Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

vargburz

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
16
από ποια πολη είναι τα κορίτσια?

Απο Θεσσαλονίκη η Στέλλα.έχει αναφερθεί στη σελίδα της Θεσσαλονίκης,καλή στο παθητικό με χοντρό και καλό εργαλείο ,όποτε έχω πάει μαζί της (καθαρά ενεργητικός) πέρασα μια χαρα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Απο Θεσσαλονίκη η Στέλλα.έχει αναφερθεί στη σελίδα της Θεσσαλονίκης,καλή στο παθητικό με χοντρό και καλό εργαλείο ,όποτε έχω πάει μαζί της (καθαρά ενεργητικός) πέρασα μια χαρα.
να συμπληρωσω τον συναγωνιστη οτι απο κοντα ειναι πολυ πιο ωραια απο οτι στις φωτο :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: ;) ;)
 

Επισκέπτης
Απο Θεσσαλονίκη η Στέλλα.έχει αναφερθεί στη σελίδα της Θεσσαλονίκης,καλή στο παθητικό με χοντρό και καλό εργαλείο ,όποτε έχω πάει μαζί της (καθαρά ενεργητικός) πέρασα μια χαρα.
ειναι κουκλα η Στελλα και φιλη καλη
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
γιατί συμφωνείς; έχεις πάει κι εσύ και δεν πέρασες καλά;;
2 φορες
κ τις 2 ακουγα συνεχεια μη γιατι ειναι ευαισθητα τα στηθη μου μη μπαινεις κ βγαινεις συνεχεια αλλα σιγα σιγα μη το ενα μη το αλλο
δε λεω καλο παιδι αλλα ολο μη κ μη ηταν
οποτε ναι εχω παει κ συμφωνω με τον βατραχο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Η στελλα δεν βρισκεται αθηνα.Εχει επιστρεψει στην βαση της την θεσ/νικη..... :orchestra: :orchestra:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
2 φορες
κ τις 2 ακουγα συνεχεια μη γιατι ειναι ευαισθητα τα στηθη μου μη μπαινεις κ βγαινεις συνεχεια αλλα σιγα σιγα μη το ενα μη το αλλο
δε λεω καλο παιδι αλλα ολο μη κ μη ηταν
οποτε ναι εχω παει κ συμφωνω με τον βατραχο
επυδη γνωριζω καλα τ θεμα της κωλοτρηπιδας και γενηκα δεν ειμαι αγαρμπος προσπαθω ν μην πιεζω τ αλλο θεωρω οτι φοβαται μαλον..στην πιπα ηταν πολυ καλη αλλα παρακατω μου τ χαλασε και τ θεμα μ μενα ειναι οτι αμα πεσω θελω πολυ ωρα και διαδικασια για να ξανασηκωθω αν ει μουν μ την γκομενα μου οκ αλλα σε αυτην την περίπτωση απλα εφυγα ..
 

lallt

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση ξερει κανεις κατι για τη Γαλενα? Ευχαριστ.
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
136
Πόντοι
1
μουτρο πες μας δυο λογια για την Στελιτσα !!!!!
Να σου πω εγώ, faccia di rana :
Λοιπόν, γνώρισα τη Στέλλα το 2003 στη Θεσσαλονίκη και ήμουν εντυπωσιασμένος. Σώμα πολύ καλό, ψηλή και εργαλείο πρώτο μεγάλο και σκληρό με πολλά παιχνίδια αν και δεν είμαι παθητικός. Την επισκεπτόμουν πολύ τακτικά για κανα χρόνο μέχρι που γνώρισα τη Φιόνα και όλα τα λεφτά !!!
Δεν ξαναπήγα στη Στέλλα μέχρι πέρυσι που ήρθε Αθήνα και τη συνάντησα στους Αμπελόκηπους. Με θυμήθηκε, με καλοδέχτηκε, ευγενική και φιλική όπως πάντα αλλά μέχρις εκεί. Στα του αγώνα σκέτη απογοήτευση, βαριότανε και θα έλεγα πως βιαζότανε και λίγο. Της σηκώθηκε λιγάκι αλλά δεν έκανε παιχνίδι όπως κάποτε. Το σώμα της αρκετά ταλαιπωρημένο, και γενικά με χάλασε σε όλο το σεξουαλικό θέμα. Φιληθήκαμε καλοσυνάτα κι έφυγα απογοητευμένος. Δεν είναι η Στέλλα που δείχνει , η φωτο  είναι από παλια. Ελπίζω να βοήθησα κα άντε καλή τύχη.  
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Να σου πω εγώ, faccia di rana :
Λοιπόν, γνώρισα τη Στέλλα το 2003 στη Θεσσαλονίκη και ήμουν εντυπωσιασμένος. Σώμα πολύ καλό, ψηλή και εργαλείο πρώτο μεγάλο και σκληρό με πολλά παιχνίδια αν και δεν είμαι παθητικός. Την επισκεπτόμουν πολύ τακτικά για κανα χρόνο μέχρι που γνώρισα τη Φιόνα και όλα τα λεφτά !!!
Δεν ξαναπήγα στη Στέλλα μέχρι πέρυσι που ήρθε Αθήνα και τη συνάντησα στους Αμπελόκηπους. Με θυμήθηκε, με καλοδέχτηκε, ευγενική και φιλική όπως πάντα αλλά μέχρις εκεί. Στα του αγώνα σκέτη απογοήτευση, βαριότανε και θα έλεγα πως βιαζότανε και λίγο. Της σηκώθηκε λιγάκι αλλά δεν έκανε παιχνίδι όπως κάποτε. Το σώμα της αρκετά ταλαιπωρημένο, και γενικά με χάλασε σε όλο το σεξουαλικό θέμα. Φιληθήκαμε καλοσυνάτα κι έφυγα απογοητευμένος. Δεν είναι η Στέλλα που δείχνει , η φωτο  είναι από παλια. Ελπίζω να βοήθησα κα άντε καλή τύχη. 
με κάλυψες μουτρο
 

harrisgti5

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!!μηπως μπορεί να μου δώσει κανείς πληροφορία για την Μπέμπα γιατί σκοπεύω να την επισκεφτώ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom