Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Bill.bill.

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2010
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
δύσκολο. μην πιάνεις τα βυζιά μου πονάνε, μην πιάνεις το πουλί μου είναι ευαίσθητο. μην κάνεις πολύ ώρα γιατί τον έχεις μεγάλο.
+ τα εξτραδακια που ζητάει σαν κλασσικός Έλληνας τράβελος.
το μόνο θετικό ότι είναι πολύ όμορφη και πολύ ωραίο σώμα. και μοιάζει και με την bailey jay




thsnks bro.  :hi:
Μπορεις να γραψεις και τιμη?
και τι προτιμά να ειναι ενεργητικη ή παθητικη?
 

ssao

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε κανα νεωτερο απο δω ??????παντος ελληνηκα δεν ξερει γρι τις αγγελεις ποιος τ γραφει????
καλησπερα φιλε ειμαι τερμα καινουργιος στο φορουμ, την κοπελα την εχεις δοκιμασει και αν ναι μπορεις να μου πεις αν αξιζει η οχι γιατι ειναι ο πρωτος πειραματισμος με τρανς. Με ενδιαφερει να μου πεις πως ειναι στο παθητικο ρολο και πως ειναι το στοματικο της και αν ειναι καθαρη
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
καλησπερα φιλε ειμαι τερμα καινουργιος στο φορουμ, την κοπελα την εχεις δοκιμασει και αν ναι μπορεις να μου πεις αν αξιζει η οχι γιατι ειναι ο πρωτος πειραματισμος με τρανς. Με ενδιαφερει να μου πεις πως ειναι στο παθητικο ρολο και πως ειναι το στοματικο της και αν ειναι καθαρη
κρος είναι όχι τρανς.το θέμα καθαριότητα για μένα είναι άλλο αν Μ καταλάβεις..είναι ωραίο μωρό πάντως..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
πες ρε φιλε τι για εσενα ειναι ειναι αλλο???οποτε θελεις λες??
Ρ
τ χώ γαμησει πέρασα καλά δεύτερο ραντεβού στραβοσε έξω από το διαμέρισμα οπότε μαλων δεν θ ξανά πάω ....πολύ περίεργα τ πράγματα γ μένα κ δεν τ μπορω
 

tomassi13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2018
Μηνύματα
114
Like
18
Πόντοι
1
τ χώ γαμησει πέρασα καλά δεύτερο ραντεβού στραβοσε έξω από το διαμέρισμα οπότε μαλων δεν θ ξανά πάω ....πολύ περίεργα τ πράγματα γ μένα κ δεν τ μπορω
χαχαχαχ να την απαντησε αλλα αοριστα...στραβωσε εξω απο το διαμερισμα οτι να ναι
 

tomassi13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2018
Μηνύματα
114
Like
18
Πόντοι
1
μυρισε το διαμερισμα απο εξω την δευτερη φορα???την πρωτη δεν μυρισε???
 

ssao

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λέτε μύρισε είναι αργκό η εννοείτε βρωμιά?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
εχετε βγαλει σημπερασματα μονη σας χωρις ν σας πω εγω τ κ πως
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
ισπανιδα κροςςς.....
δεν μας λες κανε μας μια κριτικη αν μπορεις
iσπανιδα δεν νομιζω ουτε για πλακα αιγιπτο λεω γω ...μαλον δεν πεφτω εξω ..
το ραντεβου ηταν προσφατο την ωρα που εφτασα στ χωρο της στην κηψελη και παω πρως την πολικατικια για να την παρω να μου ανοιξει βλεπω καμια 10 και παραπανω ατομα να κανουν κουβεντα ....θεώρησα οτυ ολα καλα γιατι αλλωστε να μ ρωτησουν που παω αφου δεν μ ξερουν
επρεπε ομως να ρωτήσω και την υδια για να περασω στο χωρο .....οπως καταλαβαίνετε αντι να κανω πισω εγω εκανε αυτη ......δεν μου αρεσε αυτη η κίνηση και την θεωρω ασκοπη απο πλευρας μου χωρις λογο ...
 

ssao

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή γτ έκανε πίσω? Σόρρυ απλά δεν έχω ιδέα από το τι παίζει και κάτι άλλο δεν έχεις περάσει πότε μαζί της στο κρεβάτι?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Αυτή γτ έκανε πίσω? Σόρρυ απλά δεν έχω ιδέα από το τι παίζει και κάτι άλλο δεν έχεις περάσει πότε μαζί της στο κρεβάτι?
εχω παει μ τ μωρο και επειδη μ αρεσε θελησα να ξανα παω αλλα απο τ βλεπω δεν εχω σκοπο ξανα
 

Paokara24

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Έχει επισκεφτεί κανενας σχετικά πρόσφατα την λουίζα ??να δώσεις μερικές πληροφορίες γτ οι φωτογραφίες είναι παλιές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom