Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Στη Φυλής βάτραχε ήταν πριν πόσα χρόνια με 30 ευρώ, μια χαρά ήταν και τότε συμφωνώ αλλά έφυγε και το έκανε 70...Έτσι είναι η δουλειά,όποιος θέλει τα δίνει.

Σαφώς κι έχουν ξεφύγει με τα 150ρια αλλά η διαφωνία μου εμένα είναι ότι για 60 κι 70 ευρώ αν οι υπηρεσίες παραμένουν σωστές τότε δεν έγινε και μεγάλη ζημιά...Έχει ακριβύνει η ζωή γενικότερα οπότε κι αυτές απλά ακολουθούν την αγορά.

Σου λέει η άλλη το βάζω 70 το μισάωρο που είναι μικρή η αύξηση (οπότε θα κρατήσω αυτόν που έδινε 50) κι 100 την ώρα που με έναν πελάτη είναι σαν να έχει πάει με δύο από οικονομικής πλευράς...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Αυτές που το έχουν 150 για να το έχουν τόσο σημαίνει ότι κάποιοι τα έχουν και τα δίνουν...Οπότε αυτή και λιγότερο γαμιέται και συνεχίζει να βγάζει...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Δηλαδη ρε μουτρο αν τ χρονου αφου αλλαζη η ζωη κ η κατασταση κ αυτες τ παν απο 70 100 θ τ δωσεις???και κατι ακομα για μεναπου εχω γαμηθει στ δουλεια και κ για αλλους οπως εμενα γιατι ν μην διαλεξω αυτην που τ χει ακομα στ 50 ?? Για αυτην δεν εχει αλαξη η κατασταση ?? 750 μικτο ειναι ο βασικος μουτρο ενα αρχιδι εχει αλλαξει ...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Ο καθένας πιστεύω δίνει ότι έχει..Κάποιος θα πάει σε μπουρδέλο θα δώσει 30 άλλος θα δώσει 50 κ άλλος 100+..Ότι θέλει ο καθένας και ότι μπορεί η τσέπη του
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
453
Κριτικές
194
Like
10.682
Πόντοι
30.733
Ο καθένας πιστεύω δίνει ότι έχει..Κάποιος θα πάει σε μπουρδέλο θα δώσει 30 άλλος θα δώσει 50 κ άλλος 100+..Ότι θέλει ο καθένας και ότι μπορεί η τσέπη του
Να προσθέσω στην κουβέντα και τον παράγοντα εθισμός.που το σεξ είναι χειρότερο και απ' τα ναρκωτικά.
Σε δουλειά που περνάμε 4,5€ την ώρα συνάδελφος παντρεμένος με παιδί,τέρμα κολιμενος με τα τραβελια έδινε 200€ για ένα γαμησι
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Δηλαδη ρε μουτρο αν τ χρονου αφου αλλαζη η ζωη κ η κατασταση κ αυτες τ παν απο 70 100 θ τ δωσεις???και κατι ακομα για μεναπου εχω γαμηθει στ δουλεια και κ για αλλους οπως εμενα γιατι ν μην διαλεξω αυτην που τ χει ακομα στ 50 ?? Για αυτην δεν εχει αλαξη η κατασταση ?? 750 μικτο ειναι ο βασικος μουτρο ενα αρχιδι εχει αλλαξει ...
Προφανώς και αν το ανεβάσουν κι άλλο δεν θα τα δώσω αλλά μέχρι 70 το αντέχω ακόμα...Αυτές με τα 50 κι εγώ τις προτιμώ και τις έχω σαν στανταρακια εδώ και χρόνια αλλά είναι ελάχιστες ρε βάτραχε...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Να προσθέσω στην κουβέντα και τον παράγοντα εθισμός.που το σεξ είναι χειρότερο και απ' τα ναρκωτικά.
Σε δουλειά που περνάμε 4,5€ την ώρα συνάδελφος παντρεμένος με παιδί,τέρμα κολιμενος με τα τραβελια έδινε 200€ για ένα γαμησι
Αυτός έχει θέμα...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Να προσθέσω στην κουβέντα και τον παράγοντα εθισμός.που το σεξ είναι χειρότερο και απ' τα ναρκωτικά.
Σε δουλειά που περνάμε 4,5€ την ώρα συνάδελφος παντρεμένος με παιδί,τέρμα κολιμενος με τα τραβελια έδινε 200€ για ένα γαμησι
Κλ χειρότερο από τ ντρογκια δεν είναι...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Προφανώς και αν το ανεβάσουν κι άλλο δεν θα τα δώσω αλλά μέχρι 70 το αντέχω ακόμα...Αυτές με τα 50 κι εγώ τις προτιμώ και τις έχω σαν στανταρακια εδώ και χρόνια αλλά είναι ελάχιστες ρε βάτραχε...
οχι μουτρο δεν ειναι ελαχιστες ,ελαχιστες τ κανουμαι εμεις εγω που εχω τα στανταρακια μου ξερω αρκετες .....ρε μην τρωτε την παραμηθα που πουλαν ολοι ψαχτητε καντε επαφες σταθερες ανταλαξτε 5 κουβεντες ολοι ανθρωποι ειμαστε οχι ζωα μονο ετσι θα ερθει η αναπτιξη μουτρο παρτο χαμπαρι κ εσυ κ οι αλοι εδω μεσα ταριφα και ταβανι ειναι ενα 50 αρικο.. οσο για τις ξενες και αυτες μ 50 ε βρυσκεις πολες πουλα χορτο κ οποιος φαει μουτρο αυτα απο μενα
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
623
Like
1.098
Πόντοι
206

Εμπειρίες κάποιος??
Τι εμπειρία ρε φίλε... Ποιος θα πάει με αυτή και θα το, γράψει κιόλας...
 

kostas_bi

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
43
Like
104
Πόντοι
0

Γνώμες
Πολυ καλό παιδί ωραίο τοπακι κοντουλα με ωραίο στήθος αλλα μικρό πουλί γιαυτο άλλωστε και λέει για φιστινκ κλπ. Παλιότερα που έβγαινε συγγρου με ένα πεζό καμπριο την είχα πάρει κάποιες φορές (που δεν έβρισκα κάτι άλλο) και με πήγαινε τρένο!!
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1


Απιστευτο! Μολις πληρωσα και πηρε τα λεφτα και με πεταξε εξω απ το διαμερισμα ! Αρχισε να βριζει και απειλουσε να ανεβασει το μπουλντογκ απο κατω. Καμμια σχεση με τις φωτο ,πολυ αδυνατισμενη με δυσπνοια και σιγουρα καποια πολυ κακη ασθενια. Μυριζε πολυ ασχημα . Ολα αυτα λενορμαν 98 στο κολωνο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456


Απιστευτο! Μολις πληρωσα και πηρε τα λεφτα και με πεταξε εξω απ το διαμερισμα ! Αρχισε να βριζει και απειλουσε να ανεβασει το μπουλντογκ απο κατω. Καμμια σχεση με τις φωτο ,πολυ αδυνατισμενη με δυσπνοια και σιγουρα καποια πολυ κακη ασθενια. Μυριζε πολυ ασχημα . Ολα αυτα λενορμαν 98 στο κολωνο



Απιστευτο! Μολις πληρωσα και πηρε τα λεφτα και με πεταξε εξω απ το διαμερισμα ! Αρχισε να βριζει και απειλουσε να ανεβασει το μπουλντογκ απο κατω. Καμμια σχεση με τις φωτο ,πολυ αδυνατισμενη με δυσπνοια και σιγουρα καποια πολυ κακη ασθενια. Μυριζε πολυ ασχημα . Ολα αυτα λενορμαν 98 στο κολωνο
κάπου είχα δει ένα βιντεάκι της, δεν θυμάμαι, ίσως στο xvideos, στο οποίο έτρεμε ολόκληρη και ρουφαγε συνέχεια τη μύτη της.. συμπτώματα πρέζας.. τι να πω φίλε.. είσαι άτυχος, εκει στον Κολωνό όλες αυτές μια Σαμπρίνα κοντόχοντρη τρανς δεν τις φέρνει;
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
κάπου είχα δει ένα βιντεάκι της, δεν θυμάμαι, ίσως στο xvideos, στο οποίο έτρεμε ολόκληρη και ρουφαγε συνέχεια τη μύτη της.. συμπτώματα πρέζας.. τι να πω φίλε.. είσαι άτυχος, εκει στον Κολωνό όλες αυτές μια Σαμπρίνα κοντόχοντρη τρανς δεν τις φέρνει;
Πολυ σωστα. ρουφαγε τη μυτη της και ετρεμε. Επισης τα ποδια της πρησμενα. Mαλλια σιγουρα δεν εχει , φοραγε περουκα και εκρυβε το προσωπο. Αποψη μου ειναι τουλαχιστον Aids. ναι η Σαμπρινα ειναι το μπουλντογκ που λεω. Καμμια σχεση με τα βιντεο. Απ αυτα επηρεαστηκα και πηγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom