Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε παιδια πως μπορειτε και πηδατε τραβελια με προσοντα?
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Δανάη μωρό μου, βάλε καμιά καινούρια φωτό να φαίνεται και το tatoo.
RoccoBilly
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αφου επιμενης Roccobilly μου και ξερης ποσο σε αγαπαω. Φιλια κουκλι.
 

Συνημμένα

  • TRANS DANAH 206 copy.jpg
    TRANS DANAH 206 copy.jpg
    198,5 KB · Εμφανίσεις: 20

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Εμένα λόγος δεν μου πέφτει σ' αυτό το νήμα, αλλά...
έκανα ζουμ και βλέπω ότι η Δανάη φοράει 39 νούμερο παπούτσι! Σαν πολύ μικρό δεν είναι;;;

:tooth: :tooth:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ουτε εμενα αλλα η δαναη εχει πολυ ωραιο σωμα και ωραια μαλλια :)
 

Επισκέπτης
Εμένα λόγος δεν μου πέφτει σ' αυτό το νήμα, αλλά...
έκανα ζουμ και βλέπω ότι η Δανάη φοράει 39 νούμερο παπούτσι! Σαν πολύ μικρό δεν είναι;;;

:tooth: :tooth:
Και 45 νουμερο να φορουσε ρε φιλε εσενα τι σε χαλαει?το παπουτσι κανει τι γυναικα?ελεος πια με τον καθε πσιχανομαλο ανεγκεφαλο ελληνα....και στο κατω κατω ποιος εισε εσυ που θα κρινεις τι πηδαει ο καθενας?αλοστε στον ερωτα δεν υπαρχουν ορια και φυλλα.......ελευθεροι ανθρωποι ειμαστε να πιδαμε οτι θελει ο καθενας......ΔΕΝυπαρχει ταμπελα στον ερωτα
 

Επισκέπτης
:2funny:Kαι απανταω με τοσα κεφια επιδη ειχα ενα κατπλικτικο απογευμα    περνοντας ενα δυορο με την σιλβια στο χορο της......επιτελους βρηκα καπια που οταν λει τα κανο ολα με 50ε χωρις να βιαζομαστε το ενωει.......και απο πσοσφορα απλοχερα......σασ την συνιστω
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Και 45 νουμερο να φορουσε ρε φιλε εσενα τι σε χαλαει?το παπουτσι κανει τι γυναικα?ελεος πια με τον καθε πσιχανομαλο ανεγκεφαλο ελληνα....και στο κατω κατω ποιος εισε εσυ που θα κρινεις τι πηδαει ο καθενας?αλοστε στον ερωτα δεν υπαρχουν ορια και φυλλα.......ελευθεροι ανθρωποι ειμαστε να πιδαμε οτι θελει ο καθενας......ΔΕΝυπαρχει ταμπελα στον ερωτα
ε οχι και γυναικα....αλλα δνε το λεω υποτιμιτικα...ειμαι τραβελοfun...
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
μορε το γλιφο το ποδαρακι και ασ ινε και 49
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Και 45 νουμερο να φορουσε ρε φιλε εσενα τι σε χαλαει?το παπουτσι κανει τι γυναικα?ελεος πια με τον καθε πσιχανομαλο ανεγκεφαλο ελληνα....και στο κατω κατω ποιος εισε εσυ που θα κρινεις τι πηδαει ο καθενας?αλοστε στον ερωτα δεν υπαρχουν ορια και φυλλα.......ελευθεροι ανθρωποι ειμαστε να πιδαμε οτι θελει ο καθενας......ΔΕΝυπαρχει ταμπελα στον ερωτα
Σιγα ρε φιλε πως κανεις ετσι?Δεν σου εθιξε την γυναικα σου στο φιναλε!Τωρα αν δεν καταλαβαινεις εσυ απο χιουμορ δεν σου φταιει ο αν8ρωπος!Και εχει και δικιο ετσι δεν ειπε κατι που δεν ισχυει!(Φωραει το 39 αντι για 43 τουλαχιστον ετσι.)Τωρα στον ερωτα αν υπαρχουν ορια ασφαλως και υπαρχουν...ο αλλος πηδιεται με κατσικια και γαιδουρια ή ακομα χειροτερα γουσταρει ανιλικα τι 8α του πουμε μπραβο?Νομιζω πως εσυ δεν εχεις εγκεφαλο φιλαρακο αλλιως 8α επιανες το νοημα του αστειου...αντε γεια
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
παιδές με αυτήν τη λατίνα απο Βενεζουέλα πως μπορούμε να ρθούμε σε επαφή;
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ηρέμησε λίγο, ρε zouzounaki. Δεν σου θίξαμε δα και... το tsoutsounaki.  :idiot:
Μου έκανε εντύπωση επειδή δεν έχω δει άντρα (έστω πρώην άντρα) με τόσο μικρό νούμερο παπούτσι. Ούτε κάτι "τάπες"! Πλάκα έκανα. Αν δεν σου άρεσε, δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με χαρακτηρίζεις ψυχανώμαλο.  :jerking: :jerking:
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα λόγος δεν μου πέφτει σ' αυτό το νήμα, αλλά...
έκανα ζουμ και βλέπω ότι η Δανάη φοράει 39 νούμερο παπούτσι! Σαν πολύ μικρό δεν είναι;;;

:tooth: :tooth:
Σε τέτοιες φωτό συνήθως κάνω ζουμ να δω άλλα πράγματα.
Μάλλον έχεις δίκιο που λες ότι δεν σου πέφτει λόγος σ' αυτό το νήμα.

Υ.Γ. Έτσι μπράβο Δανάη μου...να σκάσουν οι οχτροί
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
:2funny:Kαι απανταω με τοσα κεφια επιδη ειχα ενα κατπλικτικο απογευμα    περνοντας ενα δυορο με την σιλβια στο χορο της......επιτελους βρηκα καπια που οταν λει τα κανο ολα με 50ε χωρις να βιαζομαστε το ενωει.......και απο πσοσφορα απλοχερα......σασ την συνιστω
Εγω ειχα παει το μεσημερι, πραγματι ειναι οπως τα γραφεις φιλε ,και να σε ευχαριστησω ξανα γιατι εσυ μου ειχες δωσει το τηλεφωνο της.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παρακαλώ να λύθεί η παρεξήγηση! Μήπως δεν μιλάτε για το νουμερο του παπουτσιού , αλλά για το νούμερο του προσόντος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom