Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Διαφορά ηλικίας


Μου αρέσει ένα αγόρι που είναι 20 ετών και εγω 29. Δεν το έχω ξαναπαθει αυτό. Ντρέπομαι που νιώθω έτσι, γτ σκέφτομαι οτι εκείνος αν με έχει καταλάβει από τις ματιές που του ρίχνω, θα παίρνει επιβεβαίωση και θα λέει κοίτα αυτή είναι μεγαλύτερη και ασχολείται μαζί μου. Βέβαια δεν νμζ να το πει γτ ειναι Καλό παιδί. ΤΟ θέμα είναι ότι δεν μπορω να του εκφράσω πως νιώθω ενώ με έναν κοντά στην ηλικία μου δεν ντρέπομαι. Από την άλλη τον σκέφτομαι συχνά. Η αδερφή μου λέει ότι απλά πρέπει να διευρυνω τον κύκλο μου γτ αυτός τώρα θα είναι σε άλλη φάση να βγαίνει πολύ κλπ ενώ εγώ θέλω σχέση σοβαρή, και ότι θα τον ξεχάσω αμα βγαίνω συχνότερα.


Μετά λέτε για 40ρηδες,εδώ και οι 30αρες με πιτσιρικάδες ξερογλείφονται
Αυτό έχεις να πεις ή ότι η κομπλεξάρα ελλεηνίδα ενώ παραδέχεται ότι τον γουστάρει κάργα, τρέμει μήπως εκτεθεί έστω και λίγο;
Μην τυχόν και της ξεφύγει λίγη επιβεβαίωση προς κάποιον άντρα :jerking: (αλλά δεν θα το εκλάβει λέει ως αδυναμία της ο τύπος, επειδή φαίνεται καλό παιδί :2funny::2funny:)
(Ακόμα και φούμαρα δηλαδή να είναι, πως σκέφτονται έτσι τα τσουβάλια ρε μλκ;)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.156
Πόντοι
9.297
Βρες κατι πιο ευκολο ρε..χαχα

Πες <<κομοδινακι>> χαχα
Δεν είναι άσχημη ιδέα όμως μπορεί να υπάρχει η ερμηνεία ότι "Δεν ήταν μεγάλο κομοδίνο αλλά κομοδίνακι"...ότι αφησε λίγον ιδρώτα στην φανέλα.
Όταν δεν αφήνει τίποτα στην φανέλα και είναι μικρής ηλικίας και εμπειρίας είναι απλά"πιπινοκομοδινο".
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αυτό έχεις να πεις ή ότι η κομπλεξάρα ελλεηνίδα ενώ παραδέχεται ότι τον γουστάρει κάργα, τρέμει μήπως εκτεθεί έστω και λίγο;
Μην τυχόν και της ξεφύγει λίγη επιβεβαίωση προς κάποιον άντρα :jerking: (αλλά δεν θα το εκλάβει λέει ως αδυναμία της ο τύπος, επειδή φαίνεται καλό παιδί :2funny::2funny:)
(Ακόμα και φούμαρα δηλαδή να είναι, πως σκέφτονται έτσι τα τσουβάλια ρε μλκ;)
εγω δε καταλαβαινω τη λογικη του σαντ μαν...καθεται και συγκρινει συνεχεια,20ρες,30ρες με 20ρηδες και 40ρες με 30ρηδες και πουτσες μπλε...ρε φιλε,κανε τη δουλεια σου εσυ,κανε το καθηκον σου και μη σε απασχολει τι γινεται παρα εξω.Και γω 40 ειμαι και αυριο θα ειμαι 50 ειναι πολυ λογικο μια γυναικα να ξερογλυφεται με νεοτερο..30ρα ομως με 20ρη ειναι μια σπανια περιπτωση (λιγο δυσκολο να ειναι ο κανονας) ...πιανει εκει ο πουστης μια περιπτωση να πουμε και την κανει ΝΟΜΟ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
εγω δε καταλαβαινω τη λογικη του σαντ μαν...καθεται και συγκρινει συνεχεια,20ρες,30ρες με 20ρηδες και 40ρες με 30ρηδες και πουτσες μπλε...ρε φιλε,κανε τη δουλεια σου εσυ,κανε το καθηκον σου και μη σε απασχολει τι γινεται παρα εξω.Και γω 40 ειμαι και αυριο θα ειμαι 50 ειναι πολυ λογικο μια γυναικα να ξερογλυφεται με νεοτερο..30ρα ομως με 20ρη ειναι μια σπανια περιπτωση (λιγο δυσκολο να ειναι ο κανονας) ...πιανει εκει ο πουστης μια περιπτωση να πουμε και την κανει ΝΟΜΟ
Φίλε ο sad-man έχει αποδείξει πως είναι γεννήτωρ δικαιολογιών και μάλιστα από τους λίγους. Μια χαρά λογική υπάρχει στο cherry-picking που συνεχώς επιχειρεί από τα διάφορα γκομενίστικα sites. Το θέμα είναι γιατί δεν πηγαίνει σε κάνα μπουρδελάκι. Μπορείς να μου δώσεις μια απάντηση;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Φίλε ο sad-man έχει αποδείξει πως είναι γεννήτωρ δικαιολογιών και μάλιστα από τους λίγους. Μια χαρά λογική υπάρχει στο cherry-picking που συνεχώς επιχειρεί από τα διάφορα γκομενίστικα sites. Το θέμα είναι γιατί δεν πηγαίνει σε κάνα μπουρδελάκι. Μπορείς να μου δώσεις μια απάντηση;
γιατι εκει που μενει εχει κατσικο-μπουρδελα και αντι για φαναρι,θα εχει κουδουνα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
γιατι εκει που μενει εχει κατσικο-μπουρδελα και αντι για φαναρι,θα εχει κουδουνα
Ωραία ας κατεβαίνει ένα τριήμερο το μήνα στην Αθήνα κι ας μένεισε κανένα ξενοδοχείο κοντά στη Φυλής-Λιοσίων-Ιουλιανού. Ξέρεις πόσοι το κάνουν; αν ανατρέξεις στην ημερήσια ενημέρωση, πάμπολλοι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.743
Like
17.800
Πόντοι
3.656
εγω δε καταλαβαινω τη λογικη του σαντ μαν...καθεται και συγκρινει συνεχεια,20ρες,30ρες με 20ρηδες και 40ρες με 30ρηδες και πουτσες μπλε...ρε φιλε,κανε τη δουλεια σου εσυ,κανε το καθηκον σου και μη σε απασχολει τι γινεται παρα εξω.Και γω 40 ειμαι και αυριο θα ειμαι 50 ειναι πολυ λογικο μια γυναικα να ξερογλυφεται με νεοτερο..30ρα ομως με 20ρη ειναι μια σπανια περιπτωση (λιγο δυσκολο να ειναι ο κανονας) ...πιανει εκει ο πουστης μια περιπτωση να πουμε και την κανει ΝΟΜΟ

Και πού ξέρεις ότι είναι μόνο μια περίπτωση;

Εγώ θέλω να δείξω την υποκρισία κάποιων γυναικών,απ'τον συνομήλικο πχ ζητάνε δουλειά,σπίτι,αμάξι,στατους και με τον πιτσιρικά που τους καύλωσε είναι έτοιμες να γαμηθούν σε dt
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Και πού ξέρεις ότι είναι μόνο μια περίπτωση;

Εγώ θέλω να δείξω την υποκρισία κάποιων γυναικών,απ'τον συνομήλικο πχ ζητάνε δουλειά,σπίτι,αμάξι,στατους και με τον πιτσιρικά που τους καύλωσε είναι έτοιμες να γαμηθούν σε dt
γιατι ρε τυπε μια 30ρα θελει και λιγη αρρενοπωτητα,λιγο φραγκο,εχει αλλες απαιτησεις,....τι να τον κανει τον 20ρη?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω στα 32 που ημουν στη καλυτερη κατασταση στη ζωη μου/ψυχικα/σωματικα/οικονομικα,μεχρι και οι 15ρες ξερογλυφοντουσαν....απλως οσο μεγαλωνω φευγουν λιγο απο τα αλλα,και μπαινουν τα διανοητικα :tooth:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
σιγα μη καθομαι να τις ρωταω αν εχουν παει ποτε με τριτοκοσμικο -μην τυχον- και καπου παρακάτω βρω το μπελα μου :confused:
Το παίρνεις αψήφιστα γιατί μάλλον δεν θα σου έχει τύχει κανένα σχετικό πρόβλημα ακόμα.
Κι εύχομαι να μη σου τύχει, γιατί οι τριτοκοσμικοί δεν αστειεύονται. Αν νομίζεις ότι μπορείς να συνεννοηθείς όπως με έναν δυτικό είσαι γελασμένος. Κολλάει το μυαλό τους τελείως, έχουν τη δική τους κλίμακα «αξιών» και κινούνται από τα πάθη τους.
Εγώ τη γλίτωσα, γιατί η γερμανίδα ήταν τουρίστρια. Κατάλαβε τον κίνδυνο και ξέκοψε άμεσα και μετά από λίγες μέρες έφυγε. Διαφορετικά ο τύπος θα τη στρίμωχνε και θα μάθαινε και τη διεύθυνσή μου. Κι ενώ η γερμανίδα έφυγε, εγώ συνέχιζα να ταλαιπωρούμαι για μήνες και δεν ήξερα αν με γνώριζε και φατσικά.

Κι ένα άλλο που έχουν αυτοί είναι ότι δεν υπάρχει η αίσθηση της ατομικότητας στην κουλτούρα τους. Ότι ας πούμε μία γκόμενα είναι ελεύθερη να αποφασίζει μόνη της τι θα κάνει στη ζωή της. Αυτός νόμιζε ότι με το να τη γαμήσει είχε πάρει κάποιου είδους κηδεμονία κι ότι εγώ του την είχα φέρει πείθοντάς την να τον αφήσει. Για αυτό ήθελε να τα βρούμε. Ου μπλέξεις με καθυστερημένες κουλτούρες.

@George71 Καλά κάνει ο ΒΠ και φυλάγεται. Αλλά αυτός όπως λες έχει κι άλλα κριτήρια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το παίρνεις αψήφιστα γιατί μάλλον δεν θα σου έχει τύχει κανένα σχετικό πρόβλημα ακόμα.
Κι εύχομαι να μη σου τύχει, γιατί οι τριτοκοσμικοί δεν αστειεύονται. Αν νομίζεις ότι μπορείς να συνεννοηθείς όπως με έναν δυτικό είσαι γελασμένος. Κολλάει το μυαλό τους τελείως, έχουν τη δική τους κλίμακα «αξιών» και κινούνται από τα πάθη τους.
Εγώ τη γλίτωσα, γιατί η γερμανίδα ήταν τουρίστρια. Κατάλαβε τον κίνδυνο και ξέκοψε άμεσα και μετά από λίγες μέρες έφυγε. Διαφορετικά ο τύπος θα τη στρίμωχνε και θα μάθαινε και τη διεύθυνσή μου. Κι ενώ η γερμανίδα έφυγε, εγώ συνέχιζα να ταλαιπωρούμαι για μήνες και δεν ήξερα αν με γνώριζε και φατσικά.

Κι ένα άλλο που έχουν αυτοί είναι ότι δεν υπάρχει η αίσθηση της ατομικότητας στην κουλτούρα τους. Ότι ας πούμε μία γκόμενα είναι ελεύθερη να αποφασίζει μόνη της τι θα κάνει στη ζωή της. Αυτός νόμιζε ότι με το να τη γαμήσει είχε πάρει κάποιου είδους κηδεμονία κι ότι εγώ του την είχα φέρει πείθοντάς την να τον αφήσει. Για αυτό ήθελε να τα βρούμε. Ου μπλέξεις με καθυστερημένες κουλτούρες.

@George71 Καλά κάνει ο ΒΠ και φυλάγεται. Αλλά αυτός όπως λες έχει κι άλλα κριτήρια.
Μεμονωμένο περιστατικό. Μπορείς να γνωρίσεις και κάποια που να είχε παρε δώσε με τριτοκοσμικό αλλά να μην είχε πρόβλημα. Υπερβολικό να ρίχνεις Χ σε οποία είχε απλά πρωην έναν τέτοιον. Εγώ πχ μπορεί να γνωρίσω Ελληνίδα και να μου πει ο πρώην ήταν μαλακας και επικίνδυνος,αν δεν μπορέσω μόνος να καθαρίσω και δω ότι οι τυπος τραβάει το σκοινί,περνω και την αστυνομία...δε χρειάζεται πανικός, έπρεπε και συ αυτό να κάνεις. Αλλά σε όλες delete όχι.. Υπερβολικό.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.743
Like
17.800
Πόντοι
3.656
γιατι ρε τυπε μια 30ρα θελει και λιγη αρρενοπωτητα,λιγο φραγκο,εχει αλλες απαιτησεις,....τι να τον κανει τον 20ρη?

Το είπαμε,αυτά τα θέλει απ'τον συνομήλικο

Άμα περνάει φάση να ψάχνει πούτσα από μικρότερο όπως αυτή εδώ,δεν την ενδιαφέρουν αυτά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το είπαμε,αυτά τα θέλει απ'τον συνομήλικο

Άμα περνάει φάση να ψάχνει πούτσα από μικρότερο όπως αυτή εδώ,δεν την ενδιαφέρουν αυτά
Αμα θέλει απλά μια πουτσα η γυναίκα και τίποτα παραπέρα μπορεί να παει και με το σκυλο μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.743
Like
17.800
Πόντοι
3.656
Καταρχην και μόνο που στα 30 κοιτάει 20αρη,δείχνει πόσο ανώριμη είναι.Λογικά θα κυκλοφορεί και με σταν σμιθ σαν τα 18χρονα
:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Και πού ξέρεις ότι είναι μόνο μια περίπτωση;

Εγώ θέλω να δείξω την υποκρισία κάποιων γυναικών,απ'τον συνομήλικο πχ ζητάνε δουλειά,σπίτι,αμάξι,στατους και με τον πιτσιρικά που τους καύλωσε είναι έτοιμες να γαμηθούν σε dt
Δεν βλέπω καμμιά υποκρισία. Άλλο ο 20άρης, άλλο ο 30άρης. Δεν επιδιώκει ακριβώς τον ίδιο σκοπό με τον καθένα και δεν μπορεί να περιμένει να έχουν και οι δύο το ίδιο στάτους. Ο καθένας είναι για «διαφορετική χρήση». Το μόνο κοινό και στις δύο περιπτώσεις είναι το γαμήσι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.156
Πόντοι
9.297
Καταρχην και μόνο που στα 30 κοιτάει 20αρη,δείχνει πόσο ανώριμη είναι.Λογικά θα κυκλοφορεί και με σταν σμιθ σαν τα 18χρονα
:2funny:
Παλιμπαιδισμος και ανάγκη επιβεβαίωσης...
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Tι λέτε ρε λιτσανόγεροι, να πούμε, για παλιμπαιδισμούς, ανωριμότητες και μλκίες. Κάντε μας τη χάρη κι αφήστε τη πιτσιρικαρία να γαμήσει. Μια χάρα στα πλαίσια είναι τα μιλφόνια να γουστάρουν πιτσιρικάδες. Ξέρουν ότι μαζί τους θα πάνε για να πάρουν τις μούνες τους στα χέρια. Δεν μπαίνουν σε τέτοιες φάσεις έχοντας σοβαρές βλέψεις.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Tι λέτε ρε λιτσανόγεροι, να πούμε, για παλιμπαιδισμούς, ανωριμότητες και μλκίες. Κάντε μας τη χάρη κι αφήστε τη πιτσιρικαρία να γαμήσει. Μια χάρα στα πλαίσια είναι τα μιλφόνια να γουστάρουν πιτσιρικάδες. Ξέρουν ότι μαζί τους θα πάνε για να πάρουν τις μούνες τους στα χέρια. Δεν μπαίνουν σε τέτοιες φάσεις έχοντας σοβαρές βλέψεις.
Το μουνί στο χέρι θα τους το δώσει κι ενας 30-35.
Αυτή που επιλέγει αντρα 10-12 χρόνια μικρότερο, ειδικά σ'αυτήν την ηλικία, έχει άλλα θέματα, δεν εμπίπτει στην κατηγορία μιλφ.
Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα, μιλάμε για κορίτσι της δουλειάς ή όχι?
Και βέβαια δεν μπαίνουν όλες στην ιδια κατηγορία.
Δεν θα παραστήσω τον κλινικό ψυχολόγο, είναι αδύνατον να μπεις στο μυαλό τους.
Εναν πιτσιρικά πάντως τον έχουν του χεριού τους - δεν μπορούν να κάνουν το ίδιο σε μας που έχουμε φάει ήδη τα μούτρα μας και φυλαγόμαστε (μεγάλη κουβέντα λέω και μην το μετανιώσω)
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Φίλε ο sad-man έχει αποδείξει πως είναι γεννήτωρ δικαιολογιών και μάλιστα από τους λίγους. Μια χαρά λογική υπάρχει στο cherry-picking που συνεχώς επιχειρεί από τα διάφορα γκομενίστικα sites. Το θέμα είναι γιατί δεν πηγαίνει σε κάνα μπουρδελάκι. Μπορείς να μου δώσεις μια απάντηση;
Ο Σαντ δεν εχει αναφερει ποτε οτι δουλευει και γραφει σχεδον ολες τις ωρες οποτε πιθανοτατα ειναι ανεργος και με τις τιμες που παιζουν Θεσσαλονικη ακομα και το μπουρδελακι μπορει να θεωρειται πολυτελεια στη φαση του. Το σπασιμο ειναι οτι βρισκεται κοντα σε μια πολη που ειναι κατεξοχην γαμιστρωνας, οπως ειναι η Θεσσαλονικη, που εχει ως βαρια βιομηχανια το Αριστοτελειο οπου βασικο μελημα των 100.000+ φοιτητων μεταξυ των οποιων 50.000+ κοριτσιων ειναι να ξεκωλιαστουν μεχρι το μεδουλι.
Ε σε μια τετοια πολη το να μενεις αγαμητος ειναι πραγματικη δυστυχια.
Αθηνα δεν το νιωθεις τοσο αυτο, γιατι Αθηνα εχει και πολλα αλλα πραγματα να ασχοληθεις οπως καριερα σε μεγαλες επιχειρησεις, τεχνες, κλπ Θεσσαλονικη ειναι καθαρη γαμησουπολη και μαλιστα ολα παιζουν μπαλα σε λιγα οικοδομικα τετραγωνα στο κεντρο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το μουνί στο χέρι θα τους το δώσει κι ενας 30-35.
Αυτή που επιλέγει αντρα 10-12 χρόνια μικρότερο, ειδικά σ'αυτήν την ηλικία, έχει άλλα θέματα, δεν εμπίπτει στην κατηγορία μιλφ.
Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα, μιλάμε για κορίτσι της δουλειάς ή όχι?
Και βέβαια δεν μπαίνουν όλες στην ιδια κατηγορία.
Δεν θα παραστήσω τον κλινικό ψυχολόγο, είναι αδύνατον να μπεις στο μυαλό τους.
Εναν πιτσιρικά πάντως τον έχουν του χεριού τους - δεν μπορούν να κάνουν το ίδιο σε μας που έχουμε φάει ήδη τα μούτρα μας και φυλαγόμαστε (μεγάλη κουβέντα λέω και μην το μετανιώσω)
Ξέρω μια γειτόνισσα μουνάρα. 1.78 μελαχρινή είναι όμως στόκος με τα μπουνιά... Πραγματικά δε ξέρω τι εχει μεσα στο κεφάλι της.. Αυτή τώρα είναι 30 την ξέρω απο τα 17 παντα τα έφτιαχνε με μικρότερους, τώρα ειναι 30 και τα έχει με έναν 24.Μου έχει πει ότι γενικά γουστάρει μικρότερους.. Τώρα.. Η λέει αλήθεια, η λέει μαλακιες γιατί δεν την αντέχουν οι μεγαλυτεροι.. Φαντάσου είναι σα θυληκός Τζιμάκος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom