Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Να υποθεσω οτι δεν ερχονται με της καλυτερες προθεσης. :grin:
οχι!!!!χτες οταν τελειωσε η επιθεση τους ειπα οτι ξεχασαν 4 μαλακες και ρωτησα αν τους θελουν!!!μου απαντησαν τι ζηταω αλλα δεν πηραν απαντηση γιατι ηθελα να σας το αναφερω σημερα που ξαναμπηκα ειδα οτι ξαναερχονται!!!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οχι!!!!χτες οταν τελειωσε η επιθεση τους ειπα οτι ξεχασαν 4 μαλακες και ρωτησα αν τους θελουν!!!μου απαντησαν τι ζηταω αλλα δεν πηραν απαντηση γιατι ηθελα να σας το αναφερω σημερα που ξαναμπηκα ειδα οτι ξαναερχονται!!!
ισως περιμεναν να ζητησεις λυτρα για να τους ελευθερωσεις. π.χ. 100 μοναδες για καθε στρατιωτη :think:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ετσι σκεφτηκα στην αρχη!!!οκ μπηκα συμμαχια!!!πως προχωραμε τωρα??
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ταρατσα σου  στελνω εμπορο λιγα πραγματα ομως. θα ξαναστειλω!!! :rockon:
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Θα μπεις κι εσυ...μην ανυσηχείς...φαντάζομαι το ξεκίνησες πρόσφατα το παιχνίδι... :think:
Εχω μια εμβδομαδα σχεδον και έχω φτιαξει
Κρύψωνα επίπεδο 2
Αποθήκη πρωτών υλων επίπεδο 1
Πρεσβεία επίπεδο 1
Παραγωγή:
Ξύλο: 21 την ώρα
Πυλός: 28 την ώρα
Σίδερο: 34 την ώρα
Σιτάρι: 37 την ώρα
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια ο ti tes tora ξέρει κανείς πως λένε το χωριό του?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εχω μια εμβδομαδα σχεδον και έχω φτιαξει
Κρύψωνα επίπεδο 2
Αποθήκη πρωτών υλων επίπεδο 1
Πρεσβεία επίπεδο 1
Παραγωγή:
Ξύλο: 21 την ώρα
Πυλός: 28 την ώρα
Σίδερο: 34 την ώρα
Σιτάρι: 37 την ώρα
Ανέβασε παραγωγή πρώτων υλών και επίπεδο κρυψώνας προς το παρών!!!!
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Στείλε τους μήνυμα να μιλήσουν μαζί μου!
ok εστειλα στον παικτη katerina που μου κανει την επιθεση μηπως να μιλαγες και εσυ κατευθειαν με τον αρχηγο τους?λες ναναι η κατερινα απο κολωνου?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
οχι!!!!χτες οταν τελειωσε η επιθεση τους ειπα οτι ξεχασαν 4 μαλακες και ρωτησα αν τους θελουν!!!μου απαντησαν τι ζηταω αλλα δεν πηραν απαντηση γιατι ηθελα να σας το αναφερω σημερα που ξαναμπηκα ειδα οτι ξαναερχονται!!!

Σου πηραν πρωτες υλες με την επιδρομη τους?

Αν οχι και αφου 4 ειναι πιασμενοι στις παγιδες σου, ισως σου στελνουν παλι στρατο για να φοβηθεις με σκοπο να συνθηκολογισεις (να ελευθερωσεις τους 4,  για να ανακαλεσουν τον στρατο τους).
Εγω στη θεση σου θα εκανα τον Κινεζο και θα τους εστελνα μνμ οτι εχω ξεμεινει απο πρωτες υλες, ειμαι σε πολυ δυσκολη θεση και οτι ζηταω χ,ψ υλες για να τους ελευθερωσω. Ισως καταλαβουν ετσι οτι δεν εχουν να κερδισουν κατι.

Ποσες ακομα παγιδες εχεις? Οπως και να εχει ταμπουρωσου και εφτιαξε και νεες παγιδες ή επισκευασε τις υπαρχουσες αν ελευθερωσεις τους αιχμαλωτους. Και μιλα μαζι τους χωρις ομως να τους δωσεις καμια πληροφορια για σενα.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
δεν πηραν τιποτα εχω 2 παγιδες ελευθερες τωρα λιγες υλες και μεγαλη κρυψωνα.η συμμαχια πρεπει να αποφασισει για τις κινησεις
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ok εστειλα στον παικτη katerina που μου κανει την επιθεση μηπως να μιλαγες και εσυ κατευθειαν με τον αρχηγο τους?λες ναναι η κατερινα απο κολωνου?  :2funny: :2funny: :2funny:
Ταρατσα μολις λυσεις την παρξηγηση με την κατερινα θα της πεις να μου στειλει μηνυμα? :smitten:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
δεν πηραν τιποτα εχω 2 παγιδες ελευθερες τωρα λιγες υλες και μεγαλη κρυψωνα.η συμμαχια πρεπει να αποφασισει για τις κινησεις
Ακομα και αν τα καταφερει ο γοης ταρατσας να γοητευση την μικρη Κατερινα δεν νομιζω να μπορουν να ανακαλεσουν την επιθεση οποτε μπορα ειναι θα περασει.
Και μην ξεχασης να δωσεις πολλα φιλια στο Κατερινακι απο τον βρασιδα πες της θα καταλαβη. :grin:

22 ποντους :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom