Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Gianis717

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
114
Like
106
Πόντοι
1
Βάλτα κάτω τυπε ένα ένα και λυνε τα προβλήματα σου. Εγώ νευριάζω όταν θέλω να λυσω κάτι (και ξερω οτι μπορω) αλλά πρεπει να περάσω πάνω από άλλους ανθρώπους
οσο πιο νωρις συμβιβαστεις με καποια πραγματα τοσο καλυτερο
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εμένα μου δίνει την αίσθηση ενός ανθρώπου που είναι Ανήμπορος να βοηθήσει τον εαυτό του. Τέτοιους ανθρώπους δεν τους λυπάμαι. Απεναντίας εκτιμώ και θαυμάζω όσους καταφέρνουν και παλευουν μόνοι τους.
Ντάξει δεν ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να έχει και τι σταυρό γενικά κουβαλάει. Σε πολλά όμως απ’ αυτά που καταμαρτυρά για τις εν Ελλάδι γκόμενες έχει δίκιο και το ξέρουμε όλοι. Το θέμα δεν είναι όμως αυτό, ας είναι αυτές όσο σιχάματα θέλουν σε χαρακτήρα και συμπεριφορά. Γιατί δεν το αποδέχεται όπως τόσοι άντρες να τελειώνει, να προχωρήσει παρακάτω. Θα μπορούσε για παράδειγμα να εγκολπώσει μια εναλλακτική στο lifestyle του, αναφορικά με το sex και να πορευτεί με αυτην.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ντάξει δεν ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να έχει και τι σταυρό γενικά κουβαλάει. Σε πολλά όμως απ’ αυτά που καταμαρτυρά για τις εν Ελλάδι γκόμενες έχει δίκιο και το ξέρουμε όλοι. Το θέμα δεν είναι όμως αυτό, ας είναι αυτές όσο σιχάματα θέλουν σε χαρακτήρα και συμπεριφορά. Γιατί δεν το αποδέχεται όπως τόσοι άντρες να τελειώνει, να προχωρήσει παρακάτω. Θα μπορούσε για παράδειγμα να εγκολπώσει μια εναλλακτική στο lifestyle του, αναφορικά με το sex και να πορευτεί με αυτην.
Δεν μπορείς να αλλάξεις τους ανθρώπους και ειδικά τη φυση των γυναικών. Γκρινιάζει για θέματα που δεν μπορεί να αλλάξει. Όσο για το τι σταυρό κουβαλάει ο καθένας..... Μην το κουβεντιασουμε.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
στην επαρχια ειναι πολυ χαλια τα πραγματα πιστεψε ειμαι στην ιδια θεση με σαντ.
Παρόλο που έζησα 10+ χρόνια στην Αθήνα, είμαι από επαρχία κι εκεί μένουν ακόμα οι δικοί μου, οι οποίοι είναι αγρότες. Κάποια στιγμή την έκανα για έξω (Γαλλία) γιατί δεν την πάλευα με το ελ σύστημα. Αλλά κατεβαίνω κάτω και ξέρω και την κατάσταση από τα ανήψια μου τα οποία τραβάνε τα πάνδεινα (κλωτσοσκούφι των εργοδοτών).

Όταν όμως είσαι 60, με πολύ παρελθόν και λίγο μέλλον πλέον, καταλαβαίνεις ότι αυτές τις δυσκολίες τις βλέπεις ως αστείες (συγκριτικά). Δεν πρέπει να μένεις σε ένα μέρος που δεν περνάς καλά. Κάνεις ό,τι μπορείς για να ξεφύγεις. Μαθαίνεις καλά μία δουλειά για να μην πεινάσεις και μία ξένη γλώσσα, αν νομίζεις ότι θα βρεις την ευτυχία σου έξω. Και το παλεύεις με νύχια και με δόντια. Οι μεγάλες πόλεις και το εξωτερικό προσφέρουν περισσότερες ευκαιρίες.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Παρόλα αυτά, θα ήθελα να είμαι στη θέση του Σαντ. Σαν κατάσταση, όχι σαν νοοτροπία. Θα ήμουνα εγκλωβισμένος κάπου σε μια ελληνική επαρχία, αλλά θα ήμουνα 20 χρόνια νεώτερος. Όσο χάλια και να ήταν θα έψαχνα να βρω λύση για να ξεφύγω. Είναι απίστευτο πώς χαραμίζει κανείς το χρόνο του για να κλαίγεται, αντί να προσπαθεί να τον εκμεταλλευτεί όσο μπορεί το γρηγορότερο.

Εκεί βέβαια την πατάμε οι περισσότεροι. Η σοφία είναι σαν τη χτένα. Όταν την αποκτήσεις, δεν έχεις πλέον μαλλιά. :D: Τουλάχιστον οι νεώτεροι ας επωφελούνται από την πείρα των μεγαλύτερων. Δεν υπάρχουν περιθώρια για κλάψες. Ο χρόνος περνάει απίστευτα γρήγορα και είναι αμείλικτος.
Είσαι και «κάμπριο» τύπε; (εκτός από δειπνοσοφιστής) :2funny: :2funny:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
ο γυναικοκεντρισμος και ο καπιταλισμος καταπιεζουν τον Δασκαλο αλλα με την καταρρευση τους θα βρει την θεση που του αξιζει :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ρε παίχτη από ποια τρολλότρυπα έχεις ξετρυπώσει εσύ, μα την αλήθεια...; :think::think:
Ελα ντε... :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο γυναικοκεντρισμος και ο καπιταλισμος καταπιεζουν τον Δασκαλο αλλα με την καταρρευση τους θα βρει την θεση που του αξιζει :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :wanker:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Καλημέρα σας! Αφήνω αυτό εδώ:


:hi:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.603
Πόντοι
1.056
Καλημερα, με μια νεα προικοθυρα λοιπον..:cum:

Ενα απο τα καλα του να εισαι αντρας..

Καταλαβαινεις ποσο μελλον εχεις μπροστα σου :rockon:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Τελικά στις ποσες σελιδες θα δοθεί η απάντηση του "τι τρέχει με τις ελλεεινιδες" ?? :coffee:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τελικά στις ποσες σελιδες θα δοθεί η απάντηση του "τι τρέχει με τις ελλεεινιδες" ?? :coffee:
Έχουν δαπανηθεί και μερικές σελίδες προσπαθωντας να καταλάβουμε και με "τι τρέχει με κάποιους εδώ μέσα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom