Νέα

Αστυνομικός βίαζε και εξέδιδε μητέρα δύο παιδιών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.597
Like
5.222
Πόντοι
1.056
Προφυλακιστέος κρίθηκε ο 40χρονος αστυνομικός ο οποίος κατηγορείται ότι βίαζε και εξέδιδε μία 34χρονη γυναίκα από το Καμερούν.

 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
107
Like
205
Πόντοι
1

Αστυνομικός μαστροπός: Ξεσκονίζουν το παρελθόν του 40χρονου που εξέδιδε τη γυναίκα από το Καμερούν​

Ο 40χρονος αστυνομικός επί δύο χρόνια βίαζε και εξέδιδε την 34χρονη από το Καμερούν έως ότου η γυναίκα βρήκε το θάρρος να τον καταγγείλει​


ΜΗΠΩΣ ΤΩΡΑ πηγαίνει το μυαλό σας σε κάποια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ;
Οχι δεν παει κάπου το μυαλό μου. Εχεις υποψία γιά κάποια?
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
Για την ποιοτητα της αστυνομιας
Πριν απο χρονια , ο Νιστικακης ο τοτε αρχηγος της αστυνομιας , οταν πηρε συνταξη , ανοιξε μπουσουξιδικο μαζι με το μακαριτη Στεφανακο , τοτε αρχηγο της μαφιας, το Πλατω στις αρχες της Πετρου Ραλλη
Δινω ονοματα γι' αυτο δε θελω να ακουσω μαλακιες
Και το είχε γράψει στην γυναίκα του (ο αστυνομικός, όπως κάνουν όλοι οι Δ.Υ)...
Θυμάμαι ότι είχαν βάλει βόμβα στο εν λόγω κέντρο άνθρωποι της νύχτας...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Οχι δεν παει κάπου το μυαλό μου. Εχεις υποψία γιά κάποια?
Ναι. Ξέρω μια Καμερουνέζα, η οποία μου έχει πει ότι έχει παιδιά στην πατρίδα της και εκδίδεται. Και την οποία έχω να δω μέρες στην πιάτσα
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
Η γυναίκα, μητέρα δύο παιδιών, είχε επιχειρήσει να βάλει τέλος στη ζωή της δύο φορές ώστε να γλιτώσει από τον εφιάλτη που καταγγέλλει ότι ζούσε στα χέρια του αστυνομικού

...Την πίεζε να εργάζεται για ώρες στο πεζοδρόμιο, της έπαιρνε όλα τα χρήματα, την βίαζε καθημερινά,
την χτυπούσε προκαλώντας της μελανιές σε όλο το σώμα, ενώ μια φορά προσπάθησε να τη σκοτώσει σφίγγοντάς της τον λαιμό.

Ο αστυνομικός την πήγαινε στα ραντεβού σε ξενοδοχεία της Αθήνας με το μηχανάκι του και την περίμενε να τελειώσει,
ενώ όταν είχε υπηρεσία περνούσε από την πιάτσα, με το υπηρεσιακό όχημα, για να βεβαιωθεί ότι εργάζεται...


Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο αστυνομικός έχει παρελθόν. Φαίνεται να έχει κάνει το ίδιο σε μια ακόμα γυναίκα ενώ πρώην σύντροφό του τον είχε καταγγείλει για βία.

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Οι υποψίες μου επιβεβαιώθηκαν χτες, δεν ήξερα βέβαια και άλλη σεξεργάτρια με δύο παιδιά από το Καμερούν. Τη ρώτησα ευθέως και το παραδέχτηκε, τουλάχιστον είναι καλά και θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom