Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ φιλε. νομιζω πως η επιστροφη στην ελληνικη πραγματικοτητα θα ειναι δυσκολη... για να καταλαβεις οι δυο τελευταιες που εβλεπα συχνα ηταν οι παρακατω.....

kai
και δυο βρισκονται κατα καιρους στο Λονδινο και ειναι απλα θεες. Εδω να πω οτι απο κουβεντες που εχω κανει μαζι τους την καταβρισκουν να γαμανε και δεν το "παιζουν" πως απλως πρεπει λογω επαγγελματος...

προσπαθώ να μπω στο και μόνο σαιτ για trans δεν είναι, κάτι σαν μηχανή αναζήτησης μου κάνει. Κάνω κάτι λάθος??
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
οντως ρε μαγκες...αυτην την Συλβια που λετε που την βρισκει κανεις?δεν θελω το τηλ..απλα που ειναι?πιατσα?σπιτι?μπουρδελο?που?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Πότε-πότε βγαίνει Συγγρού, έχει σπίτι εκεί κοντά.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα σας...μετα απο καιρο αποφασισα να γραψω και εγωωωω...........προς απαντηση σε καπιους...... :)
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
παιδιά [move][size=10pt]WARNING!!!!!!!!!![/size][/move]
H Σύλβια πραγματι ειναι καλή αλλα είναι σαν [glow=red,2,300]ΤΕΡΑΣ[/glow] :o :o :o :o :o
ΠΡΟΣΟΧΗ εγώ της είπα συγνώμη που δεν θα κάτσω και έφυγα απο το παράθυρο
Ευχαριστω για την διαφημιση...........αλλα αυτα που γραφεις για μενα μπορεις να τα διαπιστωσεις  κοιτοντας τον καθρεφτη σπιτι σου.....και αν δεν εχεις γιατι σιγουρα δεν εχεις  ελα να σου κανω εναν δωρο......ευχαριστω για την ανθοδεσμη
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Kαλησπερα Συλβια...χάρηκα που σε είδα στην συντροφιά μας... :happy:  να σε βλέπουμε συχνότερα κοπέλα μου. ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ευχαριστω για την διαφημιση...........αλλα αυτα που γραφεις για μενα μπορεις να τα διαπιστωσεις  κοιτοντας τον καθρεφτη σπιτι σου.....και αν δεν εχεις γιατι σιγουρα δεν εχεις  ελα να σου κανω εναν δωρο......ευχαριστω για την ανθοδεσμη
Hei Lui...
Is that you?????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω για την διαφημιση...........αλλα αυτα που γραφεις για μενα μπορεις να τα διαπιστωσεις   κοιτοντας τον καθρεφτη σπιτι σου.....και αν δεν εχεις γιατι σιγουρα δεν εχεις  ελα να σου κανω εναν δωρο......ευχαριστω για την ανθοδεσμη
Kαλησπερα κοριτσι μου νασαι καλα εσυ να μας περιποιησε και ασε τους στην κοσμαρα τους.Περναω τοσο ομορφα μαζι σου και σε εχω διαφημησει εδω μεσα αρκετα ,αν δεν καταλαβες ποιος ειμαι στειλε μου πμ και θα σου απαντησω με το ονομα μου .
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Καλησπερα συλβια.... να σου πω και εγω με την σειρα μου ενα γεια και να ζητησω περισσοτερεσ πληροφοριες για εσενα αν και σου εστειλα μυνημα.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα συλβια.... να σου πω και εγω με την σειρα μου ενα γεια και να ζητησω περισσοτερεσ πληροφοριες για εσενα αν και σου εστειλα μυνημα.
Καλησπερα σου απαντησα στο πμ δεν το διαβασες?μηπως δεν ηρθε?
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
συλβια σου εστειλα μυνημα μολισ τωρα...thanks
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
προσπαθω να γραφτω στο ζοο αλλα δεν παιρνω μην επιβεβαιωσεις.τι μπορει να συμβαινει;
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
προσπαθω να γραφτω στο ζοο αλλα δεν παιρνω μην επιβεβαιωσεις.τι μπορει να συμβαινει;
σαν δημόσιο είναι εκεί το έχω πάθει και εγώ
βραδινές ώρες και μήνα αύγουστο έχασες
αν δεν σου έρθει προσπάθησε αύριο μεσημεράκι
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
το ζοο τωρα τελευτεα παει να γινει συνδρομιτικο....για να δεις το προφιλ καπιου που εχι πολλες φωτο πρεπι να πλειρωσεις
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
το ζοο τωρα τελευτεα παει να γινει συνδρομιτικο....για να δεις το προφιλ καπιου που εχι πολλες φωτο πρεπι να πλειρωσεις

Και όχι μόνο!!! Πρέπει να αγοράσεις τα λεγόμενα zoo coins, ακόμα και αν θες να προσθέσεις πάνω από 3 φίλους, αν θέλεις να στείλεις πάνω από 4 ΡΜ νομίζω......δώσε θάρρος στο χωριάτη είναι το συγκεκριμένο site.........
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Και όχι μόνο!!! Πρέπει να αγοράσεις τα λεγόμενα zoo coins, ακόμα και αν θες να προσθέσεις πάνω από 3 φίλους, αν θέλεις να στείλεις πάνω από 4 ΡΜ νομίζω......δώσε θάρρος στο χωριάτη είναι το συγκεκριμένο site.........
επιτρέψτε μου να διορθώσω. προφιλ μπορείς να δεις όσες φωτό και να έχει αρκεί να κάνεις πάνω κλικ.
στην εύρεση προφίλ και αν τσεκάρεις "με φωτό" σου ζητάει να είσαι μέλος.
αν είσαι στα games βλέπεις όσα θες
για φίλους νομίζω είναι πολύ παραπάνω το όριο, ίσως στους 10. δεν θυμάμαι δεν λέω κάτι σίγουρα. 3 δεν είναι σίγουρα γιατί έχω γύρω στους 11 και τους 7 τους έχω κάνει εγώ add
τα σίγουρα όρια είναι 3-4 mail την ημέρα σε φίλους
για pm σε άτομα που δεν είναι στη λίστα φίλων σου ούτε ενα δεν μπορείς
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Tελος παντων εγω εμπενα καποτε εκει πλεον δεν μπαινω.... πολυ σπανια το κανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom