Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Εγω μιλαω για την αληθεια του πελατη  τζουλι.Εσυ ασφαλως θα επικαλεστεις την αληθεια του ατομου που κανει αυτη την δουλεια.Υπαρχει ασφαλως μια ανοισοροποια αλλα αν θελεις να μιλησουμε ψυχρα-κυνικα δεν φταιει ο πελατης γι αυτο.
Ο πελατης αγοραζει υπηρεσιες.Αναλογα με αυτα που θα ληρωσει απαιτει να παρει και τις αναλογες υπηρεσιες.Τα πραγματα παρα ειναι απλα.Αν θελεις να το εξειδικευσουμε εχω ολη την καλη διαθεση για συζητηση.
Μου το στειλε καποιος στο inbox:Υπαρχουν δυο αληθειες.Η αληθεια της φυσης και η αληθεια των ανθρωπων.

Ειναι μεγαλη κουβεντα αυτη κ δεν γινεται να την κανουμε με μηνυματα.Καλο απογευμα :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Μου το στειλε καποιος στο inbox:Υπαρχουν δυο αληθειες.Η αληθεια της φυσης και η αληθεια των ανθρωπων.

Ειναι μεγαλη κουβεντα αυτη κ δεν γινεται να την κανουμε με μηνυματα.Καλο απογευμα :hi:
Ωχ το ανοιγεις πολυ το θεμα....καποια στιγμη ρε συ βαλε στο προγραμμα να ανεβεις θεσσαλονικη :hi:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Ωχ το ανοιγεις πολυ το θεμα....καποια στιγμη ρε συ βαλε στο προγραμμα να ανεβεις θεσσαλονικη :hi:
Πιο συγκεκριμενα:διαβαζεις κριτικες φανταζομαι...δεν βλεπεις τι γινεται; αλλος θελει κουκλα σημερα,αλλα την αλλη θελει κοντη χοντρη γιατι θα κανει αλλα γουστα με την συγκεκριμενη.Δηλαδη και οι χοντρες κοντες κ ασχημες καπου χρειαζονται σε καποιους γι αυτο κ υπαρχουν,επειδη καποιοι τις συντηρουν.Δεν παιρνουν τα ιδια λεφτα με τις κουκλες,αυτο δεν το πιστευω.
Οσο δε για τις ομορφες δεν εχουν να φοβουνται τιποτα παρα μονο τον εγωισμο. Και την απληστια. Εχει καταστρεψει πολλες γιατι ειναι ντοπα

Θεσσαλονικη; Ειστε πολυ αυστηροι καλε κ σας φοβαμαι... ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Πιο συγκεκριμενα:διαβαζεις κριτικες φανταζομαι...δεν βλεπεις τι γινεται; αλλος θελει κουκλα σημερα,αλλα την αλλη θελει κοντη χοντρη γιατι θα κανει αλλα γουστα με την συγκεκριμενη.Δηλαδη και οι χοντρες κοντες κ ασχημες καπου χρειαζονται σε καποιους γι αυτο κ υπαρχουν,επειδη καποιοι τις συντηρουν.Δεν παιρνουν τα ιδια λεφτα με τις κουκλες,αυτο δεν το πιστευω.
Οσο δε για τις ομορφες δεν εχουν να φοβουνται τιποτα παρα μονο τον εγωισμο τους. Εχει καταστρεψει πολλες.
Θεσσαλονικη; Ειστε πολυ αυστηροι καλε κ σας φοβαμαι... ;)
Εχεις δικιο.Εγω αυτο που λεω παντοτε και στα ατομα που μου στελνουν μηνυματα ειναι το εξης.Πρωτα σε ενδιαφερει να ειναι καλη στο κρεβαττι.Μετα κοιτας εμφανηση.Αν ειναι και στα 2 καλη με μια λογικη τιμη ειναι πολυ καλη περιπτωση.Ασφαλως υπαρχουν στον χωρο ατομα που βασιζονται αποκλειστηκα στην εμφανιση αλλα οχι στις υπηρεσιες.Αυτες απλα δεν εχουν διαρκεια.
Διοτι το ζητουμενο ειναι η διαρκεια και οχι να τα αρπαξεις μια φορα.
θεωρω πως εσυ δεν θα εχεις προβλημα αν ερθεις. :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
εγω αυτο που βλεπω μεσα σε λιγες μερεσ που ειμαι στα πραγματα οτι υπαρχουν πλεων πολλες αγγελειες κ κορασιδεσ που δεν πεφτουν κατω απο 50 να φανταστεις οτι καποιες απο αυτεσ τισ εχω γαμισει και μ ενα 20 ....τωρα τ παιζουν ντιβες.....αφου υπαρχουν οι μαλακεσ ......ντιβα λοιπων μπορει ν τ παιξει μονο μια τρανς και απο κει κ περα δεν συκωνω κουβεντα ολοι οι αλλοι ειναι αγορακια που απλα γουσταρουν μπαλακια κ αμετριτα κ ολας .....δεν προσβαλω κανεναν αλλα δεν μπορω να βλεπω κοκινη περουκα σημερα ξανθια αυριο και γω ν τ ακουμπαω σε περουκες και τριχες.....αναλογα την προσφωρα λιπων παει κ η ζήτηση....για ν μην πω για την υγεια μας
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Βατραχε περι ορεξεως που λενε...εγω αν καποιος του αρεσει μια κρος δεν θα του πω μην πας.Τωρα αν εσυ ενω εχεις δωσει 20 πας και δωσεις 50 τοτε ναι εισαι μαλακας.
Η  καθε κρος- τρανς κοστολογει τις υπηρεσιες που παρεχει.Αυτο δεν σημαινει οτι θα παω κιολας με οποια τιμη μου πουνε.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Εχεις δικιο.Εγω αυτο που λεω παντοτε και στα ατομα που μου στελνουν μηνυματα ειναι το εξης.Πρωτα σε ενδιαφερει να ειναι καλη στο κρεβαττι.Μετα κοιτας εμφανηση.Αν ειναι και στα 2 καλη με μια λογικη τιμη ειναι πολυ καλη περιπτωση.Ασφαλως υπαρχουν στον χωρο ατομα που βασιζονται αποκλειστηκα στην εμφανιση αλλα οχι στις υπηρεσιες.Αυτες απλα δεν εχουν διαρκεια.
Διοτι το ζητουμενο ειναι η διαρκεια και οχι να τα αρπαξεις μια φορα.
θεωρω πως εσυ δεν θα εχεις προβλημα αν ερθεις. :hi:
:respect: Συμφωνουμε σε ολα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Βατραχε περι ορεξεως που λενε...εγω αν καποιος του αρεσει μια κρος δεν θα του πω μην πας.Τωρα αν εσυ ενω εχεις δωσει 20 πας και δωσεις 50 τοτε ναι εισαι μαλακας.
Η  καθε κρος- τρανς κοστολογει τις υπηρεσιες που παρεχει.Αυτο δεν σημαινει οτι θα παω κιολας με οποια τιμη μου πουνε.
δεν υπαρχει

αυτο ομως μ ψινει γνωριζει κανεισ???
 

kaulintiri

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.
εκτος απο τα σαιτ εχει καπου τραβελια σε μπουρδελα οπως ειναι πχ (φυλης 69)?
και αν ναι σε ποια γιατι μονο αυτο το μπουρδελο ξερω.
 

audi3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Χρυσές δουλειες για Τα τραβελια  και πηδιουνται κ το ευχαριστιούνται
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
απο οσο διαβασα κριτικες απο αλλους εκει ειναι μονο εγχειρισμενες η κανω λαθος.?
και παλι σε ευχαριστω για τις πληροφοριες.
μαλλον ναι..οποτε φυλης 99 η ας πει καποιος αλλος που γνωριζει  :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
o
καλησπερα παιδια.
εκτος απο τα σαιτ εχει καπου τραβελια σε μπουρδελα οπως ειναι πχ (φυλης 69)?
και αν ναι σε ποια γιατι μονο αυτο το μπουρδελο ξερω.
ουτε αυτο δεν ξερεις μουτρο
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Υπαρχει κανα τσατ με τραβελια για καυλαντισμα?
 

alex1231

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2010
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Χτες και σημερα ειδα μια μελαχρινη κορασιδα με μαυρο Α class λιγο πριν το πρεμιερα γνωριζει καποιος πως τι λενε και ποια ειναι? Ευχαριστω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλησπερα σε ολους. Χτες και σημερα ειδα μια μελαχρινη κορασιδα με μαυρο Α class λιγο πριν το πρεμιερα γνωριζει καποιος πως τι λενε και ποια ειναι? Ευχαριστω
η γνωστη σαμπρινα ειναι εχτεσ απο τισ 10 κ κατυ εκει
 

alex1231

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2010
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Κριμα ...δεν το καταλαβα...θελω να την δομιμασω γτ δεν την πετυχαινω συχνα...υπαρχει καποιο τηλ ? Αξιζει ο κοπος? Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom