Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
να σε καλα φιλαρακι ..ακυρο δηλαδη

αυτην εδω ??
εχεισ να προτεινεις κατι καλο μηπως ?
αυτη ειναι μια απο τις λιγες ελληνιδες που θα περασεις καλα, καθαρη, πολυ θηλυκη,αλλα ειναι μονο παθητικη. τα ιδια ακριβως και αυτη που την ξερω λιγο καλυτερα(εχουμε βγει και για ποτο μαζι)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
ελληνιδα ξεπετα,40 επαιρνε,κοντα στην ομονοια μενει, και οχι και τοσο καθαρη.

δεν είναι καθόλου ξεπέτα (χύνει κι αυτή κάθε φορά), μένει κοντά στη Βικτώρια και παίρνει 50
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
δεν είναι καθόλου ξεπέτα (χύνει κι αυτή κάθε φορά), μένει κοντά στη Βικτώρια και παίρνει 50
εστω οτι μιλαμε για την ιδια,δεν σημαινει οτι δεν ειναι ξεπετα, επειδη τελειωνει. επισης δεν ειναι καθαρη.(η τουλαχιστον δεν ηταν)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
εστω οτι μιλαμε για την ιδια,δεν σημαινει οτι δεν ειναι ξεπετα, επειδη τελειωνει. επισης δεν ειναι καθαρη.(η τουλαχιστον δεν ηταν)

μάλλον θα άρχισε να κάνει μπάνιο... όντως δεν είναι ξεπέτα, έχει άψογη συμπεριφορά, με εμένα τουλάχιστον, πάντα μου προσφέρει ποτό μόλις πάω, κουβεντούλα κλπ τι να σου πω ρε φίλε... καμμιά φορά η χημεία που λέμε δεν δουλεύει το ίδιο με όλους...
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
μάλλον θα άρχισε να κάνει μπάνιο... όντως δεν είναι ξεπέτα, έχει άψογη συμπεριφορά, με εμένα τουλάχιστον, πάντα μου προσφέρει ποτό μόλις πάω, κουβεντούλα κλπ τι να σου πω ρε φίλε... καμμιά φορά η χημεία που λέμε δεν δουλεύει το ίδιο με όλους...
παντως μου εβγαζε κατι το ''αντρικο'' και γι'αυτο δεν μου αρεσε, μπορει και αυτο να μου ''μυριζε'' παω στοιχιμα οτι δεν εχει παρει ποτε τις οιστρο...
 

Kartasss

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
7
Πόντοι
0
παιδια ερωτησις: πριν απο 3 βδομαδες γνωρισα μια χριστινα μεσα στα μπουζουκια.στο caramela για να ειμαι ακριβης. Ηταν αργα, ημουν ελαφρως νικημενος απο το jack(daniels)και δε μπορεσα να βγαλω ακρη για το φυλο του μωρου.. μηπως υπαρχει κανεις που να γνωριζει περισοτερα?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδια ερωτησις: πριν απο 3 βδομαδες γνωρισα μια χριστινα μεσα στα μπουζουκια.στο caramela για να ειμαι ακριβης. Ηταν αργα, ημουν ελαφρως νικημενος απο το jack(daniels)και δε μπορεσα να βγαλω ακρη για το φυλο του μωρου.. μηπως υπαρχει κανεις που να γνωριζει περισοτερα?
Πές επώνυμο, αριθμό αυτοκινήτου....
Χριστίνες υπάρχουν πολλές!
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
παιδια ερωτησις: πριν απο 3 βδομαδες γνωρισα μια χριστινα μεσα στα μπουζουκια.στο caramela για να ειμαι ακριβης. Ηταν αργα, ημουν ελαφρως νικημενος απο το jack(daniels)και δε μπορεσα να βγαλω ακρη για το φυλο του μωρου.. μηπως υπαρχει κανεις που να γνωριζει περισοτερα?
Απ: προσοχη απατεωνισσα τραβελο και κομματια
« Απάντηση #4 στις: 24/09/09, 20:08 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση

παμε στο θεμα μας τωρα.η αλικη χανια ηταν?
οχι μονο γαμηθηκε .χριστινα την λενε μου ειπε
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
αυτη ειναι μια απο τις λιγες ελληνιδες που θα περασεις καλα, καθαρη, πολυ θηλυκη,αλλα ειναι μονο παθητικη. τα ιδια ακριβως και αυτη που την ξερω λιγο καλυτερα(εχουμε βγει και για ποτο μαζι)
                                              :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*                                                    :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
                                               :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*                                                     :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Καλώς το μωρό!!
Γιατί καλέ μας εχεις απαξιώσει και σπάνια εμφανίζεσαι! Μίλα μας και μην μας αγαπάς.
Εν προκειμένω τι θέλει να πεί ο ποιητής?  :* :)
Κάντο πιο  λιανό βρε γλύκα! ;);)
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Καλώς το μωρό!!
Γιατί καλέ μας εχεις απαξιώσει και σπάνια εμφανίζεσαι! Μίλα μας και μην μας αγαπάς.
Εν προκειμένω τι θέλει να πεί ο ποιητής?  :* :)
Κάντο πιο  λιανό βρε γλύκα! ;);)
ΣΤΕΛΝΩ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΩ...ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΑΞΙΩΣΕΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Κ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΕΥΡΥΤΕΡΟ ΤΣΙΡΚΟ ΠΟΥ ΣΥΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...Η ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Η ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΑΓΜΕΝΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ...ΠΑΡΑΥΤΑ ΔΕ ΘΑ ΧΑΡΙΣΩ ΚΑΣΤΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ Ν ΑΣΧΟΛΗΘΩ...
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
                                               :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*                                                     :) :) :) :) :) :) :) :) :)
64.gif
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΣΤΕΛΝΩ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΩ...ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΑΞΙΩΣΕΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Κ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΕΥΡΥΤΕΡΟ ΤΣΙΡΚΟ ΠΟΥ ΣΥΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...Η ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Η ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΑΓΜΕΝΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ...ΠΑΡΑΥΤΑ ΔΕ ΘΑ ΧΑΡΙΣΩ ΚΑΣΤΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ Ν ΑΣΧΟΛΗΘΩ...
Βρε μανάρι φόρουμ είναι ο καθε ένας λέει την γνώμη του καλή η κακή και κάνει την πλάκα του καλή η κακή.
Εσύ αν είσαι οκ έξω σίγουρα κάποια παιδιά που σε ξέρουν θα πούν τα καλλίτερα.
Δεν είναι τυχαίο που κάποιες τις κατηγορούν πολλοί εδώ μέσα, και ούτε τυχαίο που για κάποιες λένε τα καλλίτερα αρκετοι εδω μέσα.
Έλα στην παρέα μας ηρέμησε και δεν θα χάσεις φίλους.
Αντίθετα πιστευω θα γνωρίσεις και νέους φίλους εδώ.
Και αν τυχόν κάποιοι σε πειράξουν καλοπροαίρετα μην τσιμπάς και στενοχωριέσαι τσάμπα.
Μια απάντηση με χιούμορ είναι ότι καλλίτερο.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Βρε μανάρι φόρουμ είναι ο καθε ένας λέει την γνώμη του καλή η κακή και κάνει την πλάκα του καλή η κακή.
Εσύ αν είσαι οκ έξω σίγουρα κάποια παιδιά που σε ξέρουν θα πούν τα καλυτερα.
Δεν είναι τυχαίο που κάποιες τις κατηγορούν πολλοί εδώ μέσα, και ούτε τυχαίο που για κάποιες λένε τα καλυτερα αρκετοι εδω μέσα.
Έλα στην παρέα μας ηρέμησε και δεν θα χάσεις φίλους.
Αντίθετα πιστευω θα γνωρίσεις και νέους φίλους εδώ.
Και αν τυχόν κάποιοι σε πειράξουν καλοπροαίρετα μην τσιμπάς και στενοχωριέσαι τσάμπα.
Μια απάντηση με χιούμορ είναι ότι καλυτερο.
;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom