Νέα

Την πάτησα μάγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ironman1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Γνωρίζω ότι είναι το πλέον ακατάλληλο forum που θα μπορούσα να αναρτήσω κάτι τέτοιο καθώς ο χλευασμός και οι χαζομάρες που θα ακούσω θα μετριούνται με τις σελίδες και όχι με τα post.
H ιστορία μου, νορμάλ παιδι σε εμφνάνιση και ζωή, σπουδες κλπ. από τα 16 με γκόμενες σε μικρές  και σε μεγάλες σχέσεις, πουτάνες κλπ, χώρισα υστερα από σχέση 4 χρόνων και συγκατοίκισης από αρραβωνιαστικιά τον Σεπτέμβριο καθώς υπήρχαν σημαντικότατες διαφορες. Μου πήρε κανα 3μηνο να συνέλθω και να μπω ξανα στην "αγορά". Μετά από παιχνίδι 2-3 μηνών με διάφορα κορίτσια και γυναικες, ct, μετάξι, studio και γενικά ότι φορούσε φούστα γνωρίζω σε γιορτή ξαδέρφης κοπέλα στην ηλικία μου 32 την οποία βλέποντας την είπα "μέτρια κατάσταση, καλό σωματάκι, ας τον ρίξουμε να βγάλουμε και το Πασχα και μετά βλεπουμε" (είχα ήδη εντοπίσει και μίλαγα με ομορφη και σοβαρή κοπέλα από το χώρο της δουλειάς, σοβαρό κομμάτι και πολύ σέξι.) Καθόλου δύσκολο να πάρω το τηλ της κοπέλας λοιπόν στη γιορτή και βγαίνουμε έξω την αμέσως επόμενη για ποτάκι.....εκεί άρχισαν όλα:(περιγράφω με ώρες γνωριμίας)
μέσα  λοιπόν σε  2 ώρες κουβέντας-γνωριμίας την πιάνω κυριολεκτικά από το γιακά της ζακέτας της και τη φιλάω-συνεχίζουμε μπαλαμούτι στο δρόμο, σε  4 ώρες γνωριμίας το κάνουμε για 3 ώρες σερί, σε 6 ώρες μου λες ότι είναι "αλλού" και διακόπτουμε να βλεπόμαστε, σε 8 ώρες την ξαναπαίρνω τηλ. και καταλήγουμε σε ξενοδοχείο και σε σεξ οπώς τη πρώτη φορά, σε 10 ώρες την έχω δαγκώσει τη λαμαρίνα κανονικά και για να προστατέψω τον εαυτό μου της λέω εγώ "δεν μπορώ να σε ξαναδω" έχουν περάσει ήδη 7 μέρες, σε 14 ώρες και αφού με πήρε τηλ. να βρεθούμε (ευτυχώς είχε αδιαθετήσει κιολας) της λέω ότι την ερωτευτεί, σε 16 ώρες το κάνουμε πάλι για 2-3 ώρες και άρχισαν τα περίεργα γλύψε πόδια-χαστούκια γρατζουνιές, σε 20 ώρες περνάμε ολόκληρη μέρα μαζί παρέα με τη θάλασσα και τη βροχή πίνοντας κρασιά και καταλήγουμε πάλι στο κρεβάτι όπου σταματάμε από τον πόνο (έχουνε περάσει περίπου 2,5 εβδομάδες από την αρχή).
Της ζητάω σχέση τη Παρασκευή που πέρασε ενώ έκανε κάτι πάρα πολύ σημαντικό για εμένα το βράδυ καιμου λεει οτι δεν μπορεί και να σταματησουμε να βρισκόμαστε. Σαββατο βρισκόμαστε το κανουμε και μετά μου λεει Τελος, Κυριακή τα ίδια, δευτέρα τα ίδια όπου πλέον και εγω δεν αντέχω την ταλαιπωρία και το παίρνω απόφαση, Περνάει όλη η Τρίτη σαν βασανηστήριο χωρίς καμία επικοινωνία και Τετάρτη με παίρνει αυτή τηλ. βγαίνουμε το παίζω κουλ αλλά μετά από4 ώρες καφέ και ποτό, καταλήγουμε σε πάρκινγκ σουπερμαρκετ μεσα στο αμαξι.
Η διαφορά είναι ότι μου είπε ότι υστερα από μια μακροχρονια σχεση που ξεμπλέκει αυτη τη περίοδο και διάφορα υπαρξιακά της δεν μπορεί να με δει σοβαρά. Εγώ από την άλλη έχω τρελαθεί, δεν έχω γνωρίσει άλλη γυναίκα να με ανεβάζει έτσι και να μου βγάζει τόση καυλα, καψούρα και αισθήματα, να περναω τοσο καλα μαζι της. Επίσης δεν μπορώ να παιξω το παιχνίδι της, δηλαδή να την γράψω 2-3 μέρες και να την αφήσω να με πάρει εκείνη τηλ. σκυλιασμένη. Δεν ξέρω τι κάνω, σκέφτομαι μόνο αυτη (εχει περάσει 1 μήνας γνωριμίας).
Τώρα είμαστε σε κατάσταση όπου απλά θα περνάμε καλά. δηλαδή 1-2 φορρες την εβδομαδα καμια εξοδο και γαμισακι. Εγώ όμως τη θέλω. Τί κανω; (βρίστε άφοβα/ανωνυμία του φόρουμ)
Λείπει το ρήμα. Αυτό μπορεί να σημαίνει τα εξής πράγματα:

1. Πραγματικά "την ερωτευτεί". Είναι σπάνιο, συμβαίνει καμιά φορά, είναι συνώνυμο με το "να τηλέφωνο" κάποιον. Ενίοτε συνοδεύεται από την έλλειψη ουσιαστικού και σε ακραίες περιπτώσεις από την έλλειψη φωνηέντων και συμφώνων. Έχει παρατηρηθεί σε κάποιες φυλές της Κεντρικής Αφρικής και τα αποτελέσματα είτο καταστροφικά, καίτοι τα θύματα επιβίωσαν.

2. -

Ξέρω, δε θα γελάσει κανένας με το αστείο μου, όμως αν κάποιος γελάσει θα σημαίνει πως γελάει με τα ίδια πράγματα που γελάω και εγώ.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Όταν διάβασα τον τίτλο, νόμισα ότι κόλλησες τίποτα.

Απ' ότι βλέπω, κόλλησες με νέτο. Συμβαίνει. Θα το ξεπεράσεις.
Χαχαχα..κι εγώ τα ίδια..!!
Αλλά ευτυχώς..
surprised-003.gif

Το μωρό αντιμετωπίζει μια κλασική εικονογραφημένη περίπτωση..
Δεν είναι τίποτα..
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
Γενικα παντως προς ολους ΕΑΝ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΟΣΟ ΚΑΙ να ξερουμε που θα καταλιξει το εργο δυσκολα το αφηνουμε.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Χαχαχα..κι εγώ τα ίδια..!!
Αλλά ευτυχώς..
surprised-003.gif

Το μωρό αντιμετωπίζει μια κλασική εικονογραφημένη περίπτωση..
Δεν είναι τίποτα..
Γεια σου Κατερινα !!!
Περιμενω ακομα π/μ !!!
Συγγνωμη για  το :offtopic: !!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.375
Κριτικές
61
Like
42.434
Πόντοι
22.785
Aκριβώς σίορα μου, έτσι όπως τα λες.

:kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
Δηλαδή ένώπιον τού άπειλούντος, ο άντίπαλος έχει μορφήν έντόμου ??

Δεν μού έσφιξες  άρκετά  έγκάρδια  το χέρι, άν καί διαφωνείς μαζί μου????

Μήπως ήρθες νά μάς πνίξης ???
 
OP
OP
ironman1979

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
@ water ... αυτό σημαίνει ότι διάβασες πολύ προσεκτικά το αρχικό post μου. Γέλασα όντως με αυτό που έγραψες.
Όντως την έχω ερωτευθεί. Αυτά. Θα κινηθώ με πιο τσαμπουκά και αδιαφορία. Ενημέρωση απο Σαββάτο περί του θέματος.
σας ευχαριστώ.
Ιπτάμενε Ολλανδέ. τουλάχιστον τώρα είσαι καλά; για να ξέρω τι θα τραβήξω.
 

redrocket

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
3
Πόντοι
1
θα την παντρευτεί στο τέλος

στανταράκι
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Δηλαδή ένώπιον τού άπειλούντος, ο άντίπαλος έχει μορφήν έντόμου ??

Δεν μού έσφιξες  άρκετά  έγκάρδια  το χέρι, άν καί διαφωνείς μαζί μου????

Μήπως ήρθες νά μάς πνίξης ???

Λατρεμένη μου φιλουνάδα, ο ιατρός γυναικολόγος μου πρότινε να πάω σε πρωκτολόγο για κωλονοσκόπιση.

Μήπως, ξεύρεις κανένανε;;;;;;;; να πάω συστημένη
 
OP
OP
ironman1979

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Κώδικας:
 θα την παντρευτεί στο τέλος
στανταράκι

Χώρισα πριν 6 μηνες από αρραβώνα. Εκεί για να ξαναπάω θα περάσω κάθε γκόμενα από 1000 κύματα, γιατί ξέρω. Η μαλακία είναι ότι η τωρινή γκόμενα μου έδειξε τι θα έχανα, τί έχασα τόσο καιρό και μου έχει ανατρέψει πολλά πράγματα στην αντίληψη μου περί σχέσεων, σεξ και ζωής.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.375
Κριτικές
61
Like
42.434
Πόντοι
22.785
Λατρεμένη μου φιλουνάδα, ο ιατρός γυναικολόγος μου πρότινε να πάω σε πρωκτολόγο για κωλονοσκόπιση.

Μήπως, ξεύρεις κανένανε;;;;;;;; να πάω συστημένη

Ρώτηξξξξε τό κομμμμμμμούνι τόν ξεκώλιασε
προχθές ένας στό πανεπιστήμιο  :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
32 ετων γυναικα ραφατη αν διαβασα καλα;;;

καλα το παει...στα ορια του επαγγελματισμου..
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Κώδικας:
 θα την παντρευτεί στο τέλος
στανταράκι

Χώρισα πριν 6 μηνες από αρραβώνα. Εκεί για να ξαναπάω θα περάσω κάθε γκόμενα από 1000 κύματα, γιατί ξέρω. Η μαλακία είναι ότι η τωρινή γκόμενα μου έδειξε τι θα έχανα, τί έχασα τόσο καιρό και μου έχει ανατρέψει πολλά πράγματα στην αντίληψη μου περί σχέσεων, σεξ και ζωής.
Αυτα ειναι....
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Γεια σου Τρικι Αμτζικιε Καθριν !!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Κώδικας:
 θα την παντρευτεί στο τέλος
στανταράκι

Χώρισα πριν 6 μηνες από αρραβώνα. Εκεί για να ξαναπάω θα περάσω κάθε γκόμενα από 1000 κύματα, γιατί ξέρω. Η μαλακία είναι ότι η τωρινή γκόμενα μου έδειξε τι θα έχανα, τί έχασα τόσο καιρό και μου έχει ανατρέψει πολλά πράγματα στην αντίληψη μου περί σχέσεων, σεξ και ζωής.

Φτάνει πλίζ μην εξιστορείς ακόμα τι έμαθες από την ζωή. Στο τέλος ξουρίζουνε το γαμπρό.

Να γράψεςι όμως την πραγματία, αν αφήσεις κάτι στα παιδία μας να έχουν

Αμιά αμπόνει-αμολάρει αμπονώρα..
Από το τίποτα καλό και το αλαμπρατσάντε..!!!

Αυτο ξαναπέτσω σιόρα μου,αλλά καλύτερα το αλαμπρατσάντε από το να αμπόνει σεμπρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom