Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
δεν παω με μικροτσουτσουνους!ω  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Δεν σε γαμαω εγω ,μην φοβασαι,δεν τον χαλαλιζω σε  πουστηδες.Οτιδηποτε κατω των 50 ποντων δεν το νιωθεις οποτε ...........πρεπει να σου βρουμε αλογο!!!
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Δεν σε γαμαω εγω ,μην φοβασαι,δεν τον χαλαλιζω σε  πουστηδες.Οτιδηποτε κατω των 50 ποντων δεν το νιωθεις οποτε ...........πρεπει να σου βρουμε αλογο!!!
τα κολονακια που βαζουν για το παρκαρισμα αυτα ειναι οτι πρεπει
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
χεστον ρε Μike.. του αρεσει να αχολουνται με τον κωλο του.. θα το γαμησουμε το ποστ παλι και μονο πληροφοριες για τραβελια δεν θα γραφουμε


σωστο + 1000 ανεβασε θρεντ τι μπορει να χωρεσει ο κωλος του alitiz και παμε εκει εγγυημενα νεο συκωτι απο τα γελια.
 

Επισκέπτης

εσυ για τι εισαι μωρη ε???? πας και το σκυλοπερνεις και μετα το παιζεις γοης και εραστης σε μουτζες και πουτανες! οπως ο φιλος σου η κωλογρια που ειναι παντρεμενος τρομαρα του... εγω τουλαχιστον ειχα τα αρχιδια και χωρισα, εσυ και η αλλη κρυφοπουστες μια ζωη θα εισται, και επιδει η κουβεντα ξεκηνισε απο τη τζουλι, η τζουλη ειναι μουναρα με μια ψωλαρα που δεν θα την δεις ουτε εσυ ουτε η αλλη η ξεφονιμενη η τσοντογρια ποτε σας.....              
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
εσυ για τι εισαι μωρη ε???? πας και το σκυλοπερνεις και μετα το παιζεις γοης και εραστης σε μουτζες και πουτανες! οπως ο φιλος σου η κωλογρια που ειναι παντρεμενος τρομαρα του... εγω τουλαχιστον ειχα τα αρχιδια και χωρισα, εσυ και η αλλη κρυφοπουστες μια ζωη θα εισται, και επιδει η κουβεντα ξεκηνισε απο τη τζουλι, η τζουλη ειναι μουναρα με μια ψωλαρα που δεν θα την δεις ουτε εσυ ουτε η αλλη η ξεφονιμενη η τσοντογρια ποτε σας.....              
ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙΣ?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
εσυ για τι εισαι μωρη ε???? πας και το σκυλοπερνεις και μετα το παιζεις γοης και εραστης σε μουτζες και πουτανες! οπως ο φιλος σου η κωλογρια που ειναι παντρεμενος τρομαρα του... εγω τουλαχιστον ειχα τα αρχιδια και χωρισα, εσυ και η αλλη κρυφοπουστες μια ζωη θα εισται, και επιδει η κουβεντα ξεκηνισε απο τη τζουλι, η τζουλη ειναι μουναρα με μια ψωλαρα που δεν θα την δεις ουτε εσυ ουτε η αλλη η ξεφονιμενη η τσονοτιγρια ποτε σας.....             


τι λες βρε λιλα2 το τι γαμαμε με τον ξαδερφο εσυ ποτε δεν θα το χαρεις.η τζουλη ειναι ξαδερφη  RESPECT ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.

την καλημερα μου σε ολους παω να δωσω για διπλωμα
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ναι ειμαι κλονος,οτι δεν μπορουμε να αντιμετωπισουμε το λεμε κλονο! δεν ξανα γραφω εδω ρε, δεν πατε καλα οι κρυφες τελικα ειναι χειροτερη φαρα και απο της λεσβιες! χιχιχι
ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙΣ
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom