Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
τελικα την δοκιμασε κανεις τωρα τελευται να μας πει γτ ο βατραχος ειχε πει οτι προσπαθησε να τον τελειωσει με πιπα + οτι δεν φαινοταν πολυ καθαρη

παντως φαίνεται πολυ δυνατο απο εμφάνιση
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
το ξερω γι αυτο ρωταω να πει καποιος, μην πεταξω και 50 ευρω στα σκουπιδια

χάλι μαύρο στον αγωνιστικό τομέα. Πανέμορφη και θηλυκότατη. Και προς τιμή της ξεκαθαρίζει ότι είναι αποκλειστικά παθητική. Εδώ τελειώνουν τα θετικά όμως. Στον αγώνα είναι με μπασκετικούς όρους ................ Μισούνοφ  !
 

manlymanathens

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι αρκετα νεος στον χωρο και γραφτηκα γιατι ηθελα να κανω μια πρωτη προσπαθεια με τρανς. Ειμαι 28 ετων και δεν ειχα ποτε παθητικη εμπειρια παντα μου αρεσε ομως να βλπεω τσοντες με ανδρες σε παθητικο ρολο και τρανς σε ενεργητκο. Το ζητημα ειναι αν εχεται να προτεινεται καποια για πρωτη φορα να εχουμε ανεση χρονου να πιουμε κανενα ποτακι να χαλαρωσουμε και σε γενικες γραμμες τι κοστος παιζει για κατι τετοιο
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
345
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
χάλι μαύρο στον αγωνιστικό τομέα. Πανέμορφη και θηλυκότατη. Και προς τιμή της ξεκαθαρίζει ότι είναι αποκλειστικά παθητική. Εδώ τελειώνουν τα θετικά όμως. Στον αγώνα είναι με μπασκετικούς όρους ................ Μισούνοφ  !

Δηλαδή βιαζεται κλπ ή είναι 100% αδιάφορη στο σεξ;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
χάλι μαύρο στον αγωνιστικό τομέα. Πανέμορφη και θηλυκότατη. Και προς τιμή της ξεκαθαρίζει ότι είναι αποκλειστικά παθητική. Εδώ τελειώνουν τα θετικά όμως. Στον αγώνα είναι με μπασκετικούς όρους ................ Μισούνοφ  !
ειναι εγχειρισμενη και ειναι 100% παθητικη?
το τελεταιο που εγραψες κανεις δεν το καταλαβε, γινε λιγο πιο συγκεκριμενος αν μπορεις
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχα, κατι ασχετο, μου ειχες στειλει μηνυμα εσυ οτι σε κατηγορω για ακαποτα με τις εικονες με τις συνομιλιες?
ναι επειδή είχες γράψει δίκασε την τες πα μην αρχίζουμε πάλι αυτή τη συζήτηση
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
ναι επειδή είχες γράψει δίκασε την τες πα μην αρχίζουμε πάλι αυτή τη συζήτηση
το δικασε την για πλακα το εγραψα, απλα για να το ξεκαθαρησω δεν σε κατηγορω για κατι τετοιο γτ απλα δεν εχω παει μαζι σου, απλα για να ειμαστε ενταξει και σωστοι
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
το δικασε την για πλακα το εγραψα, απλα για να το ξεκαθαρησω δεν σε κατηγορω για κατι τετοιο γτ απλα δεν εχω παει μαζι σου, απλα για να ειμαστε ενταξει και σωστοι
ναι οκ καταλαβαίνω μην αγχώνεσαι
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
δεν αγχωνομαι απλα επειδη δεν ειναι ωραιο να δυσφημιζεις τον αλλον χωρις αποδηξεις, anyway καλο βραδυ ;)
αν και πιστεύω η δυσφήμιση είναι η καλύτερη διαφήμιση ελπίζω να τα πούμε φιλάκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom