Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
αν θες πες μας πιο πολλες λεπτομέρειες....οταν την γαμούσε είχε καυλώσει καθόλου το καυλάκι της; απο βυζιά τι λέει; αν ανέβαζες μια πλήρη κριτική στο θα σου ήμουν υπόχρεος!!!
Στηθος αρκετα μεγαλο (οχι του γουστου μου) το καυλι της σχεδον αορατο!
δεν το εχω με τις περιγραφές ...και που έγραψα 2 προτάσεις πολυ μου ειναι
 

mad13man

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
32
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Ζητώ πληροφορίες. Ξανθιά με βυζάρες, σε λευκό αμάξι (δε θυμάμαι μάρκα αλλά τζιποειδές) στη μέση της Συγγρού.Πολλές φορές μαζί με φίλη στο αμάξι (σχετικά καλή και η φίλη). Έδωσε το όνομα Έμυ. Γνωρίζουμε κάτι?
 

princeoliver

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εχει κανειs αποψη για την Κατια ??  Αραζει Συγγρου στη μεση περιπου και προs τα κατω. Ξανθια και κατα περιοδουs και καστανη. Εχει κανειs αποψη ?
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας ρε παιδιά..Ξέρει κανείς κάτι για την νέα άφιξη?.Έχει βρει κάποιος άλλο site με φώτο της?
Την βλέπω τούμπανο και θέλω να την δοκιμάσω...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Με μία γρήγορη ματιά στις άγγελιες τρανς διαπιστωνω ότι τ πράγματα είναι ακόμα πιο χάλια από τι τ άφησα .με ελαχιστες διάφορες και ευλπιστω από βδομάδα αλλά δεν τ βλέπω !!!! Καταλιγω λιπών σε παλιές μου γνώριμες..προς τ παρών καλο μας χοιμώνα μουτρα
 

bk

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ θα διαφωνησω με βατραχο.  Υπάρχουν τα γνωστά καλά Σάρα κ Μπιανκα κ είχαμε κ πολύ καλές προσθήκες.  Η καρεν με το φουσκωτό εργαλείο κ αντρεσσα που πήγε λίγο Σαλονικα.  Κ οι δύο πολύ δυνατές στο ενεργητικό κ σε σκληρότητα που σκίζει. 
 

scifi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα.καμια προταση για εναν αρχαριο?θελω μια εμπειρη που να μην βιαζεται και να εχει υπομονη.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
εσύ και ο Βάτραχος έχετε διαφορετικές προτιμήσεις και κριτήρια, επομένως η διαφοροποίησ΄σας  είναι μονόδρομος
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Εγώ θα διαφωνησω με βατραχο.  Υπάρχουν τα γνωστά καλά Σάρα κ Μπιανκα κ είχαμε κ πολύ καλές προσθήκες.  Η καρεν με το φουσκωτό εργαλείο κ αντρεσσα που πήγε λίγο Σαλονικα.  Κ οι δύο πολύ δυνατές στο ενεργητικό κ σε σκληρότητα που σκίζει. 
Μουτρο δεν αναφέρομαι σε εισαγόμενες
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Πολλύ νέκρα στην Λεωφ. της αμαρτίας για Σαββάτο βράδυ!! Πριν 15' ίσα ισα τέσσερα κορίτσια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom