Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
δλδ εισαι 50+ οι ρυτιδες εχουν αρχισει να σε ζυμωνουν , μπυροκοιλι και θες να χτυπησεις την γεματο φιλτρα 18αρα που περασε αθηνα να ξεβλαχεψει απο το χωριο της και εχει θεσει υψηλα τον πηχη .με το νου της. νο νο
ευτυχώς δεν είμαι ακόμα 50+ με ρυτίδες χαχα ναυάγιο είμαι αλλά το μπυροκοίλι προσπαθώ να οτ ρίξω,τιντερ δεν έχψω.
 

redtattoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
289
Like
1.217
Πόντοι
201
Αν όντως βγήκες με Ελληνίδα μέσω τιντερ,βγήκατε πρώτο ραντεβού για φαγητό κ πληρώσατε μισά μισά τότε τυπε η κοπέλα είναι keeper ή παίξε κανένα τζόκερ.
Το σκεφτομουν κι εγω αυτο
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
Απορώ ποιος βρίσκει γκόμενα από τιντερ
Έχει τύχει να με έχει σπιτώσει κιόλας γκομενα εκεί....από το 4ο ραντεβού! Και μάλιστα ωραία....
Δεν ξέρω πως και γιατί, όλα έδειχναν αρκετά νορμάλ και ένιωσα εντάξει μ αυτό.
Με ξυπνούσε με καφέδες, κέηκ κλπ....προσπαθούσα να καταλάβω για ποιόν γαμημένο λόγο ήταν ελεύθερη και τόσο πρόθυμη να μου κάνει χατήρια. Πέραν απτην απόγνωση της ηλικίας της δηλαδή (37).
Ε, ένα πρωί είχε ξεχάσει τα ψυχοφάρμακα της στον πάγκο της κουζίνας.......τα γκούγκλαρα, και κατάλαβα.....
Έφυγα με συνοπτικές διαδικασίες!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Έχει τύχει να με έχει σπιτώσει κιόλας γκομενα εκεί....από το 4ο ραντεβού! Και μάλιστα ωραία....
Δεν ξέρω πως και γιατί, όλα έδειχναν αρκετά νορμάλ και ένιωσα εντάξει μ αυτό.
Με ξυπνούσε με καφέδες, κέηκ κλπ....προσπαθούσα να καταλάβω για ποιόν γαμημένο λόγο ήταν ελεύθερη και τόσο πρόθυμη να μου κάνει χατήρια. Πέραν απτην απόγνωση της ηλικίας της δηλαδή (37).
Ε, ένα πρωί είχε ξεχάσει τα ψυχοφάρμακα της στον πάγκο της κουζίνας.......τα γκούγκλαρα, και κατάλαβα.....
Έφυγα με συνοπτικές διαδικασίες!
πηρες κεικ μαζι σου φευγοντας εστω?
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
πηρες κεικ μαζι σου φευγοντας εστω?
πες με φλώρο κι ευαισθητούλη, στενοχωρήθηκα και φρίκαρα τόσο που μου κόπηκε η όρεξη για μέρες!
(μ άρεσε η λέγάμενη και δε πρόλαβα να τη χορτάσω.....)

Γενικά, θέλει πολλή προσοχή το τίντερ και χαλύβδινο φράγμα σε οποιοδήποτε συναισθηματισμό, καθώς το 90% εκεί μέσα περίσσεψε και φέρει ταύματα! Τα χουμε πει: ΜΟΝΟ ξένες
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Έχει τύχει να με έχει σπιτώσει κιόλας γκομενα εκεί....από το 4ο ραντεβού! Και μάλιστα ωραία....
Δεν ξέρω πως και γιατί, όλα έδειχναν αρκετά νορμάλ και ένιωσα εντάξει μ αυτό.
Με ξυπνούσε με καφέδες, κέηκ κλπ....προσπαθούσα να καταλάβω για ποιόν γαμημένο λόγο ήταν ελεύθερη και τόσο πρόθυμη να μου κάνει χατήρια. Πέραν απτην απόγνωση της ηλικίας της δηλαδή (37).
Ε, ένα πρωί είχε ξεχάσει τα ψυχοφάρμακα της στον πάγκο της κουζίνας.......τα γκούγκλαρα, και κατάλαβα.....
Έφυγα με συνοπτικές διαδικασίες!
Μαλακία έκανες τύπε... Έπρεπε να μιλήσεις πρώτα με το γιατρό της... Άμα δεν κινδύνευε η ζωή σου όλα καλά..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
πες με φλώρο κι ευαισθητούλη, στενοχωρήθηκα και φρίκαρα τόσο που μου κόπηκε η όρεξη για μέρες!
(μ άρεσε η λέγάμενη και δε πρόλαβα να τη χορτάσω.....)

Γενικά, θέλει πολλή προσοχή το τίντερ και χαλύβδινο φράγμα σε οποιοδήποτε συναισθηματισμό, καθώς το 90% εκεί μέσα περίσσεψε και φέρει ταύματα! Τα χουμε πει: ΜΟΝΟ ξένες
τι επερνε?
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
δε θυμάμαι ονομασία τώρα (πάει καιρός) αλλά είχαν την κόκκινη γραμμούλα. Το ένα λεγόταν seroκάτι, το αλλο ήταν κάτι πιο βαρβάτο (διάβασα για σχιζοφρένεια και κάτι ακραίες διαταραχές).
Κι επειδή είχε καεί η γούνα μου κάποτε από παρόμοια κατάσταση.....δεν, απλά μεταβολή
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.393
Like
2.169
Πόντοι
456
Έχει τύχει να με έχει σπιτώσει κιόλας γκομενα εκεί....από το 4ο ραντεβού! Και μάλιστα ωραία....
Δεν ξέρω πως και γιατί, όλα έδειχναν αρκετά νορμάλ και ένιωσα εντάξει μ αυτό.
Με ξυπνούσε με καφέδες, κέηκ κλπ....προσπαθούσα να καταλάβω για ποιόν γαμημένο λόγο ήταν ελεύθερη και τόσο πρόθυμη να μου κάνει χατήρια. Πέραν απτην απόγνωση της ηλικίας της δηλαδή (37).
Ε, ένα πρωί είχε ξεχάσει τα ψυχοφάρμακα της στον πάγκο της κουζίνας.......τα γκούγκλαρα, και κατάλαβα.....
Έφυγα με συνοπτικές διαδικασίες!
Μία μικρή κατάθλιψη αν είναι, σιγά τα λάχανα...
Σχιζοφρένεια να μην είχε μόνο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
δε θυμάμαι ονομασία τώρα (πάει καιρός) αλλά είχαν την κόκκινη γραμμούλα. Το ένα λεγόταν seroκάτι, το αλλο ήταν κάτι πιο βαρβάτο (διάβασα για σχιζοφρένεια και κάτι ακραίες διαταραχές).
Κι επειδή είχε καεί η γούνα μου κάποτε από παρόμοια κατάσταση.....δεν, απλά μεταβολή
α μαλιστα...σεροξατ λεγεται,ενα αντικαταθλιπτικο ειναι ακακο...αλλα το αλλο για τη σχιζοφρενεια ειναι ενα θεμα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
α μαλιστα...σεροξατ λεγεται,ενα αντικαταθλιπτικο ειναι ακακο...αλλα το αλλο για τη σχιζοφρενεια ειναι ενα θεμα
το θυμήθηκα: σεροπράμ ήταν το ελαφρυ, το άλλο μου διαφεύγει ρε γαμώτο
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
εμενα μου εχει φερει γκομενα στο σπιτι κομματι απο παστιτσιο,και βρηκα ενα καπακι νερου μεσα...(μετα μου λεει α εκει ηταν? και ελεγα που επεσε:confused:)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Τυγχάνει να γνωρίζω την εξαίρεση του κανόνα, ζευγάρι γύρω στα 50 (+/-) σε σχέση εδώ και 3 χρόνια. Προφανώς κατά λάθος. Λογαριασμό δεν έχω.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.225
Πόντοι
1.056
α μαλιστα...σεροξατ λεγεται,ενα αντικαταθλιπτικο ειναι ακακο...αλλα το αλλο για τη σχιζοφρενεια ειναι ενα θεμα

το seroxat όντως ειναι ελαφρύ φάρμακο άλλα δεν έχει κόκκινη γραμμή...μάλλον για το seroquel λεει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom