσα είσαι άξιος της μοίρας σου...άχρηστε :jerking:
Οσο για τις επιθέσεις εδώ στη γειτονιά μου εμείς είμαστε πλειοψηφία και δεν τους πέρνει να κουνηθούν!!!!εσύ είσαι περικυκλομένος από τα βλαμμένα ...όταν σου'λεγα να έρθεις εδώ δίπλα δεν μ'ακουγες...φάε την τσαπού τώρα... :birdman:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Αν δεν ξέρεις και τους συμμάχους σου από'δω μέσα είσαι άξιος της μοίρας σου...άχρηστε :jerking:
Οσο για τις επιθέσεις εδώ στη γειτονιά μου εμείς είμαστε πλειοψηφία και δεν τους πέρνει να κουνηθούν!!!!εσύ είσαι περικυκλομένος από τα βλαμμένα ...όταν σου'λεγα να έρθεις εδώ δίπλα δεν μ'ακουγες...φάε την τσαπού τώρα... :birdman:

Τσακα την τσαπού .....οεοεεοεοεεοεεεεεεεεεεε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και δυστυχώς στην ίδια (κακή) γειτονιά βρίσκομαι και εγώ........
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Nαύαρχε θα πέσουμε μέχρι ενός, ηρωικά.
Μετά θα σφάξουμε και καμια αγελαδίτσα να την κάνουμε μπριζόλες και τασκ εν μπαμ :cheesy:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Nαύαρχε θα πέσουμε μέχρι ενός, ηρωικά.
Μετά θα σφάξουμε και καμια αγελαδίτσα να την κάνουμε μπριζόλες και τασκ εν μπαμ :cheesy:
Πρόσεχε να δεις απάντηση που θα σου δώσει...<<εσύ σε ποια συμμαχία είσαι φίλε...???>> :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom