Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Musikerhoho

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,μια ερωτηση. Ατομο απο μαλαισια,με γυναικεια εμφανιση οπου δηλωνει transgender αλλα οχι  ladyboy,τιακριβως χαρακτηριστικα/ σεξουαλικες προτιμησεις εχει?? Εχει γεννηθει με αντρικη εμφανιση?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
345
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Καλησπερα,μια ερωτηση. Ατομο απο μαλαισια,με γυναικεια εμφανιση οπου δηλωνει transgender αλλα οχι  ladyboy,τιακριβως χαρακτηριστικα/ σεξουαλικες προτιμησεις εχει?? Εχει γεννηθει με αντρικη εμφανιση?
Πολύ απλό είναι .γουστάρει πουτσο.
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Καλησπερα σε ολους! Ειχα ξεκινησει με πολλη διαθεση και εστειλα μηνυματα στα κινητα των Leticia Castro και Nickbigcock. Η πρωτη, ακομα μου απανταει... η δευτερη, απαντησε γρηγορα, συμφωνησαμε για ωρα τιμη κτλ και εφτασα στη διευθυνση που μου ειπε, στο Παγκρατι. Της στελνω οτι ειμαι κατω να μου ανοιξει, δεν απανταει.για περιμενω, παιζω με το κινητο, κανω βολτα το τετραγωνο...τιποτα! Αποφασιζω να παρω τηλ. Τη Μαρινα callgirl. Απανταει κατευθειαν, περιεργως, και κλεινουμε για κοντα στο Ωνασσειο. Μολις ξεκιναω με το αμαξι, απανταει η Νικ, εισαι κατω? Της λεω, συγγνωμη, μου αρεσεις πολυ, αλλα δεν μπορουσα να περιμενω αλλο. Περιμενα 25 λεπτα, με κοιτουσαν περιεργα και οι περαστικοι. Τελοσπαντων, η Μαρινα αξιζε καθε ευρω. Ελπιζω σε καλυτερη τυχη στην επομενη επισκεψη στην πρωτευουσα.
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα διάβασα μάλλον μου είπαν και μετα διάβασα ότι κάποιος είπε ότι γαμιεμαι ακαποτα και ότι είμαι επικίνδυνη να ξεκαθαρίσει η κατάσταση άλλο το ελεύθερο στοματικό και όχι σε όλους γιατί κάποιοι το σαπουνι δεν το ξέρουν επίσης ενημερώνω αν θέλεις ελεύθερο στοματικό δεν είσαι υποχρεωμένος να μου τον δώσεις χωρίς προφύλαξη πρώτον και δεύτερον ο εν λόγω κυρίος που με δυσφημιζει με πίεσε πολύ σε μηνύματα να πάρει την απάντηση νοχι και προφανώς γιαυτο επειδή έφαγε άκυρο επίσης είμαι τόσο προσεκτική που οι κάποτς που χρησιμοποιω είναι duo και όχι άλλης μάρκας γιατι σπάνε με την υγεία δεν παίζει κανεις! Μπορεί ο καθένας να διαπιστώσει τα λεγόμενα μου με το να με πάρει τηλέφωνο και όχι να γράφει ή να ακούει ικασιες γιατι εμεινα αποθημενο ή για αλλά δικά του συμφέροντα! Ευχαριστώ!
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
μακριά.. επικίνδυνη.. ψάχνει ακάποτα... της είχα πιασει κουβέντα στο κανεσεξ
για δείξε μας και την συζήτηση καταρχάς εσύ δεν είσαι άντρας είναι επαγγελματίας καθαρά πως να ψάχνω για Ακαποτα με δουλεύεις και έτσι να ήταν όπως τα λες θα το έκανε κάποιος με το ζόρι οι άλλοι δηλαδή δεν θα φοβούνται λοιπόν διόρθωσε την μαλακία που είπες γιατί δεν ισχύει και αν έχεις αρχιδια ξαναγραψε κάτι τόσο κακό για μένα προτιμούσα να πεις ότι είμαι χοντρή και άσχημη παρά αυτό που είπες θα μάθω ποιος είσαι και θα υποστείς τις συνέπειες και να ξέρεις η δυσφήμιση είναι η καλύτερη διαφήμιση μαλακά ή μαλακο γιατί άντρας 100%δεν είσαι!
 

Algeria

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά ποιος έχει πάει με την εβελυν;
Θέλω την άποψη σας ευχαριστώ
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
για δείξε μας και την συζήτηση καταρχάς εσύ δεν είσαι άντρας είναι επαγγελματίας καθαρά πως να ψάχνω για Ακαποτα με δουλεύεις και έτσι να ήταν όπως τα λες θα το έκανε κάποιος με το ζόρι οι άλλοι δηλαδή δεν θα φοβούνται λοιπόν διόρθωσε την μαλακία που είπες γιατί δεν ισχύει και αν έχεις αρχιδια ξαναγραψε κάτι τόσο κακό για μένα προτιμούσα να πεις ότι είμαι χοντρή και άσχημη παρά αυτό που είπες θα μάθω ποιος είσαι και θα υποστείς τις συνέπειες και να ξέρεις η δυσφήμιση είναι η καλύτερη διαφήμιση μαλακά ή μαλακο γιατί άντρας 100%δεν είσαι!
προσεχε τι λες γιατι σε εχω επισκεφθει και με παρακαλουσες να στο βαλω ακαποτα.. τοτε που ησουν σε διαμερισμα στα Σεπόλια πριν πας Περιστερι...
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
προσεχε τι λες γιατι σε εχω επισκεφθει και με παρακαλουσες να στο βαλω ακαποτα.. τοτε που ησουν σε διαμερισμα στο Κολωνο πριν πας Περιστερι...
καλά οκ πες ότι θες δεν με νοιάζει και δεν εμενα ποτέ στον Κολωνό και ποτέ δεν παρακάλεσα ούτε για ακαποτο ούτε καν για πουτσα είσαι κάποιος που έχει φάει άκυρο και τα λες αυτά είμαι σίγουρη έτσι κάνετε συνήθως όσες δεν σας κάθεται βρίζετε και λέτε διάφορα λυπάμαι την κατάντια σου εγώ χέστηκα όποιος γουστάρει έρχεται οποίος δεν γουστάρει τον πούλο ξέρουν πολλοί καλά όσοι έχουν έρθει και δεν εχουν καν σχέση με κοτσομπολια και πόσο με σέβονται και πόσο σέβομαι και εγώ εσύ δείχνεις μίσος και είσαι αγενής! Και δεν είμαστε όλες κρέας εσύ έτσι βλέπεις τα κορίτσια σαν κρέας βλάκα
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
Και πιο παλιά που έμενε Πατήσια και παλι ακαποτα γαμιοταν δεν είχε κολλημα
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ε
Και πιο παλιά που έμενε Πατήσια και παλι ακαποτα γαμιοταν δεν είχε κολλημα
η μάνα σου γαμιεται ακαποτα μαλακα
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
προσεχε τι λες γιατι σε εχω επισκεφθει και με παρακαλουσες να στο βαλω ακαποτα.. τοτε που ησουν σε διαμερισμα στα Σεπόλια πριν πας Περιστερι...
ετσι δικασε την γτ θα την πιστεψει και κανεις και θα παει και θα κολλησει τιποτα
 

Elenaterizaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Βοηθήστε με πως ανεβάζω φωτογραφία να δείξω τα μηνύματα του συκοφάντη σας παρακαλώ και να δείτε τι απαντήσεις έδωσα
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.151
Πόντοι
201
Εγώ βλέπω κάποια να λέει ότι αν την πείσει από κοντά, μπορεί να τη γαμήσει ακάποτα και να χύσει και μέσα κιόλας... :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom