Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.020
Πόντοι
27.261
για να δουμε....τα ξερω μην αγχωνεσαι,ημουν παντα της γνωμης πως οτι ειναι να γινει,γινεται αμεσα..ολα τα αλλα ειναι πιπες.
παρτηνα κουρσα βαρδια συνοδηγο.
αθενς μπαϊ ναϊτ κι ετσι.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Το λαθος που κανεις ειναι πως θεωρεις πως το παιδι κατα καποιον τροπο προυπαρχει, παραβλεποντας πως συζηταμε ακριβως στη δημιουργια του ιδιου του παιδιου
Δηλαδη το ερωτημα ειναι να φερει ενα παιδι στον κοσμο εστω και με προβληματα (που μακαρι η ηλικια του πατερα του να ειναι το μεγαλυτερο προβλημα που θα αντιμετωπισει) η να μην το φερει ποτε στον κοσμο, δηλαδη να το καταδικασει στην ανυπαρξια;
Το ερωτημα ειναι πρωτιστως φιλοσοφικο και δευτερευοντως κοινωνικο. Μιλαμε για την ιδια τη φυση της υπαρξης. Επιπλεον, το παιδι του, μπορει να ειναι ο προγονος ενος τεραστιου γενεαλογικου δεντρου στο μελλον, δηλαδη να οφειλεται σε αυτον η υπαρξη χιλιαδων παιδιων-εγγονων-δισεγγονων-τρισεγγονων, κλπ
Θα καταδικασεις λοιπον στην ανυπαρξια ολοκληρο αυτο το γενεαλογικο δεντρο μονο και μονο για την ηλικια του πατερα;
Εεεεε; Θα το καταδικάσεις το δέντρο (το γενεαλογικό) ;;;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Κάποιος Μαυρικίου φιγουράρει σήμερα στις διαδικτυακές ειδήσεις:



:2funny::2funny::2funny:
:headbang:
:2funny::2funny::2funny:

τι κατάντια είναι αυτή ρεεεε
Mια πούστρα που παντρεύτηκε γυναίκα για ξεκάρφωμα (υποθέτω). Τον είχε ένας φίλος μου συμφοιτητή. Ωραίο μουνάκι βέβαια, πρέπει να της έταξε καλό μπαγιόκο
 

James_Deen

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Απογευματινός διάλογος με ελεεινίδα. Προηγήθηκε πρώτο ραντεβού για καφέ την ίδια μέρα το πρωί. Αυτό δεν μου έχει συμβεί με αλλοδαπές. Όμως επειδή το ξέρω το παιχνίδι τους υπόσχομαι ανατροπή με σκόρ 1-10 το λιγότερο. Να αναμένετε πειστήρια.
Screenshot_20220413-121834.png
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
αλβανος παριστανε τον Πακιστανο για να προσελκύει Ελληνιδες :confused: :confused:

 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
εννοειται οτι η πρωτη προτερεοτητα ειναι η η υγεια μας και το πως θα βγαλουμε λεφτα για να ζησουμε, και για να μπορουμε να κανουμε και να εχουμε ολα αυτα στο επιπεδο 2. επισης στο επιπεδο 2 βαζω και τις γυναικες. γιατι οταν εχεις επαφες με ωραιες (για τα δικα σου γουστα) γυναικες και πηδας και καμια απο αυτες, εχεις ζωντανια και ορεξη για να αποδιδεις στη δουλεια σου, και ας μη σαρεσει και τοσο. και γενικα θα εχεις θετικη ενεργεια και ορεξη στη καθημερινοτητα. θα εχεις στο μυαλο σου να τελειωσεις τη δουλεια και να πας να γευτεις το υπεροχο στενο μουνακι της κτλ.... ενω αν τρως συνεχεια χυλοπιτες και σε βλεπουν ολες σαν φιλο, και μενεις σε μερος που τα μπουρδελα και οι βιζιτες ειναι πολυ μακρια, δε θα ειναι και τοσο ευχαριστη η καθημερινοτητα. πχ, ειχα γνωρισει ενα πιπινακι απο ενα διπλανο χωριο. πηδηχτηκαμε , και την αλλη μερα απο την ορεξη που ειχα, εκοψα 5 τονους ξυλα με το αλισοπριονο, ενω τις προιγουμενες μερες βαριομουν δεν ειχα ορεξη και ελεγα να βαλω κανα αλβανο να τα κοψει.
Τύπε αν τον έβαζες σε καμία που τον παίρνει μαδέρι και τον βγάζει πριονίδι δε θα είχες καμία όρεξη να κόψεις ξύλα :confused: :confused: :confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.004
Πόντοι
4.546
αλβανος παριστανε τον Πακιστανο για να προσελκύει Ελληνιδες :confused: :confused:

Ένα άρθρο βασισμένο σε φανταστικά γεγονότα :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.156
Πόντοι
9.297
Να υποθέσουμε ότι οι Αλβανοί νιώθουν να επισκιάζονται από τον νέο μύθο του Πακιστανού lover.... :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
παρτηνα κουρσα βαρδια συνοδηγο.
αθενς μπαϊ ναϊτ κι ετσι.
Ειχα παρει μια φορά έναν νταβατζή.. Τον γυρισα σε όλα τα στουντιο για να κάνει εισπράξεις.. Φτάσαμε και Συγγρου στα τραβελια.. Στο αμάξι μέσα μου έλεγε όλη την ιστορία της ζωής του, αφου σταματήσαμε στο πρώτο στουντιο (ακόμα δεν είχα καταλάβει τι ήθελε να κάνει) μου λέει... "Λοιπόν σταματάς εδώ και περιμένεις" Υστερα απο κανα δυο στουντιο του λέω "τυπε δε πιστευω να μου έρθει κανα πτώμα πανω στο καπω σαν την ταινία κολατεραλ.. " Οχι μου λέει μην αγχώνεσαι.. Απλά μη ρωτάς πολλά... Εσυ οδηγάς και περίμενεις μόνο " :2funny:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.969
Πόντοι
1.056
Τύπε αν τον έβαζες σε καμία που τον παίρνει μαδέρι και τον βγάζει πριονίδι δε θα είχες καμία όρεξη να κόψεις ξύλα :confused: :confused: :confused:
το πιπινι κομοδινο ηταν. αλλα το κορμακι ηταν τρελα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.706
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Που εχει φτασει η κατασταση με τις ελλεινιδες.. Δηλωνει φεικ ο αλβανος στα μκδ οτι ειναι πακιστανος για να γ@μησει..

 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Που εχει φτασει η κατασταση με τις ελλεινιδες.. Δηλωνει φεικ ο αλβανος στα μκδ οτι ειναι πακιστανος για να γ@μησει..

Άστα να πάνε φίλε όλοι θέλουν να μοιάσουν του ΜΑΜΟΥΝ, που έλεγε κι ο Τρούμπας (αν δεν απατώμαι), μπας και γαμήσουν... :2funny:
Κι οΤζιμάκος σφύριζε αδιάφορα και δεν ήθελε ν’ ακούει κουβέντα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Απογευματινός διάλογος με ελεεινίδα. Προηγήθηκε πρώτο ραντεβού για καφέ την ίδια μέρα το πρωί. Αυτό δεν μου έχει συμβεί με αλλοδαπές. Όμως επειδή το ξέρω το παιχνίδι τους υπόσχομαι ανατροπή με σκόρ 1-10 το λιγότερο. Να αναμένετε πειστήρια.
Screenshot_20220413-121834.png
Στο καλύτερο μας το έκοψες τύπε
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Που εχει φτασει η κατασταση με τις ελλεινιδες.. Δηλωνει φεικ ο αλβανος στα μκδ οτι ειναι πακιστανος για να γ@μησει..
Ή με τους Έλληνες. Πόσες μαλακίες μπορεί να κάνουν για να φτάσουν οι Ελληνίδες να προτιμούν τους Πακιστανούς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom