Νέα

Το ξεφτίλισμα του Ακροατής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
ληποισ
1000002558.jpg

:cry::cry::cry:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.796
Πόντοι
496
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.624
Κριτικές
57
Like
6.754
Πόντοι
5.406
Λάκησε η πουστάρα. Είμαι σίγουρος θα μπεί με αλλο nick και θα τον πάρουμε πρέφα αργά ή γρήγορα
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
88
Πόντοι
0
Λάκησε η πουστάρα. Είμαι σίγουρος θα μπεί με αλλο nick και θα τον πάρουμε πρέφα αργά ή γρήγορα
Υπαρχει μεγαλη περιπτωση να εχει γινει εχει γινει εισαγωγη σε καποιο ψυχιατρειο.Κ ξερεις εκει απαγορευουν τα κινητα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Λάκησε η πουστάρα. Είμαι σίγουρος θα μπεί με αλλο nick και θα τον πάρουμε πρέφα αργά ή γρήγορα
να φωναξουμε ανεστακο εδω που εσκασε με φρεσκο κλωνοπροφιλ μιας βδομαδας μολις... τι λες ? :think:
το ιδιο κρυφοπουστρακι ειναι και αυτος οπως η ακροαΤουλα και ο μπουστης24, που λακησε παλι (και αυτος) btw.
να τα εχουμε μαζεμενα ολα μαζι σε ενα θρεντ για να μη μας τα ζαλιζει με τη μαλακια που τον δερνει, αλλα και με της αυτοβελτιωσης παντου.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
χαχαχαχα κλαιω τον εχουμε ξεφτυλισει τον ακροατη και ουτε που απανταει μας γραφει στα παπαρια του μου φαινεται.
Φιλε fillis και leader μη πέφτετε στη παγιδα των λαμογιων εδω μέσα.
Εχθροι δικοι σας και δικοι μου ειναι ο παπαφιλιπς ο υπουργαρας η μαγκι ο μπουρδελιαρης82.
Ο ακροατης ειχε καποιες αποψεις αλλα δεν χρειαζοταν να στοχευτει απο εμας.
Αυτο το κουτρετο παει μεθοδευμενα και μαζικα σε επιθέσεις και οπως κοιταξαν να ροκανισουν τον ακροατή θα ροκανισουν και εσας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγε να βρει τις μουνες του ο ακροατής.. νομίζω θα έρθει παλι.να εδώ με τις μουνες
Φιλε fillis και leader μη πέφτετε στη παγιδα των λαμογιων εδω μέσα.
Εχθροι δικοι σας και δικοι μου ειναι ο παπαφιλιπς ο υπουργαρας η μαγκι ο μπουρδελιαρης82.
Ο ακροατης ειχε καποιες αποψεις αλλα δεν χρειαζοταν να στοχευτει απο εμας.
Αυτο το κουτρετο παει μεθοδευμενα και μαζικα σε επιθέσεις και οπως κοιταξαν να ροκανισουν τον ακροατή θα ροκανισουν και εσας
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Φιλε fillis και leader μη πέφτετε στη παγιδα των λαμογιων εδω μέσα.
Εχθροι δικοι σας και δικοι μου ειναι ο παπαφιλιπς ο υπουργαρας η μαγκι ο μπουρδελιαρης82.
Ο ακροατης ειχε καποιες αποψεις αλλα δεν χρειαζοταν να στοχευτει απο εμας.
Αυτο το κουτρετο παει μεθοδευμενα και μαζικα σε επιθέσεις και οπως κοιταξαν να ροκανισουν τον ακροατή θα ροκανισουν και εσας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φιλε fillis και leader μη πέφτετε στη παγιδα των λαμογιων εδω μέσα.
Εχθροι δικοι σας και δικοι μου ειναι ο παπαφιλιπς ο υπουργαρας η μαγκι ο μπουρδελιαρης82.
Ο ακροατης ειχε καποιες αποψεις αλλα δεν χρειαζοταν να στοχευτει απο εμας.
Αυτο το κουτρετο παει μεθοδευμενα και μαζικα σε επιθέσεις και οπως κοιταξαν να ροκανισουν τον ακροατή θα ροκανισουν και εσας
στραπονοκλωνοπουστρακι απο το λεοντιο, εχεις ετοιμασει το επομενο προφιλ η' οχι ακομα ?
για να ξερω πως θα σε παω δηλαδη :think:
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
στραπονοκλωνοπουστρακι απο το λεοντιο, εχεις ετοιμασει το επομενο προφιλ η' οχι ακομα ?
για να ξερω πως θα σε παω δηλαδη :think:
Ρε πισωγλεντακι εγω κατι λαμογια σαν και σενα τα εχω για πρωινο...
Φωναξε τη στραπονου η κανα μπουρδελιαρη82 να πεσει μαζική
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Ρε πισωγλεντακι εγω κατι λαμογια σαν και σενα τα εχω για πρωινο...
Φωναξε τη στραπονου η κανα μπουρδελιαρη82 να πεσει μαζική
να σε παρουμε μαζικη παρτουζα εννοεις ? :think:
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.624
Κριτικές
57
Like
6.754
Πόντοι
5.406
να φωναξουμε ανεστακο εδω που εσκασε με φρεσκο κλωνοπροφιλ μιας βδομαδας μολις... τι λες ? :think:
το ιδιο κρυφοπουστρακι ειναι και αυτος οπως η ακροαΤουλα και ο μπουστης24, που λακησε παλι (και αυτος) btw.
να τα εχουμε μαζεμενα ολα μαζι σε ενα θρεντ για να μη μας τα ζαλιζει με τη μαλακια που τον δερνει, αλλα και με της αυτοβελτιωσης παντου.
Εννοειται ολα τα κλωνοποιημενα πρέπει να τα έχουμε μαζεμένα, γιατί χαλάνε τα νηματα με τις βλακειες τους. Η πουσταρα ο Ακροατής θα έχει κάνει σίγουρα αλλο προφιλ. Θα φανεί, που θα πάει.
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.624
Κριτικές
57
Like
6.754
Πόντοι
5.406
Φιλε fillis και leader μη πέφτετε στη παγιδα των λαμογιων εδω μέσα.
Εχθροι δικοι σας και δικοι μου ειναι ο παπαφιλιπς ο υπουργαρας η μαγκι ο μπουρδελιαρης82.
Ο ακροατης ειχε καποιες αποψεις αλλα δεν χρειαζοταν να στοχευτει απο εμας.
Αυτο το κουτρετο παει μεθοδευμενα και μαζικα σε επιθέσεις και οπως κοιταξαν να ροκανισουν τον ακροατή θα ροκανισουν και εσας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φιλε fillis και leader μη πέφτετε στη παγιδα των λαμογιων εδω μέσα.
Εχθροι δικοι σας και δικοι μου ειναι ο παπαφιλιπς ο υπουργαρας η μαγκι ο μπουρδελιαρης82.
Ο ακροατης ειχε καποιες αποψεις αλλα δεν χρειαζοταν να στοχευτει απο εμας.
Αυτο το κουτρετο παει μεθοδευμενα και μαζικα σε επιθέσεις και οπως κοιταξαν να ροκανισουν τον ακροατή θα ροκανισουν και εσας
Τα γράφεις δυο φορές για να τα εμπεδωσεις; ή μήπως είσαι η πουσταρα ο ακροατης;
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Εννοειται ολα τα κλωνοποιημενα πρέπει να τα έχουμε μαζεμένα, γιατί χαλάνε τα νηματα με τις βλακειες τους. Η πουσταρα ο Ακροατής θα έχει κάνει σίγουρα αλλο προφιλ. Θα φανεί, που θα πάει.
Ρε ηλιθιε εσυ αν φας μπαν δεν θα κανεις αλλο προφιλ?
Εσενα ειναι ο λογος ύπαρξης σου εδω μεσα 24 ωρες το 24ωρο να καβλαντιζεις και να γραφεις κριτικες απο το μυαλο σου με δικα σου σεναρια.
Εσυ ρε δεν μπορείς χωρις το μπου ουτε 10 λεπτά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα γράφεις δυο φορές για να τα εμπεδωσεις; ή μήπως είσαι η πουσταρα ο ακροατης;
Καλως τον αγαμητο μπουρδελιαρη
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.624
Κριτικές
57
Like
6.754
Πόντοι
5.406
Ρε ηλιθιε εσυ αν φας μπαν δεν θα κανεις αλλο προφιλ?
Εσενα ειναι ο λογος ύπαρξης σου εδω μεσα 24 ωρες το 24ωρο να καβλαντιζεις και να γραφεις κριτικες απο το μυαλο σου με δικα σου σεναρια.
Εσυ ρε δεν μπορείς χωρις το μπου ουτε 10 λεπτά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλως τον αγαμητο μπουρδελιαρη
Ρε σουργελο , την τελευταία βδομάδα ζήτημα θα ναι να χω τρεις φορές. Τόσα ξερεις τόσα λες αγαμητη πουσταρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom