Νέα

Το ξεφτίλισμα του Ακροατής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
1.025
Πόντοι
81
11 σελίδες που μιλάτε μόνοι σας και ο τύπος δεν έχει απαντήσει καν να σας βρίσει,ξεκάθαρα σας έχει κάτω από τα αρχίδια του,δεν ξέρω τι να σας πω
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
353
Like
750
Πόντοι
81
11 σελίδες που μιλάτε μόνοι σας και ο τύπος δεν έχει απαντήσει καν να σας βρίσει,ξεκάθαρα σας έχει κάτω από τα αρχίδια του,δεν ξέρω τι να σας πω
Θα εμφανιστει τυπε, τωρα μαλιοτραβιετε σε αλλα θεματα. Εσυ για πες πως το κοβεις το φυντανι μας, ειναι οντως οπως λεει αυτος ή οπως λενε τα αξιοπιστα και εμπειρα μελη του σαι ?
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Θα εμφανιστει τυπε, τωρα μαλιοτραβιετε σε αλλα θεματα. Εσυ για πες πως το κοβεις το φυντανι μας, ειναι οντως οπως λεει αυτος ή οπως λενε τα αξιοπιστα και εμπειρα μελη του σαι ?
Εδώ είναι ο ακροατής στο παιδικό του δωματιο αγκαλιά με τον αράπη σύντροφο του κάνουν γλυκό σεξ και γλυκιές αγκαλιτσες,μετά θα πάνε και βολτούλα να φάνε σε ακριβό εστιατόριο και θα πλακωθουν στα γλωσοφιλα μέσα στο μαγαζί.
 

Συνημμένα

  • gays.jpg
    gays.jpg
    116,2 KB · Εμφανίσεις: 13
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
η πουστογρια των εξαρχειων με τη ξεχειλωμενη πρωκτοραφη απο τις απανωτες ψωλες, ακομα δεν εχει εμφανιστει στο νημα της ? :think:
που'σαι μαρη ακροαΤουλα @Ακροατής_ να σε κανω κουπεπε?
Αυτός με τα γκρίζα μαλλιά είναι ο ακροατής μαζί με τον συζηγο του συγκατοικουν στο σπίτι του ακροατή και κάνουν άγριο σεξ.
 

Συνημμένα

  • 6.jpg
    6.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 18

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Αυτός με τα γκρίζα μαλλιά είναι ο ακροατής μαζί με τον συζηγο του συγκατοικουν στο σπίτι του ακροατή και κάνουν άγριο σεξ.
Ρε μαλακα σταματα έλεος. Να μπαίνω εδώ να βλέπω πουτσες και κωλους.

Επίτηδες το κανεις θες μπαναρισμα;
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.624
Κριτικές
57
Like
6.754
Πόντοι
5.406
Κάτι έκανε το πουσταριο και δεν μπορώ να τον ταγκαρω εδώ.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Ρε μαλακα σταματα έλεος. Να μπαίνω εδώ να βλέπω πουτσες και κωλους.

Επίτηδες το κανεις θες μπαναρισμα;
σταματα βρε καραφλα για πλακα τα λεω εχω πεθανει στα γελια με τον ακροατη οπως του μιλατε ο παπαφιλιπς πραγματικα ειναι ενας θεος στο χιουμορ εχω πεθανει στα γελια,γελαγα μεχρι και στη δουλεια με αυτα που ελεγε παπαφιλιπ σε ακροατη εχει ταλεντο τελος,πιστευω θα γαμαει ελληνιδες μονο απο το χιουμορ,θυμαμαι ο θεουλης ελεγε παλια στον px79 μαρη αβγανοπακικη σπερματορουφηχτρα αχχααχαχαχαχαχ
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.848
Like
2.231
Πόντοι
456
Εαν ειναι Μετρατη Περπατημενη & ξυπνια θελει τον Κυριο μιν 5.000/6.000 τον μηνα,
καλες εξοδους, σαββατοκυριακα,κοινωνικο κυκλο, μεγαλη πουτσα-ανεξαρτητου αποδοσεως
μπεμπα η μερσεντα, φεετ με κοντο μουσι, πανψ απο 1,75, εργασια αναλογη κατι να φανταζει......
και οχι παρα-παρα πολυ ελεγχο ωστε να ξεσκαει και λιγο......με τα κοριτσια & καμια απαχτη......
Μόνο ο Ακροατής ταιριάζει με αυτά τα κριτήρια.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.848
Like
2.231
Πόντοι
456
Αν ο γκόμενος-γαμέας...δέν έχει μετράτο αμάξι...είναι σάν νά μήν έχει καθόλου στήν πραγματικότητα!!
Διότι θά βρεθεί τό επόμενο κορόιδο-ταξιτζής...πού θά έχει καλό αμάξι καί θά τήν βγάλει γκόμενα...

Γεια σου φιλαρακι,
Να σε ρωτησω την γνωμη σου, μιας και περιπου παιζουμε στα ιδια, ηλικια-στατους-στυλακι--γουστα...
(-απο οτι καταλαβαινω εσυ πρεπει να εισαι κατι τι καλυτερος απο εμενα- / αλλα δεν ειμαστε ανταγωνιστες....χα χα χα)
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Άκουσα πάντως ότι η επιστημονική κοινότητα αναζητά τον Ακροατή για να τον εξετάσει. Φήμες λένε πως έχει DNA όχι ενός αλλά 50 ατόμων. Ένα το δικό του και τα υπόλοιπα από το σπερμα που έχει καθηλωθεί στην κωλοτρυπιδα του
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
364
Like
460
Πόντοι
21
Μόνο ο Ακροατής ταιριάζει με αυτά τα κριτήρια.
Το επιπεδο που ο Ακροατης δειχνει ειναι το σωστο.......
Τωρα αυτα που γινονται, οι τσακωμοι περισσοτερο πλακα ειναι παρα αληθεια.....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
364
Like
460
Πόντοι
21
Μόνο ο Ακροατής ταιριάζει με αυτά τα κριτήρια.
Σ Αρεσει δεν σ αρεσει αυτοι γαμανε τις Μεγαλες Μουνες.... οι Μετρατοι Η οι Μαγκατοι Πιτσιρικαδες....
εκτος απο τους πραγματικους χορηγους.....
Οποτε Ειτε Μετρας ΕΣΥ.!!!! ειτε τους τα Μετρας... εσυ==τα φραγκα σου....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
364
Like
460
Πόντοι
21
Τι να μας λες τώρα..ότι οι ελλεινιδες γαμιουντε με πλούσιους μόνο και μόνο για τα λεφτά..την Αμερική ανακάλυψες και εσύ..
Ειπα φιλε ειτε ΜΕΤΡΑΣ ΕΣΥ ειτε τους τα μετρας εσυ........
εσυ στο τους τα μετρας κολλησες.?
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Εδώ ο ακροατήςε το φίλο του παρέα..ο ακροατής είναι αυτό με μαβρο μαλλι
χαχαχαχα κλαιω τον εχουμε ξεφτυλισει τον ακροατη και ουτε που απανταει μας γραφει στα παπαρια του μου φαινεται.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.462
Like
11.389
Πόντοι
2.256
χαχαχαχα κλαιω τον εχουμε ξεφτυλισει τον ακροατη και ουτε που απανταει μας γραφει στα παπαρια του μου φαινεται.
Τί ν' απαντήσει; Να ´ταν κι άλλος. Πρέπει να παρακάλεσε για ban μπας και γλυτώσει από τα απανωτά στραποναρίσματα. Δεν θα μας λείψει ο μετράτος πεοκρούστης πάντως!
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.848
Like
2.231
Πόντοι
456
Τί ν' απαντήσει; Να ´ταν κι άλλος. Πρέπει να παρακάλεσε για ban μπας και γλυτώσει από τα απανωτά στραποναρίσματα. Δεν θα μας λείψει ο μετράτος πεοκρούστης πάντως!
Υπάρχει κι άλλος μετράτος.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Τί ν' απαντήσει; Να ´ταν κι άλλος. Πρέπει να παρακάλεσε για ban μπας και γλυτώσει από τα απανωτά στραποναρίσματα. Δεν θα μας λείψει ο μετράτος πεοκρούστης πάντως!
ουτε εμενα θα μου λειψει μου φανηκε αντιπαθεστατος οταν μου ειπε οτι δε με νοιαζουν οι κυβερνησεις και οσοι ειναι φτωχοι και εχουν προβληματα γιατι εγω εχω κανει τα κουμαντα μου,μεγαλος παρτακιας ο τυπακος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom