Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Εδω ειμαι και μπορεις να με ρωτησεις οτι θες
μπορις να βαλις καμια φοτο για μας που δεν σε κσερουμε οπος εβαλε ι δαναι και ι ναντια? για μενα τιν καλιτερι περιπιισι τιν κανι ι περσα με 50 ευρο ιμουν πανο απο ορα μαζι τις πολι φιλικι και γενικα τελια
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
το ζοο πως πεταχτηκε ξαφνικα..?Συλβια θελω να σε ρωτησω που μπορει να σε βρει κανεις?Συγγρου?σπιτι που?
κατεβαινω απο σαλονικη Αθηνα και δεν ειμαι εκει για να εχω καθημερινη ανταποκριση απο την οδο της καβλας....
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Καποια στιγμη θα βαλω και φωτο....σιγα σιγα ολα θα γινουν ....αν ωιαζεσε να με δεις μπορεις να μου στειλεις με πμ το μσν σου και θα με δεις  απο κει......
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Συλβια σου εστειλα ενα pm απαντησε λιγο αν θες..φιλια
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Συλβια...την αδυσώπητη ακολασία έσπειρε η παρουσία σου κούκλα μου εδώ μέσα....αλλα η αλήθεια είναι ότι για αυτήν είσαι πλασμένη....για την ακολασία....!!...αφού το μόνο που κάνεις είναι να κολάζεις....φτου να μην σε ματιάσω μανάρι μου...φιλιά!!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Συλβια...την αδυσώπητη ακολασία έσπειρε η παρουσία σου κούκλα μου εδώ μέσα....αλλα η αλήθεια είναι ότι για αυτήν είσαι πλασμένη....για την ακολασία....!!...αφού το μόνο που κάνεις είναι να κολάζεις....φτου να μην σε ματιάσω μανάρι μου...φιλιά!!
Mωρο μου σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυ :happy:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
παιζει τπτ καλο να μπω και εγω? χαχαχαχα....οπου γαμος και χαρα η βασιλω πρωτη...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:2funny:
[size=10pt]Τι τραβάνε τα κοπέλια.... Αχ βρε άτιμα τραβέλια!!![/size]
 

Συνημμένα

  • big10.jpg
    big10.jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 20

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
Λόγω κάποιων προβλημάτων έχω πολ΄θ καιρό να μπω στο φορουμ . Καλώς σας βρήκα λοιπόν όλους και όλες .
Σύλβια δε σε είχα ξαναπετύχει και χαίρομαι πολύ που διάβασα κάποια μηνύματα σου . Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα .
Στο θέμα τώρα . Η καλύτερη τρανσ που 'εχω πάει εγώ προσωπικά με την καλύτερη περιποίηση είναι στη Συγγρού η Άννα. Εχει πολύ καλό σώμα και τέλειο πού... . Τέλειο εγώ λέω το μεγάλο για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
η χαρα δεν ειναι κορυφη?τρελο μωρο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom