Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.011
Πόντοι
2.306
Παιδιά, την προηγούμενη δεκαετία κάναμε πάρτι στο Twitter.
Τι να μας πει και το FB απ' τη ζωή του...
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Όποιος έχει βγάλει μουνί από Facebook να μας το πει.
Εντάξει, σιγά το κατόρθωμα ρε αδελφέ να γαμήσει κάποιος από το FB, 20 χρόνια υπάρχει το μέσον, όλοι κάτι φάγαμε από FB κάποια στιγμή. Πλέον είναι για μεγάλες ηλικίες, όσοι ξέρω <45 έχουν ένα παρατημένο προφίλ που έφτιαξαν κάποτε και μπαίνουν ελάχιστα. Για να ασχολείται κανείς με FB πρέπει να ενδιαφέρεται να γνωρίσει καμιά κούγκαρ.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
Εντάξει, σιγά το κατόρθωμα ρε αδελφέ να γαμήσει κάποιος από το FB, 20 χρόνια υπάρχει το μέσον, όλοι κάτι φάγαμε από το FB κάποια στιγμή. Πλέον είναι κυρίως για μεγάλες ηλικίες, όλοι όσοι ξέρω <45 έχουν ένα παρατημένο προφίλ που έφτιαξαν κάποια στιγμή και μπαίνουν ελάχιστα. Για να ασχολείται κανείς με FB πρέπει να ενδιαφέρεται να γνωρίσει καμιά κούγκαρ.
Όντως τα μιλφονια παίζουν μπάλα χρόνια τώρα....
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Όντως τα μιλφονια παίζουν μπάλα χρόνια τώρα....
Έχει κουράσει το μέσο αδελφέ, εδώ και χρόνια μόνο κάτι καμμένοι μπάρμπες μπαίνουν που πλακώνονται για πολιτική και αθλητικά και κάτι ψέκες. Από το 2015-6 και μετά μπαίνω σπάνια.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
Έχει κουράσει το μέσο αδελφέ, εδώ και χρόνια μόνο κάτι καμμένοι μπάρμπες μπαίνουν που πλακώνονται για πολιτική και αθλητικά και κάτι ψέκες. Από το 2015-6 και μετά μπαίνω σπάνια.
Κοίταξε εγώ το έχω για να κρατάω επαφές με φίλους κλπ...
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Κοίταξε εγώ το έχω για να κρατάω επαφές με φίλους κλπ...
Το αστείο είναι ότι όλοι έχουμε φίλους στο FB από τότε που το μέσο ήταν στα πρώτα βήματα και κάναμε add όποιον να ναι. Κάποια στιγμή είχα ανοίξει τη λίστα μου και έβλεπα άτομα που δε θυμόμουν ποιοι είναι. Με σκέψη κατάφερα να θυμηθώ μερικούς, ένας π.χ. έπαιζε μπάλα με τον αδελφό μου και πρέπει να τον είχα δει 1-2 φορές, ένας άλλος ήταν παρκαδόρος σε γκαράζ δίπλα από ένα μαγαζί που δούλευα και είχαμε μιλήσει 2-3 φορές, μια άλλη ήταν μια γκόμενα που πήδαγε ένας φίλος για λίγο και την είχε φέρει μαζί του σε κάτι γενέθλια μου, ό,τι να ναι πραγματικά. :grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
Το αστείο είναι ότι όλοι έχουμε φίλους στο FB από τότε που το μέσο ήταν στα πρώτα βήματα και κάναμε add όποιον να ναι. Κάποια στιγμή είχα ανοίξει τη λίστα μου και έβλεπα διάφορα άτομα που δε θυμόμουν ποιοι είναι. Μετά με σκέψη κατάφερα να θυμηθώ μερικούς, ένας π.χ. ήταν ένας που έπαιζε μπάλα με τον αδελφό μου και πρέπει να τον είχα δει 1-2 φορές, ένας άλλος ήταν παρκαδόρος σε ένα πάρκινγκ δίπλα σε ένα μαγαζί που δούλευα, μια άλλη ήταν μια γκόμενα που πήδαγε ένας φίλος για λίγο και την είχε φέρει μαζί του σε κάτι γεννέθλια μου, ό,τι να ναι πραγματικά. :grin:
Όλοι στα ίδια.... ξέχασες και τους συγγενείς
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
Το αστείο είναι ότι όλοι έχουμε φίλους στο FB από τότε που το μέσο ήταν στα πρώτα βήματα και κάναμε add όποιον να ναι. Κάποια στιγμή είχα ανοίξει τη λίστα μου και έβλεπα άτομα που δε θυμόμουν ποιοι είναι. Με σκέψη κατάφερα να θυμηθώ μερικούς, ένας π.χ. ήταν ένας που έπαιζε μπάλα με τον αδελφό μου και πρέπει να τον είχα δει 1-2 φορές, ένας άλλος ήταν παρκαδόρος σε ένα γκαράζ δίπλα από ένα μαγαζί που δούλευα και είχαμε μιλήσει 2-3 φορές, μια άλλη ήταν μια γκόμενα που πήδαγε ένας φίλος για λίγο και την είχε φέρει μαζί του σε κάτι γεννέθλια μου, ό,τι να ναι πραγματικά. :grin:
Αλλα sites σε φάση tinder είναι ξεκάθαρα για one night stand η να βρεις ένα ξεκωλακι για διακοπές να το πάρεις και να το ξεσκίσεις
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Αλλα sites σε φάση tinder είναι ξεκάθαρα για one night stand η να βρεις ένα ξεκωλακι για διακοπές να το πάρεις και να το ξεσκίσεις
Και για μένα το tinder και τα dating apps είναι πιο direct και αποτελεσματικά γιατί από τη στιγμή που αρχίζει η κουβέντα και οι δύο ξέρουν ποιος είναι ο στόχος, αλλά, ΟΚ, καθένας έχει τα γούστα του.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
378
Like
662
Πόντοι
21
Τελευταία τροποποίηση:

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
Και για μένα το tinder και τα dating apps είναι πιο direct και αποτελεσματικά γιατί από τη στιγμή που αρχίζει η κουβέντα και οι δύο ξέρουν ποιος είναι ο στόχος, αλλά, ΟΚ, καθένας έχει τα γούστα του.
Έχουνε ένα μειονέκτημα όμως.... ζητάνε συνδρομές
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
378
Like
662
Πόντοι
21
μεγάλη προσοχή όσοι ασχολείστε με tinder.κοπελα απο Λετονία με ονομα Παρσλα .εχει τατουαζ σε μπουτια (στο ενα γραφει lucky) και χερια .εχει και ενα σκυλο διασταύρωση πιτμπουλ με κινηγοσκυλο. μένει Αθήνα....λαθος μπαστακονεται σε σπίτια με ιδιαίτερη αδυναμία 40+ .δεν είναι επαγγελματίας.υπόσχεται λαγούς με πετραχιλια κλέβει περνει ουσίες και αλκοόλ και ψάχνει συνέχεια σπίτια για να μένει τσάμπα .οσοι ακούνε techno μουσική αργά η γρήγορα πιθανόν να την πετύχετε....δεν ξερω πως δουλεύει αυτο το site γνωριμιών απλα προσέχεται και στο Facebook μπαίνει σε ομάδες.αν σας μπαστακοθει.την βάψατε θα φύγει με τα χίλια ζόρια πιθανόν να χρειαστεί να παρεται το 100.σε κοπέλα στα νοτια προάστια της εφαγε 700 ευρό δεν διστάζει παει με οτι ναναι σε ανδρες τα ιδια και χειρότερα .ζητάει δανεικά συναιχεια το παιζει γραφίστρια και τελευταίο πασχει απο καπια ασθένεια κατι σαν διπολική διαταραχή...δεν ξέρω .το νου σας.εγω την φιλοξένησα λίγο καιρό μόλις καταλαβα τι παίζει την πεταξα εξω.αν και αρρωστη ψυχικά σε αυτό που κάνει το κανει με μαεστρία.δεν θα σας πληρώσει ενοίκια ούτε λογαριασμούς αν πιεστεί απλα θα προσφέρει το κορμί τής ......δόντια σάπια καταλαβαίνετε μακριά .
κοιτα συμπτωση, ολοιδια συμπεριφορα με μια πρωην μου με εξαιρεση τα σαπια δοντια. Ιδιο μπαστακωμα κανει σε καθε εναν που γνωριζει. Ενα πουτσο πας να ριξεις και την ταιζεις την ποτιζεις
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
κοιτα συμπτωση, ολοιδια συμπεριφορα με μια πρωην μου με εξαιρεση τα σαπια δοντια. Ιδιο μπαστακωμα κανει σε καθε εναν που γνωριζει. Ενα πουτσο πας να ριξεις και την ταιζεις την ποτιζεις
Γιατί δεν είχε σπίτι να μείνει?
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
64
Πόντοι
0
Σήμερα ολα αυτα τα site γνωριμιων έχουν κορεστει .......Εχουν φροντισει οι φραγκατοι για αυτο! Δυστυχως μαγκες τα σοσιαλ τα εχουν καταστρεψει ολα για μας τους μεροκαματιαριδες! Πλεον εχουν πεσει ολες με τα μουτρα στο fb, insta και οπου καταλαβαινουν χρημα (καλο σπιτι, αμαξι, δουλεια κτλ γινονται εκαντονταδες αιτηματα! Πραγματικα ζουμε την εποχη που ο φραγκατος παιζει να γαμαει καθε μερα και αλλη! Αυτα απο μεναν......Ελπιζω να συμφωνειται!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
Οι ίδιες γυναίκες που υπάρχουν έξω, είναι και στο facebook, tinder κτλ. Η διαφορά είναι ότι μέσα από τις εφαρμογές ίσως γνωριστείτε. Από την άλλη και να γνωριστείτε δε θα αλλάξει κάτι, τα ίδια μυαλά θα έχουν. Τις ίδιες παραλογες απαιτήσεις, τις ίδιες βλαμμένες ιδέες.
 

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
32
Like
130
Πόντοι
0
Σήμερα ολα αυτα τα site γνωριμιων έχουν κορεστει .......Εχουν φροντισει οι φραγκατοι για αυτο! Δυστυχως μαγκες τα σοσιαλ τα εχουν καταστρεψει ολα για μας τους μεροκαματιαριδες! Πλεον εχουν πεσει ολες με τα μουτρα στο fb, insta και οπου καταλαβαινουν χρημα (καλο σπιτι, αμαξι, δουλεια κτλ γινονται εκαντονταδες αιτηματα! Πραγματικα ζουμε την εποχη που ο φραγκατος παιζει να γαμαει καθε μερα και αλλη! Αυτα απο μεναν......Ελπιζω να συμφωνειται!
Εννοειται πως ισχύει αυτό. εκεί που εργάζομαι έχω 2 μέτριες γκομενίτσες με insta Και onlyfans και κάθε ΣΚ έχουν κάποιον να τις πάει εκδρομές ή σε κυριλάτα μαγαζιά. Άντε ο πελούσιος να τις έχει για 2 ΣΚ και μετά πάει αλλού. Άλλωστε σιγά τις γκόμενες. Παρα ταύτα το τουπέ είναι έκδηλο και οι λιγουρηδες στην δουλειά τους την πέφτουν. Πληρώνουν και συνδρομές κιόλας για να βλέπουν στριγκέλες, λες και δεν τις έχουν live κάθε μέρα στο γραφείο, καθώς είναι ξέκωλες. Αλλά δεν θα δουν πουτέ τον πούτσο του μεροκαματιάρη. Έμαθαν με λεφτάδες και τις κακομαθαίνουν οι λεφτάδες. Και μιλάμε για μετριότητες. Φαντάσου, λοιπόν, τι παίζει με τις άνω του μετρίου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Οι ίδιες γυναίκες που υπάρχουν έξω, είναι και στο facebook, tinder κτλ. Η διαφορά είναι ότι μέσα από τις εφαρμογές ίσως γνωριστείτε. Από την άλλη και να γνωριστείτε δε θα αλλάξει κάτι, τα ίδια μυαλά θα έχουν. Τις ίδιες παραλογες απαιτήσεις, τις ίδιες βλαμμένες ιδέες.

Η διαφορά είναι ότι έξω τις βλέπεις τι χάλια έχουν.Ενώ στα σόσιαλ με τα φίλτρα,η χοντρή φαίνεται αδύνατη,η γρια φαίνεται νέα,νομίζεις ότι μιλάς με καμια μουνάρα και σου βγαίνει γιουβαρλάκι
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Σήμερα ολα αυτα τα site γνωριμιων έχουν κορεστει .......Εχουν φροντισει οι φραγκατοι για αυτο! Δυστυχως μαγκες τα σοσιαλ τα εχουν καταστρεψει ολα για μας τους μεροκαματιαριδες! Πλεον εχουν πεσει ολες με τα μουτρα στο fb, insta και οπου καταλαβαινουν χρημα (καλο σπιτι, αμαξι, δουλεια κτλ γινονται εκαντονταδες αιτηματα! Πραγματικα ζουμε την εποχη που ο φραγκατος παιζει να γαμαει καθε μερα και αλλη! Αυτα απο μεναν......Ελπιζω να συμφωνειται!
Και πριν τα social έτσι ήταν αδελφέ, η γκόμενα που ήθελε φραγκάτο να της τραβάει έξοδα λες να μην ήξερε να τον βρει; Ίσα-ίσα, με τα social κάποιοι καλοί στον πρόλογο χωρίς να έχουν όντως πολλά φράγκα το παίζουν ιστορία και γαμάνε γκόμενες που παλιότερα δε θα γαμάγανε. Δίνουν και παίρνουν τα stories με νοικιασμένα σκάφη και παριστάνει τον Abramovic ο καθένας που απλά έδωσε 3-4 χιλιάρικα για split rent.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom