Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
η τζουλη ειναι ψωλαρααααααααα και γουσταρω να σενιαρει και την τρυπουλα μου, απλα στο πως νιωθουμε το πηδιμα διαφερουμε εγω με την τζουλη καταλαβαις μωρη τρελιαρα???? να στο πω και οπως μας λενς οι εξω... ολες πουστρες ειμαστε τι εχουμε να χωρισουμε??? τιποτα! ειρηνη λοιπον ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

βρε τρελε δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα. αλιμονο. απλα δεν λεει να δινουμε αξια σε πεταμενες που σε βλεπουνε μονο και μονο για το χρημα. στην τελικη για πες μας τι στην καυλα καταλαβαινεις οταν σε γαμαει ενα βραζιλιανοπεταμα και δεν βγαζει αχνα ελληνικα πανω στο πηδημα? αμα δεν ακους τα μπινελικια σου πως στον πουτσο φτιαχνεσαι? δεν ξερω τι να πω. εμεις τελικα πασχουμε απο την ξενομανια ολοι οι ελληνες. τα δινουμε απλοχερα ολα στους ξενους. παπουτσι απο τον τοπο σου και ας ειναι μπαλωμενο.... οεο
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
η τζουλη ειναι ψωλαρααααααααα και γουσταρω να σενιαρει και την τρυπουλα μου, απλα στο πως νιωθουμε το πηδιμα διαφερουμε εγω με την τζουλη καταλαβαις μωρη τρελιαρα???? να στο πω και οπως μας λενς οι εξω... ολες πουστρες ειμαστε τι εχουμε να χωρισουμε??? τιποτα! ειρηνη λοιπον ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
χαλαρωσε με την τζουλι μην ασχολησε και δεν ειναι πουστρα ειναι γυναικα δεν ειναι λουγκρα οκ??
 

Επισκέπτης
χαλαρωσε με την τζουλι μην ασχολησε και δεν ειναι πουστρα ειναι γυναικα δεν ειναι λουγκρα οκ??

ρε χαζουλι για τους αλλους αναφερθηκα τους και καλα αντρες(κρυφες) πως μας λενε! η τζουλι ειναι οχι γυναικα γυναικαραααααα και ναι απο εσας να με πειτε λουγκρα στα αρχιδια μου το δεχομαι γιατι κρεας τρωμε μαζι ολες  :fuck2: :fuck2: :fuck2: αλλα το να μου το λεει η καθε κρυφη εδω μεσα εεεεε οχιιιι αυτο δεν το δεχομαι!!!!
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον... Καυλονύχταααα και ονειρα καυλάάάάάάάάά. την κανω για νανι. καλα να περνατε ολοι σας. και φυσικα ΕΙΡΗΝΗ αδελφια
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ρε χαζουλι για τους αλλους αναφερθηκα τους και καλα αντρες(κρυφες) πως μας λενε! η τζουλι ειναι οχι γυναικα γυναικαραααααα και ναι απο εσας να με πειτε λουγκρα στα αρχιδια μου το δεχομαι γιατι κρεας τρωμε μαζι ολες  :fuck2: :fuck2: :fuck2: αλλα το να μου το λεει η καθε κρυφη εδω μεσα εεεεε οχιιιι αυτο δεν το δεχομαι!!!!
δεν με ενδιαφερει τι κανεις στο κρεββατι σου ειναι θεμα δικο σου και δεν μου πεφτει λογος να σε κρινω
αλλα για αυτο που ειναι  τζουλι και για αυτο που νιωθουμε πολυ απο μας για αυτην δεν σηκωνουμε κουβεντα
και να ξερεις οτι εχει φοβερο επιπεδο και δεν μιλαει με τετοιον τροπο οπως μιλισες εσυ για αυτην
αυτα καληνυχτα και απο μετα
 

Επισκέπτης
δεν με ενδιαφερει τι κανεις στο κρεββατι σου ειναι θεμα δικο σου και δεν μου πεφτει λογος να σε κρινω
αλλα για αυτο που ειναι  τζουλι και για αυτο που νιωθουμε πολυ απο μας για αυτην δεν σηκωνουμε κουβεντα
και να ξερεις οτι εχει φοβερο επιπεδο και δεν μιλαει με τετοιον τροπο οπως μιλισες εσυ για αυτην
αυτα καληνυχτα και απο μετα

αντε μωρη ποτησε με κρεατακι την βαλβιδα σου , γιατι πολλα μας τα πες! μην βαζεις λαδι στην φωτια μωρη καριολα γιατι εγω δεν τσακοναμαι με καμια σας απο εδω μεσα  :lheel: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
αντε μωρη ποτησε με κρεατακι την βαλβιδα σου , γιατι πολλα μας τα πες! μην βαζεις λαδι στην φωτια μωρη καριολα γιατι εγω δεν τσακοναμαι με καμια σας απο εδω μεσα  :lheel: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
σταματα ρε να μιλας σαν τον Ψινακη και να ξεκατινιαζεσαι.. για να στη λενε ολοι θα υπαρχει καποιος λογος.. απο τη στιγμη που ηρθες στο φορουμ φωναζεις οτι τον παιρνεις.. τοση λυσσα πια;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.587
Πόντοι
22.785
σταματα ρε να μιλας σαν τον Ψινακη και να ξεκατινιαζεσαι.. για να στη λενε ολοι θα υπαρχει καποιος λογος.. απο τη στιγμη που ηρθες στο φορουμ φωναζεις οτι τον παιρνεις.. τοση λυσσα πια;;

Τήν θυμάσαι ??  ;)

 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
αντε μωρη ποτησε με κρεατακι την βαλβιδα σου , γιατι πολλα μας τα πες! μην βαζεις λαδι στην φωτια μωρη καριολα γιατι εγω δεν τσακοναμαι με καμια σας απο εδω μεσα  :lheel: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

κατω τα χερια απο τους πουτσους των συναγωνιστων αι σιχτιρ πρωι πρωι  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
σταματα ρε να μιλας σαν τον Ψινακη και να ξεκατινιαζεσαι.. για να στη λενε ολοι θα υπαρχει καποιος λογος.. απο τη στιγμη που ηρθες στο φορουμ φωναζεις οτι τον παιρνεις.. τοση λυσσα πια;;

σκασε μωρη σκατογρια εσυ! και οτι σου εστειλα ενα πμ πανω στην αδυναμια δεν λεει πουθενα οτι μπορεις να με βγαζεις τουμπανο, σαν τον μαλακα το hoty εισαι και εσυ , spam κανεις!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
σκασε μωρη σκατογρια εσυ! και οτι σου εστειλα ενα πμ πανω στην αδυναμια δεν λεει πουθενα οτι μπορεις να με βγαζεις τουμπανο, σαν τον μαλακα το hoty εισαι και εσυ , spam κανεις!
ουτε τι σημαινει το spam δεν ξερεις.. αλλα δεν εχει σημασια.. σημασια εχει να σταματησεις να ξεφωνιζεις μεσα σο φορουμ.. ενταξει το καταλαβαμε οτι ηρθες.. το καταλαβαμε οτι τον παιρνεις.. τι αλλο θες ;;
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
σκασε μωρη σκατογρια εσυ! και οτι σου εστειλα ενα πμ πανω στην αδυναμια δεν λεει πουθενα οτι μπορεις να με βγαζεις τουμπανο, σαν τον μαλακα το hoty εισαι και εσυ , spam κανεις!

ξαδερφε.........??????????????
 

Επισκέπτης
ουτε τι σημαινει το spam δεν ξερεις.. αλλα δεν εχει σημασια.. σημασια εχει να σταματησεις να ξεφωνιζεις μεσα σο φορουμ.. ενταξει το καταλαβαμε οτι ηρθες.. το καταλαβαμε οτι τον παιρνεις.. τι αλλο θες ;;

σκατογριουλα μου στο ειχα πει και σε πμ, βαλε λιγο πετσακι στον πρωκτο σου και θα δεις οτι ο κοσμος μετα θα ειναι ποιο ομορφος,χαρουμενος,ηρεμος,γλυκος  ασε τις 35 αρες γκομενες που λες οτι γαμας και καβαλα κανενα παλουκι ματακια μου ομορφα  :kissass: ;) :cheesy: :grin: :2on1:!!! φιλικα στο λεω! φιλακια στο κωλακι σου!  :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
σκατογριουλα μου στο ειχα πει και σε πμ, βαλε λιγο πετσακι στον πρωκτο σου και θα δεις οτι ο κοσμος μετα θα ειναι ποιο ομορφος,χαρουμενος,ηρεμος,γλυκος  ασε τις 35 αρες γκομενες που λες οτι γαμας και καβαλα κανενα παλουκι ματακια μου ομορφα  :kissass: ;) :cheesy: :grin: :2on1:!!! φυλικα στο λεω!

παιρνεις ναρκωτικα δεν εξηγειται αλλοιως  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
χεστον ρε Μike.. του αρεσει να αχολουνται με τον κωλο του.. θα το γαμησουμε το ποστ παλι και μονο πληροφοριες για τραβελια δεν θα γραφουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom