Νέα

Πατέρας βίαζε τον 12χρονο γιό του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Κι εγώ αυτό γνωρίζω από δυο πηγές, δικηγόρο και αστυνομικό...Λέγεται ότι το έγκλημα το έκανε άνθρωπος από το στενό οικογενειακό του περιβάλλον (δε χρειάζεται να μπούμε σε λεπτομέρειες, από τη στιγμή που αυτό εν τέλει δεν αποδείχτηκε) αλλά το πήρε πάνω αυτός για να γλυτώσει το μέλος του οικογενειακού του περιβάλλοντος..και ο νοών νοείτω...
τι νοημα εχει ομως να καλυψεις καποιον που εκανε αυτο το πραμα στο παιδι σου αντι να τον σκισεις κανονικοτατα? εκει σκοτωνεις δεν καλυπτεις.. το κινητρο δεν μπορω να καταλαβω πισω απο αυτο το σεναριο
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
τι νοημα εχει ομως να καλυψεις καποιον που εκανε αυτο το πραμα στο παιδι σου αντι να τον σκισεις κανονικοτατα? εκει σκοτωνεις δεν καλυπτεις.. το κινητρο δεν μπορω να καταλαβω πισω απο αυτο το σεναριο

Έχει νόημα αν για παράδειγμα αυτός που το έκανε είναι το...άλλο παιδί σου...
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
πες τα ρε φιλε γιατι δεν νιωθουν μερικοι. διψανε για αιμα "πουστη" ολοι οι ραμπτο ναπουμε. δεν κοιτανε τα στατιστικα που ολοι οι παιδερες κατα βαση ειναι ετεροφυλοι οπως και οι βιαστες. εκει δεν μιλαει κανεις ολα καλα ειναι. και ναι το θεμα δεν ειναι της παρουσης αν κ διαφωνω οχι για φοβους βιασμου αλλα για λανθασμενα "προτυπα" κτλ

Δεν είναι όλοι ετεροφυλόφιλοι, απλά υπάρχουν και τέτοιοι...σε κάθε περίπτωση, η παιδεραστία δεν έχει να κάνει με την ομοφυλοφιλία, ούτε με την ετεροφυλοφιλία...
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
χμμ ναι οντως δεν γνωριζα οτι υπηρχε και αλλο παιδι..τρελη ιστορια παντως..

Και πάλι, δεν κολλάει..στη θέση του Δουρή θα αδιαφορούσα ποιος το έκανε και θα ήθελα να τον δω μέσα στο χώμα...αλλά κάθε άνθρωπος σκέπτεται διαφορετικά...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Και πάλι, δεν κολλάει..στη θέση του Δουρή θα αδιαφορούσα ποιος το έκανε και θα ήθελα να τον δω μέσα στο χώμα...αλλά κάθε άνθρωπος σκέπτεται διαφορετικά...

ναι συμφωνω κ εγω αυτο σκεφτομουνα. ειδκα αμα ητανε παιδι μου πως να το δεις μετα απο αυτο που εκανε με το ιδιο ματι..θα ελεγα θανατος στο μπασταρδο και ας ειναι και δικο μου. τετοιο σκατοψυχο παιδι δεν το θελω
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ΛΕΜΕ ΝΑΙ στις υιοθεσιες μωρων απο ομοφυλοφιλους. Τα παιδια δεν εχουν αναγκη απο πατερα και μανα. Εχουν αναγκη μονο απο αγαπη. Ενα παιδι μπορει να μεγαλωσει φυσιολογικα σε ενα περιβαλλον που θα σφιγγονται δυο μουσατοι. Κι αμα πεσει και καμια πουτσα, μην το κανουμε και θεμα.

τμημα δικαιωματων Τσυριζα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Διαβαστε παρασταση που ανεβασε το αριστερο πουσταριο του ΣΥΡΙΖΑ. Δειτε τις φωτογραφιες. Τι καρκινος ειναι αυτη η αριστερα γαμω το Θεο μου; Η ιδεολογια των ανωμαλων.

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Και πάλι, δεν κολλάει..στη θέση του Δουρή θα αδιαφορούσα ποιος το έκανε και θα ήθελα να τον δω μέσα στο χώμα...αλλά κάθε άνθρωπος σκέπτεται διαφορετικά...


ποσο χρονων ηταν το αλλο παιδι του?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Τι καρκινος ειναι αυτη η αριστερα γαμω το Θεο μου; Η ιδεολογια των ανωμαλων.
τυπε
φαντασου τη διαρροια που εχει ενας ιπποποταμος αφου φαει ενα σαπιο κουφαρι ζωου με καρκινο
αυτο ειναι η αριστερα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε
φαντασου τη διαρροια που εχει ενας ιπποποταμος αφου φαει ενα σαπιο κουφαρι ζωου με καρκινο
αυτο ειναι η αριστερα

ενω η δεξια εχει αποδειξει στην ελλαδα οτι ειναι το θαυμα του θεου ε? α ρε γραικυλοι..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ενω η δεξια εχει αποδειξει στην ελλαδα οτι ειναι το θαυμα του θεου ε? α ρε γραικυλοι..
τυπε θα στο πω απλα
αν ανακατεψεις σε μια λεκανη σκατα, ευκοιλια, κατουρα, εμετο, μυξες, περιοδο, κομματια πλακουντα, καρκινο, μουνοψαριλα και αρχιδοιδρωτα θα εχεις μια λεκανη αριστερα  :-
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε θα στο πω απλα
αν ανακατεψεις σε μια λεκανη σκατα, ευκοιλια, κατουρα, εμετο, μυξες, περιοδο, κομματια πλακουντα, καρκινο, μουνοψαριλα και αρχιδοιδρωτα θα εχεις μια λεκανη αριστερα  :-
εγω θα ελεγα αριστερα ΚΑΙ δεξια.και εγω απλαστο λεω κομματοσκυλακο μου. και γυρω γυρω απο τη λεκανη που λες κατι τυποι σαν τους νεοελληνες με ενα μπωλακι στα χερια να περιμενουν να σερβιριστουν, μαλωνοντας αν τα δεξια σκατα ειναι πιο γευστικα απο τα αριστερα. εσυ σε ποια κατηγορια ανηκεις δεν χρειαζεται να ρωτησω
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
τυπε θα στο πω απλα
αν ανακατεψεις σε μια λεκανη σκατα, ευκοιλια, κατουρα, εμετο, μυξες, περιοδο, κομματια πλακουντα, καρκινο, μουνοψαριλα και αρχιδοιδρωτα θα εχεις μια λεκανη αριστερα  :-
Αρχιδοιδρωτας  :2funny: :2funny:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εγω θα ελεγα αριστερα ΚΑΙ δεξια.και εγω απλαστο λεω κομματοσκυλακο μου. και γυρω γυρω απο τη λεκανη που λες κατι τυποι σαν τους νεοελληνες με ενα μπωλακι στα χερια να περιμενουν να σερβιριστουν, μαλωνοντας αν τα δεξια σκατα ειναι πιο γευστικα απο τα αριστερα. εσυ σε ποια κατηγορια ανηκεις δεν χρειαζεται να ρωτησω
τυπε δεξια και αριστερα ειναι ακριβως το ιδιο γι αυτο τα μπουρδελα μας εχουν γεμισει απο ρωσιδες και αμερικανες πουτανες  :-
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Μερικές παρατηρήσεις για το θέμα:

1) Νιώθω ότι πολλοι χαρηκαν με την ανωμαλία του πατέρα. Αισθάνθηκαν μία ανωτερότητα ότι δεν είναι τέτοιοι. Όσα περισσότερα τέτοια περιστατικά ανακαλύπτονται τόσο ευτυχεστερους σας κάνουν ορισμενους ανεξαρτήτως της υποκριτικής σας στεναχώριας και οργής που δειχνετε προς τα έξω. Όσο μεγαλύτερη ή ανωμαλία που ξεσκεπαζεται τόσο μεγαλύτερη ή χαρά της κοινωνίας. Δείτε την χαρά ζωγραφισμένη στα πρωτοσέλιδα σήμερα.

2) Επιτέλους να και ένας ανώμαλος παντρεμένος γιατί μας τα έχουν πρηξει τώρα τελευταία με ανωμαλους μοναχικούς, ανύπαντρους, μαγκουφηδες. Έτσι! Οικογενειάρχης ο τύπος! Με γυναίκα και παιδί!

3) Πόσο πολυ θα χαιροσασταν εάν στη θέση του ανωμάλου πατέρα ήταν κάποιος γνωστός σας ή φίλος σας???? Για κάντε το νοητικο πειραμα!!! Τόλμησε το!!! Το ότι σας είναι άγνωστος ο ανώμαλος, μετριάζει κάπως την χαρά σας είναι ή αλήθεια...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε δεξια και αριστερα ειναι ακριβως το ιδιο γι αυτο τα μπουρδελα μας εχουν γεμισει απο ρωσιδες και αμερικανες πουτανες  :-

αμερικανες δεν εχω συναντησει πουθενα και ποτε και οι ρωσσιδες ακομη ακομη πιστευω εχουνε εκλειψει.απο προσωπικη εμπειρια σε πορνοχωρες οπως ολλανδια και γερμανια 85% ειδα απο ανατολικο μπλοκ, ουκρανιες, ρουμανιες, μολδαβιες και δεν συμμαζευεται. εκει ειδανε για τα καλα τα ωραια της αριστερας. εμεις ειχαμε την τυχη να τα δουμε και απο τις 2 πλευρες δεν μας εφτασε η μια
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
απο προσωπικη εμπειρια σε πορνοχωρες οπως ολλανδια και γερμανια 85% ειδα απο ανατολικο μπλοκ, ουκρανιες, ρουμανιες, μολδαβιες και δεν συμμαζευεται. εκει ειδανε για τα καλα τα ωραια της αριστερας.
τυπε δε φταιει η αριστερα για αυτο
οι ομορφες του ανατολικου μπλοκ καταπινουν χυσια για γουστο  :-
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μερικές παρατηρήσεις για το θέμα:

1) Νιώθω ότι πολλοι χαρηκαν με την ανωμαλία του πατέρα. Αισθάνθηκαν μία ανωτερότητα ότι δεν είναι τέτοιοι. Όσα περισσότερα τέτοια περιστατικά ανακαλύπτονται τόσο ευτυχεστερους σας κάνουν ορισμενους ανεξαρτήτως της υποκριτικής σας στεναχώριας και οργής που δειχνετε προς τα έξω. Όσο μεγαλύτερη ή ανωμαλία που ξεσκεπαζεται τόσο μεγαλύτερη ή χαρά της κοινωνίας. Δείτε την χαρά ζωγραφισμένη στα πρωτοσέλιδα σήμερα.

2) Επιτέλους να και ένας ανώμαλος παντρεμένος γιατί μας τα έχουν πρηξει τώρα τελευταία με ανωμαλους μοναχικούς, ανύπαντρους, μαγκουφηδες. Έτσι! Οικογενειάρχης ο τύπος! Με γυναίκα και παιδί!

3) Πόσο πολυ θα χαιροσασταν εάν στη θέση του ανωμάλου πατέρα ήταν κάποιος γνωστός σας ή φίλος σας???? Για κάντε το νοητικο πειραμα!!! Τόλμησε το!!! Το ότι σας είναι άγνωστος ο ανώμαλος, μετριάζει κάπως την χαρά σας είναι ή αλήθεια...
αρρωστημενα ευστοχος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom