Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.470
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Τα λεφτά που έχει απο την ταβέρνα ο μπάσταρδος μπαμπάς του δεν φτάνουν ούτε για την πρωινή κόκα του νταβά της Ροδούλας στην φυλακή.. Κάτι ακούγεται για φιστάρισμα της ροδούλας στην μπουζού...

μπα, ως ροδίτης, με μεγάλο πέος δεν έχει τίποτε να φοβηθεί
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Ασε τα φιλοσοφικα δε πιανουν εδω στα Τρικαλα και μπες με τη μια στο γεγονος πως εισαι ο μαγκας του χωριου και πονας.Ο Λουλης σου ο πλουσιος εβαλε μεχρι και τη σκατογιαγιακα του να προσπαθει με τις ακρες περασμενου αιωνα να τον βγαλει λαδι ε και αφου δεν τα καταφερε ειναι δυο φορες ρεζιλης.Επισης δε νομιζω πως βγηκε κανενας να τους λυντσαρει ολους αυτους σε καμια περιπτωση οποτε ψαχνεις απλα ευκαιρια να κλαφτεις και εδω ειναι φορουμ για πουτανες που γαμαμε οχι για παρηγορητρες.
Ποσο δικιο εχεις ρε τυπε!!! :respect:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Όσοι έχετε μειωμένη αντίληψη και συμφωνείτε στην Μαλακία η οποία σας ενώνει, πάρτε πλακάτ για πατριαρχίες και για Ζάκι και πάτε έξω απο τα δικαστήρια!  Σας ξέρουμε ποιοί είστε!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Όσοι έχετε μειωμένη αντίληψη και συμφωνείτε στην Μαλακία η οποία σας ενώνει, πάρτε πλακάτ για πατριαρχίες και για Ζάκι και πάτε έξω απο τα δικαστήρια!  Σας ξέρουμε ποιοί είστε!
Συνέχισε να μας διασκεδάζεις.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Συνέχισε να μας διασκεδάζεις.
Τύπε Θα γούσταρες να σπάσουν και να πυρπολιθούν  όλες οι καφετέριες του νησιού γιατί ο πατέρας ενός από τους δύο  είχε καφετέρια?
Τα συντρόφια σου στο νήμα του πλιάτσικου της Αμερικής κάτι τέτοια υπονοούνε...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Τύπε Θα γούσταρες να σπάσουν και να πυρπολιθούν  όλες οι καφετέριες του νησιού γιατί ο πατέρας ενός από τους δύο  είχε καφετέρια?
Τα συντρόφια σου στο νήμα του πλιάτσικου της Αμερικής κάτι τέτοια υπονοούνε...
Κοίτα τι γελοίες δικαιολογίες βρισκεις για τον συντοπίτη σου και μετά ξαναμίλα.
Συντρόφια δεν έχω ,ότι θέλω το λέω μόνος μου.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κοίτα τι γελοίες δικαιολογίες βρισκεις για τον συντοπίτη σου και μετά ξαναμίλα.
Συντρόφια δεν έχω ,ότι θέλω το λέω μόνος μου.
Και εγώ στα αρχίδια μου τον έχω γραμμένο τον συγκεκριμένο συντοπίτη μου!
Και ούτε καν σε αυτά!Μολύνει ότι τον έχει γραμμένο!
Εμμένω όμως στην χτεσινή μου τοποθέτηση περί αφύσικης εμμονής κάποιων σε πρόσωπα και καταστάσεις  αυτής της υπόθεσης με περίσσια  εμπάθεια!
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Και εγώ στα αρχίδια μου τον έχω γραμμένο τον συγκεκριμένο συντοπίτη μου!
Και ούτε καν σε αυτά!Μολύνει ότι τον έχει γραμμένο!
Εμμένω όμως στην χτεσινή μου τοποθέτηση περί αφύσικης εμμονής κάποιων σε πρόσωπα και καταστάσεις  αυτής της υπόθεσης με περίσσια  εμπάθεια!

Το συντοπίτη σου μόλις εσκασε το περιστατικό μας τον έβγαζες λάδι και έλεγες ότι το έκανε ο Αλβανός.

Αλλά μια χαρά σκατά τα κανε ο Ροδίτης σου!

Αν έχεις τ' αρχίδια, βγες και πες ότι είπες μαλακία και την επόμενη να είσαι πιο επιφυλακτικός.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.728
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Κάτι δεν μου αρέσει στην επιλεκτική εμμονή κάποιων για την υπόθεση!
Γιατί δεν υπάρχει η ίδια εμμονή για ανάλογη τιμωρία στα μουνόπανα-λαμόγια πολιτικούς που κατέκλεψαν τη χώρα και ευθύνονται για χιλιάδες θανάτους από αμέλειες που αν υπήρχε το δημόσιο χρήμα δεν θα γίνονταν?
Αλλά και στην περίπτωση του ειδεχθούς του εγκλήματος,  γιατί δεν υπάρχει η αντίστοιχη "ευαισθησία" στην περίπτωση ...της πακιστανούλας-παραφωνίας της φύσης που έκανε τα ίδια στη Πάρο (για να μιλήσω με τη γλώσσα τους)? Ή του Κρητικού που σκότωσε την Αμερικάνα με αποτρόπαιο τρόπο! Και αυτός δεν δικαιούται το ίδιο με τους παραπάνω ακολουθώντας αυτή τη συλλογιστική?
Υπάρχει μήπως εδώ ταύτιση με το θύμα? Λόγω προβολής της υπόθεσης? Μήπως το αριστερό προφίλ του θύματος τους ευαισθητοποιεί  (όπως πχ το Ζακ) Ή απλά ταξικό-τοπικό  μίσος κατά του Ροδίτη πλούσιου?
Δεν με νοιάζει η απάντηση τους βέβαια , αλλά τα ερωτήματά μου είναι ψυχοκοινωνιολογικής φύσεως προς μέλη που το έχουν ψάξει με τη ψυχολογία!

αν τιμωρηθουν τα μουνοπανα-λαμογια πολιτικοι, θα πρεπει να τιμωρηθουν και τα μουνοπανα-λαμογια πολιτες που κλεβουν το κρατος, φοροδιαφευφουν κλπ κλπ, οποτε στο τελος θα μεινουμε 3 και ο κουκος εξω

περα απο αυτο τα ιδια σκατα ειναι ο πακιστανος που πεταξε την μυρτω, οι αλβανο-ελληνες της ροδου, ο βλαχοκρητικος και ολοι οι λοιποι ξεφτιλες

τραμπαριφας και ο ζακ, τραγικος και ο συριζαιος πηγε στο σεξσοπ με τον ταριφα. λουμπεν αριστεροι που εχουν μπερδεψει την αριστερα με το sjw. οχι οτι οι δεξιοι πανε πισω, τραγικοι και αυτοι σου προκαλουν ημικρανιες

θελει μια βομβα και ξανα απο την αρχη οπως στο μαδ μαξ
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Καταδικάστηκε ο 19χρονος δολοφόνος της Τοπαλούδη για τον βιασμό ΑμεΑ


Ποινή κάθειρξης 15 ετών επέβαλε το Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο της Κω σε έναν 19χρονο Αλβανό και έναν 23χρονο αθίγγανο, που κρίθηκαν ομόφωνα ένοχοι, χωρίς ελαφρυντικά, για ομαδικό βιασμό από κοινού, πράξη που τελέστηκε στη Ρόδο την 1η Δεκεμβρίου 2018 με θύμα μια 19χρονη κοπέλα με ποσοστό αναπηρίας άνω του 67% που φοιτά σε ειδικό σχολείο....

 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
καυτη βεργα στον κωλο μεχρι να φτασει στο λαρυγγι και μετα κρεμαλα απο τη στηλη της ΔΕΗ, για ολα αυτα τα καργιολια.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καυτη βεργα στον κωλο μεχρι να φτασει στο λαρυγγι και μετα κρεμαλα απο τη στηλη της ΔΕΗ, για ολα αυτα τα καργιολια.

Φίλε και οι 2 είναι καθίκια.Αλλά αν μου έλεγες ποιός είναι χειρότερος,μακραν ο Ροδίτης.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
καυτη βεργα στον κωλο μεχρι να φτασει στο λαρυγγι και μετα κρεμαλα απο τη στηλη της ΔΕΗ, για ολα αυτα τα καργιολια.

Φίλε και οι 2 είναι καθίκια.Αλλά αν μου έλεγες ποιός είναι χειρότερος,μακραν ο Ροδίτης.

απο τη στιγμη που γινεται τετοιο σκηνικο, ολοι το ιδιο.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636
Και αυτό στη Ρόδο είχε γίνει.Και τώρα βγαίνει η απόφάση;Η πήρε αναβολή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom