Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
δεν το επιασα φιλαρακι αυτο που ειπες....αντε να σου πω και εγω κατι...τον αθανασιο διακο τον σουβλισαν η τον καλαμακωσαν;;;;;;;;;;;;;;;;αντε με τον καθε εξυπνακια εδω μεσα.

ωπα ωπα φίλος, μισό, παρεξήγηση!
δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν...
έχω ζήσει Θεσσαλονίκη για κάποια χρόνια και όπως και να το κάνουμε υπάρχουν διαφορές στην προφορά των λέξεων (και που δε υπάρχουν άλλωστε!).
σε αυτό με το "σουβλάκι και το καλαμάκι" έχετε δίκιο... ίσως στο μόνο βάση βιβλίων ααα και στη μπουγάτσα. εγώ λέω ότι τον Αθανάσιο διάκο τον σκότωσαν όπως και να έχει... είτε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.
σε γενικές γραμμές πιστεύω στην διαφορά της προφοράς των λέξεων και αυτό σημαίνει αθάνατη ελληνική γλωσσά και αυτή είναι η ομορφιά της!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ωπα ωπα φίλος, μισό, παρεξήγηση!
δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν...
έχω ζήσει Θεσσαλονίκη για κάποια χρόνια και όπως και να το κάνουμε υπάρχουν διαφορές στην προφορά των λέξεων (και που δε υπάρχουν άλλωστε!).
σε αυτό με το "σουβλάκι και το καλαμάκι" έχετε δίκιο... ίσως στο μόνο βάση βιβλίων ααα και στη μπουγάτσα. εγώ λέω ότι τον Αθανάσιο διάκο τον σκότωσαν όπως και να έχει... είτε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.
σε γενικές γραμμές πιστεύω στην διαφορά της προφοράς των λέξεων και αυτό σημαίνει αθάνατη ελληνική γλωσσά και αυτή είναι η ομορφιά της!
με καλυψες φιλαρακι...καλα να περνας..... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
αξειζει ρε μαγκες η οχι αρκετα με τις πιπες που στελενετε ενα ναιη οχι.ελεος.
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
αξειζει ρε μαγκες η οχι αρκετα με τις πιπες που στελενετε ενα ναιη οχι.ελεος.
τι βληματα ειστε εσεις ρε ρωταω κατι εδω και μια ωρα και μου απαντατε με εικονες παπαδες και σε προσωπικα μημηνατα κραζετε...αν καπιος σοβαρος γνωριζει την κοπελα ας μου πει να αξειζει τον κοπο.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
...φίλε αν δε κάνω λάθος έχουν γραφτεί καλά λόγια πιο πίσω.. αν δε σου απαντήσει όμως κάποιος ειδήμων.. κάνε το κόπο και ψάξε στις προηγούμενες σελίδες  ;)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
τι βληματα ειστε εσεις ρε ρωταω κατι εδω και μια ωρα και μου απαντατε με εικονες παπαδες και σε προσωπικα μημηνατα κραζετε...αν καπιος σοβαρος γνωριζει την κοπελα ας μου πει να αξειζει τον κοπο.
πρωτα απ ολα κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σου απαντησει.. μη ρωτας ξανα και ξανα... δευτερον δεν γνωριζουμε τις προτιμησεις σου ωστε να σου πουμε.. αν η τυπισσα ειναι παθητικη κι εσυ παθητικος δεν σου κανει... τριτον καλο θα ηταν οταν ξεκινας να γραφεις σε ενα φόρουμ, να γραφεις μια δικη σου εμπειρια προσφέροντας έτσι πληροφορία αντί να ζητάς με το που πάτησες το πόδι σου εδώ.. καλή διαμονή και χαλαρά..
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Υπάρχει κανα στούντιο που να έχει τρανς Έκτως απο το φυλής 99..
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
πρωτα απ ολα κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σου απαντησει.. μη ρωτας ξανα και ξανα... δευτερον δεν γνωριζουμε τις προτιμησεις σου ωστε να σου πουμε.. αν η τυπισσα ειναι παθητικη κι εσυ παθητικος δεν σου κανει... τριτον καλο θα ηταν οταν ξεκινας να γραφεις σε ενα φόρουμ, να γραφεις μια δικη σου εμπειρια προσφέροντας έτσι πληροφορία αντί να ζητάς με το που πάτησες το πόδι σου εδώ.. καλή διαμονή και χαλαρά..

:kneel: :kneel: :kneel:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
πρωτα απ ολα κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σου απαντησει.. μη ρωτας ξανα και ξανα... δευτερον δεν γνωριζουμε τις προτιμησεις σου ωστε να σου πουμε.. αν η τυπισσα ειναι παθητικη κι εσυ παθητικος δεν σου κανει... τριτον καλο θα ηταν οταν ξεκινας να γραφεις σε ενα φόρουμ, να γραφεις μια δικη σου εμπειρια προσφέροντας έτσι πληροφορία αντί να ζητάς με το που πάτησες το πόδι σου εδώ.. καλή διαμονή και χαλαρά..
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom