Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδιά μια ερώτηση. Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το σπιτάκι της Μυτιλήνης 23Α. Πόσο είναι η τιμή, αξίζει να πάει κάποιος κλπ. Ευχαριστώ
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Παιδιά μια ερώτηση. Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το σπιτάκι της Μυτιλήνης 23Α. Πόσο είναι η τιμή, αξίζει να πάει κάποιος κλπ. Ευχαριστώ
50ε  αν σου αρεσει η "κοπελα" μπαινεις... αν και οι πιο πολλες που δουλευουν εκει βαριουνται...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλησπερα μηπως ξερει κανεις τιποτα για αυτο το πλασμα?
Καλημερα σε ολους.Υπαρχει κατι για την παρακατω κυρια?Ευχαριστω
:)

Καλημερα σε ολους.
Υπαρχει κατι για τις παραπανω κυρίες?
Η αν κανείς το εχει πνίξει η φάει το βραζιλιάνικο κουνέλι των παραπάνω κυριών?
Ενημερώσατε παρακαλώ!
Ευχαριστω  :think:
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
καλησπέρα...πέτυχα τη παρασκευή το μεσημέρι στην οδό ικτίνου στην αθηνάς έξω από γνωστό μπουρδελοξενοδοχείο 5-6 τραβελάκια μέτριας προς καλής εμφάνισης...ο χώρος πάνω φαντάζομαι άθλιος απλά από υπηρεσίες παίζει καμμιά καλή?
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Καλημερα σε ολους.
Υπαρχει κατι για τις παραπανω κυρίες?
Η αν κανείς το εχει πνίξει η φάει το βραζιλιάνικο κουνέλι των παραπάνω κυριών?
Ενημερώσατε παρακαλώ!
Ευχαριστω  :think:
Buongiorno σε όλους
Για την MICHKELLY ειναι όπως φαινεται στις φωτο και καλυτερη. Επαγγελματίας, παιρνει 200€ εχει κορμαρα και απο συμμετοχη "τα δίνει όλα". Μονο μελανο σημείο ήταν ο χώρος της στην θεσσαλονίκη κατα τα αλλα 8/10.
Για την Lemos απιστευτο κορμί επαγγελματική συμπεριφορα 250€/h και 350€ για να τελειώσει και αυτή. Στην δική μου περίπτωση εβαλε αμέσως προφυλακτικό και δεν δεχόταν φιλιά στο στόμα 10/10 φοβερη συμμετοχή.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
ξερει κανεις καποια strela  απο εξαρχεια??
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
φως φαναρι οτι προκειται για δυσφημισμο
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
γιατι για τις αλλες το ξερεις η το διακινδυνευεις? Επειδη δεν βγηκε καποιος ασχετος να πει οτιδηποτε σημαινει οτι οι αλλες ειναι safe?
αυτο εχει ξαναγινει και με αλλες τρανς αλλα και με γυναικες cg να βγαινει καποιος και να λεει οτιδηποτε μονο και μονο για δυσφημιση.
Για την συγκεκριμενη τωρα επειδη δεν ερχεται μονο στην Ελλαδα αλλα γυρναει ολοκληρη την Ευρωπη και την εχω πετυχει σε πολλα ξενα σαιτς κανεις δεν βγηκε να πει τιποτα. Ισα Ισα οι κριτικες ειναι αριστες και για καθαριοτητα ολα αψογα. Αλλα στην Ελλαδα μαλλον τα ξερουμε ολα και παντα καλυτερα απο τους ξενους γι αυτο και ειμαστε και γαμω το παιδια, και δεν χρειαζεται να δουλευουμε (δουλευουν οι ξενοι για μας) και και και...
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδιά βλέποντας τέτοιες αγγελίες εχω αρχισει και δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι με οσες εχω παει ηταν ολες γυναίκες ! :rolleyes: λεει οτι ειναι Transexual  :o εγχειρισμένο φαντάζομαι ε? οχι οτι ενδιαφέρομαι ετσι για την ιστορια... :cheesy:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
ρε παιδιά βλέποντας τέτοιες αγγελίες εχω αρχισει και δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι με οσες εχω παει ηταν ολες γυναίκες ! :rolleyes: λεει οτι ειναι Transexual  :o εγχειρισμένο φαντάζομαι ε? οχι οτι ενδιαφέρομαι ετσι για την ιστορια... :cheesy:
και καλά κάνεις να έχεις αμφιβολίες...αν δεν κάνω λάθος, το συγκεκριμένο μωρό έχω να το δω καιρό στα σαιτς, είναι από την μεγαλόνησο και οι φωτογραφίες δεν είναι ψεύτικες....
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
και καλά κάνεις να έχεις αμφιβολίες...αν δεν κάνω λάθος, το συγκεκριμένο μωρό έχω να το δω καιρό στα σαιτς, είναι από την μεγαλόνησο και οι φωτογραφίες δεν είναι ψεύτικες....

ομορφο μωρο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom