Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Το μουνί στο χέρι θα τους το δώσει κι ενας 30-35.
Αυτή που επιλέγει αντρα 10-12 χρόνια μικρότερο, ειδικά σ'αυτήν την ηλικία, έχει άλλα θέματα, δεν εμπίπτει στην κατηγορία μιλφ.
Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα, μιλάμε για κορίτσι της δουλειάς ή όχι?
Και βέβαια δεν μπαίνουν όλες στην ιδια κατηγορία.
Δεν θα παραστήσω τον κλινικό ψυχολόγο, είναι αδύνατον να μπεις στο μυαλό τους.
Εναν πιτσιρικά πάντως τον έχουν του χεριού τους - δεν μπορούν να κάνουν το ίδιο σε μας που έχουμε φάει ήδη τα μούτρα μας και φυλαγόμαστε (μεγάλη κουβέντα λέω και μην το μετανιώσω)
Για ερασιτέχνιδες μιλάμε περί τα 40φεύγα...
Ρε Phil δεν τον επιλέγει για να κάνει σχέση ούτε για τα υπόλοιπα γκομενίστικης φύσεως issues της (κάλυψη συναισθ αναγκών και λοιπές πίπες, που τις ξέρεις και καλλίτερα από μένα). Τη καυλάντα της πάει να κάνει και ίσως να διαγράψει και κανένα απωθημένο. Έπειτα τι τον ενδιαφέρει το πιτσιρικά αν τον έχει του χεριού της. Κι αυτός για τους ίδιους λόγους φυσικά τραβιέται. Βλέπει απλά 3 τρύπες.
(Θα ψηνόμουν τρελά ρε μαλάκα να κάνουμε ζωντανά αυτή τη κουβέντα ξέρεις τι-πως-που... Ξεροχύνω για τα όποια σχόλια :2funny: :2funny: :2funny:. Θα έβαζα εντωμεταξύ και στοίχημα ότι θα κατακεραύνωνε μια τέτοια επιλογή. :2funny: :2funny: )
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Ξέρω μια γειτόνισσα μουνάρα. 1.78 μελαχρινή είναι όμως στόκος με τα μπουνιά... Πραγματικά δε ξέρω τι εχει μεσα στο κεφάλι της.. Αυτή τώρα είναι 30 την ξέρω απο τα 17 παντα τα έφτιαχνε με μικρότερους, τώρα ειναι 30 και τα έχει με έναν 24.Μου έχει πει ότι γενικά γουστάρει μικρότερους.. Τώρα.. Η λέει αλήθεια, η λέει μαλακιες γιατί δεν την αντέχουν οι μεγαλυτεροι.. Φαντάσου είναι σα θυληκός Τζιμάκος.

Βασικά μαλακίες λέει .
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ο Σαντ δεν εχει αναφερει ποτε οτι δουλευει και γραφει σχεδον ολες τις ωρες οποτε πιθανοτατα ειναι ανεργος και με τις τιμες που παιζουν Θεσσαλονικη ακομα και το μπουρδελακι μπορει να θεωρειται πολυτελεια στη φαση του. Το σπασιμο ειναι οτι βρισκεται κοντα σε μια πολη που ειναι κατεξοχην γαμιστρωνας, οπως ειναι η Θεσσαλονικη, που εχει ως βαρια βιομηχανια το Αριστοτελειο οπου βασικο μελημα των 100.000+ φοιτητων μεταξυ των οποιων 50.000+ κοριτσιων ειναι να ξεκωλιαστουν μεχρι το μεδουλι.
Ε σε μια τετοια πολη το να μενεις αγαμητος ειναι πραγματικη δυστυχια.
Αθηνα δεν το νιωθεις τοσο αυτο, γιατι Αθηνα εχει και πολλα αλλα πραγματα να ασχοληθεις οπως καριερα σε μεγαλες επιχειρησεις, τεχνες, κλπ Θεσσαλονικη ειναι καθαρη γαμησουπολη και μαλιστα ολα παιζουν μπαλα σε λιγα οικοδομικα τετραγωνα στο κεντρο
Πάντως για τις θεσσαλονικιές ακούγονται τα χειρότερα από άποψη πριγκιπικού συνδρόμου. Κι εγώ δηλαδή τις θεωρώ Ελλεηνίδες με Ε κεφαλαίο (από φήμες ωστόσο και μόνον). Εκτός βέβαια κι αν εννοείς ότι το παιχνίδι παίζεται αποκλειστικά με τις φοιτήτριες
Μήπως τα παραλές;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ξέρω μια γειτόνισσα μουνάρα. 1.78 μελαχρινή είναι όμως στόκος με τα μπουνιά... Πραγματικά δε ξέρω τι εχει μεσα στο κεφάλι της.. Αυτή τώρα είναι 30 την ξέρω απο τα 17 παντα τα έφτιαχνε με μικρότερους, τώρα ειναι 30 και τα έχει με έναν 24.Μου έχει πει ότι γενικά γουστάρει μικρότερους.. Τώρα.. Η λέει αλήθεια, η λέει μαλακιες γιατί δεν την αντέχουν οι μεγαλυτεροι.. Φαντάσου είναι σα θυληκός Τζιμάκος.
Καλά ρε μλκ και δεν του έκανες κονέ τόσο καιρό;;; :2funny: :2funny:
ο χαρακτηρισμός «θηλυκός Τζιμάκος» πάντως είναι βαρύτατος ακόμα και για ελλεηνίδα, να ξες!! :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Καλά ρε μλκ και δεν του έκανες κονέ τόσο καιρό;;; :2funny: :2funny:
ο χαρακτηρισμός «θηλυκός Τζιμάκος» πάντως είναι βαρύτατος ακόμα και για ελλεηνίδα, να ξες!! :2funny:
Αν καθόσουν μαζί της μισή ώρα θα έπρεπε να κάνεις reboot στον εγκέφαλο σου για να έρθεις στα ίσια σου. Με τον Τζιμάκο ναι θα έκαναν καλή παρέα θα τον ξεπαρθενιαζε κιόλας.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Αν καθόσουν μαζί της μισή ώρα θα έπρεπε να κάνεις reboot στον εγκέφαλο σου για να έρθεις στα ίσια σου. Με τον Τζιμάκο ναι θα έκαναν καλή παρέα θα τον ξεπαρθενιαζε κιόλας.
:2funny: :2funny: :2funny:

Στα λόγια μου έρχεσαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πάντως για τις θεσσαλονικιές ακούγονται τα χειρότερα από άποψη πριγκιπικού συνδρόμου. Κι εγώ δηλαδή τις θεωρώ Ελλεηνίδες με Ε κεφαλαίο (από φήμες ωστόσο και μόνον). Εκτός βέβαια κι αν εννοείς ότι το παιχνίδι παίζεται αποκλειστικά με τις φοιτήτριες
Μήπως τα παραλές;
Τα ίδια σκατα και χειρότερα είναι σα τις Αθηναίες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Αν καθόσουν μαζί της μισή ώρα θα έπρεπε να κάνεις reboot στον εγκέφαλο σου για να έρθεις στα ίσια σου. Με τον Τζιμάκο ναι θα έκαναν καλή παρέα θα τον ξεπαρθενιαζε κιόλας.
Και αντί να τους γνωρίσεις, τον είχες προγκήξει τον καημένο. Τον Τζιμάκο τον είχε συμπαθήσει και μία δική μου εδώ πέρα που της τον έβαζα με μεταφραστή.

bou_sta_gallika.png
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Και αντί να τους γνωρίσεις, τον είχες προγκήξει τον καημένο. Τον Τζιμάκο τον είχε συμπαθήσει και μία δική μου εδώ πέρα που της τον έβαζα με μεταφραστή.

bou_sta_gallika.png
Αν βάλεις τη γλώσσα του τζιμακου στο google translate θα σου βγάλει αιγυπτιακά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να το πω αλλιώς σα να μιλάει μουγκος σε κουφο
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Και τι λεει εκεί?? Σε σουι λε τζιμακ ζετε πε παπαπα μπρο οκ??
je m appele tzimakos, j ai 22 ans, je viens aux bourdela κτλ. (τα γάμησα όλα τα γαλλικά εντωμεταξύ, αλλά κι ο Τζιμάκος καλλίτερα θα τά’ γραφε νομίζεις;;;) :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Και τι λεει εκεί?? Σε σουι λε τζιμακ ζετε πε παπαπα μπρο οκ??
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά εμένα ο Τζιμάκος μού ήταν συμπαθής. Ήταν όμως αγχωμένος κι επαναλαμβανόταν. Είναι κρίμα να γίνεται μπούλιγκ σε ένα τύπο που είναι καλός κατά βάθος.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά εμένα ο Τζιμάκος μού ήταν συμπαθής. Ήταν όμως αγχωμένος κι επαναλαμβανόταν. Είναι κρίμα να γίνεται μπούλιγκ σε ένα τύπο που είναι καλός κατά βάθος.
Δε νομίζω να ήταν καλός κατά βάθος...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και το κατάλαβα από κάποιες λεπτομέρειες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Ο Σαντ δεν εχει αναφερει ποτε οτι δουλευει και γραφει σχεδον ολες τις ωρες οποτε πιθανοτατα ειναι ανεργος και με τις τιμες που παιζουν Θεσσαλονικη ακομα και το μπουρδελακι μπορει να θεωρειται πολυτελεια στη φαση του. Το σπασιμο ειναι οτι βρισκεται κοντα σε μια πολη που ειναι κατεξοχην γαμιστρωνας, οπως ειναι η Θεσσαλονικη, που εχει ως βαρια βιομηχανια το Αριστοτελειο οπου βασικο μελημα των 100.000+ φοιτητων μεταξυ των οποιων 50.000+ κοριτσιων ειναι να ξεκωλιαστουν μεχρι το μεδουλι.
Ε σε μια τετοια πολη το να μενεις αγαμητος ειναι πραγματικη δυστυχια.
Αθηνα δεν το νιωθεις τοσο αυτο, γιατι Αθηνα εχει και πολλα αλλα πραγματα να ασχοληθεις οπως καριερα σε μεγαλες επιχειρησεις, τεχνες, κλπ Θεσσαλονικη ειναι καθαρη γαμησουπολη και μαλιστα ολα παιζουν μπαλα σε λιγα οικοδομικα τετραγωνα στο κεντρο
O Σαντ δίνει την εντύπωση ότι είναι εγκλωβισμένος σε μία κατάσταση και προσπαθεί να φτιάξει ένα αφήγημα για να βολευτεί ρίχνοντάς τα όλα στις γυναίκες.

Μπορεί να τον ωφελεί να γράφει για να ξεχνάει τα προβλήματά του, δεν είναι κακό. Απλά όταν κρίνεις πρέπει να κοιτάς και την καμπούρα σου. Η 30άρα που γουστάρει τον 20άρη για να βγάλει τα γούστα της είναι ανώριμη κατ αυτόν. Αυτός που κοντεύει τα 40 και δεν βγάζει γούστα, γιατί είναι μονίμως χωρίς γκόμενα, είναι σε θέση να την κρίνει;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
O Σαντ δίνει την εντύπωση ότι είναι εγκλωβισμένος σε μία κατάσταση και προσπαθεί να φτιάξει ένα αφήγημα για να βολευτεί ρίχνοντάς τα όλα στις γυναίκες.

Μπορεί να τον ωφελεί να γράφει για να ξεχνάει τα προβλήματά του, δεν είναι κακό. Απλά όταν κρίνεις πρέπει να κοιτάς και την καμπούρα σου. Η 30άρα που γουστάρει τον 20άρη για να βγάλει τα γούστα της είναι ανώριμη κατ αυτόν. Αυτός που κοντεύει τα 40 και δεν βγάζει γούστα, γιατί είναι μονίμως χωρίς γκόμενα, είναι σε θέση να την κρίνει;
Εμένα μου δίνει την αίσθηση ενός ανθρώπου που είναι Ανήμπορος να βοηθήσει τον εαυτό του. Τέτοιους ανθρώπους δεν τους λυπάμαι. Απεναντίας εκτιμώ και θαυμάζω όσους καταφέρνουν και παλευουν μόνοι τους.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Παρόλα αυτά, θα ήθελα να είμαι στη θέση του Σαντ. Σαν κατάσταση, όχι σαν νοοτροπία. Θα ήμουνα εγκλωβισμένος κάπου σε μια ελληνική επαρχία, αλλά θα ήμουνα 20 χρόνια νεώτερος. Όσο χάλια και να ήταν θα έψαχνα να βρω λύση για να ξεφύγω. Είναι απίστευτο πώς χαραμίζει κανείς το χρόνο του για να κλαίγεται, αντί να προσπαθεί να τον εκμεταλλευτεί όσο μπορεί το γρηγορότερο.

Εκεί βέβαια την πατάμε οι περισσότεροι. Η σοφία είναι σαν τη χτένα. Όταν την αποκτήσεις, δεν έχεις πλέον μαλλιά. :D: Τουλάχιστον οι νεώτεροι ας επωφελούνται από την πείρα των μεγαλύτερων. Δεν υπάρχουν περιθώρια για κλάψες. Ο χρόνος περνάει απίστευτα γρήγορα και είναι αμείλικτος.
 

Gianis717

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
114
Like
106
Πόντοι
1
Παρόλα αυτά, θα ήθελα να είμαι στη θέση του Σαντ. Σαν κατάσταση, όχι σαν νοοτροπία. Θα ήμουνα εγκλωβισμένος κάπου σε μια ελληνική επαρχία, αλλά θα ήμουνα 20 χρόνια νεώτερος. Όσο χάλια και να ήταν θα έψαχνα να βρω λύση για να ξεφύγω. Είναι απίστευτο πώς χαραμίζει κανείς το χρόνο του για να κλαίγεται, αντί να προσπαθεί να τον εκμεταλλευτεί όσο μπορεί το γρηγορότερο.

Εκεί βέβαια την πατάμε οι περισσότεροι. Η σοφία είναι σαν τη χτένα. Όταν την αποκτήσεις, δεν έχεις πλέον μαλλιά. :D: Τουλάχιστον οι νεώτεροι ας επωφελούνται από την πείρα των μεγαλύτερων. Δεν υπάρχουν περιθώρια για κλάψες. Ο χρόνος περνάει απίστευτα γρήγορα και είναι αμείλικτος.
στην επαρχια ειναι πολυ χαλια τα πραγματα πιστεψε ειμαι στην ιδια θεση με σαντ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Παρόλα αυτά, θα ήθελα να είμαι στη θέση του Σαντ. Σαν κατάσταση, όχι σαν νοοτροπία. Θα ήμουνα εγκλωβισμένος κάπου σε μια ελληνική επαρχία, αλλά θα ήμουνα 20 χρόνια νεώτερος. Όσο χάλια και να ήταν θα έψαχνα να βρω λύση για να ξεφύγω. Είναι απίστευτο πώς χαραμίζει κανείς το χρόνο του για να κλαίγεται, αντί να προσπαθεί να τον εκμεταλλευτεί όσο μπορεί το γρηγορότερο.

Εκεί βέβαια την πατάμε οι περισσότεροι. Η σοφία είναι σαν τη χτένα. Όταν την αποκτήσεις, δεν έχεις πλέον μαλλιά. :D: Τουλάχιστον οι νεώτεροι ας επωφελούνται από την πείρα των μεγαλύτερων. Δεν υπάρχουν περιθώρια για κλάψες. Ο χρόνος περνάει απίστευτα γρήγορα και είναι αμείλικτος.
Αν είναι απλά για να είσαι 20 χρόνια νεότερος χαιρω πολυ και μένα ξανά κάνε με 20 και άσε με άστεγο και με μηδέν ευρώ στη τσεπη
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
στην επαρχια ειναι πολυ χαλια τα πραγματα πιστεψε ειμαι στην ιδια θεση με σαντ.
Βάλτα κάτω τυπε ένα ένα και λυνε τα προβλήματα σου. Εγώ νευριάζω όταν θέλω να λυσω κάτι (και ξερω οτι μπορω) αλλά πρεπει να περάσω πάνω από άλλους ανθρώπους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom