Νέα

Τον σκότωσε με την Corvette στην Γλυφάδα και εξαφανίστηκε!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Και τι μας το λες ρε τύπε, το δικο σου κεφαλι θα ανοιξεις

Εάν δεν μπορείς να υπολογίζεις τον κάθε άνθρωπο που έχει το δικαίωμα της επιλογής όσον αφορά την οδήγηση,μπορείς τουλάχιστο να βγάλεις το σκασμό;Δικηγόρος άνθρωπος να εκφράζεσαι έτσι ειδικά μετά από ατύχημα το οποίο κατέληξε μοιραιο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Εγω τύπε είμαι ότι πιο για τον πουτσο υπάρχει.Δεν ψηφίζω κουλη και δεν χειροκροτάω για νεκρούς «μηχανόβιους» .Πιο για το πουτσο δεν γινετσι
Ποιος χαρηκε τύπε για τους νεκρους μηχανοβιους?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Εάν δεν μπορείς να υπολογίζεις τον κάθε άνθρωπο που έχει το δικαίωμα της επιλογής όσον αφορά την οδήγηση,μπορείς τουλάχιστο να βγάλεις το σκασμό;Δικηγόρος άνθρωπος να εκφράζεσαι έτσι ειδικά μετά από ατύχημα το οποίο κατέληξε μοιραιο
Για πες μου ρε τύπε τι ακριβως ειπα που σε πειραξε

Αν εχεις νευρα να παρεις ζαναξ

Και φυσικα δεν προκειται να βγαλω το σκασμο, θα μιλαω οσο μου γουσταρει. Γκεγκε?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Εγω τύπε είμαι ότι πιο για τον πουτσο υπάρχει.Δεν ψηφίζω κουλη και δεν χειροκροτάω για νεκρούς «μηχανόβιους» .Πιο για το πουτσο δεν γινετσι


Ποιός χειροκροτάει για νεκρούς μηχανόβιους ρε σπίρτο;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Οχι, ειναι παγιωμενη αποψη μου

Οδηγος μοτοσικλέτας ειναι τραυματιας ή νεκρος υπό προθεσμια.

Τι άλλο πρέπει να γράψεις για να φανεί το επίπεδο σου!Εγω όπως και η παρέα μου ,οδηγοί δίτροχου πάνω από εικοσαετία δεν συνέβη τίποτα απ αυτά που έγραψες.Πρεπει να συμβεί θεωρείς;

Δεν πρέπει ένας ,έστω ένας να προσέξει αυτή την κατηγορία οδηγών ώστε να μην φτάνει εκεί το θέμα;Πρέπει να νοιωθει την ασφάλεια του κλουβιού με ρόδες και όλοι οι υπόλοιποι ας παν να γ@μηθουν;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Τι άλλο πρέπει να γράψεις για να φανεί το επίπεδο σου!Εγω όπως και η παρέα μου ,οδηγοί δίτροχου πάνω από εικοσαετία δεν συνέβη τίποτα απ αυτά που έγραψες.Πρεπει να συμβεί θεωρείς;

Δεν πρέπει ένας ,έστω ένας να προσέξει αυτή την κατηγορία οδηγών ώστε να μην φτάνει εκεί το θέμα;Πρέπει να νοιωθει την ασφάλεια του κλουβιού με ρόδες και όλοι οι υπόλοιποι ας παν να γ@μηθουν;

Καληνυχτα τύπε
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
  Το μπόνους .....


https://[URL unfurl="true"]www.samiotisbros.gr/image/cache/data/img757-474x400.jpg[/img[/URL]]
[/quote]αυτα τα λενε οι πουστηδες που φοβουνται να καβαλησουν μηχανες και τους φουσκωνουν τα μυαλα οι μαμαδες τους οτι οι μηχανες σκοτωνουν.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
κλεισε την επιχειρηση,πηγαινε τις πινακιδες του αυτ/του για υπνο,πετα τη μηχανη,σταυρωσε τα χερια και μπες απο τωρα στη κασα μεχρι να ερθει ο χαρος να σε παρει..
δεν μπορω να καταλαβω αυτο γιατι το γραφεις...αν το γραψες για εμενα ειναι εντελως ακυρο...
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Εάν δεν μπορείς να υπολογίζεις τον κάθε άνθρωπο που έχει το δικαίωμα της επιλογής όσον αφορά την οδήγηση,μπορείς τουλάχιστο να βγάλεις το σκασμό;Δικηγόρος άνθρωπος να εκφράζεσαι έτσι ειδικά μετά από ατύχημα το οποίο κατέληξε μοιραιο

Πολύ δημοκράτη σε κόβω τύπε μου.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Σε αυτο ομως φταινε πολυ και οι δημοσιες συγκοινωνιες.
Η Αθηνα επρεπε να ειναι γεματη απο διωροφα λεωφορεια εδω και χρονια και οχι με αυτα τα πατρακια που εχει τωρα.
Ενα διωροφο χωραει 75 ατομα καθιστους (50 επανω + 25 κατω) ενω ενα απλο, μονο 25, αφου ολος ο κατω χωρος καταναλωνεται σε πορτες, μηχανηματα εισητιριων, οδηγος, χωρος αναπηρων, χωρος για βαλιτσες, κ.ο.κ.

Τριπλασιος χωρος δηλαδη, καταλαλμβανοντας ακριβως την ιδια επιφανεια στο δρομο.

Αλλα αυτα τα πραγματα ειναι πυρηνικη φυσικη για τους βυσματιες ΟΑΣΑηδες
Επί κρατικιστικού πασοκ του '80 υπήρχαν διώροφα λεωφορεία στην τότε εασ των σταμουλοκολάδων (θεοσχωρέστους).
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Επρεπε να του παρουν το διπλωμα γιατι ειναι μαλακας και να του κοψουν κληση γιατι η χοντρη γκομενα του φοραει κοκκινο βρακι
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Στην παραλιακή μόνο.
Η αληθεια είναι ότι δεν υπήρχαν πολλά τέτοια λεωφορεία αλλά ήταν μια απόπειρα που δεν συνεχίστηκε από την διάδοχη ιδιωτικοποιημένη εταιρία αστικών συγκοινωνιών. Το τονίζω γιατι αυτός στον οποιο απάντησα είναι καραφαν της ιδωτικής πρωτοβουλίας αλλά ταυτόχρονα μυρωδιάς.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η αληθεια είναι ότι δεν υπήρχαν πολλά τέτοια λεωφορεία αλλά ήταν μια απόπειρα που δεν συνεχίστηκε από την διάδοχη ιδιωτικοποιημένη εταιρία αστικών συγκοινωνιών. Το τονίζω γιατι αυτός στον οποιο απάντησα είναι καραφαν της ιδωτικής πρωτοβουλίας αλλά ταυτόχρονα μυρωδιάς.

Η διάδοχη λες, που υποτίθεται ότι κράτησε κάτι λιγότερο από το μισό της κυβέρνησης μητσοτάκη , κάπου 1.5 χρόνο ;;;
Και διάφοροι πίθηκοι έσπαγαν με αεροβόλα τα παρμπρίζ των λεωφορείων ;;;
ή άλλους οδηγούς τους έγδυναν στην ομόνοια και έκαναν παρέλαση με τη μαλαπέρδα έξω και τα @@ τους να κουνιούνται ;;;
Με αποτέλεσμα να περνάει από τις περισσότερες περιοχές ένα ΡΕΟ κάθε 1.5  ώρα  (εώς κάθε 3 .ώρες) ;;;;

Είσαι αυριανιστής του 1990 , που ήταν στη φορμόλη και τον ζωντάνεψαν κατά λάθος ;;;
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Επί κρατικιστικού πασοκ του '80 υπήρχαν διώροφα λεωφορεία στην τότε εασ των σταμουλοκολάδων (θεοσχωρέστους).

και το 2010 υπηρχαν

αν δεν κανω λαθος κριθηκαν ασυμφορα (απο την φαληρισμενη κρατικη εταιρια  :2funny: :2funny: :2funny:) και δοθηκαν σε ιδιωτες (πρεπει να ειναι αυτα τα κοκκινα που κανουν τον γυρο της αθηνας)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
αν δεν κανω λαθος κριθηκαν ασυμφορα (απο την φαληρισμενη κρατικη εταιρια  :2funny: :2funny: :2funny:) και δοθηκαν σε ιδιωτες (πρεπει να ειναι αυτα τα κοκκινα που κανουν τον γυρο της αθηνας)

Τα τωρινά κόκκινα ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 1988 ;;;;;;;;;;;;;


Τι άλλο θα διαβάσω ..............
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Τα τωρινά κόκκινα ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 1988 ;;;;;;;;;;;;;


Τι άλλο θα διαβάσω ..............

ααα αυτο δεν το ξερω σιγουρα ... επι βουδα ειχαν αγοραστει καποια και μετα απο λιγα χρονια ο οασα τα κατηργησε και τα πουλησε (?) / νοικιασε (?) σε ιδιωτες

δεν αποκλειεται να εδωσε και τα παλια μαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom