Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

archeos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

Γνωρίζουμε κάτι για αυτήν... είναι αληθινή ή fake
Γνωστή και ως Νάνσυ τρανς το γατάκι για τους λίγο πιο παλιούς. Την γνωρίζω από τότε που έκανε πιάτσα στην carglass στο Χαϊδάρι. Έχει δουλέψει και στα γνωστά μπουρδέλα καποιες περιόδους. Για μένα πάντα θετικές οι συνευρέσεις και με πολύ καύλα. μόνο για ενεργητικούς θα έλεγα εγώ.Προτεινεται.
 

archeos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, τι γνωμη έχετε για τις δυο κάτωθι μιας και αυτές τις μέρες ειναι Πάτρα. Αξίζει κάποια για την εμπειρία; Σαν ενεργητικός μ ενδιαφέρει.

Τανια
Βιβιαν [/quot
Καλησπέρα, τι γνωμη έχετε για τις δυο κάτωθι μιας και αυτές τις μέρες ειναι Πάτρα. Αξίζει κάποια για την εμπειρία; Σαν ενεργητικός μ ενδιαφέρει.

Τανια
Βιβιαν
Καλημέρα, για πείτε ρε παιδιά τώρα που είναι εδω πριν φύγουν.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καλημέρα, για πείτε ρε παιδιά τώρα που είναι εδω πριν φύγουν.

Βιβιαν
Από εκεί που άκουσα είναι βουλγάρα, αλλά στο κρεβάτι κάνει πολύ καλή δουλεία. Την πήρα στη Λευκωσία πριν από κάνα χρόνο για 50. Εγώ ενεργητικός αυτή παθητική  συν 20 εκσπερμάτωση της.
 

archeos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Συν 20 για να τελειώσει αυτη... Καλο. Η αλήθεια είναι ότι η Τανια μου αρέσει πολύ περισσότερο αλλά οπο οτι ειδα στην αθηνα την λενε Ρανια και οι απόψεις διίστανται.
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Για κάποιον λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση στο μήνυμα του φίλου από πάνω.
Φίλε submale28 εγώ ως ενεργητικος είχα περάσει πολύ ωραία. Από κοντά είναι ακόμα καλύτερη.Θεωρω ότι το αξίζει το 50αρι.
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1


Καλησπερα παιδες ; κανεις που να εχει εμπειρια; οι φωτο ισχυουν ; παθητική ή ενεργπαθ; Και αξιζει;
ειναι πολυ ομορφη, κορμαρα, στηθος ωραιο, βγαινει και στις αρχες της συγγρου κοντα στην αριστοτελους. σε 2-3 συναντησεις μαζι της περασα καλα. την δοκιμασα σαν παθητικη, βγαζει πολυ καβλα, 50 ευρω το κοστος
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1

το ιδιο και σε εμενα, δεν με αφηνει να κανω παραθεση.
η Ναντια ειναι ομορφη με κορμαρα και καλο στηθος. βγαινει και στις αρχες της συγγρου κοντα στην αριστοτελους.
σε 2-3 επισκεψεις εχω περασει καλα, βγαζει πολυ καβλα, την εχω δοκιμασει σαν παθητικη, 50 ευρω το κοστος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

το ιδιο και σε εμενα, δεν με αφηνει να κανω παραθεση.
η Ναντια ειναι ομορφη με κορμαρα και καλο στηθος. βγαινει και στις αρχες της συγγρου κοντα στην αριστοτελους.
σε 2-3 επισκεψεις εχω περασει καλα, βγαζει πολυ καβλα, την εχω δοκιμασει σαν παθητικη, 50 ευρω το κοστος.
το νου σας σε αυτα τ ατομα
 

Glossa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, είμαι νέος εδώ, είπα να να γραφτώ και εγώ, να δω τι παίζει. Ας μην πολυλογω , ξέρει κανείς  κάποιο κωλομπαρο, στουντιακι , ή στριπτιζαδικο με κρος μόνο; Ή τραβελια, αλλά προτιμώ το πρώτο. Επίσης είχα ακούσει για ένα που βρίσκεται σε μια οδό Δεληγιάννη ή Δεληγιώργη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλησπέρα παιδιά, είμαι νέος εδώ, είπα να να γραφτώ και εγώ, να δω τι παίζει. Ας μην πολυλογω , ξέρει κανείς  κάποιο κωλομπαρο, στουντιακι , ή στριπτιζαδικο με κρος μόνο; Ή τραβελια, αλλά προτιμώ το πρώτο. Επίσης είχα ακούσει για ένα που βρίσκεται σε μια οδό Δεληγιάννη ή Δεληγιώργη.
μην τρως τ χρονο σου στους δρομους μ λεωφορια ταχι μμμ κτλπ κτλπ μια ειναι η λεξη
[kane sex ] εχει οτι ψαχνεις ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom