Νέα

Τραγικός θάνατος του μοντέλου Κάλλη Μουλκιώτη σε τροχαίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sonotornata

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι δεν μπαινεις με το πραγματικο σου νικ να τα πεις ολα αυτα στα ισια ?
Γιατι τοση απαξιωση χωρις να γνωριζεις κιολας, αυτους στους οποιους αναφερεσαι ?

Μου αρεσει που απαντουν κιολας μερικοι μερικοι σε εναν κλωνο, που απλα μπηκε να βγαλει τα απωθημενα του, απαξιωνοντας ατομα που δεν γνωριζει πισω απο ενα νικ

Γιατί πολύ απλά χωριο που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει... Φαύλος κύκλος... και τα λοιπά και τα λοιπά...

Γράφω απλά κάτι για πλακα... Κάποιος Aγαμητος Kομπλεξαρας (boldemort) θα τσαντιστεί και θα θέλει να βρίσει...
Kατόπιν τον καυτηριάζω θυμίζοντας του την δυστυχισμένη "ζωή" του η οποια τυχαίνει να είναι πανομοιoτυπη με τις δυστυχισμένες "ζωές" κάποιων άλλων, οι οποιοι θα τσατιστούν κι εκείνοι με την σειρά τους και θα αρχίσουν την επίθεση κι εκείνοι
(καλή ώρα όπως κι εσύ)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ότι είμαι κοπέλα (και μάλιστα πολύ ωραία) το ξέρουν πολύ καλά μερικοί και ΔΕΝ με νοιάζει ο κάθε axaxouxas, ντικιντακας, κομπλεξακιας, goofy αγαμακιας, nerdy sad Loser κτλ. τι λέει....

Οι 7-8 ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΙ και ωραίοι υγιείς τύποι (παντρεμένοι η τουλάχιστον εμφανίσιμοι που μπορούν να βρούν κοπέλες) παραμένουν στην λίστα μου και πραγματικά με νοιάζει η άποψη τους.

Όσο αφορά τον κακάσχημο τοv boldemort τον γυαλάκια fugly nerd computerakia (άσε σου λέω τον ξέρω τι χάλιας είναι και ο ίδιος άλλωστε το ξέρει μέσα του τι skatompazo είναι πίστεψε με) είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ μου να μην τον γουστάρω ποια στη λίστα μου....
Απλά ΔΕΝ έχει αξιοπρέπεια...
Στράβωσε και προσπαθεί να μου την πει με βλακείες σε οποιο thread γράφω...

όσο αφορά οποιονδήποτε άλλον καμμένο άσχημο μαλακα που θίγεται επειδή έχει κι εκείνος πολλά κοινά με τον προαναφερθέντα
Τι να πω... ας βράσει στο ζουμί του...
By the way... Βράσε κι εσύ στο ζουμί σου ρε μαλακα  :jerking: why don't you do that ? Life is tough with shitfaces like yourslef
:uglystupid:
EEE MA τι να πω πoια... Αφού τα θέλει ο Aγαμητος οργανισμός σας Τι να κάνω κι εγώ ?
Δεν μου αρέσει να προσβάλω αλλα πάτε γυρεύοντας βρε παιδί μου
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ασ εινε ελαφρυ το χωμα που την σκεπασε την κοπελα κ ξερεται ειλικρινα απορω για κατι.πωσ μπορουν καπιει να μιλαν με ειρωνιεσ κ μαλακιεσ τοσεσ για εναν ανθρωπο που καηκε ζωντανωσ  ελεοσ βρε.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Γιατί πολύ απλά χωριο που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει... Φαύλος κύκλος... και τα λοιπά και τα λοιπά...

Γράφω απλά κάτι για πλακα... Κάποιος Aγαμητος Kομπλεξαρας (boldemort) θα τσαντιστεί και θα θέλει να βρίσει...
Kατόπιν τον καυτηριάζω θυμίζοντας του την δυστυχισμένη "ζωή" του η οποια τυχαίνει να είναι πανομοιoτυπη με τις δυστυχισμένες "ζωές" κάποιων άλλων, οι οποιοι θα τσατιστούν κι εκείνοι με την σειρά τους και θα αρχίσουν την επίθεση κι εκείνοι
(καλή ώρα όπως κι εσύ)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ότι είμαι κοπέλα (και μάλιστα πολύ ωραία) το ξέρουν πολύ καλά μερικοί και ΔΕΝ με νοιάζει ο κάθε axaxouxas, ντικιντακας, κομπλεξακιας, goofy αγαμακιας, nerdy sad Loser κτλ. τι λέει....

Οι 7-8 ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΙ και ωραίοι υγιείς τύποι (παντρεμένοι η τουλάχιστον εμφανίσιμοι που μπορούν να βρούν κοπέλες) παραμένουν στην λίστα μου και πραγματικά με νοιάζει η άποψη τους.

Όσο αφορά τον κακάσχημο τοv boldemort τον γυαλάκια fugly nerd computerakia (άσε σου λέω τον ξέρω τι χάλιας είναι και ο ίδιος άλλωστε το ξέρει μέσα του τι skatompazo είναι πίστεψε με) είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ μου να μην τον γουστάρω ποια στη λίστα μου....
Απλά ΔΕΝ έχει αξιοπρέπεια...
Στράβωσε και προσπαθεί να μου την πει με βλακείες σε οποιο thread γράφω...

όσο αφορά οποιονδήποτε άλλον καμμένο άσχημο μαλακα που θίγεται επειδή έχει κι εκείνος πολλά κοινά με τον προαναφερθέντα
Τι να πω... ας βράσει στο ζουμί του...
By the way... Βράσε κι εσύ στο ζουμί σου ρε μαλακα  :jerking: why don't you do that ? Life is tough with shitfaces like yourslef
:uglystupid:
EEE MA τι να πω πoια... Αφού τα θέλει ο Aγαμητος οργανισμός σας Τι να κάνω κι εγώ ?
Δεν μου αρέσει να προσβάλω αλλα πάτε γυρεύοντας βρε παιδί μου
Το αν εισαι η δεν εισαι ωραια δεν μας ενδιαφερει ουδολως ωστοσο ομως εσυ το τονιζεις ....

Τεσπα περαστικα σου οπως και να εχει ειναι φανερο οτι εχεις προβλημα αρα δεν ειναι θεμα ομορφιας μονο....

Τωρα οσον αφορα την ''λιστα σου'' και το οτι δεν σε νοιαζει η αποψη του καθε ''αχαχουχα'' δεν θα απαντουσες καν και ειδικα με τετοιο τροπο.  ;)

Οσον αφορα τους παντρεμενους .... χμμμμμ εκει κατι τους λειπει για να ειναι εδω....  ;)


Οσο και για αυτα εδω που μου τσαμπουνας...  :jerking:
By the way... Βράσε κι εσύ στο ζουμί σου ρε μαλακα  Jerking Off why don't you do that ? Life is tough with shitfaces like yourslef
Uglystupid

ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .....  ;)


Καλη σου μερα ΟΜΟΡΦΗ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Γιατί πολύ απλά χωριο που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει... Φαύλος κύκλος... και τα λοιπά και τα λοιπά...

Γράφω απλά κάτι για πλακα... Κάποιος Aγαμητος Kομπλεξαρας (boldemort) θα τσαντιστεί και θα θέλει να βρίσει...
Kατόπιν τον καυτηριάζω θυμίζοντας του την δυστυχισμένη "ζωή" του η οποια τυχαίνει να είναι πανομοιoτυπη με τις δυστυχισμένες "ζωές" κάποιων άλλων, οι οποιοι θα τσατιστούν κι εκείνοι με την σειρά τους και θα αρχίσουν την επίθεση κι εκείνοι
(καλή ώρα όπως κι εσύ)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ότι είμαι κοπέλα (και μάλιστα πολύ ωραία) το ξέρουν πολύ καλά μερικοί και ΔΕΝ με νοιάζει ο κάθε axaxouxas, ντικιντακας, κομπλεξακιας, goofy αγαμακιας, nerdy sad Loser κτλ. τι λέει....

Οι 7-8 ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΙ και ωραίοι υγιείς τύποι (παντρεμένοι η τουλάχιστον εμφανίσιμοι που μπορούν να βρούν κοπέλες) παραμένουν στην λίστα μου και πραγματικά με νοιάζει η άποψη τους.

Όσο αφορά τον κακάσχημο τοv boldemort τον γυαλάκια fugly nerd computerakia (άσε σου λέω τον ξέρω τι χάλιας είναι και ο ίδιος άλλωστε το ξέρει μέσα του τι skatompazo είναι πίστεψε με) είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ μου να μην τον γουστάρω ποια στη λίστα μου....
Απλά ΔΕΝ έχει αξιοπρέπεια...
Στράβωσε και προσπαθεί να μου την πει με βλακείες σε οποιο thread γράφω...

όσο αφορά οποιονδήποτε άλλον καμμένο άσχημο μαλακα που θίγεται επειδή έχει κι εκείνος πολλά κοινά με τον προαναφερθέντα
Τι να πω... ας βράσει στο ζουμί του...
By the way... Βράσε κι εσύ στο ζουμί σου ρε μαλακα  :jerking: why don't you do that ? Life is tough with shitfaces like yourslef
:uglystupid:
EEE MA τι να πω πoια... Αφού τα θέλει ο Aγαμητος οργανισμός σας Τι να κάνω κι εγώ ?
Δεν μου αρέσει να προσβάλω αλλα πάτε γυρεύοντας βρε παιδί μου


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Κάποια άτομα έχουν γαμηθεί να γράφουν θε'ι'κά ποστς! Φαντάζομαι τι μουνάρα είσαι για να αφιερώνεις ώρες να γράφεις σεντόνια κραξίματος για άτομα π δεν γνωρίζεις προσωπικά!  ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γιατί πολύ απλά χωριο που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει... Φαύλος κύκλος... και τα λοιπά και τα λοιπά...

Γράφω απλά κάτι για πλακα... Κάποιος Aγαμητος Kομπλεξαρας (boldemort) θα τσαντιστεί 1.και θα θέλει να βρίσει...
Kατόπιν τον καυτηριάζω θυμίζοντας του την δυστυχισμένη "ζωή" του η οποια τυχαίνει να είναι πανομοιoτυπη με τις δυστυχισμένες "ζωές" κάποιων άλλων, οι οποιοι θα τσατιστούν κι εκείνοι με την σειρά τους και θα αρχίσουν την επίθεση κι εκείνοι
(καλή ώρα όπως κι εσύ)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ότι είμαι κοπέλα (και μάλιστα πολύ ωραία) το ξέρουν πολύ καλά μερικοί και ΔΕΝ με νοιάζει ο κάθε axaxouxas, ντικιντακας, κομπλεξακιας, goofy αγαμακιας, nerdy sad Loser κτλ. τι λέει....

2.Οι 7-8 ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΙ και ωραίοι υγιείς τύποι (παντρεμένοι η τουλάχιστον εμφανίσιμοι που μπορούν να βρούν κοπέλες) παραμένουν στην λίστα μου και πραγματικά με νοιάζει η άποψη τους.

Όσο αφορά τον κακάσχημο τοv boldemort τον γυαλάκια fugly nerd computerakia (άσε σου λέω τον ξέρω τι χάλιας είναι και ο ίδιος άλλωστε το ξέρει μέσα του τι skatompazo είναι πίστεψε με) είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ μου να μην τον γουστάρω ποια στη λίστα μου....
Απλά ΔΕΝ έχει αξιοπρέπεια...
Στράβωσε και προσπαθεί να μου την πει με βλακείες σε οποιο thread γράφω...

όσο αφορά οποιονδήποτε άλλον καμμένο άσχημο μαλακα που θίγεται επειδή έχει κι εκείνος πολλά κοινά με τον προαναφερθέντα
Τι να πω... ας βράσει στο ζουμί του...
By the way... Βράσε κι εσύ στο ζουμί σου ρε μαλακα  :jerking: why don't you do that ? Life is tough with shitfaces like yourslef
:uglystupid:
EEE MA τι να πω πoια... Αφού τα θέλει ο Aγαμητος οργανισμός σας Τι να κάνω κι εγώ ?
Δεν μου αρέσει να προσβάλω αλλα πάτε γυρεύοντας βρε παιδί μου

1. Εσυ βριζεις ασχημα. Εγω σε βριζω με τροπο  :dancing:

2. Εχεις μπερδεψει τον ωραιο με τον ακομπλεξαριστο και εξυπνο και σωστο τυπο
γενικα εχεις μπερδεψει μαζι 4 τυπους διαφορετικους οι οποιοι  σπανια φερουν και τα 4 αυτα χαρακτηριστικα σε εναν και μονο τυπο , οποιος ειναι ωραιος δεν σημαινει πως ειναι και ακομπλεξαριστος ή οποιος ειναι ασχημος κομπλεξαρισμενος. Επισης οποιος ειναι ωραίος δεν έπεται απευθειας οτι θα ειναι και γαματος κτλπ. Γενικα τα χεις κανει λιγο αχταρμα στο μυαλο σου.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μπραβο αγορι μου !!!!!
Εισαι φωτεινο παραδειγμα εσυ........  ΕΥΓΕ ΣΟΥ ! ΕΥΧΑΡΙΣΩ ΑΓΟΡΙΝΑ  :-*



Ενας λιγοτερος ? ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
Σου επιανε χωρο στον δρομο δηλαδη ?  :jerking:
ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΑΝΕ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ. ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΡΟΜΟ!  :birdman:

Την γνωριζες την κοπελα και λες οτι της αξιζε δηλαδη ? ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!  :birdman:
Τι εγκλημα πρεπει να κανει κανεις για να του αξιζει να καει ζωντανος οπουδηποτε ?
ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ!  :birdman:


Υγ. Φιλικη συμβουλη ....
Πηγαινε σε καποιον ψυχολογο να σε κοιταξει γιατι εχεις σοβαρο προβλημα  :sunglasses:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Απο μερικους γραφονται απιθανα πραγματα. Χωρις να γνωριζουν προσωπα και πραγματα και κυριως τις συνθηκες του τροχαιου βγαζουν διαφορα πορισματα   :jerking:

Καλος ο χαβαλες, ειναι αλωστε ενας λογος που μπαινουμε στο site, αλλα νομιζω δεν εχει θεση σε ενα θανατηφορο τροχαιο. Ας σκεφτουμε οτι μπορουσε να ειναι καποιο δικο μας παιδι.
 

Επισκέπτης
κρίμα την κοπέλα...ένα φεγγάρι είμασταν φίλοι στο facebook και είχαμε κάνει και chat....προσπάθησα να την ψαρέψω αν ενδιαφερόταν για κάτι πονηρό, αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι ήταν σοβαρή και αποτελούσε εξαίρεση στο χώρο...ο θάνατός της τραγικός...εύχομαι να πέθανε ακαριαία με τη σύγκρουση και να μην κάηκε ζωντανή...έφυγε τόσο νωρίς...καλό της ταξίδι...
 

Επισκέπτης
ένας πραγματικός οδηγός, μου είχε πεί :

"Δεν σκοτώνουν τα γρήγορα αυτοκίνητα, οι αργοί οδηγοί σκοτώνουν !"

και εκτός των άλλων, να μη λυπόμαστε για όσους σκοτώνονται :

-απο ναρκωτικά
-απο σφαίρα
-απο χρέη
κλπ


Σαν να μπάζει αυτή η λογικη,... απο παντού !

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Το πιο τραγικό από όλα που άκουσα όταν φωνάξαν τον πατέρα της να έρθει και επειδή δεν αναγνωριζόταν, ο καημένος δεν συνειδητοποιούσε πως ήταν αυτή και έλεγε πως "δεν είναι η κόρη μου αυτή και πως είναι άλλη φίλη της και πήρε το αυτοκίνητο της κόρης μου"

αν χάσεις τους γονείς σου λέγεσαι ορφανός
αν χάσεις τον άντρα σου/γυναίκα σου λέγεσαι χήρα/χήρος
αν χάσεις το παιδί σου δεν υπάρχει λέξη....

εξαιρετικός! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Ενας λιγοτερος!  :sunglasses:

Βρηκε το τελος που της αξιζε!

εσύ να δούμε πότε θα βρείς το τέλος που σου αξίζει!!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: ...και μην ξεχνάς με την Κάλλη συνομιλούσα στο facebook και μου ήταν και συμπαθής, με εσένα στο bourdela και μου είσαι και αχώνευτος!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

sonotornata

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Το αν εισαι η δεν εισαι ωραια δεν μας ενδιαφερει ουδολως ωστοσο ομως εσυ το τονιζεις ....

Τεσπα περαστικα σου οπως και να εχει ειναι φανερο οτι εχεις προβλημα αρα δεν ειναι θεμα ομορφιας μονο....

Τωρα οσον αφορα την ''λιστα σου'' και το οτι δεν σε νοιαζει η αποψη του καθε ''αχαχουχα'' δεν θα απαντουσες καν και ειδικα με τετοιο τροπο.  ;)

Οσον αφορα τους παντρεμενους .... χμμμμμ εκει κατι τους λειπει για να ειναι εδω....  ;)


Οσο και για αυτα εδω που μου τσαμπουνας...  :jerking:
By the way... Βράσε κι εσύ στο ζουμί σου ρε μαλακα  Jerking Off why don't you do that ? Life is tough with shitfaces like yourslef
Uglystupid

ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .....  ;)


Καλη σου μερα ΟΜΟΡΦΗ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εντάξου ρε ΘΙΓΜΈΝΕ αυνανιστή, μοναχικέ ΜΑΛΑΚA πονεμένε ;) Σε γαζώσανε κι εσένα οι σφαίρες μου θανάσιμα...
Όταν οι Μάγκες Διοργανώσουν συνάντηση για καφέ στο κέντρο... Για έλα κι εσύ λίγο Kωλοφατσα να σε δούμε από κοντά...
Όταν θα με έχεις φάτσα κάρτα στο τραπεζάκι να δούμε αν θα μπορείς να πεις κάτι
Kαλύτερα να μην μιλάς για προβλήματα ΕΣΎ  :2funny: :2funny: :2funny: Ειρωνεία είναι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonotornata

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Κάποια άτομα έχουν γαμηθεί να γράφουν θε'ι'κά ποστς! Φαντάζομαι τι μουνάρα είσαι για να αφιερώνεις ώρες να γράφεις σεντόνια κραξίματος για άτομα π δεν γνωρίζεις προσωπικά!  ;)

Έλα κι εσύ βρε Ασχημόπαπο στη συνάντηση για να στα πω από κοντά... καλύτερα δεν θα είναι ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κρίμα την κοπέλα...ένα φεγγάρι είμασταν φίλοι στο facebook και είχαμε κάνει και chat....προσπάθησα να την ψαρέψω αν ενδιαφερόταν για κάτι πονηρό, αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι ήταν σοβαρή και αποτελούσε εξαίρεση στο χώρο...ο θανατός της τραγικός...εύχομαι να πέθανε ακαριαία με τη σύγκρουση και να μην κάηκε ζωντανή...έφυγε τόσο νωρίς...καλό της ταξίδι...

Να μην εμπιστευεσαι ποτε τον τροπο με τον οποιο
ο αλλος σου παρουσιαζει τον εαυτο του. Καποιες φορες ειναι τελειως αναξιοπιστος
εγω ειχα γνωστο που στην αρχη φαινοταν κυριλε και εκραζε αλλα πραγματα
και μετα απο 1 χρονο χρειαστηκε να καταλαβω οτι τελικα ηταν ολα αυτα που εκραζε
πχ μυστικοπαθης , πονηρος , φιλοχρηματος , συμφεροντολογος κτλπ
ποσο μαλλον εσυ που απλα μιλουσες και για λιγο στο φβ μαζι της.
 

sonotornata

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
1. Εσυ βριζεις ασχημα. Εγω σε βριζω με τροπο  :dancing:

2. Εχεις μπερδεψει τον ωραιο με τον ακομπλεξαριστο και εξυπνο και σωστο τυπο
γενικα εχεις μπερδεψει μαζι 4 τυπους διαφορετικους οι οποιοι  σπανια φερουν και τα 4 αυτα χαρακτηριστικα σε εναν και μονο τυπο , οποιος ειναι ωραιος δεν σημαινει πως ειναι και ακομπλεξαριστος ή οποιος ειναι ασχημος κομπλεξαρισμενος. Επισης οποιος ειναι ωραίος δεν έπεται απευθειας οτι θα ειναι και γαματος κτλπ. Γενικα τα χεις κανει λιγο αχταρμα στο μυαλο σου.

Μπράβο Καθη-ΣΤΕΡΗΜΈΝΕ  :uglystupid:
Ακριβώς το ΊΔΙΟ πράγμα λέμε
(Καυτηριάζω - βρίζω άσχημα -  Λέω πικρες αλήθειες για το μπάζo τον Boldemort etc = Synonims)
:2funny: :2funny: :2funny:
Μήπως αγοράκι εσύ έχεις μπερδέψει γενικά τα πάντα ?

Για ξυπνα λίγο ρε Βλαμμένε Kομπουτερακια  :grin:


Η Ζωή δεν είναι μονο πουλί και pc  :cheesy:

ΜΗΝ ΖΗΛΕΎΕΙΣ ΤΟΥΣ ΩΡΑΊΟΥΣ ΤΎΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΌΣΩΠΟ ΤΟ ΛΑΜΠΕΡΌ
ΤΗΝ ΜΥΏΔΗ ΚΟΡΜAΡΑ
ΚΑΙ ΤΟ ΎΨΟΣ 1,85m - 1,90m

Εκείνους τους έπλασε ο Θεός
ενώ εσένα σε έκλασε :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom