Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ο elvis είναι και στο -77,-1.Για τους άλλους έχω πλήρη καταγραφή αλλά καλό είναι να μην γράψουμε συντεταγμένες....Πάντως είμαστε στο παιχνίδι,ΟΧΙ στη Συμμαχία,35 χωριά...
οκ ναυαρχε ευχαριστω
εγω εχω 26 καταγεγραμενα και θελω να τους συμπληρωσω ολους με τα ονοματα των χωριων να φτιαξω λιστα με πινακα και να το στειλω σε ολους
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ο elvis είναι και στο -77,-1.Για τους άλλους έχω πλήρη καταγραφή αλλά καλό είναι να μην γράψουμε συντεταγμένες....Πάντως είμαστε στο παιχνίδι,ΟΧΙ στη Συμμαχία,35 χωριά...
ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ !!!!!!
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
οκ ναυαρχε ευχαριστω
εγω εχω 26 καταγεγραμενα και θελω να τους συμπληρωσω ολους με τα ονοματα των χωριων να φτιαξω λιστα με πινακα και να το στειλω σε ολους
θα κανεις τετοια μαγκια???εισαι κ ο πρωτος!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
|_/_/_/_/_/_/_/_/|
<>▼▼▼▼▼▼▼||▼▼▼▼▼▼▼/<>/
<>▼▼▼▼▼▼||▼▼▼▼▼▼/<>/
|<>|▼▼▼▼ /¯¯¯¯¯ ▼▼▼▼|<>|
|<>|▼▼▼▼| =GR= |▼▼▼▼|<>|
/______/////_______
)»»» = = «««(
¯¯¯¯¯¯/////¯¯¯¯¯¯¯/
<>▼▼▼▼▼/▼▼▼▼▼/<>/
/<>/▼▼▼▼▼||▼▼▼▼▼<>
|<>|▼▼▼▼▼||▼▼▼▼▼|<>|
<>▼▼▼▼▼||▼▼▼▼▼/<>/
<>▼▼▼▼||▼▼▼▼/<>/
<>▼▼▼||▼▼▼/<>/
¯<>▼||▼/<>/¯
¯-»| |«-/¯

Ξέρει κανείς να φτιάχνει τέτοιες παπαριές η που μπορώ να βρώ κάτι παρόμοιο?
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα συνπολεμιστες,αυριο θα ειμαι σε επιπεδο πρεσβειας στο 1 με μια καλη παραγωγη και μεγαλη κρυψωνα.θα στειλω και αρκετες πρωτες υλες στον ταρατσα.προς  ΤΑΡΑΤΣΑ , ΚΑΛΙΣ , ειμαι N.W. και ειμαστε αρκετα λιγοι,οποιος μπαινει απο εδω και περα να μπαινει στην περιοχη μας αν ειναι δυνατον.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλησπερα συνπολεμιστες,αυριο θα ειμαι σε επιπεδο πρεσβειας στο 1 με μια καλη παραγωγη και μεγαλη κρυψωνα.θα στειλω και αρκετες πρωτες υλες στον ταρατσα.προς  ΤΑΡΑΤΣΑ , ΚΑΛΙΣ , ειμαι N.W. και ειμαστε αρκετα λιγοι,οποιος μπαινει απο εδω και περα να μπαινει στην περιοχη μας αν ειναι δυνατον.
εχεις δικιο ειστε μονο 2 εκει(νομιζω ομως οτι ειναι NΕ)
ναυαρχε τσεκαρε πμ και στειλε μου σε παρακαλω οτι λειπει σε σχεση με την λιστα σου
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπερα, Τι οργασμος ειναι αυτος απο το μεσημερι και μετα? Εμενα μου επεσε η σκορδαλια και ο μπακαλιαρος καμματακι βαρια και τον ψιλοπηρα λιγακι.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ταρατσα σου στελνω 100 ξυλο. Σε 27 λ. ειναι εκει.
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
στο 74/46 εχω εναν καινουργιο ISTANBUL με 11 κατοικους σε καμμια εβδομαδα θα του πιω το αιμα  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:    
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ταρατσα ηρθε και ο δικος μου βρες του κανα γκομενακι να ξεχαρμανιαση και στειλτον πισω.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Διορίστηκες Γενικός Γραμματέας της συμμαχίας! :rockon:
Δωρητή τσέκαρε pm,έλεγξε τα usernames που σου έστειλα και επιφορτίζεσαι με την αποστολή της λίστας προς όλους,ΑΦΟΥ σιγουρευτείς ότι είναι όλοι δικοί μας..Έχουμε διαφορά σε τρεις που εδώ μέσα δεν μπήκαν για πληροφορίες άρα ...?????????
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
θα προτεινα στην σελιδα της συμμαχιας να εγραφε και κατι σαν  "σε μονιμο πολεμο με  τουρκους"  η κατι παρομοιο ωστε να προσελκυσουμε και αλλους ελληνες παικτες και συμμαχιες.κατι αλλο..εχουν ψηφισει 82!!!!που εναι ολοι αυτοι   :think:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
θα προτεινα στην σελιδα της συμμαχιας να εγραφε και κατι σαν  "σε μονιμο πολεμο με  τουρκους"  η κατι παρομοιο ωστε να προσελκυσουμε και αλλους ελληνες παικτες και συμμαχιες.κατι αλλο..εχουν ψηφισει 82!!!!που εναι ολοι αυτοι   :think:
Έχει δίκηο ο φίλος,πώς βγάζω την ψηφοφορία??
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Aν το γραψουμε τωρα ( μονιμα σε πολεμο με τους Τουρκους) δεν θα μας αφησουν σε ησυχια για να αναπτυχθουμε. Ειναι νωρις ακομα. Κανε λιγο υπομονη :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom