Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ρε ο Χριστος ειναι!ποιος Αγιος νικολας...
παρε και τους δυο να μην σου λειπουν... 
ενας Αγιος δεν φτανη...  θελουμε και ενισχυσεις....


                     
                                            
 

Συνημμένα

  • ShowPhoto.php.jpg
    ShowPhoto.php.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 23

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δανάη πέτα μία με σένα στην ίδια στάση να συγκρίνουμε!!!  :rockon:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
τωρα καταλαβα ,ηταν παλια  λοστρομος σε γκαζαδικα.
 

STAM1974

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
φανταροσ πηγε ομικροσ... η το κολλησε αλλου
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αμα δεν εχει δουλεια παει και ριχνη πουτσοσκαμπηλα στης εικονες....   :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ντροπή παλιοκόριτσο!!! :s&m_1: Απορώ πως δε μπήκε σφήνα κανας χριστιανός χούλιγκαν ήδη.... :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ντροπή παλιοκόριτσο!!! :s&m_1: Απορώ πως δε μπήκε σφήνα κανας χριστιανός χούλιγκαν ήδη.... :2funny:
αυτο ειναι προσευχη....  οχι σαν και μερικες που σταυροκοπιουντε...  και απο πισω αλλα....  Εδω μιλαμε για ενα σταδιο πριν το μοναστηρι.....

                                                     
 

Συνημμένα

  • pr1345.jpg
    pr1345.jpg
    70,2 KB · Εμφανίσεις: 82

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δίνεις ιδέες στη Λίλα τώρα να κάνει κανα σπαγγάτ να μας τρελάνει. :rockon: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αυτο ειναι προσευχη....  οχι σαν και μερικες που σταυροκοπιουντε...  και απο πισω αλλα....  Εδω μιλαμε για ενα σταδιο πριν το μοναστηρι.....

                                                      
Γιατί το εκθέτεις το κορίτσι βρέ?
Αν τσαντισθεί και έρθει να σε κατραπακώσει  :s&m_1: :s&m_1: θα φωνάζεις να σε γλυτώσουμε, μουσίτσα!  :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μπράβο Αλέξανδρε, πολύ ωραίες.
Αλλα είναι όπως στις φωτογραφίες?
Σε ποίες τιμές?
Πάιρνεις ότι πληρώσεις, μιας και έρχονται για λίγο ότι μαζέψουν και άντε γειά.
Προσοχή ρε φίλε...
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Πόλη πιθανό να έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά αν είναι έτσι τότε τι κάνουμε? απλά χαζεύουμε και δεν ακουμπάμε? Συνήθως αυτές θέλουν 250 την ώρα! αλλά θα είναι μια ώρα ή θα είναι ξεπέτα?!! δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε!!.
Δεν ξέρω έχω κάπως μπερδευτεί και απογοητευτεί μην σου πω.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Πόλη πιθανό να έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά αν είναι έτσι τότε τι κάνουμε? απλά χαζεύουμε και δεν ακουμπάμε? Συνήθως αυτές θέλουν 250 την ώρα! αλλά θα είναι μια ώρα ή θα είναι ξεπέτα?!! δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε!!.
Δεν ξέρω έχω κάπως μπερδευτεί και απογοητευτεί μην σου πω.

Να δοκιμασεις
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν υπάρχουν πολλοί που έχουν λεφτά για πέταμα και νευρα για σπάσιμο.
Άσε που στις φωτογραφίες μπορεί να είναι διαφορετικές απ ότι στην πραγματικότητα.

Μια ερώτηση.
Αν κάποιος κλείσει ραντεβού και μόλις μπει στον χώρο της δει ότι δεν του αρέσει και είναι διαφορετική.
Τι γίνεται θα του ζητηθεί αποζημίωση αν πεί ένα ωραίο σόρυ και ένα πολυ ωραίο αντε γειά?
Επίσης να ζητήσει να πληρώσει στο τέλος για να έχει και το επάνω χέρι στην περίπτωση που είναι μούφα και να μην δόσει τίποτε η ένα ελάχιστο ποσό.
Αν αυτά τα δέχονται τότε κάτι γίνεται...
 

makistslover

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
250-300 την ωρα (20 λεπτα) και δεν εχουν και σχεση με τις φωτο ασε που μπορει να κολλησεις και τιποτα
εγω με βραζιλιανα δε ξαναπαω αυτες ειναι αετονυχηδες ερχονται για λιγο να τα αρπαξουν ειδικα αυτη η φερνταντινα ειναι μουφα >:(
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ελπιζω να μην φαω κραξιμο γιαυτο  θα πω αλλα γιατι ενω υπαρχουν τοοσα κοριτσια των οποιων τισ καλεσ υπηρεσιεσ την ανεση χρονου κ τη σωστη σταση κ συμπεριφορα οι περισσοτεροι εχουν κατα καιρουσ επευφημισει ολοι τελικα προτιμουν την ξεπετα κ το ξεφτιλισμα  κ στην τελικη κ το κοστοσ μιασ αλλοδαπησ ενω τα δικα μασ τα κοριτσια τα παζαρευουν,τα διαπομπευουν δημοσιωσ απο δω μεσα κ γενικα δειχνουν κ ανχιοπιστια κ κοροιδευτικη διαθεση απεναντι τουσ?δεν ειμαι βεβαια τοσο συχνη επισκεπτρια κ ανγνωστρια του φορουμ κ κανενοσσ την αποψη κ την σωστη κριση δεν θελω να θιξω...αλλα απο πρωσοπικη μ πειρα ωσ νεα σε ολη αυτη τη φαση εχω παρατηρησει οτι ενω αρκετοι απαιτουν εμπειρια γκομενασ βλ ελευθερο στοματικο,ανεση χρονου βαθυ φιλι κ χυσιμο στη μαπα η στο σωμα..οταν προκειτε για ελληνιδα το απαιτουν σε τιμη μπουρδελλου αλλα σε χρονο δεσμου!!! οταν προκειται ομωσ για αλλοδαπη στην ουσια σκανε οσα τουσ ζητησει κ κανουν κ τουμπεκα..μην με παρεξηγησετε σασ παρακαλω..νομιζω πωσ ειναι ευλογη απορια κ θεμα για γονιμη συζητηση τουλαχιστον απο τουσ εμειρουσ κ λογικουσ εδω μεσα...(υπαρχουν ωεωαια κ δικεσ μασ με σκατοσυμπεριφορα δεν το αποκλειω απο τουσ λογουσ)αλλα και παλι απορω...
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
κουκλα ..τα κανουν και με με μας ..αλλα δε τα λενε...
αλλοστε δοκιμαζουν και το ξενο ... σαμπως εμεις δεν θελουμε λατινους?
αλλα πηδιομαστε με ελληνες ....καλα περναμε, οπως καλα περνανε και αυτοι ... κατα τη γνωμη μου καλα κανουν ....
εμας 365 μερες εδω μας βρησκουν ....τις ξενες ομως, πολυ σπανιοτερα...λογικο δεν ειναι να τι θελουν ?
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
κουκλα ..τα κανουν και με με μας ..αλλα δε τα λενε...
αλλοστε δοκιμαζουν και το ξενο ... σαμπως εμεις δεν θελουμε λατινους?
αλλα πηδιομαστε με ελληνες ....καλα περναμε, οπως καλα περνανε και αυτοι ... κατα τη γνωμη μου καλα κανουν ....
εμας 365 μερες εδω μας βρησκουν ....τις ξενες ομως, πολυ σπανιοτερα...λογικο δεν ειναι να τι θελουν ?
[/quot
ΦΙΛΗ ΜΟΥ, δεν ενοουσα γιατι καποιοσ να προτιμησει αυτεσ απο εμασ δικαιωμα του ειναι και δικο του γουστο..(κ εμενα μαρεσουν οι αραβες και ψωλαρεσ ειναι και το γουστο τουσ το σεβονται) αλλα σταθηκα κυριωσ στη σχεση ποιοτητασ παροχησ υπηρεσιων ανεσησ χρονου-τιμησ..με αφορμη τα παραπονα που γινονται ενιοτε κ σε συνδυασμο με την πρωσοπικη μ γνωμη κ εμπειρια...και παλι τονιζω πωσ δεν θελω να παρεξηγηθω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom