Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
210
Like
479
Πόντοι
21
Έχει κάποιος γνώμη;
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
453
Κριτικές
194
Like
10.682
Πόντοι
30.733
Καλησπέρα, ιδέες για πρώτη φόρα με τράνς ως ενεργητικός γιατί βλέπω υπάρχουν πολλές και δεν έχω ιδέα ποιά θα άξιζε για αρχή
Και η Ροζαλία είναι καλή τόρα νομίζω την λένε καληστο.στο παθητικό πολύ καλή σοστο κορίτσι, Ελληνίδα
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.378
Like
4.747
Πόντοι
456
Έχει κάποιος γνώμη;
Στα θετικά απ ότι είδα στις φωτογραφίες, δεν έχει τατού ! Καλή φαίνεται !
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
317
Πόντοι
21
Καλησπέρα μαγκιτες μου, έχω ανέβει Θεσσαλονίκη για μερικές και μέρες και θέλω να δοκιμάσω την Alice εδώ και καιρό, αλλά επίσης δεν έχω λεφτά για χάσιμο, οπότε έχει κανείς εμπειρία??? Εννοείται πως άμα πάω θα μοιραστώ μαζί σας την περιπέτεια μου
Δεν την έχω δει παρόλο που είναι μήνες στην πόλη, ρωτά καλύτερα στο νήμα της Θεσσαλονίκης, όλο κ κάποιος δικός μας θα πήγε
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
317
Πόντοι
21
Ήθελα να ΄'ξερα τότε γιατί τα κάνουν ?
Αυτές που κρύβουν το πρόσωπο, κρύβουν τα τατουάζ για προστασία προσωπικών δεδομένων. Αυτές που δεν κρύβουν το πρόσωπο αναρωτιέμαι και εγώ τι σκατά σκέφτονται την ώρα που το κάνουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Καλησπέρα μάγκες. Αυτήν εδώ την έχει πάρει κανείς; Από κοντά πως είναι;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
51
Like
22
Πόντοι
0


ζητουσε να της στειλω φωτογραφια τα λεφτα που θα της δωσω, οποτε καταλαβα οτι κατι δε παει καλα και τη παζαρεψα στα 50 ευρω. συμφωνησε αμεσως.
μεσαιο εργαλειο δε το λες , προς το μεγαλο ειναι.

μετα απο μιση ωρα στησιμο, εξω απ τη πορτα της πολυκατοικιας , -εγινα ρομπα-, το μονο που ζηταγε ηταν το 50αρικο με αγριοφωναρα αντρικη και οταν το εκρυψε, ξεκινησε τα " γρηγορα ,βιαζομαι, οχι πολλα λεφτα, μονο στοματικο" και να με κοιταζει σα σκουπιδι. πολυ χαμηλο επιπεδο. Θα ελεγα ενας αλητης με περουκα και βυζια . -πολυ ασχημη πλαστικη στις ρογες-.
εκνευριστηκα και της ειπα να μη μιλαει πολυ . στο 5λεπτο με εδιωχνε.

Και ναι, ξεκινησε να με απειλει να τραβαει βιντεο με φλας την ωρα που ντυνομουνα. της ειπα παω τωρα στην αστυνομια, σβησε το βιντεο. και δε το εσβησε. φανταζομαι μ οτι αυτο θεωρουν οτι θα σ εκβιασουν ή το πιθανοτερο βρισκονται μεταξυ τους και σχολιαζουν ή γελανε ή κοροιδευουν ή μπλοκαρουν .

οποτε τι να κανεις? να χειροδικησεις μεσα στο σπιτι της? Παντως ευχαριστως θα δεχομουν βοηθεια απο καποιον να την αναγκασουμε να σβησει το βιντεο
Φίλε μου αυτό που γράφεις είναι πάρα πολύ σοβαρό.Δεν πρέπει σε καμμία περίπτωση να το αφήσεις να περάσει έτσι.Πρεπει να πας στην αστυνομία και να το καταγγείλεις.Οαρε και τον δικηγόρο σου μαζί θα είναι καλύτερα.Ειναι καθαρός εκβιασμός και παραβιάζει τα προσωπικά σου δεδομένα.Ξερω ότι είναι δύσκολο αλλά πηγαινε στην αστυνομία μη μασάς
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.378
Like
4.747
Πόντοι
456

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
5
Like
196
Πόντοι
0
Σε καυλοράπανο μου κάνει το καυλό- με την σημασία της λέξης ! Θα είχε ενδιαφέρον να διαβάσουμε γνώμες !
φαινεται ωραια αλλα δεν εχω βρει κατι για αυτη εδω. καυλομολοχα ισως:cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom