Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Καλε τι κρος ....Ειμαι ο μπαμπης ο μπετατζης δουλευω καθε μερα οικοδομη και το απογευμα ειμαι μηχανικος αυτοκινητων σε συνεργειο στη πετρου ραλλη....Οκα;  :2funny: :2funny:
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Καλε τι κρος ....Ειμαι ο μπαμπης ο μπετατζης δουλευω καθε μερα οικοδομη και το απογευμα ειμαι μηχανικος αυτοκινητων σε συνεργειο στη πετρου ραλλη....Οκα;  :2funny: :2funny:
δείξε μας το βυζάκι σου να καυλώσουμε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλε τι κρος ....Ειμαι ο μπαμπης ο μπετατζης δουλευω καθε μερα οικοδομη και το απογευμα ειμαι μηχανικος αυτοκινητων σε συνεργειο στη πετρου ραλλη....Οκα;  :2funny: :2funny:
δείξε μας το βυζάκι σου να καυλώσουμε
εχει κωλαρα μουτρο τ παρακανεις
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
είπα το αντίθετο ; εσύ τι ζόρι τραβάς με το αν δεν έχει βυζάκι ; κρατικό μυστικό είναι ;
κι εσύ τι κόλλημα τραβάς σώνει και καλά να σου δείξει το βυζί της.. αν θες να τη παίξεις τράβα δες καμιά τσόντα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
(Λίγο μελαγχολικό, λίγο άσχετο με τη θεματολογία μας μα σωστό)

Από ποστ φίλου. Αυτολεξί copy paste.

Σ' ένα κράμα ημιμέθης, νεύρων και διονυσιακής στεναχώριας περπατούσα
σήμερα στις 03:00 στο παράδρομο της Λεωφόρου Συγγρού για το σπίτι μου γυρνώντας
από βραδινή έξοδο.
Μια προσωπική μου υπόθεση στριφογύριζε στη κεφάλα μου και
κοιτούσα σχεδόν τα παπούτσια μου. Κάπου εκεί στο ύψος λίγο πριν NN (στάση Εφέσου)
βλέπω τρεις κοπέλες τρανσ να συζητούν δυνατά. Μία εξ αυτών λέει στις άλλες "Αν τα παίρνεις
σοβαρά στη ζωή όλα σου έρχονται σοβαρά και κατακούτελα!"
Σαν σε σκηνή από κινηματογράφο σταματώ λίγα μέτρα
πιο πέρα. Εκείνες σταματούν αμέσως να μιλάνε. Ελάχιστα δευτερόλεπτα μένω γυρισμένος
με τη πλάτη σε αυτές. Γυρίζω και υψώνω το αριστερό μου δείκτη και σημαδεύω τη κοπέλα που είπε
τη φράση. Εκείνες παγώνουν.  Δυνατά και σχεδόν με μεταλλική φωνή λέω: "Έχεις απόλυτο δίκιο!
Τη ζωή δεν πρέπει να τη παίρνουμε στα σοβαρά!" Κατέβασα το χέρι και το κεφάλι. Με αργά βήματα συνέχισα
το δρόμο μου για το σπίτι. Εκείνες μείναν σιωπηλές. Στο δρόμο πίεζα τον εαυτό μου να βουρκώσω μα δεν τα κατάφερα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω αλλά νομίζω πολύ δυνατό το μήνυμα του φίλου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
(Λίγο μελαγχολικό, λίγο άσχετο με τη θεματολογία μας μα σωστό)

Από ποστ φίλου. Αυτολεξί copy paste.

Σ' ένα κράμα ημιμέθης, νεύρων και διονυσιακής στεναχώριας περπατούσα
σήμερα στις 03:00 στο παράδρομο της Λεωφόρου Συγγρού για το σπίτι μου γυρνώντας
από βραδινή έξοδο.
Μια προσωπική μου υπόθεση στριφογύριζε στη κεφάλα μου και
κοιτούσα σχεδόν τα παπούτσια μου. Κάπου εκεί στο ύψος λίγο πριν NN (στάση Εφέσου)
βλέπω τρεις κοπέλες τρανσ να συζητούν δυνατά. Μία εξ αυτών λέει στις άλλες "Αν τα παίρνεις
σοβαρά στη ζωή όλα σου έρχονται σοβαρά και κατακούτελα!"
Σαν σε σκηνή από κινηματογράφο σταματώ λίγα μέτρα
πιο πέρα. Εκείνες σταματούν αμέσως να μιλάνε. Ελάχιστα δευτερόλεπτα μένω γυρισμένος
με τη πλάτη σε αυτές. Γυρίζω και υψώνω το αριστερό μου δείκτη και σημαδεύω τη κοπέλα που είπε
τη φράση. Εκείνες παγώνουν.  Δυνατά και σχεδόν με μεταλλική φωνή λέω: "Έχεις απόλυτο δίκιο!
Τη ζωή δεν πρέπει να τη παίρνουμε στα σοβαρά!" Κατέβασα το χέρι και το κεφάλι. Με αργά βήματα συνέχισα
το δρόμο μου για το σπίτι. Εκείνες μείναν σιωπηλές. Στο δρόμο πίεζα τον εαυτό μου να βουρκώσω μα δεν τα κατάφερα.

βουρκοσα :grin:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
εμ με τις παπαριες που διαβαζω τι να κανω?

Παπαριές δεν διαβάζεις. Ανθρώπινη ιστορία παρέθεσα. Μαλάκα. Αν θες τη προσπερνάς όπως τόσοι άλλοι. Ε μαλάκα.

Και γω γράφω εδώ και σχόλια για τρανσ και διάφορα. Σήμερα είπα να βάλω το ποστ ενός φίλου. Σε ενόχλησε;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Παπαριές δεν διαβάζεις. Ανθρώπινη ιστορία παρέθεσα. Μαλάκα. Αν θες τη προσπερνάς όπως τόσοι άλλοι. Ε μαλάκα.

Και γω γράφω εδώ και σχόλια για τρανσ και διάφορα. Σήμερα είπα να βάλω το ποστ ενός φίλου. Σε ενόχλησε;

ωραια τ πες .....
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Παπαριές δεν διαβάζεις. Ανθρώπινη ιστορία παρέθεσα. Μαλάκα. Αν θες τη προσπερνάς όπως τόσοι άλλοι. Ε μαλάκα.

Και γω γράφω εδώ και σχόλια για τρανσ και διάφορα. Σήμερα είπα να βάλω το ποστ ενός φίλου. Σε ενόχλησε;

πολύ μελό για το τίποτα!
και πρόσεχε το στόμα σου...  :uzi: :uzi: :uzi:
δε μιλάς καλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom