Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Προσόντια με....τραβέλι! :2funny:
 

Συνημμένα

  • adriel0066.jpg
    adriel0066.jpg
    77,9 KB · Εμφανίσεις: 24

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
αυτα ειναι.........!και ισπανικο μπορει να κανει και πιπα ταυτοχρονα.....! δυο σε ενα.....!
 

clind

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά [move][size=10pt]WARNING!!!!!!!!!![/size][/move]
H Σύλβια πραγματι ειναι καλή αλλα είναι σαν [glow=red,2,300]ΤΕΡΑΣ[/glow] :o :o :o :o :o
ΠΡΟΣΟΧΗ εγώ της είπα συγνώμη που δεν θα κάτσω και έφυγα απο το παράθυρο
 

xango

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
:think:λοιπόν φίλε ξάνγκο, υπάρχει η nandia4u, η οποία απ ότι μου λέει έχει περισσότερους παθητικούς πελάτες απο ενεργητικούς. ίσως αυτή σου κάνει.
σε παθητικό ρόλο το κορίτσι, είναι μακράν ανώτερη.
σε ενεργητικό, προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και δέν ξέρω.
κάνε της μια κρούση, για να αρχίσεις απο κάπου.
αυτά  :grin:

ευχαριστω πολυ φιλε. νομιζω πως η επιστροφη στην ελληνικη πραγματικοτητα θα ειναι δυσκολη... για να καταλαβεις οι δυο τελευταιες που εβλεπα συχνα ηταν οι παρακατω.....

kai
και δυο βρισκονται κατα καιρους στο Λονδινο και ειναι απλα θεες. Εδω να πω οτι απο κουβεντες που εχω κανει μαζι τους την καταβρισκουν να γαμανε και δεν το "παιζουν" πως απλως πρεπει λογω επαγγελματος...
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
11
Like
1.323
Πόντοι
491
Χαιρετω ολους οσους εχουν υποστει το "δαγκωμα του δρακου", κοινως, οσοι απλα γουσταρουν να κανουν σεξ με τρανσεξουαλς και τραβεστι. Μεταξυ αυτων ειμαι και εγω. Ο χαρακτηρισμος ειναι καθαρα δικη μου εμπνευση, για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις. Εχω αρκετη εμπειρια οσο αφορα το σεξ με αυτες τις γυναικες, γιατι κατα βαθος για μενα γυναικες ειναι, και αν πρεπει να ξεχωρισω μια απο αυτες ειναι η Συλβια. Παιδια η γκομενα απλα δε παιζεται στο κρεβατι....50 ευρα και "εβγαλα το αχτι μου". Πιπα θεικη...νομιζα πως θα μου τον ξεριζωνε...ειλικρινα....κολαρακι θεοσφιχτο και κορμι λαμπαδα...τη συνιστω προσωπικα ανεπιφυλακτα...Σε συγκριση με ολεσ τις υπολοιπες που κυκλοφορουν τους ριχνει στα αυτια...δε σε βλεπει σαν Ευρω....αλλα σαν το γκομενο της. Tip: Να τις φερεστε σα γυναικες σε ολα αυτα τα κοριτσια...το εκτιμουν πολυ περισσοτερο απο το να τις κοιτατε και να τις μιλατε σαν να ειναι κατι εξωγηινο...το λεω γιατι το εχω βιωσει...και πιστεψτε με μου βγηκε σε καλο  :):):)
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:booty: μη το λές τέρας το κορίτσι. δέν είναι σωστό.
άλλωστε σε κάποιους αρέσουν αυτές οι φάτσες. κάτι τους βγάζουν.
αφού όπως λέει ο παραπάνω φίλος είναι τεφαρίκι, τότε μάλλον πρέπει να το επισκεφτώ το κορίτσι  :think: :rockon:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Παιδια ο καθενας εχει τα κριτιρια του και τα γουστα του...αυτο που καποιος αποκαλει τερας για καποιον αλλο μπορει να ειναι αστερι....για αυτο καλυτερα να μενουμε πιο πολυ στις κριτικες για τις επιδοσεις και τις παρεχομενες υπηρεσιες. ;) ;)
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Φίλε ξάνγκο, και η Ελένη και η Σύλβια που παραθέτεις παραπάνω, καλές φαίνονται. τις έσκιζα ευχάριστα αν μπορούσα, αλλά λονδίνο μόνο γι αυτές δύσκολο να πάω.
τώρα εσύ θέλεις και ειδική μεταχείριση, και δέν ξέρω στην Αθήνα ποιά κορίτσια ειδικεύονται σε αυτήν. μάλλον πρέπει να ψάχνεις-δοκιμάζεις, μέχρι να έρθει να δέσει το πράγμα
αυτά και καλή επιτυχία :sunglasses:
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Παιδια ο καθενας εχει τα κριτιρια του και τα γουστα του...αυτο που καποιος αποκαλει τερας για καποιον αλλο μπορει να ειναι αστερι....για αυτο καλυτερα να μενουμε πιο πολυ στις κριτικες για τις επιδοσεις και τις παρεχομενες υπηρεσιες.
συμφωνώ με μαγκούρα. εμένα η φάτσα της σύλβιας μου λέει. ιδιαιτερότητες είναι αυτές. αν ψάχνεις τέλειο γυναικείο πρόσωπο, τότε υπάρχουν και οι γυναίκες. ;)
 

copypro

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κανένας να μου δώσει το τηλέφωνο της Συλβια σε pm;
Thanks
 

kostastam

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ποιά θα ήταν η κατάλληλη ρε παιδιά να δοκιμάσω για πρώτη μου φορά
 

copypro

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Από αυτά που έχω διαβάσει χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία είναι η Δανάη,και η Σύλβια.Κάποιοι λένε και την Nandia.Όλα είναι θέμα γούστου.
 

kostastam

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η Δανάη είναι Μυτηλήνης και Πατησίων; H Σύλβια και η Νάντια που στεγάζονται;
H Πέρσα τι λέι φίλε είναι μελαχρινή; που στεγάζεται;
 

copypro

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω που βρίσκονται τα κορίτσια.Ξέρω μόνο το τηλέφωνο της Δανάης
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ φιλε. νομιζω πως η επιστροφη στην ελληνικη πραγματικοτητα θα ειναι δυσκολη... για να καταλαβεις οι δυο τελευταιες που εβλεπα συχνα ηταν οι παρακατω.....

kai
και δυο βρισκονται κατα καιρους στο Λονδινο και ειναι απλα θεες. Εδω να πω οτι απο κουβεντες που εχω κανει μαζι τους την καταβρισκουν να γαμανε και δεν το "παιζουν" πως απλως πρεπει λογω επαγγελματος...


...αγαπητε μου φιλε,
σε πληροφορω οτι με την ιδια ευκολια πειθουν τους ενεργητικους πελατες τους οτι τους αρεσει να πηδιουνται (και ετσι αρχισαν το επαγγελμα...) αλλα λογω δουλειας πηδανε "τι να κανουν οι κακομοιρες αφου πληρωνουν καλα οι πελατες γι'αυτο!"!!!

it's all about marketing honey! κανενα "αγορακι" δε γινεται τραβελι για να γαμαει απο κεφι...πιστεψε με...πηγαινε μια μερα χωρις λεφτα και πες θελω να πηδηχτω και να γευτω τα υγρα σου...και αμα δε σου πει..."μωρακι μου δε μπορω σημερα γιατι εχω..περιοδο"! το κοβω το ρημαδι το εργαλειο!

....και ειδικα στο Λονδινο που αν δε γαμας, πελατη δε σταυρωνεις που να εισαι και η trans belloucci! ...πιστεψε με...

xxx
n
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
:booty: μη το λές τέρας το κορίτσι. δέν είναι σωστό.
άλλωστε σε κάποιους αρέσουν αυτές οι φάτσες. κάτι τους βγάζουν.  :think: :rockon:
Συμφωνώ, είναι άδικος ο χαρακτηρισμός. Και στο κάτω κάτω είναι αδύνατο να τα έχουμε όλα. Προσωπικά με ενδιαφέρει η συμπεριφορά και η "τέχνη" και ειδικά στο τελευταίο είναι άπαιχτη η Σύλβια. Αν το συνδυάσεις ότι η ίδια δεν βιάζεται, με το ότι γουστάρει (ή σε πείθει ότι το γουστάρει) τότε πιστεύω ότι αξίζει και με το παραπάνω.
Επισης και απο σώμα είναι οκ, μπορεί να μην έχει βάλει σιλικόνη , αλλά δείχνει να έχει πάρειο ορμόνες,  έχει γυναικεία σιλουέτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom