Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Δεν είμαι πουστράκι και στο μπουρδελοσάιτ δεν είμαι για να βρω γκόμενο. Ακριβώς για αυτό περνάω την ώρα μου εδώ, γιατί δεν θέλω να μου την πέφτει ο καθένας και να να μου λέει τις γλοιώδεις ψευτιές που αναφέρω πιο πάνω. Επίσης, αν ήθελα να βρω γκόμενο θα το έκανα αλλού και όχι εδώ που οι περισσότεροι είναι καμένοι πελάτες μπουρδέλων όπως εσύ μάλλον. Τέλος, διασκεδάζω με τα χοντρά αστεία, περνάω την ώρα μου βλέποντας πώς πραγματικά σκέφτονται οι άντρες όταν μιλάνε μεταξύ τους και μερικές φορές τρολάρω όταν λένε μαλακίες (όπως εσύ π.χ.) :klapseee:
Γεια σου n.gonorhoea είμαι ο μπατζανακης του αλαικσανδρου
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Για να νομίζει ότι είναι στην ίδια κατάσταση. Έτσι πιστεύουν ότι θα γαμησουν
Από την αρχή το παιχνίδι είναι προδιαγεγραμμένο, εάν σε γουστάρει ότι και να κάνεις λογικά θα παίξεις μπάλα στο τέλος εάν δεν της κάνεις κλικ θα μείνεις με τον λέοντα στο χέρι
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Σωστό κι αυτό. Αυτό λέμε ότι είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα, το ότι οι περισσότεροι δεν τα έχουν καλά με τον εαυτό τους, με αποτέλεσμα να γίνονται γλίτσες για να γαμήσουν.
Καλά όχι ότι πάνε και οι γκόμενες πίσω το 99% του τίντερ είναι η χαρά του Καμμένου και της καμένης
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Να σε ρωτήσω φιλενάδα το nickname γονόρροια έχει να δηλώσει κάτι?
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Από την αρχή το παιχνίδι είναι προδιαγεγραμμένο, εάν σε γουστάρει ότι και να κάνεις λογικά θα παίξεις μπάλα στο τέλος εάν δεν τις κάνεις κλικ θα μείνεις με τον λέοντα στο χέρι
Και να ισχύει αυτό που λες δεν σημαίνει ότι οι άντρες λένε ψέματα για να δημιουργήσουν ένα πιο οικείο κλίμα στην γυναίκα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Δεν είμαι πουστράκι και στο μπουρδελοσάιτ δεν είμαι για να βρω γκόμενο. Ακριβώς για αυτό περνάω την ώρα μου εδώ, γιατί δεν θέλω να μου την πέφτει ο καθένας και να να μου λέει τις γλοιώδεις ψευτιές που αναφέρω πιο πάνω. Επίσης, αν ήθελα να βρω γκόμενο θα το έκανα αλλού και όχι εδώ που οι περισσότεροι είναι καμένοι πελάτες μπουρδέλων όπως εσύ μάλλον. Τέλος, διασκεδάζω με τα χοντρά αστεία, περνάω την ώρα μου βλέποντας πώς πραγματικά σκέφτονται οι άντρες όταν μιλάνε μεταξύ τους και μερικές φορές τρολάρω όταν λένε μαλακίες (όπως εσύ π.χ.) :klapseee:
Ο μόνος λόγος που υπάρχει μία γυναίκα να βρίσκεται στο σάιτ είναι να γαμιέται επι πληρωμή. Οπότε βάλε φώτο, τιμές και τηλέφωνο. Διαφορετικά πάρε τον πούλο. Δεν μας ενδιαφέρει η προσωπική σου ζωή και ούτε οι απόψεις σου.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ματσάρω στο τίντερ με ένα τύπο που φαινόταν πολύ ωραίος, αλλά οι φωτογραφίες του δεν συνάδουν με την ηλικία που δηλώνει. Τον ρωτάω λοιπόν αν οι φωτο είναι πρόσφατες ή δεκαετίας. Μου απαντά ότι είναι τραβηγμένες προ τριετίας. ΟΚ μέχρι εδώ. Έλεγε επίσης ότι είναι σε διάσταση, με παιδιά ενήλικα, άντρες, αλλά ότι μένουν ακόμα στο σπίτι όλοι μαζί. Και επειδή την έχω πατήσει αμέτρητες φορές και για να ξέρω τί να περιμένω του πέταξα ένα «η γυναίκα σου το ξέρει ότι είστε σε διάσταση?». Με τη μία ξεμάτσαρε και εξαφανίστηκε. Μετά σου λέει άντρες… να μην έχουν το θάρρος να σου πουν είμαι παντρεμένος και θέλω απλά να ξενογαμήσω :jerking: , τί κότες θε μου. Υποθέτω ότι αν ήταν ευθύς, μπορεί να του καθόμουν αν τον γούσταρα πολύ
Αφου ηταν πολυ ωραιος, απλα μιλουσε με πολλες και το unmatch ξερεις πως γινεται για ψυλλου πηδημα σε τετοιες περιπτωσεις. Επισης, πιθανο να μην ηταν σε διασταση και να σου ειπε ψεματα επειδη φοβαται τυχον μπλεξιματα με κολληματα-εκβιασμους-απειλες, οποτε αφου σε ειδε να επιμενεις, απλα σε εστειλε στο recycle bin, μιας και λογω ομορφιας ανηκει στο ανω 15% του ανδρικου πληθυσμου και περιμενουν ουρα τα λαικ και τα ματσ στο προφιλ του...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Helloooo! Μόλις είπα ότι δήλωσα σε διάσταση (όχι χωρισμένη) και ήθελα μία αντίστοιχη φάση. Πήδημα, κανένα ποτό ή φαγητό που και που. (Παρακαλώ ο κάφρος που με είπε πουστράκι, να μην πιαστεί από αυτό και με ξαναπεί πουστράκι γιατί θα του στείλω dick pic) :alivedick:
Όξω μωρή πούστρα , που όλο πούτσες βάζεις. Ποιά γκόμενα γράφει με emoticon πούτσες ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX4

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Όξω μωρή πούστρα , που όλο πούτσες βάζεις. Ποιά γκόμενα γράφει με emoticon πούτσες ?
Εγώ! Γιατί, σοκαρίστηκες βλάχο?. Στο κάτω κάτω γιατί ασχολείσαι μαζί μου; Σου μίλησα ή είπα ότι ψάχνω γκόμενο; Ή μήπως είσαι από αυτούς τους «άντρακλες» που επιτίθενται με μένος στους gay και για σεξ πάνε με τρανς γιατί παραμυθιάζονται ότι αυτό δεν μετράει σαν gay φάση; Όξω βλάχουρα, ύρνα στην παλάμη σου και φαντασιώσου τις νερόβραστες χωριατοπούλες που έχεις για πρότυπο.
(θα σου έστελνα άλλη μια πούτσα στα μούτρα, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα ερεθιστείς τόσο, που θα συνεχίσεις να με βρίζεις όλη νύχτα)
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Εγώ! Γιατί, σοκαρίστηκες βλάχο?. Στο κάτω κάτω γιατί ασχολείσαι μαζί μου; Σου μίλησα ή είπα ότι ψάχνω γκόμενο; Ή μήπως είσαι από αυτούς τους «άντρακλες» που επιτίθενται με μένος στους gay και για σεξ πάνε με τρανς γιατί παραμυθιάζονται ότι αυτό δεν μετράει σαν gay φάση; Όξω βλάχουρα, ύρνα στην παλάμη σου και φαντασιώσου τις νερόβραστες χωριατοπούλες που έχεις για πρότυπο.
(θα σου έστελνα άλλη μια πούτσα στα μούτρα, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα ερεθιστείς τόσο, που θα συνεχίσεις να με βρίζεις όλη νύχτα)
Τη γονόροια που την έχεις ? στο στόμα ή στην κολοτρυπίδα ?? χαχα
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Τη γονόροια που την έχεις ? στο στόμα ή στην κολοτρυπίδα ?? χαχα
Παντού. Για να μην ασχολούνται κομπλεξικοί βλάχοι σαν εσένα μαζί μου. Η γονοΡΡοια γράφεται με δύο Ρ. Έπρεπε να πρόσεχες στο μάθημα στο δημοτικό αντί να τον παιζεις κρυφά για τους συμμαθητές σου
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Παντού. Για να μην ασχολούνται κομπλεξικοί βλάχοι σαν εσένα μαζί μου. Η γονοΡΡοια γράφεται με δύο Ρ. Έπρεπε να πρόσεχες στο μάθημα στο δημοτικό αντί να τον παιζεις κρυφά για τους συμμαθητές σου
Δεν έχεις λόγο ύπαρξης στο σάιτ. Πάρε την ψυχοπάθεια σου και γράψου αλλού να συζητήσεις για αυτήν.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Αφου ηταν πολυ ωραιος, απλα μιλουσε με πολλες και το unmatch ξερεις πως γινεται για ψυλλου πηδημα σε τετοιες περιπτωσεις. Επισης, πιθανο να μην ηταν σε διασταση και να σου ειπε ψεματα επειδη φοβαται τυχον μπλεξιματα με κολληματα-εκβιασμους-απειλες, οποτε αφου σε ειδε να επιμενεις, απλα σε εστειλε στο recycle bin, μιας και λογω ομορφιας ανηκει στο ανω 15% του ανδρικου πληθυσμου και περιμενουν ουρα τα λαικ και τα ματσ στο προφιλ του...
Όσο ωραίος μπορεί να είναι ένας άντρας 58 ετών, με φτιαγμένες - φιλτραρισμένες φωτογραφίες από παλαιότερα (= μάλλον όχι και τόσο ωραίος στην πραγματικότητα). Ενώ εγώ είχα πρόσφατες φωτογραφίες χωρίς φίλτρα - είμαι επίσης αρκετά όμορφη. ΟΚ, τους εκβιασμούς-απειλές δεν τους είχα σκεφτεί. Αλλά δεν επεμεινα σε κάτι, ούτε του την έπεσα εγώ. Αυτός άρχισε να μου μιλάει και ανταλλάξαμε δύο κουβέντες . Δηλαδή τί περίμενε, ότι θα έπεφτα ξερή και θα έβγαινα μαζί του χωρίς να ρωτήσω τα βασικά; Δεν το συζητάω γιατί με πείραξε, αλλά σαν το πιο πρόσφατο παράδειγμα, γιατί μου κάνει εντύπωση πόσοι άντρες θέλουν μεν να κερατώσουν τη γυναίκα τους, αλλά δεν έχουν τα αρχίδια να ξηγηθούν στα ίσια. Και όχι, δεν με έχει κάνει κανένας unmatch επειδή ρωτάω στα ίσια και απαντάω το ίδιο.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Να σε ρωτήσω φιλενάδα το nickname γονόρροια έχει να δηλώσει κάτι?
1/ Δεν είναι γονόρροια, είναι Νeisseria gonorrhoea, το μικρόβιο που την προκαλεί. Κρατάει μακρυά τους μαλάκες. Όπως το λιβάνι, το διάολο
2/ Tα περισσότερα μικρόβια, έχουν χαριτωμένα κοριτσίστικα ονόματα
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Και να ισχύει αυτό που λες δεν σημαίνει ότι οι άντρες λένε ψέματα για να δημιουργήσουν ένα πιο οικείο κλίμα στην γυναίκα
Μπα, ιδέα μου είναι. Οι τελευταίες 2 «σχέσεις» (πηδήματος) που έκανα, ήταν με άντρες που στο πρώτο ραντεβού, μου περιέγραφαν ότι είναι σε διάσταση κλπ (όχι από τίντερ). Και με έπαιρναν τηλέφωνο μόνο Δευτέρα-Παρασκευή 9-5 :think:
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Ο μόνος λόγος που υπάρχει μία γυναίκα να βρίσκεται στο σάιτ είναι να γαμιέται επι πληρωμή. Οπότε βάλε φώτο, τιμές και τηλέφωνο. Διαφορετικά πάρε τον πούλο. Δεν μας ενδιαφέρει η προσωπική σου ζωή και ούτε οι απόψεις σου.
Σιγά βρε άντρακλα, φοβήθηκα. Ενδιαφέρει δηλαδή κανέναν η άποψη ενός χωριάτη που δεν μπορεί να πάει με γυναίκα και πάει μόνο με πόρνες; Όχι. Απλά κάνουμε όλοι το χαβαλέ μας. Ειδικά τώρα, θα σου κάτσω στο σβέρκο και θα γράφω άποψη όπου σε δω. Γιατί, το σάιτ είναι αποκλειστικά για άντρες?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Σιγά βρε άντρακλα, φοβήθηκα. Ενδιαφέρει δηλαδή κανέναν η άποψη ενός χωριάτη που δεν μπορεί να πάει με γυναίκα και πάει μόνο με πόρνες; Όχι. Απλά κάνουμε όλοι το χαβαλέ μας. Ειδικά τώρα, θα σου κάτσω στο σβέρκο και θα γράφω άποψη όπου σε δω. Γιατί, το σάιτ είναι αποκλειστικά για άντρες?
Στον πούτσο μου η άποψη σου και πιστεύω στο σύνολο των μελών του σάιτ χαχα Δεν θα αργήσεις να φας μπλοκ αφού μπήκες μόνο για να τρολάρεις αυτούς που πάνε με πουτάνες δηλαδή το σύνολο του σάιτ.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Κατ’αρχήν εσύ άρχισες να ασχολείσαι μαζί μου και όχι εγώ και μάλιστα με επιθετικό τρόπο (βλ. όρισμό του troll στο google) Δεν τρολάρω κανέναν, εκτός από τους κάφρους. Πολλούς τους ενδιαφέρει η άποψη μίας γυναίκας, για να ξέρουν πώς να φερθούν. Εσύ βέβαια πας μόνο με πουτάνες, κατανοητό, χωρίς χρήματα δεν νομίζω να πήγαινε καμμία μαζί σου. Επίσης, πρέπει να είσαι ή πολύ μικρός ή πολύ ηλίθιος που πιστεύεις ότι καυλώνεις τις πουτάνες που βλέπουν σαν εσένα 10 τη μέρα. Και είσαι και πολύ γυμνασμένος :wowmouth:και τον έχεις και μεγάλο :wowmouth::wowmouth::wowmouth:, εντυπωσιακό!!!!! Τότε γιατί δε γαμάς έξω? Μήπως είσαι κανένα κακασχήμι που χύνει γρήγορα? Tέλος πάντων, με διασκέδασες αρκετά για απόψε. Αν δεν γουστάρεις που είμαι εδώ, μη με διαβάζεις. Ή ζήτα από τους admins να δέχονται μόνο homophobic κρυφοπούστρες σαν εσένα που πάνε με πουτάνες γιατί δεν θέλουν να αντιμετωπίσουν τη λανθάνουσα ομοφυλοφιλία τους και φοβούνται τις αληθινές γυναίκες γιατί έχουν κόμπλεξ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Αξίζει;
Ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει Gold ή Premium κλπ,θεωρώ λάθος να πληρώνεις συνδρομή ώστε να γνωρίσεις άλλο άτομο μπας και κάτσει κάτι ερωτικό,χώρια πως παίζει και πολύ fake πράγμα (ο νοών νοείτω)

Ειδικά οι λογαριασμοί με σκυλάκια και γατάκια για φώτο,κάνουν μπαμ ότι είναι σκέτο ψέμα.

Καλύτερα παιχνίδι in real life
Τα προφίλ με γατάκια, σκυλάκια κλπ είναι από παντρεμένες, ενώ τα προφίλ με ακρογιαλιές, σκάφη και αυτοκίνητα είναι από παντρεμένους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom