Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Δεν θα διαφωνήσω.
Από τη στιγμή πάντως που κάποιος ή κάποια κάνει λογαριασμό στο τιντερ,ας βάλει φώτο του και όχι ήλιους και καράβια ξέρω γω

Επίσης,δυνατό asset στο tinder είναι ένα "πιασαρικο" μικρό κείμενο στο προφίλ,εκεί που γράφεις για τον εαυτό σου κλπ
χμ, δεν ξέρω. Καλό θα ήταν να γράφει κάτι για τον εαυτό του ο καθένας. Εγώ επίσης, όταν γράφουν μόνο ύψος-βάρος, αποφεύγω. Τί είναι, οντισιόν για καλλιστεία?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Κατ’αρχήν εσύ άρχισες να ασχολείσαι μαζί μου και όχι εγώ και μάλιστα με επιθετικό τρόπο (βλ. όρισμό του troll στο google) Δεν τρολάρω κανέναν, εκτός από τους κάφρους. Πολλούς τους ενδιαφέρει η άποψη μίας γυναίκας, για να ξέρουν πώς να φερθούν. Εσύ βέβαια πας μόνο με πουτάνες, κατανοητό, χωρίς χρήματα δεν νομίζω να πήγαινε καμμία μαζί σου. Επίσης, πρέπει να είσαι ή πολύ μικρός ή πολύ ηλίθιος που πιστεύεις ότι καυλώνεις τις πουτάνες που βλέπουν σαν εσένα 10 τη μέρα. Και είσαι και πολύ γυμνασμένος :wowmouth:και τον έχεις και μεγάλο :wowmouth::wowmouth::wowmouth:, εντυπωσιακό!!!!! Τότε γιατί δε γαμάς έξω? Μήπως είσαι κανένα κακασχήμι που χύνει γρήγορα? Tέλος πάντων, με διασκέδασες αρκετά για απόψε. Αν δεν γουστάρεις που είμαι εδώ, μη με διαβάζεις. Ή ζήτα από τους admins να δέχονται μόνο homophobic κρυφοπούστρες σαν εσένα που πάνε με πουτάνες γιατί δεν θέλουν να αντιμετωπίσουν τη λανθάνουσα ομοφυλοφιλία τους και φοβούνται τις αληθινές γυναίκες γιατί έχουν κόμπλεξ.
Θέλεις πορνομετανάστη εσύ να σε κλάσει στα μούτρα χαχα
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Αυτό εννοώ,να γράφει κάτι ο καθένας για τον εαυτό του αλλά με σωστό,ωραίο λέγειν

Συμφωνώ και για τα υπόλοιπα
Εγώ πάντως γελάω επίσης με κάτι μεγαλούτσικα κακασχήμια (εγώ δεν κοιτάω πιτσιρικάδες, θέλω στο περίπου να ταιριάζουν με τη δική μου ηλικία) που βάζουν τον εαυτό τους από μακρυά και επόμενη φωτογραφία, το τιμόνι της μερτσέντας, λες και θα τους προτιμήσουμε για το αμάξι
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Θέλεις πορνομετανάστη εσύ να σε κλάσει στα μούτρα χαχα
Ωραίο αστείο… μου έκανες τα μούτρα κρέας και γελάσαμε πολύ. Τελικά εσύ μόνο κακίες γράφεις; Τόσο μεγάλο πρόβλημα, γιατί? Σε πείραξα? Εδώ γίνεται μία συζήτηση για το τίντερ που ενδιαφέρει γυναίκες και άντρες. Δεν μπηκα να σε τρολάρω σε thread για πόρνες, ούτε το κατακρίνω. Για να βρίσκομαι εδώ και να συζητάω, πάει να πει ότι δεν έχω πρόβλημα. Τί να σου πω βρε αγόρι μου, χαλάρωσε λίγο και κοίτα να περνάς καλά όπως γουστάρεις, μην ασχολείσαι τόσο με τους άλλους.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Επειδή δεν έχουν καλή εμφάνιση νομίζουν ότι με το αμάξι ή άλλα μέσα θα τα καταφερουν.
Αμ δε.

Που να ξέραν ότι μετράει ΚΑΙ η εμφάνιση!
Ειδικά σε τέτοια σάιτ που καλείσαι να πεις ναι ή όχι από φωτογραφίες, φυσικά και μετράει η εμφάνιση στην αρχή. Τί να μετρήσει, η προσωπικότητα? Αυτά θα τα βρεις μετά
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Επειδή δεν έχουν καλή εμφάνιση νομίζουν ότι με το αμάξι ή άλλα μέσα θα τα καταφερουν.
Αμ δε.

Που να ξέραν ότι μετράει ΚΑΙ η εμφάνιση!
Το αστείο είναι που βάζουν το ακριβό αμάξι να τσιμπήσει καμμιά Ρωσσιδούλα και στην περιγραφή λένε «δεν θα γίνω σπόνσορας καμμιας, gold-diggers μακρυά» :woldman:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Εγώ πάντως γελάω επίσης με κάτι μεγαλούτσικα κακασχήμια (εγώ δεν κοιτάω πιτσιρικάδες, θέλω στο περίπου να ταιριάζουν με τη δική μου ηλικία) που βάζουν τον εαυτό τους από μακρυά και επόμενη φωτογραφία, το τιμόνι της μερτσέντας, λες και θα τους προτιμήσουμε για το αμάξι
Δεν είναι κακό να βάλει κάποιος την merceda ,το rolex και το σκάφος αρκεί να τα κατέχει. Υποδηλώνουν έναν υπολανθάνοντα ματεριαλισμο ο οποίος μπορεί να χαρακτηρίζει τον ιδιοκτήτη τους. Επίσης λειτουργούν όπως το nickname σου καθώς κρατάνε τις αναρχοάπλιτες μακριά. Τέλος οι Ρωσσιδουλες δεν είναι απαραίτητα κάτι κακό εάν εξαιρέσεις την αυξημένη κατανάλωση τους η οποία μπορεί να συγκριθεί με τα υψηλού κυβισμού mercedes.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Eλα αυτή το έριξε το μπλοκ.. Άντρας ειδικά Ελλάδα δνε μπλοκάρει ποτέ.. Μεταξύ μας τωρα
Φίλε έχω ρίξει μπλοκ και delete σε γκόμενες επειδή το παίζουν ντίβες και είναι όλο ύφος και ιδέα. Και δεν υπερβάλω... αν η άλλη δε γουστάρει απλά οκ... σεβαστό. Δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να μας γουστάρει. Αλλά όχι να μου το παίζεις ιστορία λες και είσαι η queen Elizabeth... Delete και έξω απ'την πόρτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Πω πω , έκανες μπλοκ σε μία η οποία ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΤΈΛΝΕΙ...
Μιλάμε της έκανες την μούρη κρέας.
Πωπωωω είσαι έξυπνος επειδή μου την είπες... νομίζω ότι το εν λόγω νήμα είναι για να γράφουμε τις εμπειρίες μας... αν σε χαλάει μπορείς να μην το διαβάζεις φίλε μου
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Πωπωωω είσαι έξυπνος επειδή μου την είπες... νομίζω ότι το εν λόγω νήμα είναι για να γράφουμε τις εμπειρίες μας... αν σε χαλάει μπορείς να μην το διαβάζεις φίλε μου
Δεν με χαλάει, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την λογική. Μπλοκάρουμε κάποιον ο οποίος μας ενοχλεί. Η τύπισσα που δεν σου έγραφε,έφαγε μπλοκ χωρίς λόγο επειδή είχες νευρακια
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Δεν με χαλάει, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την λογική. Μπλοκάρουμε κάποιον ο οποίος μας ενοχλεί. Η τύπισσα που δεν σου έγραφε,έφαγε μπλοκ χωρίς λόγο επειδή είχες νευρακια
Δεν είχα νευρακια. Είπε κάτι... δεν το τήρησε. Και μάλιστα διαβαζε τα μνμτα που έστελνα και απλά με αγνοούσε. Άρα με κοροϊδευε και αυτό με ενόχλησε. Άρα μπλοκ
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Δεν είχα νευρακια. Είπε κάτι... δεν το τήρησε. Και μάλιστα διαβαζε τα μνμτα που έστελνα και απλά με αγνοούσε. Άρα με κοροϊδευε και αυτό με ενόχλησε. Άρα μπλοκ
Ναι ότι πεις, έχεις δίκιο, τώρα δεν θα σε ξαναενοχλησει αν της εστελνες κάτι και έμενε στο διαβάστηκε
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Μπα, ιδέα μου είναι. Οι τελευταίες 2 «σχέσεις» (πηδήματος) που έκανα, ήταν με άντρες που στο πρώτο ραντεβού, μου περιέγραφαν ότι είναι σε διάσταση κλπ (όχι από τίντερ). Και με έπαιρναν τηλέφωνο μόνο Δευτέρα-Παρασκευή 9-5 :think:
Και που είναι το πρόβλημα; Εσύ σεξ ήθελες όχι καυλαντα... Το αν σε περνανε τηλέφωνο εκείνες τις ώρες δεν σημαίνει ότι δεν θα μπορούσατε να κανονίσετε πότε θα βρεθείτε...
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Μπα, ιδέα μου είναι. Οι τελευταίες 2 «σχέσεις» (πηδήματος) που έκανα, ήταν με άντρες που στο πρώτο ραντεβού, μου περιέγραφαν ότι είναι σε διάσταση κλπ (όχι από τίντερ). Και με έπαιρναν τηλέφωνο μόνο Δευτέρα-Παρασκευή 9-5 :think:
Άσε τα τίντερ και τις φλωριές και δώσε στο λαό του σάιτ την ευκαιρία να σε ξετρυπήσει όπως δε μπόρεσε ποτέ κανείς. Επίσης να ξέρεις πως εδώ γαμάμε από Ζιζέλ και πάνω. Οπότε αν δεν πλειρείς τις προδιαγραφές μη μπεις στονκόπο..
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν βγάζει νόημα αυτό που θα πω, αλλά από την δικιά μου εμπειρία παλαιότερα (8 έτη και β΄΄αλε πίσω), διαπίστωσα ότι μερικές γυναίκες θέλουν να ακούνε ότι ο άλλος είναι ελεύθερος ή σε διάσταση ή διαζευγμένος ακόμη και αν δεν ισχύει. Νομίζω ότι έτσι μπορούν να λειτουργήσουν ψυχολογικά ακόμη και αν στην πραγματικότητα ξέρουν ότι δεν ισχύει.
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Όπως επίσης να μην αναφέρω πόσες φορές βγήκα με κοπέλες (40+) και μου λέγανε ότι στο πρώτο ραντεβού δεν κάνουν κρεββάτι... Μαντέψτε τι γινόταν τελικά?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akinho

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Helloooo! Μόλις είπα ότι δήλωσα σε διάσταση (όχι χωρισμένη) και ήθελα μία αντίστοιχη φάση. Πήδημα, κανένα ποτό ή φαγητό που και που.
Από που είσαι;
Εγώ πάντως γελάω επίσης με κάτι μεγαλούτσικα κακασχήμια (εγώ δεν κοιτάω πιτσιρικάδες, θέλω στο περίπου να ταιριάζουν με τη δική μου ηλικία) που βάζουν τον εαυτό τους από μακρυά και επόμενη φωτογραφία, το τιμόνι της μερτσέντας, λες και θα τους προτιμήσουμε για το αμάξι
Πόσο είσαι;
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
198
Like
327
Πόντοι
21
Το αστείο είναι που βάζουν το ακριβό αμάξι να τσιμπήσει καμμιά Ρωσσιδούλα και στην περιγραφή λένε «δεν θα γίνω σπόνσορας καμμιας, gold-diggers μακρυά» :woldman:
Είναι κάτι παρόμοιο με το να βάζει η γυναίκα τα βυζιά και τη τσάντα LV και να γράφει από κάτω "μόνο για σοβαρά άτομα / δεν με νοιάζουν τα λεφτά αλλά ο χαρακτήρας"
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Και που είναι το πρόβλημα; Εσύ σεξ ήθελες όχι καυλαντα... Το αν σε περνανε τηλέφωνο εκείνες τις ώρες δεν σημαίνει ότι δεν θα μπορούσατε να κανονίσετε πότε θα βρεθείτε...
ok , μάλλον δεν διευκρίνισα, έχεις δίκιο. Τους τύπους τους γνώρισα λέγοντας ότι δεν θέλω μία σχέση μόνο για σεξ, αλλά να υπάρχει και κάποια επικοινωνία και όποτε μπορούμε, να πηγαίνουμε και για κανένα ποτο ή φαγητό, το ΣΚ για παράδειγμα αν δεν είχαμε υποχρεώσεις. Χαλαρά και χωρίς πιέσεις, ενήλικοι είμαστε και κανένας μας δεν ήθελε ψυχαναγκαστικές καταστάσεις.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν βγάζει νόημα αυτό που θα πω, αλλά από την δικιά μου εμπειρία παλαιότερα (8 έτη και β΄΄αλε πίσω), διαπίστωσα ότι μερικές γυναίκες θέλουν να ακούνε ότι ο άλλος είναι ελεύθερος ή σε διάσταση ή διαζευγμένος ακόμη και αν δεν ισχύει. Νομίζω ότι έτσι μπορούν να λειτουργήσουν ψυχολογικά ακόμη και αν στην πραγματικότητα ξέρουν ότι δεν ισχύει.

Όπως επίσης να μην αναφέρω πόσες φορές βγήκα με κοπέλες (40+) και μου λέγανε ότι στο πρώτο ραντεβού δεν κάνουν κρεββάτι... Μαντέψτε τι γινόταν τελικά?
Ισχύει, όσο και να μην θέλουμε να το παραδεχτούμε. Το δεύτερο επίσης ισχύει, δεν ξέρω γιατί κάποιες κοπέλες το λένε αυτο χωρίς να το εννοούν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom