Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.151
Πόντοι
201

Πιτσιρίκα, γύρω στα 25
Την είχα πάρει 2 φορές πριν περίπου 1,5 χρόνο.
Από εμφάνιση, είναι κρος. Δηλαδή δεν έχει στήθος και φοράει περούκα. Αλλά είναι προσεγμένη, όχι καρνάβαλος.
Είναι αρκετά GFE φάση.
Στα του αγώνα, καυλώνει κανονικά και καλά. Εγώ σαν ενεργητικός που την πήρα, έχυσε και τις 2 φορές. Εργαλείο κανονικό γύρω στους 14-15 πόντους.
Τίμια επιλογή νομίζω για 50ρικο. Αν και έχω ακούσει ότι το ανέβασε λίγο το κασέ της.
Έχει καθαρό και προσεγμένο χώρο κοντά Πανόρμου.
 

daniella 30 trans

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
kalimera kavlakia :knockinb: :knockinb: :tn04:
 

Συνημμένα

  • 06469710-8418-463B-BD7C-E318E5BE1C15.jpeg
    06469710-8418-463B-BD7C-E318E5BE1C15.jpeg
    62,5 KB · Εμφανίσεις: 48

kostassssss

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Οποίο μωρακι.... Εχει αναγκη κατι μεγαλο πραγματικά... Και δυνατο extreme... Παιχνιδι.. Ας μου στηλει τηλ πριβε.. Δεν μπορω να απαντήσω σε μνμ..!!! 37χρ.εμφ/μος..1.92.22cm...ενστολος.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
καποιος να βοηθησει .. τρανς για 1η φορα η οποια να ειναι αρκετα θηλυκη και να γουσταρει το παθητικο ;
ξερουμε κατι για αυτην γιατι δεν βρηκα τιποτα
μουναρος πιο ομορφη και απο κανονηκη γκομενα αλα αφτηω πρεπη να αγαμαη κιολας να ουμ
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
μουναρος πιο ομορφη και απο κανονηκη γκομενα αλα αφτηω πρεπη να αγαμαη κιολας να ουμ
μπας και ξερεις κατι για αυτη που εγραψα λιγο πιο πανω? θελω να την παρω αλλα δεν ξερω αν τελικα ειναι ξεπετα ή οχι
 

petroulacrossaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2017
Μηνύματα
47
Like
24
Πόντοι
1
Οποίο μωρακι.... Εχει αναγκη κατι μεγαλο πραγματικά... Και δυνατο extreme... Παιχνιδι.. Ας μου στηλει τηλ πριβε.. Δεν μπορω να απαντήσω σε μνμ..!!! 37χρ.εμφ/μος..1.92.22cm...ενστολος.

:P :)
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
133
Κριτικές
2
Like
193
Πόντοι
1
kala  me ta logomena sas edw mesa oles ksepetes einai ti na kanoume alla dn ftaiw egw an o allos erxaite kai sta 2 lepta ti thes na kano diladi mipos thes na tou kano kai to trapezi meta  gia kamia wra gia na min eimai ksepeta sovaraftite re

Κοριτσι μου για να γκρινιαζει ολος ο κοσμος κατι τρεχει ...
Προσωπικα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το εξης ... αν δεν θες να δουλεψεις κ αν δεν σου κανει ο εκαστοτε πελατης υπαρχουν τροποι να κανεις τον αλλο να φυγει πριν σου πει το οκ παμε κ τσεπωσεις το δωρακι σου. ΘΕωρω οτι λογο εμφανισης δεν πεινας, κ μπορεις να κανεις κ λιγο κρατη κ να πεις ενα "δεν θα παω σημερα για δουλεια, η δεν θα παω τωρα για δουλεια για τον οποιοδηποτε λογο. Ξαναλεω ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.

Κατανοω οτι μπορει να ειχες παει με αλλους 10 πριν, κ ανθρωπος εισαι, κ κουραζεσαι κ μπορει να μην σου βγαινει ρε παιδι μου. Το να καυλωνεις με τον καθε τυχαρπαστο ειναι κατανοητο οτι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Κ βρωμιαρηδες θα σου τυχουν κ ασχημοι κ αξεστοι κ ο,τι θες ... ομως ακριβως μιας κ αναμφισβητητα βγαζεις γερο μεροκαματο νομιζω οτι ΜΠΟΡΕΙΣ να μην δουλευεις οταν δεν γουσταρεις για τον ΟΠΟΙΟ λογο. Δικαιωμα σου.

Αλλα κ εμας δεν μας περισσευουν... καταλαβετε το . Οταν σας προτιμαμε θελουμε να περναμε καλα διοτι τα ευρω βγαινουν ΔΥΣΚΟΛΑ. Το να παμε κ να εισαι σαν παγοκολωνα σαν να σπας μπετο στην οικοδομη, κ σαν να περιμενεις το τρολευ, η να σκεφτεσαι ποτε θα παμε στον επομενο πελατη, ο αλλος το καταλαβαινει. Δεν περναει καλα κ κατα συνεπεια ολα πανε κατα διαολου κ για εμας αλλα κ για εσας.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Κοριτσι μου για να γκρινιαζει ολος ο κοσμος κατι τρεχει ...
Προσωπικα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το εξης ... αν δεν θες να δουλεψεις κ αν δεν σου κανει ο εκαστοτε πελατης υπαρχουν τροποι να κανεις τον αλλο να φυγει πριν σου πει το οκ παμε κ τσεπωσεις το δωρακι σου. ΘΕωρω οτι λογο εμφανισης δεν πεινας, κ μπορεις να κανεις κ λιγο κρατη κ να πεις ενα "δεν θα παω σημερα για δουλεια, η δεν θα παω τωρα για δουλεια για τον οποιοδηποτε λογο. Ξαναλεω ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.

Κατανοω οτι μπορει να ειχες παει με αλλους 10 πριν, κ ανθρωπος εισαι, κ κουραζεσαι κ μπορει να μην σου βγαινει ρε παιδι μου. Το να καυλωνεις με τον καθε τυχαρπαστο ειναι κατανοητο οτι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Κ βρωμιαρηδες θα σου τυχουν κ ασχημοι κ αξεστοι κ ο,τι θες ... ομως ακριβως μιας κ αναμφισβητητα βγαζεις γερο μεροκαματο νομιζω οτι ΜΠΟΡΕΙΣ να μην δουλευεις οταν δεν γουσταρεις για τον ΟΠΟΙΟ λογο. Δικαιωμα σου.

Αλλα κ εμας δεν μας περισσευουν... καταλαβετε το . Οταν σας προτιμαμε θελουμε να περναμε καλα διοτι τα ευρω βγαινουν ΔΥΣΚΟΛΑ. Το να παμε κ να εισαι σαν παγοκολωνα σαν να σπας μπετο στην οικοδομη, κ σαν να περιμενεις το τρολευ, η να σκεφτεσαι ποτε θα παμε στον επομενο πελατη, ο αλλος το καταλαβαινει. Δεν περναει καλα κ κατα συνεπεια ολα πανε κατα διαολου κ για εμας αλλα κ για εσας.

Ολόσωστος  !  αντί να παραδεχτεί η άλλη ότι έχει πρόβλημα συμπεριφοράς, προτιμά την εύκολη λύση του στρουθοκαμηλισμού ότι για όλα ...... φταίνε οι άλλοι.  Και στατιστικά να το πάρεις, δεν είναι σωστό, δεν βγαίνουν τα νούμερα.  Φιλική συμβουλή : Ντανιέλλα είσαι πολύ εμφανίσιμη, σταμάτα να αδικείς τον εαυτό σου με συμπεριφορές  αδιανόητες και κουτοπόνηρες. 
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Ολόσωστος  !  αντί να παραδεχτεί η άλλη ότι έχει πρόβλημα συμπεριφοράς, προτιμά την εύκολη λύση του στρουθοκαμηλισμού ότι για όλα ...... φταίνε οι άλλοι.  Και στατιστικά να το πάρεις, δεν είναι σωστό, δεν βγαίνουν τα νούμερα.  Φιλική συμβουλή : Ντανιέλλα είσαι πολύ εμφανίσιμη, σταμάτα να αδικείς τον εαυτό σου με συμπεριφορές  αδιανόητες και κουτοπόνηρες. 
αν πηγε καποιος προσφατα ας μας γραψει μηπως και βελτιωθηκε απο τοτε που ανοιξε λογαριασμο και ειδε τις κακες κριτικες
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Πιο πιθανο να εγινε χειροτερη, παρα καλυτερη
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
Πιο πιθανο να εγινε χειροτερη, παρα καλυτερη
ξεκινουν με την φαση της αρνησης... δεν ειμαι εγω ξεπετα, αυτοι ειναι ελεεινοι και τρισάθλιοι.. μετα μπαινουν στη φαση της εκδικησης.. αρχιζουν και βριζουν.. και μετα εξαφανιζονται.. αλλαζουν ονομα στη πιατσα και δοκιμαζουν καινουργια καριερα παραμενοντας ομως ξεπετες..
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Πως φαινεται οτι εχει γραψει χιλιομετρα το κοντερ
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
ξεκινουν με την φαση της αρνησης... δεν ειμαι εγω ξεπετα, αυτοι ειναι ελεεινοι και τρισάθλιοι.. μετα μπαινουν στη φαση της εκδικησης.. αρχιζουν και βριζουν.. και μετα εξαφανιζονται.. αλλαζουν ονομα στη πιατσα και δοκιμαζουν καινουργια καριερα παραμενοντας ομως ξεπετες..
και στο τελος αν δεν πιασει και αυτο γινονται παλι αντρες  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom