Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Δαναη Εισαι Θεα κουκλα μου!Μα ςτρελανες με τις φοτος σου!Θελω οποσδηποτε να σε επισκεφτω!
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν μπορω να καταλαβω κατι. Πως γινετε να εχουν ερθη τοσα παιδια απο εδω να με δουν που ειναι παρα πολλα και εχουν γραψη τα καλυτερα για μενα και για την καθαριοτητα γενικως που εχω και βρεθηκαν 2 να γραψουν αυτα μηπως ειναι λιγο υποπτο?? Οι αλλοι ηταν χαζοι δηλαδη που εγραψαν τα καλυτερα? Μην συζηταμε τωρα βλακειες.

Κουκλάρα μου δεν ξέρω αν ειναι ύποπτο ή όχι. Εγώ σε έχω επισκεφθεί κάποιες φορές, έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος και το ΤΟΝΙΖΩ ότι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δε μου ζήτησες κάτι ύποπτο σαν αυτά που αναφέρονται από άλλους. Ούτε dvd είδα στο σπίτι σου, ούτε την παραμικρή ανασφάλεια ή τον παραμικρό φόβο ένιωσα. 'Ισα ίσα που ήσουν παρα πολύ φιλική μαζί μου. Αυτό που ήθελα να σου πω όμως είναι ότι όλα αυτά που διάβασα για εσένα εδώ με επηρέασαν. Δεν μπορω να στο κρύψω αυτό και νομιζω ότι είναι λογικό. Μακάρι μέσα από την καρδιά μου να είναι μαλακίες όλα αυτά που γράφονται για εσένα.
 

Επισκέπτης
Δεν αφήνει να πέσει λέει και σάλιο επάνω της! :2funny: Ετσι είναι οι "ντίβες" ξεπέτα και άμα μπορούσαν μέχρι και ψαροντουφεκοστολή θα φόραγαν :uglystupid: Αλλά το 100άρικο ακατέβατο. Το είπε πλαγίως. Κατά τα άλλα το θεωρεί ξεπεσμό να κάνει τη καθαρίστρια... :booty:
.......χαχαχαχαχαχ γιατι οταν εκενε τον βοσκο στον πυργο ειλιας επερνε περισοτερα απο μια καθαριστρια?καλα τα ψεματα της ας τα αφισει αλλου....δεν ερχετε να πει σε μενα που την χερο απο παιδακι απο που ειναι και τι δουλεια εκανε..............
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:rockon: φίλε ζουζουνάκι, μη μας αφήνεις στη μέση.
απο πού είναι?    τι δουλειά έκανε?
για λέγε λοιπόν :think:
 

TITANAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Eπιτελους !!!  η λατινα  χαναγυρισε μετα απο μεγαλη απουσια .... πολυ δυσκολο να σε δεχτει αλλα ευτυχως με θυμηθηκε... πολυ δυσκολη αλλα καλα κανει στην τελικη 
 

TITANAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
τρανς απο βενεζουελα με βυζαρες 5 νουμερο δουλευει αθηνα ξανα γυρισε...
 

TITANAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
σε πολυτελεστατο χωρο στους αμπελοκηπους παλια ηταν λυκκαβητο μεσω αγγελιων πολυ φιλικη ζεστη εξυπηρετικη ερωτικη απο κοντα αλλα θα σου πριξει τα αρχιδια μεχρι να σε δεχτει .... μετα γινεται χαλι .... οτι θελεις
 

Συνημμένα

  • aa.jpg
    aa.jpg
    213,9 KB · Εμφανίσεις: 53

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
σε πολυτελεστατο χωρο στους αμπελοκηπους παλια ηταν λυκκαβητο μεσω αγγελιων πολυ φιλικη ζεστη εξυπηρετικη ερωτικη απο κοντα αλλα θα σου πριξει τα αρχιδια μεχρι να σε δεχτει .... μετα γινεται χαλι .... οτι θελεις
πο πο τρομερο...να σαι καλα ρε φιλε με εφτιαξες...καλα γιατι βαζει αγγελια η μαλακο αφου σου πρηζει τα @@...ας δουλευε με κλειστο κυκλο...πολυ μπομπα μωρο...
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
σε πολυτελεστατο χωρο στους αμπελοκηπους παλια ηταν λυκκαβητο μεσω αγγελιων πολυ φιλικη ζεστη εξυπηρετικη ερωτικη απο κοντα αλλα θα σου πριξει τα αρχιδια μεχρι να σε δεχτει .... μετα γινεται χαλι .... οτι θελεις
Αυτή δεν ειναι η Εβίτα; Πολυ καλή και μεχρι πριν απο κανα χρόνο δουλευε επιλεκτικά.
Ειχε σταματησει καποιο διαστημα τις αγγελίες. Βάζει ξανα;
Ειχε πάρει κατι κιλα την τελευταία φορά που την είδα.
Το τηλ που εχει ειναι το ίδιο;
 

TITANAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω πιο τηλ εχεις εγω την πηρα σε ενα που τελειωνε σε εξι εξι τρια ... οι αληθινες λατινες ειναι παντα καμπυλωτες με βυζαρες
 

Επισκέπτης
:rockon: φίλε ζουζουνάκι, μη μας αφήνεις στη μέση.
απο πού είναι?    τι δουλειά έκανε?
για λέγε λοιπόν :think:
....To ειπα βρε παιδια βοσκος στον πυργο ηλειας ηταν.......και απο σπουδες εκανε....πως να πινει τα τρελοχαπα...δεν την εχετε πετιχει πανο σε μαστουρα με τρελοχαπα.....μια φορα την ετυχα και ακομα δεν το ξεχασα
 

TITANAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
α για εβιτα μετα τις 4 το απογευμα γιατι το πρωι δουλευει στο φαρμακειο της στους αμπελοκηπους
 

daemon

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τιτάναμου, σου έστειλα πμ, απάντησε, please, χανόμαστε!
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μολις γυρισα απο Συγγρου. Γενικως νεκρα, να φανταστειτε ουτε αυτο το μωρο με το 206 το καμπριο που βγαινει συνεχεια δεν δουλευε. Αλλά εντοπισα μια που δεν ειχα ξαναδει ξανθια ακριβως εξω απ το ΒABY GOLD (προφανως για να μαζευει του καβλωμενους εξερχομνους. 100ευρω το μαλλί. Δεν την ΄πηρα αλλα αμφιταλαντευτηκα.Ξερει κανεις τιποτα περισοτερο;
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια SOS οποιος εχει το τηλεφωνο της Δαναης μου το στελνει με πμ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom